راهنمای فارسی جاروبرقی مجیک

راهنمای فارسی جاروبرقی مجیک

راهنمای فارسی جاروبرقی مجیک

راهنمای فارسی جاروبرقی مجیک

راهنمای فارسی جاروبرقی مجیک

راهنمای فارسی جاروبرقی مجیک : دفترچه راهنمای جاروبرقی مجیک یا در دسترس مصرف کنندگان نیست، یا اگر هست اکثر آن‌ها زمان و یا حوصله‌ی کافی جهت مطالعه‌ی آن را ندارند. اگر شما نیز جزو این افراد هستید و به هر دلیلی نمی‎‌توانید به نکات موجود در دفترچه راهنمای جاروبرقی مجیک دسترسی داشته باشید، می‌توانید از نکات موجود در این مطلب از امداد آی.پی بهره ببرید. ما گلچینی از بهترین و کاربردی‌ترین نکات موجود در دفترچه راهنمای فارسی جاروبرقی مجیک را آماده کرده و آن‌ها را به صورت مختصر و با زبانی ساده به اشاره ارائه می‌دهیم.

راهنمای استفاده از جاروبرقی مجیک

یک) به ولتاژ مورد نیاز جاروبرقی دقت کنید. بایستی حتماً ولتاژ برق منزل شما با ولتاژ جاروبرقی مطابق باشد.

دو) جاروبرقی مجیک را از دسترس کودکان خارج کنید. گاهی کودکان از جاروبرقی به عنوان اسباب بازی استفاده می‌کنند که این امر خطرناک است.

سه) هر زمان که از جاروبرقی استفاده نمی‌کنید، دوشاخه‌ی آن را از پریز بکشید. به هنگام از پریز کشیدن نیز حتماً از دوشاخه دست بگیرید و به سیم کاروبرقی فشار وارد نکنید.

چهار) جاروبرقی مجیک جهت جمع کردن آشغال‌های خشک و معمولی طراحی شده، بنابراین نباید از آن جهت جمع کردن مایعات و آشغال‌های بزرگ استفاده کنید.

پنج) به هنگام جارو کردن مواظب باشید که اجسام نوک تیز وارد لوله‌ی جاروبرقی نشوند. افزون بر این مواظب باشید که مواد اشتعال زا مانند ته سیگار و کبریت را جارو نکنید.

شش) دکمه‌ی روی برس جاروبرقی مجیک را برای سطوح نرم مانند فرش و موکت در جهت بالا و برای سطوح سخت مانند سرامیک و پارکت در جهت پایین تنظیم کنید.

هفت) به چراغ مخزن دقت کنید. هر زمان که چراغ علامت هشدار را به شما نشان داد باید برای تخلیه یا تعویض کیسه اقدام کنید. پر بودن کیسه و عدم تخلیه و یا تعویض آن موجب کاهش چشمگیر قدرت جاروبرقی می‌شود.

هشت) از دیگر عواملی که می‌توانند موجب کاهش قدرت جاروبرقی شوند، کثیف شدن فیلتر است. هر چند وقت یک بار فیلتر را بشویید. ولی به خاطر داشته باشید که برای خشک شدن فیلتر، نباید آن را در فر، ماکروفر، خشک کن لباسشویی و موارد این قبیل بیندازید. آن را در هوای آزاد قرار داده تا پس از چند ساعت خشک شود.

نه) یک تنظیم کننده مکش یا بر روی بازوی جاروبرقی و یا بر روی بدنه‌ی جاروبرقی وجود دارد. بر طبق توصیه‌ی راهنمای فارسی جاروبرقی مجیک بهتر است این تنظیم کننده را همواره بر روی متوسط تنظیم کنید و تنها زمانی آن را افزایش دهید که آشغال‌ها بیش‌تر از همیشه باشند.

ده) از جاروبرقی نباید بدون کیسه استفاده کنید.

یازده) اگر قصد استفاده‌ی طولانی از جاروبرقی داشتید، باید هر 20 دقیقه یک بار به آن استراحت دهید تا جاروبرقی خنک شود و سپس به جارو کردن ادامه دهید.

دوازده) چنان چه از جاروبرقی برای جارو کردن پله‌ها استفاده کردید، برای پیشگیری از سقوط آن، بایستی دستگاه را در پایین پله‌ها قرار دهید.

 

در صورت بروز هر گونه ایراد در جاروبرقی مجیک شما، نباید آن را به یک تعمیرکار عمومی و یا تعمیرگاه غیر مجاز بسپارید. بهترین گزینه جهت تعمیر جاروبرقی مجیک شما، نمایندگی است. بنابراین هر ایرادی که در جارو برقی مجیک شما به وجود آمد فقط با نمایندگی تماس بگیرید. در صورت مواجهه با هر مشکلی در جاروبرقی مجیک ، با نمایندگی تعمیرات جاروبرقی مجیک تماس بگیرید.

 نمایندگی تعمیرات  مجیک با دارا بودن بیش از 50 سال سابقه کار در زمینه‌ی تعمیر لوازم خانگی و با داشتن کادری متخصص و مجرب، آماده‌ی اعزام متخصص جاروبرقی مجیک به محل شما می‌باشد.

بدون برچسب

پیشنهاد میکنیم این مقالات را هم بخوانید

دیدگاهی بنویسید

نام خود را وارد کنید
ایمیل خود را وارد کنید
کامنت خود را وارد کنید