دفتر مرکزی: 88972003-021 emdadiprepair@gmail.com

نمایندگی تعمیرات جنرال الکتریک در تهران | خدمات پس از فروش جنرال الکتریک

نمایندگی تعمیرات جنرال الکتریک در تهران | خدمات پس از فروش جنرال الکتریک

نمایندگی محصولات جنرال الکتریک

اگر نیاز به راهنمایی تعمیرات لوازم خانگی جنرال الکتریک اعم از یخچال،لباسشویی،ظرفشویی و … دارید کلیک کرده و از آموزش هایی که امداد آی.پی نمایندگی تعمیرات جنرال الکتریک فراهم آورده استفاده نمایید.

ارور لوازم خانگی جنرال الکتریک

اگر محصول جنرال الکتریک شما ارور می‌دهد قبل از تماس با نمایندگی تعمیرات جنرال الکتریک کلیک کرده و علت ارور محصولات جنرال الکتریک که امداد آی.پی برای شما گردآوری نموده را مطالعه نمایید.

راهنمای فارسی محصولات جنرال الکتریک

امداد آی.پی دفترچه راهنمای فارسی محصولات جنرال الکتریک را برای سهولت در کار شما عزیزان به طور کامل فراهم آورده. برای مطالعه کلیک کنید.

نمایندگی تعمیرات جنرال الکتریک General electric در تهران

نمایندگی تعمیرات جنرال الکتریک

General Electric

خدمات پس از فروش لوازم خانگی جنرال الکتریک

نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی جنرال الکتریک ، امداد آی.پی مطالبی را در زیر برای شما عزیزان فراهم آورده است تا بتوانید بدون تماس با تعمیرگاه مجاز ، تعمیرکار لوازم جنرال الکتریک خود در محل باشید .

امداد آی.پی نمایندگی جنرال الکتریک در تهران دارای شعب گوناگون در شمال تهران ، غرب تهران ، شرق تهران و جنوب تهران می باشد.

تعمیرگاه مجاز و مرکزی لوازم خانگی جنرال الکتریک در تهران

شرکت های بزرگ و مطرحی در جهان وجود دارد که، در زمینه تولیدات محصولات خانگی فعالیت دارند، شرکت هایی که از گذشته تا به امروز، کسب و کارهای خود را گسترش داده اند و به یک برند معتبر در سطح جهان تبدیل شده اند.

یکی از این شرکت ها، نمایندگی جنرال الکتریک است. جنرال الکتریک یک شرکت آمریکایی خوشه ای و چند ملیتی است که دفتر مرکزی آن، در شهر نیویورک قرار دارد.

نمایندگی جنرال الکتریک از چهار بخش مستقل تشکیل شده است که، هر کدام از آنها توسط یک شرکت تابعه اداره می شود. شرکتهای جی ای انرژی، جی ای کپیتال، جی ای تکنولوژی و جی ای هلت کر از مجموعه این شرکت ها به شمار می روند.

نمایندگی جنرال الکتریک در سال 2011 در لیست فرچون 500 رتبه ششم از بزرگترین شرکت های ایالات متحده آمریکارا توانست به خود اختصاص دهد.
در حال حاضر این شرکت در فهرست فوربز جهانی 2000 در جایگاه سوم، از بزرگترین شرکت های جهان قرار دارد.

نمایندگی تعمیرات محصولات جنرال الکتریک در محل

نمایندگی تعمیرات جنرال الکتریک در حال حاضر، بزرگترین و اصلی ترین تولید کنندگان موتور جت در آمریکا نیز محسوب می شود.

همچنین این شرکت در بخش تولید تجهیزات نیروگاهی، انواع کامپیوتر ها، صنایع هوایی و انواع توربین ها فعالیت دارد. علت ورود شرکت جنرال الکتریک به عرصه تولید کامپیوتر، به این دلیل است که خود شرکت جنرال الکتریک در دهه 50، بزرگترین مصرف کننده سیستم های کامپیوتری در خارج از آمریکا به شمار می رفت.

