021-91093903
ثبت درخواست تعمیر
logo

امداد آی پی

نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی با ما در تماس باشید 021-91093903

تعمیر جاروبرقی

تعمیر جاروبرقی

تعمیر جارو‌برقی باید به سرعت و در کوتاه‌ترین زمان انجام شود. البته برای تعمیر این وسیله، باید دقت لازم و کافی داشت. تعمیرات جاروبرقی باید به جایی سپرده شود که مطمئن و حرفه‌ای باشد. امداد آی.پی، نمایندگی تعمیر جاروبرقی در تهران، و ارائه‌دهنده تعمیرات تخصصی آن، در انواع و برندهای متفاوت است. برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت راهنمایی در این زمینه با ما، تماس بگیرید. این مرکز ارائه دهنده مشاوره‌های تلفنی رایگان است. شما می توانید با تماس با این مجموعه و درخواست از همکاران ما، به راحتی علت ایراد دستگاه، هزینه تعمیرات و پاسخ بسیاری از پرسش‌هایتان را بیابید. خدمات ارائه‌شده در محل، یک سال توسط امداد آی.پی گارانتی می‌شود. با اطمینان خاطر از کیفیت خدمات، با ما تماس بگیرید.

نمایندگی تعمیر جاروبرقی در تهران

راه‌های زیادی برای برقراری ارتباط با متخصصان تعمیر جاروبرقی وجود دارد. یکی از این روش‌ها تماس تلفنی است. برای افرادی که به هر دلیلی نمی‌توانند برای تعمیر دستگاهشان به نمایندگی مراجعه کنند، ارائه مشاوره تلفنی رایگان خدمت بزرگی است. از دلایل تمایل مردم به دریافت مشاوره تلفنی در زمینه تعمیرات جاروبرقی در تهران، می‌توان به کمبود وقت برای مراجعه به یک تعمیرگاه، مسافت، هزینه رفت‌وآمد و … اشاره کرد.

امداد آی.پی با ایجاد امکان ارائه مشاوره تلفنی رایگان، بسیاری از این مشکلات را حل کرده است. مشتریان این مرکز، برای دریافت اطلاعات از علت خرابی دستگاه خود، هزینه تعمیرات و … دیگر نیازی به مراجعه حضوری و حمل‌ونقل دستگاه ندارند. آن‌‌‌‌‌‌‌‌ها می‌توانند با تماس با این مرکز، اطلاعات لازم را درباره تعمیرات جاروبرقی، به دست آورند. کارشناسان این مجموعه در صورتی که مشکل دستگاه شما حاد نباشد، توصیه‌های لازم برای تعمیر را در اختیار شما خود قرار می‌دهند. مشتریان نیز می‌توانند با بکار بستن این توصیه‌ها مشکل دستگاه را حل کنند.

مجموعه امداد آی.پی باهدف کمک به مشتریان خود، فعالیت می‌کند. دنبال کردن همین هدف موجب جلب رضایت مشتریان، در طی مدت‌ها فعالیت این مجموعه در زمینه تعمیر جاروبرقی شده است. با تماس با ما می‌توانید با متخصصانی که در زمینه تعمیرات یک برند خاص فعالیت می‌کنند صحبت کنید. برای دریافت مشاوره، با ما تماس بگیرید.

هزینه تعمیرات جاروبرقی

جاروبرقی‌ها مسئول نظافت و پاکیزگی منزل هستند. هزینه تعمیرات این وسیله چندان بالا نیست. علاوه بر این، جاروبرقی جزو وسایل قابل تعمیر است. این وسیله یک‌بار مصرف نیست و پس از هر خرابی دور انداخته نمی‌شود. تعمیرات جاروبرقی را می‌توان به تعمیر اتومبیل تشبیه کرد. حتی اگر موتور آن به‌طور کامل سوخته باشد، با تعمیر و یا تعویض موتور جاروبرقی، باز هم می‌توان از این وسیله استفاده کرد. بنابراین جاروبرقی جزو دسته وسایلی محسوب می‌شود که تعمیرات آن همیشه مقرون به‌صرفه است. علاوه بر مواردی که در مورد جاروبرقی گفته شد، اگر می‌خواهید، تعمیرات این وسیله را به دست امداد آی.پی (نمایندگی تعمیرات جاروبرقی در تهران) بسپارید، نباید نگران هزینه تعمیرات آن باشید. خیالتان باید کاملاً از بابت هزینه تعمیر جاروبرقی راحت باشد.

