021-91093903
ثبت درخواست تعمیر
logo

امداد آی پی

نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی با ما در تماس باشید 021-91093903

نمایندگی تعمیرات ظرفشویی میله

نمایندگی تعمیرات ظرفشویی میله

میله یک شرکت تولید کننده لوازم خانگی بزرگ همراه با تجهیزات تجاری لوکس در کشور آلمان می باشد. یکی از شاخص ترین محصولات این برند ماشین ظرفشویی بوده که بر اساس تکنولوژی روز دنیا ساخته شده است. با وجود اینکه برند میله به عنوان یکی از بهترین برندها در تولید ماشین ظرفشویی در دنیا معروف است، اما گاهی ممکن است مصرف کنندگان در هنگام استفاده از دستگاه با مشکلاتی مواجه شوند و نیاز به تماس با تعمیرگاه مجاز و نمایندگی تعمیرات ظرفشویی میله Miele داشته باشند. امداد آی پی به عنوان یکی از تعمیرگاه های مجاز تعمیرات ظرفشویی میله در تهران، با کمک مشاوران و تعمیرکاران مجرب خود انواع خدمات تعمیر و عیب یابی ظرفشویی میله را به بهترین شکل انجام می دهد.

با استفاده از خدمات نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی میله در محل خود توسط تعمیرگاه لوازم خانگی امداد آی پی تا 75 درصد در هزینه های تعمیر و زمان فرایند صرفه جویی کنید.

در این مقاله جهت رفاه کاربران درباره عناوین زیر مطالبی را ارائه کرده ایم:

 1. خدمات تعمیرات ظرفشویی میله در محل
 2. نحوه عیب یابی ظرفشویی میله توسط تعمیرکار امداد آی پی
 3. هزینه تعمیرات ظرفشویی میله
 4. مزایای استفاده از خدمات نمایندگی تعمیرات ظرفشویی میله در امداد آی پی
 5. پاسخ به پرسش های متداول کاربران درباره نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی میله

نحوه تماس با نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی میله Miele در تهران

برای تماس با ما با شماره های درج شده در انتهای صفحه استفاده کنید. نحوه تماس با نمایندگی تعمیرات ظرفشویی میله به شکل زیر است:

 1. نحوه تماس و ثبت درخواست در نمایندگی تعمیرات ظرفشویی میله به صورت زیر است:
 2. برای تعمیرات ظرفشویی میله ابتدا باید با نمایندگی مجاز امداد آی پی تماس بگیرید.
 3. پس از تماس تلفنی با تعمیرگاه، مشخصات و آدرس شما در سیستم ثبت می شود.
 4. در مرحله بعد کد اشتراک و نام تعمیرکار برای شما ارسال می گردد.
 5. تعمیرکار ظرفشویی میله در سریع ترین زمان ممکن در محل مورد نظر شما حاضر شده و به تعمیر دستگاه می پردازد.
 6. پس از پایان یافتن کار تعمیرات ظرفشویی میله، صورتحساب هزینه ها به مصرف کننده ارائه می شود.
 7. همچنین یک ضمانت نامه برای تضمین خدمات تعمیرات ظرفشویی میله نیز به مشتری ارائه می گردد.

نمایندگی تعمیرات ظرفشویی میله در تهران

تعمیرگاه مجاز امداد آی پی به عنوان نمایندگی تعمیرات ظرفشویی میله در انواع مدل ها به صورت شبانه روزی و 24 ساعته در تهران آماده خدمت رسانی به مشتریان می باشد. این مرکز بهترین خدمات را با مناسب ترین قیمت به مشتریان خود ارائه می دهد.
تعمیرگاه مرکزی امداد آی پی دارای شعبات مختلفی در سطح تهران است که خدمت رسانی را به مشتریان تسریع و تسهیل می نماید. از دیگر خدمات نمایندگی تعمیرات ظرفشویی میله می توان به استفاده از قطعات یدکی فابریک و اصل و همچنین ضمانت قطعات و تعمیرات اشاره نمود.
تمامی تکنسین های نمایندگی تعمیرات ظرفشویی میله از با تجربه ترین و بهترین افراد انتخاب شده اند و می توانند انواع خدمات تعمیر و عیب یابی ظرفشویی میله را به بهترین نحو ممکن انجام دهند.