سرویس کار و تعمیرکار جنرال الکتریک در تهران

توماس ادیسون در سال 1878 میلادی، شرکت لامپ های الکتریکی ادیسون را تاسیس کرد. هدف او تولید لامپ الکتریکی بود. اولین کارخانه تولید لامپ در سال 1890 توسط ادیسون احداث شد.

سال 1892 شروع فعالیت این شرکت و شکل گیری آن بود، که با ادغام شرکت ادیسون و شمارکت توماس هاستون شرکت جدید جنرال الکتریک پدید آمد.

پس از آن چارلز کافین، به عنوان مدیرعامل شرکت تازه تاسیس شده، منصوب شد و مدیریت آن را تا سال 1912 به عهده گرفت.

رسانه های گروهی نمایندگی تعمیرات جنرال الکتریک :

در سال 1919 جنرال الکتریک وارد عرصه رسانه شد و در همین سال نسبت به تاسیس رادیوی آمریکا اقدام نمود. جنرال الکتریک از این موقعیت خوب استفاده کرد و از این شرکت،

به عنوان یک بازوی تبلیغاتی برای معرفی و فروش بیشتر محصولات خود در سطح جهانی بهره برد. جنرال الکتریک درصد بالایی از سهام شبکه تلویزیونی ان بی سی و کلمبیا پیکچرز را نیز در اختیار دارد.

شرکت جنرال الکتریک در سال 1896 و در بین 12 شرکت برتر معرفی شده، در میانگین صنعتی داو جونز جای گرفت و هنوز هم پس از گذشت 115 سال توانسته جایگاه خود را حفظ کند و در همین فهرست باقی بماند. شرکت جنرال الکتریک در سال 1935 به عنوان یک شرکت برتر در بازار بورس لندن معرفی شد.

سرویس و پشتیبانی لوازم خانگی جنرال الکتریک در تهران

دلایل موفقیت:

ارزش ها

کلید موفقیت نمایندگی جنرال الکتریک ، ارزش ها است. ارزش ها تنها یک کلمه نیست و چیزی فراتر از کلمات و روح جنرال الکتریک را منعکس می کند.
بیش از 120 سال که جنرال الکتریک به خاطر عملکرد تحسین برانگیزش، همواره به عنوان یکی از بزرگترین شرکت ها معرفی شده است.
در سال 2006 برای ششمین بار، مجله فورچون جنرال الکتریک را به عنوان اولین رتبه، در راس شرکت های برتر معرفی کرد. شرکتی که از دیدگاه آن ، ارزش ها همه چیز است.

ارزش هایی که در این شرکت در نظر گرفته شده است عبارت است از: کنجکاوی، ابتکار، پاسخگویی، همراهی، تعهد، هیجان و اشتیاق.
جنرال الکتریک کسانی راکه به این ارزش ها بها نمی هند را کنار می گذارد، هر چند کارشان اثر بخش باشد.

کیفیت

پس از ارزش ها جنرال الکتریک، کیفیت را در راس امور خود قرار داده است و معتقد است که کیفیت مسئولیت همه کارکنان است. اگر همه در جنرال الکتریک خواهان موفقیت باشند، باید با آگاهی و انگیزه بسیار بالا در این موفقیت شریک شوند.

کیفیت از نظر جنرال الکتریک در سه حوزه از هم تفکیک می شود، رهبران شرکت موظف هستند تا فرصت ها و زمینه هایی را برای کارکنان فراهم آورند تا بتوانند با تکیه بر استعداد و انرژی لازم در جهت کسب رضایت مشتری تلاش کنند. افراد نتایج را می آفرینند. مشارکت همه کارکنان و پرسنل جنرال الکتریک یک امرضروری محسوب می شود. جنرال الکتریک همواره تاکید دارد تا همه پرسنل باید در زمینه راهبرد، ابزارهای کیفی و تکنیک های کیفیت شش سیگما آموزش دیده باشند.

