021-58941
Logo
ثبت درخواست تعمیر
logo

امداد آی پی

نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی با ما در تماس باشید 021-58941

10 نمونه از کاربرد های جالب جاروبرقی

10 نمونه از کاربرد های جالب جاروبرقی

جاروبرقی یکی از پر کاربرد ترین و پر استفاده ترین لوازم خانگی برقی است. در این مطلب امداد آی پی تصمیم دارد 10 کاربرد جالب جاروبرقی را برای شما شرح دهد که شاید تا به امروز آن ها نمی دانستید. در ادامه به بررسی این 10 مورد خواهیم پرداخت. با ما همراه باشید.

کاربر گرامی، چناچه سوالی و یا تجربه ای در مورد کاربرد های جالب جاروبرقی دارید، می توانید آن را در انتهای این مطلب با سایر کاربران و تکنسین ها امداد آی پی در میان بگذارید.

کاربرد های جالب و شگفت انگیز جاروبرقی

از جاروبرقی می توان برای موارد مختلفی به غیر از تمیز کردن و جمع آوری زباله ها استفاده نمود. لازم است بدانید که صرفا از جاروبرقی برای تمیز کردن زباله ها استفاده نمی شود. از این رو در این مطلب با 10 کاربرد جالب جاروبرقی آشنا خواهید شد تا در زمان نیاز، بتوانید با این راهکار ها جاروبرقی را به کار بگیرید.

10 کاربرد جاروبرقی که قطعا نمیدانید

10 کاربرد جالب جاروبرقی در این مطلب شرح داده خواهند شد. در ادامه به معرفی آن ها می پردازیم:

  1. ایجاد بوی مطبوع در خانه
  2. از بین بردن کک
  3. از بین بردن گرد و خاک نواحی غیر قابل مشاهده
  4. تمیز نمودن خرده نان ها
  5. از بین بردن کک فرش
  6. غبار روبی از روی تمامی لوازم و وسایل خانه
  7. تمیز کردن فیلتر ماشین ظرفشویی
  8. تمیز کردن لوازم و وسایل آشپزخانه
  9. از بین بردن بوی بد بالشت ها
  10. تمیز کردن کیبورد و ضفحه کلید لب تاب و کامپیوتر

ایجاد بوی شگفت انگیز در خانه به کمک جاروبرقی

یکی از کاربرد های جالب جاروبرقی، ایجاد بوی مطبوع در خانه می باشد. شما می توانید یک توپ پنبه ای آغشته به روغن و یا عطر مورد علاقه خود را در کیسه جاروبرقی قرار دهید در زمان جارو کشیدن با جاروبرقی عطر به آرامی در هوا آزاد می شود و موجب تازگی می گردد. این راهکار می تواند بوی خوش را به منزل و فضای خانه شما هدیه دهد.

برای از بین بردن کک از جاروبرقی استفاده کنید

بر اساس تحقیقات استفاده از جاروبرقی برای کشتن کک ها بسیار کاربردی است. یکی از کاربرد های جالب جاروبرقی، از بین بردن کک ها می باشد. در صورتی که کک ها روی فرش خانه شما سفت و سخت چسبیده اند، می توانید با جارو کشیدن با جاروبرقی بر روی این فرش ها، تا 96 درصد از کک ها را بکشید و از بین ببرید.

با جاروبرقی آلرژن ها را بیرون از خانه نگه دارید

زمانی که در و پنجره را باز می کنید، کنار در ها و طاقچه پنجره ها گرد و غبار می نشیند. بهتر است برای استفاده از این کاربرد جالب جاروبرقی، از برس دستگاه برای تمیز نمودن لبه پنجره ها و درب استفاده نمایید. این کار مانع از ورود آلرژن ها به خانه می شود. این کار را به صورت هفتگی و دوره ای انجام دهید.

برای تمیز کردن خرده های نان از جاروبرقی استفاده کنید

خرده های نان که در بخاری، توستر و یا در طبقه های یخچال فریزر می ریزند، به جای این که آن ها را با دست و یا دستمال جمع آوری کنید، می توانید از جاروبرقی استفاده کنید. شما می توانید با بهره گیری از سری ها و برس ها تعبیه شده بر روی دستگاه، از این کاربرد جالب جاروبرقی برای جمع کردن خرده نان ها استفاده کنید.