امداد آی.پی از تعمیرگاه های مجاز جاروبرقی است. این مجموعه از بدو ورود جاروبرقی به خانه‌های ایرانیان و از زمان تأسیس کارخانه‌های تولید این وسیله در ایران، در زمینه تعمیرات جاروبرقی فعال است. فعالیت این مجموعه، زیر نظر نهادها و سازمان‌های مرتبط و با مجوزهای رسمی است.

در تعمیرگاه های جاروبرقی که به صورت رسمی فعالیت می‌کنند، هزینه تعمیرات، از یک نرخ مصوب پیروی می‌کند. با توجه به خدمات صورت گرفته و علت خرابی دستگاه، هزینه تعمیر جاروبرقی، بر اساس این نرخ تصویب شده محاسبه می‌گردد. این هزینه مصوب نیز مبلغ زیادی نیست؛ بنابراین به راحتی می‌توانید بدون نگرانی از هزینه تعمیرات، برای تعمیر جاروبرقی خود، اقدام کنید. برای اطلاع از قیمت‌ها با امداد آی.پی تماس بگیرید. کارشناسان این مرکز در تلاش‌اند با فهمیدن علت خرابی دستگاه، حدود هزینه تعمیرات آن را نیز برای مشتریان تخمین بزنند تا مشتری با آگاهی کامل، جاروبرقی خود را به این مجموعه بسپارد.

تعمیر جاروبرقی در محل و منزل، در کوتاه‌ترین زمان ممکن

کوتاه کردن زمان تعمیرات از مواردی است که برای تحقق آن راه‌کارهای زیادی دخیل هستند. زمان تعمیرات فقط بازه زمانی را شامل نمی‌شود که دستگاه توسط تعمیرکار، در حال تعمیر است. زمان تعمیرات از لحظه‌ای که به دنبال تعمیرگاه می‌گردید شروع می‌شود و پس از تعمیر وسیله، به پایان می‌رسد. ارائه خدمات تعمیر جاروبرقی در محل، به خودی خود در کوتاه کردن زمان تعمیرات مؤثر است. چراکه دیگر نیازی نیست برای تعمیر جاروبرقی خود، ساعت‌ها به دنبال تعمیرگاه مجاز آن بگردید. تنها با یک تماس تلفنی می‌توانید، تکنسین مربوط را بدون نیاز به صرف وقت و هزینه در منزل خود داشته باشید.

مجموعه امداد آی.پی دارای شعب متعدد تعمیر جاروبرقی در تهران است. این تعدد شعبات به حضور سریع تکنسین در محل، کمک می‌کند. تکنسین مربوط برای تعمیر جاروبرقی از نزدیک‌ترین شعبه اعزام می‌شود و نیازی نیست فاصله شمال تا جنوب تهران را طی کند. پس اگر در وقت مناسبی از روز تماس بگیرید، می‌توانید مطمئن باشید که تعمیرات دستگاه شما در همان روز انجام می‌شود.