خدمات پس از فروش ماشین ظرفشویی میله به چه صورت است؟

اولین راهی که برای تعمیر و عیب یابی ظرفشویی میله به ذهن مصرف کنندگان می رسد، استفاده از خدمات پس از فروش ماشین ظرفشویی میله می باشد. امروزه بعضی از شرکت های داخلی به عنوان نمایندگی برند میله خدمات پس از فروش مربوط به ظرفشویی میله را به مصرف کنندگان ارائه می دهند که این افراد برای تعمیر دستگاه خود می توانند از این خدمات استفاده کنند.
این نمایندگی ها انواع خدمات مربوط به نصب، سرویس و تعمیرات ظرفشویی میله را در محل و با مناسب ترین هزینه انجام می دهند.

در صورتی که از مدت زمان گارانتی ماشین ظرفشویی شما گذشته است و یا اینکه از خدماتی که توسط نمایندگی برند میله برای تعمیر و عیب یابی دستگاه شما پیش از این ارائه شده رضایت نداشته اید، می توانید از خدمات نمایندگی تعمیرات ظرفشویی میله در تعمیرگاه مجاز امداد آی پی استفاده نمایید.

خدمات نمایندگی تعمیر ظرفشویی میله در محل

این روزها با توجه به کمبود زمان و مشغله زیاد مصرف کنندگان، امکان مراجعه حضوری بسیاری از افراد به نمایندگی تعمیرات ظرفشویی میله وجود ندارد و مصرف کنندگان ترجیح می دهند که از خدمات تعمیر ظرفشویی میله در محل استفاده نمایند. اینکه مشتریان بتوانند ماشین ظرفشویی خود را بدون حضور در نمایندگی و جا به جایی و تنها با یک تماس در محل مورد نظر خود تعمیر نمایند، از جمله خدمات بسیار مهم محسوب می شود. یکی از خدماتی که نمایندگی تعمیرات ظرفشویی میله در تعمیرگاه مجاز امداد آی پی به مشتریان ارائه می دهد، تعمیر ظرفشویی میله در منزل شما می باشد. در این روش دیگر ظرفشویی در مسیر حمل و نقل به تعمیرگاه هیچ گونه آسیبی نمی بیند و نمایندگی امداد آی پی کارشناسان و تکنسین های خود را برای تعمیر و عیب یابی ظرفشویی میله به منزل شما اعزام می کند.

تعمیرات و عیب یابی ظرفشویی میله توسط تعمیرکار امداد آی پی

سپردن کار تعمیر و عیب یابی ظرفشویی میله به افرادی که تجربه و مهارتی در این زمینه ندارند، باعث آسیب رسیدن به دستگاه و یا از کار افتادن آن می شود. از این رو توجه داشته باشید که تعمیر و یا سرویس ماشین ظرفشویی میله خود را به افراد با تجربه و متخصص در این زمینه بسپارید. نمایندگی تعمیرات ظرفشویی میله در تعمیرگاه مرکزی امداد آی پی دارای بخش های مجزایی برای تعمیر دستگاه ها و تعمیرکاران مجربی است که به صورت اختصاصی در زمینه تعمیر و عیب یابی ظرفشویی میله در انواع مدل ها آموزش دیده اند و می توانند این خدمات را به صورت تخصصی به مشتریان عزیز ارائه دهند. مدت زمان تعمیر و عیب یابی دستگاه شما به نوع خرابی آن بستگی دارد؛ اما تعمیرکار ظرفشویی میله در نمایندگی امداد آی پی عیب یابی و رفع ایراد دستگاه شما را به سرعت انجام می دهد.