محصولات

جنرال الکتریک همواره محصولات متنوع با کیفیت قابل توجه را تولید می کند به طوری که طی سال ها فعالیت توانسته راه خود را به منازل ایرانی ها نیز پیدا کند. محصولات جنرال الکتریک شامل انواع ساید بای ساید، یخچال، ماشین لباسشویی، ماشین ظرفشویی، جارو برقی و اتو پرس است که همه آن ها با طراحی های شکیل و چشمگیر با کیفیت بالا تولید می شود.

ضمانت

محصولات ارائه شده جنرال الکتریک همه دارای ضمانت نامه هستند. از آن جا که جنرال الکتریک تعهد را یکی از ارزش های خود دانسته، همواره متعهد می شود که پس از خرید محصول نیز در کنار مشتری باقی بماند.
نصب محصول توسط تکنسین جنرال الکتریک، به معنی ثبت ضمانت نامه برای محصول شماست، پس اگر محصول جدیدی از جنرال الکتریک را خریداری کردید، برای نصب و راه اندازی آن حتما با نمایندگی تعمیرات جنرال الکتریک تماس بگیرید تا با اعزام سرویس کار ها به محل سکونت شما، نصب دستگاه صورت بگیرد.

وجود ضمانت نامه به همراه محصول به این معنی است که پس از خرید محصول چنانچه با مشکل مواجه شدید، سردرگم نشوید و با اولین تماس با نمایندگی تعمیرات جنرال الکتریک از خدمات پس از فروش و مزایای ان استفاده کنید.
وجود نمایندگی جنرال الکتریک به این معنا است که، شما می توانید در کوتاه ترین زمان ممکن مشکل خود را مطرح کرده و نتیجه بگیرید.
خدمات نمایندگی تعمیرات جنرال الکتریک ، شامل سرویس و تعمیر انواع ساید بای ساید یخچال تلویزیون، ماشین لباسشویی، ماشین ظرفشویی است که تکنسین های حرفه ای تعمیر آن ها انجام می دهند و پس از اتمام کار، برای راهنمایی بیشتر شما مشتریان، مشاوره و نکاتی را به شما ارائه می دهند.

نمایندگی تعمیرات لوازم جنرالالکتریک در منزل

تمامی هزینه های تعمیر بر طبق مصوبه های اتحادیه اتخاذ می شود و فاکتور رسمی نیز ارائه می گردد.
اگر نیاز به تعویض قطعه باشد، فقط از قطعات اصل برای جایگزینی و رفع مشکل دستگاه استفاده می شود، چرا که جنرال الکتریک خود در قبال مشتریان، مسئول می داند.

شماره تلفن خدمات جنرال الکتریک

نمایندگی تعمیرات جنرال الکتریک در مرکز تهران

یوسف آباد ، فاطمی ، گیشا ، امیر آباد ، شهرآرا ، مطهری ، عباس آباد و…
88972003

نمایندگی تعمیرات جنرال الکتریک در شمال تهران

نیاوران ، زعفرانیه ، ولنجک ، الهیه ، جردن ، انرزگو ، پاسداران ، دروس ، شریعتی ، دولت ، ظفر ، میرداماد ، هروی و …
26351245

نمایندگی تعمیرات جنرال الکتریک در جنوب تهران

انقلاب ، آزادی ، جمهوری ، نازی آباد ، حافظ ، امام خمینی ، ولیعصر و …
66715774

نمایندگی تعمیرات جنرال الکتریک در شرق تهران

تهرانپارس ، نارمک ، رسالت ، سید خندان ، فرجام ، پیروزی ، حکیمیه ، لواسانات و …
77170513

نمایندگی تعمیرات جنرال الکتریک در غرب تهران

آریاشهر ، آیت الله کاشانی ، اشرفی اصفهانی ، پونک ، شهران ، جنت آباد ، ستاری ، اکباتان ، تهرانسر و …
46019425

بدون برچسب

پیشنهاد میکنیم این مقالات را هم بخوانید