علاوه بر نزدیک بودن شعبه‌های امداد آی.پی به محل زندگی، تجربه تعمیرکاران نیز در زمان تعمیرات مؤثر است. تعمیرکاران حرفه‌ای جاروبرقی، با آشنایی کاملی که نسبت به این دستگاه دارند، به سرعت عیب آن را تشخیص می‌دهند و آن را تعمیر می‌کنند. مجموعه امداد آی.پی سال‌هاست که با بهترین متخصصان تعمیر جاروبرقی در حال همکاری است. این متخصصان بسیار حرفه‌ای هستند، همچنین با شرکت در دوره‌ها و کلاس‌های آموزشی امداد آی.پی، دانش خود را بروز نگه می‌دارند. امداد آی.پی تلاش کرده است با تأسیس شعب متعدد در تهران، استفاده از تعمیرکاران حرفه‌ای و آموزش آنان، خدمات تعمیر جاروبرقی را در محل و در کوتاه‌ترین زمان ممکن ارائه دهد.

تعمیرگاه مجاز و مرکزی جاروبرقی در تهران

برای تعمیر جاروبرقی، در انواع مدل‌ها و برندهای آن، باید به تعمیرگاه‌های مجاز مراجعه شود. توجه به برند تولیدکننده دستگاه برای تعمیر آن بسیار مهم است. هر برند روش تعمیر خاص خود را دارد که باید در نظر گرفته شود. تعمیرگاه‌های مجاز برای تعمیرات جاروبرقی، تعمیرکار مخصوص را بکار می‌گیرند. علاوه بر این، موارد بسیاری هست که باید به آن دقت شود. تعمیرگاه های مجاز جاروبرقی، باسابقه‌ای که در تعمیرات دارند، هرگز از غیرمتخصص‌ها استفاده نمی‌کنند. چرا که این نه‌تنها برای سابقه آن‌‌‌‌‌‌‌‌ها خوب نیست و در پایداری مشتریان نیز تأثیر معکوس می‌گذارد. برای تعمیر لوازم خانگی، باید به تعمیرگاه مجاز آن مراجعه شود. در تشخیص یک تعمیرگاه مجاز جاروبرقی باید به چند ویژگی، توجه کرد.

 1. یک تعمیرگاه مجاز باید به صورت رسمی و حرفه‌ای در زمینه تعمیر جاروبرقی فعالیت کند.
 2. سابقه در تعمیرات بسیار مهم است. یک تعمیرگاه مجاز باید سابقه زیادی در تعمیر جاروبرقی داشته باشد.
 3. استفاده از تعمیرکار حرفه‌ای و باتجربه در انجام امور تعمیرات از ویژگی‌هایی است که باید به آن توجه شود.
 4. هزینه دریافتی در تعمیرگاه‌های مجاز بر اساس نرخ مصوب است.
 5. سرعت عمل در ارائه خدمات از ویژگی‌های مهم در انتخاب یک نمایندگی مجاز است.
 6. یک تعمیرگاه مجاز باید از قطعات اصلی و باکیفیت استفاده کند.
 7. ارائه خدمات تلفنی مناسب، به‌اندازه خدمات حضوری مهم است.

نحوه ارائه خدمات در امداد آی.پی: تعمیرکار جاروبرقی

پس از تماس با کارشناسان تعمیر جاروبرقی و شرح مشکل، در صورت نیاز، کارشناسان و تعمیرکارهای مجموعه امداد آی.پی در اسرع وقت و در کمترین فاصله زمانی از نزدیک‌ترین نمایندگی تعمیر جاروبرقی به محل اعزام می‌شوند. ابتدا کارشناسان نحوه عملکرد دستگاه شما را به دقت بررسی می‌کنند. سپس به شرح کامل علت خرابی، تعداد قطعات نیازمند تعمیر یا تعویض، هزینه تعمیر و زمان موردنیاز برای تعمیر می‌پردازند. پس از تعمیر، عملکرد دستگاه کاملاً برای شما تست می‌شود تا از عملکرد صحیح آن اطمینان حاصل کنید.