از جمله متداول ترین ایرادات ظرفشویی میله شامل موارد زیر می باشد:

چرا ظرفشویی کار نمی کند؟ شیوه تعمیر ماشین ظرفشویی میله در این مواقع

یکی از رایج ترین مشکلات ماشین ظرفشویی میله کار نکردن آن است که در صورت بروز این مشکل برای عیب یابی و تعمیر ظرفشویی میله باید موارد زیر را بررسی نمایید:

 • ابتدا باید برق رسانی به دستگاه را کنترل کنید. برق اصلی منزل خود را بررسی کنید و مطمئن شوید مشکلی نداشته باشد.
 • سپس پریز برق را بررسی نمایید. در بسیاری از مواقع پریز برق باعث بروز این مشکل می شود. در صورت وجود مشکل در پریز برق، می توانید از پریز دیگری استفاده کرده و یا پریز را توسط برقکار تعمیر کنید.
 • ممکن است کابل ماشین ظرفشویی دچار مشکل شده باشد. معمولا قطعی و اتصالی در بین سیم ها باعث ایجاد این مشکل می شود.
 • در بعضی موارد باز ماندن درب باعث روشن نشدن ماشین ظرفشویی می شود. در صورتی که درب دستگاه به طور کامل بسته نشود، اطلاعات به برد کنترل دستگاه فرستاده شده و در نتیجه اجازه روشن شدن دستگاه صادر نخواهد شد. بنابراین می توانید درب ظرفشویی را یک بار باز و بسته کنید. همچنین باید اتصالات و لاستیک درب را نیز چک کنید.

چنانچه موفق به تعمیر و عیب یابی ظرفشویی میله خود نشده اید، می توانید از کارشناسان متخصص در نمایندگی تعمیرات ظرفشویی میله امداد آی پی کمک بگیرید.

آب به داخل ظرفشویی وارد نمی شود؛ برای تعمیر و عیب یابی ظرفشویی میله در این مواقع چه باید کرد؟

در صورتی که آب وارد ماشین ظرفشویی میله شما نمی شود، باید مشکلات زیر را در قسمت آبرسانی دستگاه شناسایی نمایید:

 • ابتدا شلنگ ورودی دستگاه را بررسی کنید. ممکن است فرسوده بودن شلنگ و یا مسدود شدن آن باعث بروز این مشکل شده باشد؛ بنابراین در صورت نیاز باید شلنگ را تعویض کنید.
 • شیر ورودی ماشین ظرفشویی را بررسی نمایید. در بعضی مواقع شیر به دلیل کهنه شدن و یا رسوب املاح، آب را به درستی وارد ماشین ظرفشویی نمی کند. از این رو باید نسبت به تعمیر شیر اقدام کنید.
 • ممکن است مشکل از قسمت لوله کشی ماشین ظرفشویی باشد. این مشکل معمولا هنگامی رخ می دهد که نصب ماشین ظرفشویی توسط فردی نابلد انجام شده باشد. به همین علت بهتر است نصب ظرفشویی خود را حتما به نمایندگی های مجاز بسپارید تا با چنین مشکلاتی مواجه نشوید.
 • دریچه ورودی آب را بررسی نمایید تا از عملکرد صحیح آن اطمینان حاصل کنید.

درصورتی که نمی توانید ماشین ظرفشویی خود را به درستی عیب یابی و یا تعمیر نمایید، بهتر است با نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی میله در تعمیرگاه مرکزی امداد آی پی تماس بگیرید.

چرا ماشین ظرفشویی خاموش نمی شود؟ برای تعمیرات ظرفشویی میله در این مواقع چه باید کرد؟

یکی دیگر از مشکلات مربوط به تعمیرات ظرفشویی میله در زمینه خاموش نشدن آن است که برای عیب یابی و رفع این مشکل باید موارد زیر مورد بررسی قرار بگیرند:

 • ابتدا باید سنسور دستگاه را بررسی کنید. در صورتی که سنسور مربوط به بخش تشخیص نشتی، رطوبت در ماشین ظرفشویی را شناسایی نماید، اجازه خاموش شدن به دستگاه را نخواهد داد؛ بنابراین دائما عملیات تخلیه انجام می گیرد.
 • برای برطرف کردن این مشکل باید از یک برنامه دیگر استفاده نمایید. در بعضی مواقع نمایش یک کد خطا بر روی صفحه ماشین ظرفشویی، به شما در زمینه عیب یابی و تشخیص مشکل آن کمک می کند.