از یخ و جاروبرقی برای از بین بردن کک های فرش استفاده نمایید

برای از بین بردن کک های فرش، می توانید تکه های یخ را بر روی این حشرات مزاحم بگذارید. صبر کنید تا یخ به طور کامل ذوب شود. این آب الیاف فرش را به حالت اولیه خود باز می گرداند. پس از این که رطوبت جذب شده توسط فرش به طور کامل خشک شد، می توانید با استفاده از این کاربرد جالب جاروبرقی، کک هایی که بی جان بر روی فرش باقی مانده اند را جمع آوری کنید.

از غبار روی همه چیز در خانه با جاروبرقی غافل نشوید

برس ها و سری های مختلفی برای جاروبرقی تعبیه شده است. شما می توانید با بهره گیری ازا ین سری ها، تمامی قسمت ها و بخش های مختلف خانه اعم از آیینه، قاب عکس، لامپ، کتابخانه و… را تمیز نمایید. این کاربرد جاروبرقی باعث می شود تا کوچک ترین ذره ای خاک بر روی اجسام و وسایل خانه باقی نماند.

با جاروبرقی برای تمیز کردن فیلتر ماشین ظرفشویی اقدام کنید

شما می توانید با کمک ابزار های تعبیه شده برای جاروبرقی، فیلتر ماشین ظرفشویی را تمیز نمایید. برای استفاده از این کاربرد جالب جاروبرقی می توانید دستگاه را به فیلتر ماشین ظرفشویی متصل کنید و تا زمانی که کثیفی ها را به داخل کیسه بکشد، صبر نمایید. لازم است توجه داشته باشید که باید اول اجازه دهید فیلتر به طور کامل خشک شود.

تمیز کردن وسایل آشپزخانه با جاروبرقی را فراموش نکنید

برای بهره گیری از این کاربرد جالب جاروبرقی می توانید از سری مخصوص استفاده نمایید. شما می توانید به راحتی داخل یخچال و خارج آن را تمیز کنید. بهتر است یخچال را به جلو بکشید و گرد و خاک نشسته بر روی موتور یخچال را به خوبی با کمک جاروبرقی جمع آوری کنید.

بالشت های بد بو با جاروبرقی تمیز می شوند

برای جذب بوی بد بالشت ها می توانید از کمی جوش شیرین استفاده کنید. جوش شیرین را به محلی که می خواهید بریزید و اجازه دهید تا 30 دقیقه بماند. سپس می توانید قسمت هایی را که جوش شیرین ریخته اید را با جاروبرقی جمع آوری کنید. این کاربرد جالب جاروبرقی می تواند برای فرش ها و یا تشک ها نیز مورد استفاده قرار بگیرد.

کیبورد را با استفاده از جاروبرقی تمیز کنید

شما می توانید برای تمیز نمودن صفحه کلید لب تاب و یا کامپیوتر خود، سری جاروبرقی را به ان نزدیک کنید تا خریده نان ها و آلودگی ها را از بین و زیر کلید های کیبورد جمع آوری کنید. بهتر است پس از استفاده از این کاربرد جالب جاروبرقی، با کمک خلال دندان و پنپه آغشته به الکل، لا به لای کلید ها را تمیز نمایید.

از بین بردن حشرات و تمیز کردن موی حیوانات با استفاده از جاروبرقی را دست کم نگیرید

یکی از مواردی که با استفاده از جاروبرقی به راحتی حل میشود، از بین بردن حشرات و تمیز کردن موی حیوانات است. موی حیوانات در صورتی که وارد ماشین لباسشویی شود میتواند باعث خرابی آن گردد. پس قبل از شستشو پتو و ملحفه در صورتی که حیوان خانگی دارید با استفاده از جاروبرقی این مشکل را حل کنید. همچنین اگر به هر دلیلی جاروبرقیتان خراب شده، برای رفع مشکل و تعمیرات جاروبرقی در شرق تهران از متخصصین آی پی امداد کمک بگیرید.


5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهی بنویسید

نام خود را وارد کنید
ایمیل خود را وارد کنید
کامنت خود را وارد کنید

به مشاوره نیاز دارید؟

تماس بگیرید 021-88972003
فرم درخواست تعمیر