سرویس و تعمیر جاروبرقی با قطعات اصلی و اورجینال

وجه تمایز برندهای تولیدکننده جاروبرقی در قطعات بکار رفته، طراحی و کیفیت است. کیفیت یک وسیله تا حد زیادی به قطعات مورد استفاده در آن و ویژگی‌هایی که به همراه دارد، وابسته است. اگر این وسیله خراب شود و قطعات آن با قطعه تقلبی جایگزین شوند به عملکرد دستگاه آسیب بسیاری وارد می‌کند. یک تعمیرگاه خوب، باید نسبت به قطعاتی که استفاده می‌کند، دقت بسیاری داشته باشد. استفاده از یک قطعه مناسب برای تعمیر جاروبرقی، عملکرد آن را پس از تعمیر مختل نمی‌کند و موجب خرابی زودهنگام آن نمی‌شود.

ای.پی امداد با تهیه قطعات از تولیدکننده و استفاده از قطعات باکیفیت در تعمیرات، خدمات را در بهترین کیفیت ارائه می‌دهد.

خدمات قابل‌ارائه در امداد آی.پی

این مرکز خدمات تعمیر جاروبرقی را در انواع مدل‌ها و برندهای آن ارائه می‌دهد. اگر جارو‌برقی شما بوی سوختن می‌دهد، به‌طور خودبه‌خود خاموش شده است، بیش از حد داغ شده است و یا متوجه هر مشکلی در آن شده‌اید، با امداد آی.پی تماس بگیرید. این مجموعه مشاوره‌های تلفنی رایگان، به مشتریان خود ارائه می‌دهد. ممکن است بتوانید با بکار بستن این راهنمایی‌ها از مشکلات ساده و کوچک جاروبرقی جلوگیری کنید. پس همین حالا با نمایندگی مجاز تعمیرات جاروبرقی تماس بگیرید و از مشاوره‌های تلفنی رایگان آن استفاده کنید.

 • تعمیر موتور جاروبرقی
 • تعمیر مدارهای الکتریکی جاروبرقی
 • تعمیر یا تعویض سیم‌پیچ
 • تعمیر یا تعویض سیم جمع کن
 • تعمیر یا تعویض میکرو سوییچ‌ها
 • تعمیر مدار الکتریکی کنترل دور موتور
 • تعویض لاستیک‌های آب‌بندی و لرزه گیر محفظه موتور
 • تعمیر کلید قطع و وصل جاروبرقی
 • تعمیر کلکتور جاروبرقی
 • تعویض فیلتر ورودی و خروجی هوا
 • تعویض استارتر موتور
 • تعویض آرمیچر
 • تعویض زغال فنر و جاروبک نگهدار
 • تعویض توربین

مشکلات متداول جاروبرقی‌ها

اگر در حال دست و پنجه نرم کردن با یکی از مشکلات جاروبرقی هستید، احتمالاً باید پولی را که با زحمت به دست آورده‌اید صرف تعمیر و یا خرید یک جاروبرقی جدید کنید. اما تابه‌حال به این فکر کرده‌اید که شاید بتوانید مشکل دستگاه را خودتان حل کنید؟ با فهمیدن علت خرابی دستگاه ممکن است بتوانید پول و زمان با ارزش خود را حفظ کنید. با تماس با امداد آی.پی، می‌توانید دقیقاً بفهمید که چه چیزی در جاروبرقی شما ایجاد مشکل می‌کند. اگر مشکل جاروبرقی فراتر از حد معمولی بود و نیاز به بررسی توسط یک متخصص را داشت، اصلاً نگران نباشید. مجموعه امداد آی.پی در کنار شماست.

چرا جاروبرقی در مکیدن گرد و غبار بسیار ضعیف است؟ برای تعمیر و عیب یابی چه باید کرد؟

فیلتر جاروبرقی: بیشتر اوقات فیلتر جاروبرقی باید تمیز یا تعویض شود. این فیلترها باید بر اساس مدت زمان پیشنهادی سازنده و توصیه‌های آن‌‌‌‌‌‌‌‌ها مورد استفاده قرار گیرند. حتی اگر از آن‌‌‌‌‌‌‌‌ها با احتیاط زیاد استفاده می‌کنید، چک کردن به‌موقع آن‌‌‌‌‌‌‌‌ها بسیار مهم است. اطمینان حاصل کنید که جاروبرقی به دلیل مسدود شدن فیلتر، توانایی مکیدن گرد و غبار را از دست نداده است.

