021-58941
Logo
ثبت درخواست تعمیر
logo

امداد آی پی

نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی با ما در تماس باشید 021-58941

راهکار های تقویت مکش جاروبرقی

راهکار های تقویت مکش جاروبرقی

یکی از مشکلاتی که عمدتا برای دستگاه جاروبرقی پیش می آید، مکش جاروبرقی می باشد. به همین خاطر امداد آی پی در این مطلب راهکار های تقویت مکش جاروبرقی را آموزش خواهد داد تا بتوانید با انجام چند کار ساده در منزل، مکش جاروبرقی خود را تقویت نمایید.

کاربران گرامی؛ چنانچه نظر و یا تجربه به خصوصی در مورد راهکار های افزایش مکش جاروبرقی دارید می توانید با به اشتراک گذاشتن نظر خود در بخش دیدگاه ها در انتهای همین مقاله به گفتمان با متخصصین امداد آی پی بپردازید.

راه های افزایش مکش جاروبرقی

راهکار های افزایش مکش جاروبرقی به شما کمک خواهد کرد تا با انجام چند کار ساده در منزل، بتوانید به سادگی تقویت مکش جاروبرقی خود را انجام دهید. توجه داشته باشید که اگر با انجام راهکاری های تقویت مکش جاروبرقی، این عمل انجام نشد، می توانید از تکنسین های امداد آی پی کمک بگیرید.

راه های افزایش مکش جاروبرقی و تخلیه کیسه

یکی از راهکار های افزایش مکش جاروبرقی، تخلیه کیسه آن می باشد. چرا که پر بودن کیسه، مانع از به داخل کشیدن گردو خاک و زباله ها به درون دستگاه می شود. در صورتی که کیسه جاروبرقی را بررسی نمودید و آن را خالی مشاهده کردید، حتما به دنبال سوراخ و یا پارگی باشید. در صورتی که به سلامت کیسه جاروبرقی مطمئن نیستید، می توانید از یک کیسه نو و جدید استفاده نمایید.

راه های تقویت مکش جاروبرقی و تنظیمات دستگاه

از جمله راهکار های افزایش مکش جاروبرقی، تنظیمات صحیح دستگاه می باشد. شما باید ارتفاع دسته، قدرت موتور، انتخاب کفی مناسب و… را با در نظر گرفتن جنس سطحی که جارو می زنید، انجام دهید. انجام هر یک از موارد گفته شده می تواند باعث تقویت مکش جاروبرقی شما شود.

راه های تقویت مکش جاروبرقی و تعویض فیلتر

فیلتر یکی از بخش های اصلی در دستگاه می باشد که با تعویض و یا تمیز نمودن آم در زمان مناسب می تواند به عنوان راهکاری در جهت افزایش مکش جاروبرقی به شمار آید. در صورتی که فیلتر کثیف باشد، قدرت مکش جاروبرقی کم شده و قطعا شما در جارو زدن با مشکل مواجه خواهید شد. در زمان بررسی فیلتر جاروبرقی به این نکته توجه داشته باشید که آیا فیلتر دستگاه شما قابل شست و شو هست و یا باید آن را به طور کلی تعویض نمایید. در این زمینه می توانید از تکنسین های امداد آی پی کمک بگیرید.

راهکار های افزایش مکش جاروبرقی و رفع انسداد از لوله خرطومی و لوله تلسکوپی

یکی از راهکاری های افزایش مکش جاروبرقی، رفع انسداد از لوله خرطومی و لوله تلسکوپی می باشد. چرا که وجود هر گونه گرفتگی مانند جمع شدن توده ای مو، گیر کردن دستمال کاغذی و یا هر گونه زباله دیگر در طول لوله خرطومی و لوله تلسکوپی، می تواند باعث کم شدن مکش جاروبرقی شود. از این رو باید لوله تلسکوپی و لوله خرطومی را از دستگاه جدا نموده و با جسمی بلند آن را بررسی نمایید.

حتما تمامی بخش های لوله خرطومی را بررسی کنید تا فاقد هر گونه سوراخ، پارگی و یا خوردگی باشد. چرا که امکان دارد وجود سوراخ و پارگی، اجازه ندهد تا مکش جاروبرقی به پارویی آن منتقل شود.

راهکار های افزایش مکش جاروبرقی با تعمیر موتور

تعمیر موتور می تواند به عنوان راهکار های تقویت مکش جاروبرقی شناخته شود. در نظر داشته باشید که نیم سوز شدن و یا معیوب شدن موتور جاروبرقی می تواند تاثیر به سزایی در کم شدن مکش جاروبرقی داشته باشد. اما لازم است بدانید که عیب یابی و تعمیر موتور جاروبرقی نیاز به مهارت و تسلط دارد. در صورتی که در این کار تجربه ای ندارید، حتما با نمایندگی تعمیرات جاروبرقی و یا تکنسین های امداد آی پی تماس بگیرید.

بررسی راهکار های افزایش مکش جاروبرقی

راهکاری های افزایش مکش جاروبرقی، به طور کلی شامل بررسی چند مورد ساده می باشد که یک به یک آن ها را برای شما در این مطلب آوردیم. توجه کنید که اگر با انجام راهکار های تقویت مکش جاروبرقی، مشکل مکش دستگاه شما برطرف نشد، حتما از تکنسین های امداد ای پی در این زمینه کمک بگیرید. هم چنین می توانید با نمایندگی تعمیرات جاروبرقی خود تماس بگیرید.


دیدگاهی بنویسید

نام خود را وارد کنید
ایمیل خود را وارد کنید
کامنت خود را وارد کنید

به مشاوره نیاز دارید؟

تماس بگیرید 021-88972003
فرم درخواست تعمیر