شلنگ جاروبرقی (بخشی از لوله جاروبرقی که انعطاف‌پذیر است):

اطمینان حاصل کنید که شلنگ جاروبرقی نشکسته و یا آسیب‌ ندیده باشد. آسیب‌دیدگی لوله جاروبرقی می‌تواند موجب از بین رفتن میزان قابل‌توجهی از مکش و کاهش کارایی دستگاه شود. برای تعمیرات مربوط به شلنگ جاروبرقی با امداد آی.پی، تماس بگیرید.

چرا جاروبرقی ذرات ریز گرد و غبار را جمع نمی‌کند؟ برای تعمیر و عیب یابی چه باید کرد؟

این روزها تولیدکنندگان، کیسه‌های وکیوم بسیار بزرگی را تولید می‌کنند. درست است که به نظر می‌رسد این کیسه‌ها تا همیشه دوام دارند، اما برای اطمینان از اینکه دستگاه ذرات ریز گرد و غبار را جمع می‌کند، باید آن را تعویض کنید. توصیه می‌شود که چند کیسه اضافه، برای وقتی‌که کیسه فعلی جاروبرقی آسیب می‌بیند، خریداری کنید.

چرا جاروبرقی روشن نمی‌شود؟ برای تعمیر و عیب یابی چه باید کرد؟

گاهی اوقات این کابل برق دستگاه است که موجب قطع جریان و خاموش شدن دستگاه می‌شود. بسیار حائز اهمیت است که کابل برق را از آب و یا سایر مایعات، دور نگه‌داریم. این امر همچنین احتمال روشن نشدن جاروبرقی و مشکلات کابل این وسیله را، در آینده کاهش می‌دهد.

چرا پاروی جاروبرقی پرزها و موها را به خوبی جمع نمی‌کند؟ برای تعمیر و عیب یابی چه باید کرد؟

اگر پاروی جاروبرقی شما سر می‌خورد و به خوبی موها و پرزهای فرش و موکت را جمع نمی‌کند. احتمالاً براش‌های آن سابیده شده و از بین رفته‌اند. در این مورد برس‌های اضافی می‌توانند کار تمیز کردن را برای شما ساده‌تر کنند. گاهی اوقات نیاز است که برای تمیز کردن بخش‌های مختلف خانه، از براش‌های کوچک‌تری استفاده کنید. پیش از اقدام به خرید یک وسیله جدید، بهتر است بفهمید که با خرید چه وسیله اضافی می‌توان، ایراد به وجود آمده را برطرف کرد. در اکثر جاروبرقی‌ها یک ست اضافه براش تعبیه‌ شده است که در مواقع اضطرار کار فرد را راه بیندازد؛ اما اگر از از بین رفتن براش پاروی جاروبرقی خود ناراحت هستید، می‌توانید برای تعویض آن اقدام کنید.

چرا جاروبرقی بیش از حد گرم می‌شود؟ برای تعمیر و عیب یابی چه باید کرد؟

گرمای بیش از حد می‌تواند به موتور جاروبرقی شما آسیب برساند. تعویض موتور چندان ساده نیست و لازم است برای انجام این کار حتماً یک متخصص باشید. اگر با گرم شدن بیش از حد جاروبرقی مواجه هستید، آن را از برق بکشید و با امداد آی.پی، تماس بگیرید. کارشناسان این مجموعه توصیه‌های لازم را در اختیار شما قرار می‌دهند.

چرا چرخ جاروبرقی شکسته است؟ برای تعمیر و عیب یابی چه باید کرد؟

شکستن چرخ جاروبرقی ممکن است مشکل حادی به نظر نرسد، اما وقتی شروع به جارو زدن کردید و جاروبرقی جابه‌جا نشد به حاد بودن این قضیه پی می‌برید. چرخ آسیب‌دیده یا شکسته امر جارو کشیدن را دشوار می‌سازد. برای خرید و یا تعویض چرخ جاروبرقی با ما تماس بگیرید و از قطعات اصلی و باکیفیت این مجموعه استفاده کنید.

چرا کلیدهای جاروبرقی کار نمی‌کند؟ برای تعمیر و عیب یابی چه باید کرد؟

اگر کلیدهای جاروبرقی شما کار نمی‌کند. آن‌‌‌‌‌‌‌‌ها را تعویض کنید. از کار افتادن این کلیدها چاره‌ای جز تعویض سریع ندارد. اگرچه این مشکل بسیار پیش‌پاافتاده است اما منجر به توقف کامل دستگاه می‌شود. مسلماً وقتی کلید روشن و خاموش دستگاه کار نمی‌کند، شما قادر به روشن کردن آن نیستید.

چرا موتور جاروبرقی روشن می‌شود اما قدرت ندارد؟ برای تعمیر و عیب یابی چه باید کرد؟

مشکلات کم قدرت بودن موتور ممکن است به خرابی زغال دستگاه برگردد. خرابی زغال معمولاً هرچند وقت یک‌بار اتفاق می‌افتد و نیازی به نگرانی نیست. یاتاقان‌های دستگاه ممکن است دچار مشکل شده باشد، اگر فکر می‌کنید ایراد دستگاه به دلیل خرابی یاتاقان‌هاست بهتر است با یک متخصص تماس بگیرید. کلکتور دستگاه یا نیم‌سوز شدن موتور نیز ممکن است باعث بروز این مشکل شود. بهتر است برای این قبیل مشکلات با امداد آی.پی تماس بگیرید و از راهنمایی‌های کارشناسان تعمیر جاروبرقی استفاده کنید.

چرا جاروبرقی صدای بیش از حد تولید می‌کند؟ برای تعمیر و عیب یابی چه باید کرد؟

خرابی بلبرینگ یا بوش ممکن است باعث ایجاد صدای بیش از حد در زمانی که دستگاه کار می‌کند شود. پروانه و نگه‌دارنده لاستیکی دستگاه را قبل از بررسی بوش و بلبرینگ بررسی کنید. تولید صدای بیش از حد ممکن است به علت خراب شدن پروانه و یا نگه‌دارنده لاستیکی باشد.

چرا جاروبرقی بوی سوختگی می‌دهد؟ برای تعمیر و عیب یابی چه باید کرد؟

استشمام بوی سوختگی از جاروبرقی در بعضی موارد ممکن است طبیعی باشد. ابتدا فیلترهای جاروبرقی را بررسی کنید. فیلتر کوچک پشت کیسه جاروبرقی را که مانع از تماس گرد و غبار با موتور دستگاه می‌شود را بررسی کنید. ممکن است این فیلتر کوچک به درستی جا نرفته باشد و موجب استشمام بوی خیلی کم سوختگی در دستگاه شود. قرارگیری نامناسب آن در طولانی مدت ممکن است آسیب‌های جدی به موتور دستگاه وارد کند. کلکتور، سوییچ‌ها و از همه مهم‌تر خرابی کاسه نمد، ممکن است علت بروز این مشکل باشد.

برای تعمیرات انواع جاروبرقی در هر برند و مدل آن با امداد آی.پی، تماس بگیرید. با تماس با این مجموعه، تعمیرات جاروبرقی خود را به دست یک متخصص می‌سپارید.

در صورت بروز هرگونه خرابی با امداد آی.پی تماس گرفته و از متخصصان حرفه ای در این زمینه کمک بگیرید.


5/5 - (1 امتیاز)
دیدگاهی بنویسید
نام خود را وارد کنید
ایمیل خود را وارد کنید
کامنت خود را وارد کنید
به مشاوره نیاز دارید؟
تماس بگیرید 021-91093903
فرم درخواست تعمیر