برای تعمیر و عیب یابی دقیق ماشین ظرفشویی میله خود می توانید با نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی میله تماس گرفته و درخواست کارشناسی از دستگاه خود را در تعمیرگاه مجاز امداد آی پی ثبت نمایید.

ظروف در ماشین ظرفشویی خشک نمی شوند؛ نظر تعمیرکار ظرفشویی میله در این باره

مشکل خشک نشدن ظروف در ماشین ظرفشویی یکی از مشکلات اساسی دستگاه است؛ زیرا مرحله خشک کردن ظروف از جمله مراحل مهم در ماشین ظرفشویی به حساب می آید. بنابراین در صورت وجود این مشکل باید موارد زیر را در نظر بگیرید:

 • ابتدا ترموستات دستگاه را بررسی کنید. از آنجایی که این قسمت نقش بسیار مهمی در زمینه خشک کردن ظروف دارد، ابتدا باید آن را چک کنید.
 • برای بررسی و تنظیم ترموستات می توانید از یک مولتی متر کمک بگیرید.

اگر خودتان در برطرف نمودن مشکل ماشین ظرفشویی ناتوان بودید، بهتر است از تعمیرکار ظرفشویی میله در نمایندگی مرکزی امداد آی پی بخواهید تا این مشکل را برطرف نماید.

هزینه تعمیر در نمایندگی تعمیرات ظرفشویی میله

هزینه تعمیرات ظرفشویی میله به نوع خرابی دستگاه، نیاز دستگاه به تعویض قطعات و سایر موارد بستگی دارد و دارای هزینه ثابتی نمی باشد. تعمیرکار ظرفشویی میله پس از کارشناسی و بررسی دقیق دستگاه، هزینه تعمیرات آن را به مشتری اعلام می کند. تعمیرگاه مرکزی امداد آی پی در زمینه تعمیر ماشین ظرفشویی میله در منزل شما منصفانه ترین و بهترین هزینه را در نظر می گیرد. البته توجه به این نکته ضروری است که کلیه هزینه های نمایندگی تعمیرات ظرفشویی میله مطابق با نرخ های اعلام شده توسط اتحادیه تعمیرات لوازم خانگی تعیین می گردد.

پاسخ به پرسش های متداول مصرف کنندگان در نمایندگی تعمیرات ظرفشویی میله

مصرف کنندگان در هنگام مراجعه برای تعمیر ظرفشویی میله در امداد آی پی سوالات یکسانی را مطرح می کنند که در این بخش قصد بررسی آن ها را داریم.

 • هزینه تعمیرات ظرفشویی میله در تعمیرگاه مجاز امداد آی پی چقدر است؟

به طور کلی هزینه تعمیرات ظرفشویی میله در محل به عوامل مختلفی از جمله نوع خرابی دستگاه بستگی دارد. گفتنی است که کلیه هزینه های تعمیرات و تعوض قطعات بر اساس نرخ مصوب اتحادیه محاسبه می شود.

 • نحوه پرداخت هزینه صورتحساب تعمیرات به چه صورت می باشد؟

شما می توانید زمانی که تعمیرکار ظرفشویی میله مشکل دستگاه شما را برطرف نمود و کار به اتمام رسید، در صورت رضایت هزینه صورتحساب را پرداخت نمایید.

 • ضمانت نامه تعمیرات نمایندگی امداد آی پی تا چه مدت اعتبار دارد؟

به طور کلی نمایندگی تعمیرات ظرفشویی میله امداد آی پی خدمات تعمیرات خود را به مدت 3 الی 12 ماه ضمانت کرده و پس از اتمام کار تعمیرات به مصرف کننده ضمانت نامه معتبر ارائه می دهد. در صورتی که خرابی مجدد دستگاه شما از همان مشکلی باشد که پیش تر برای تعمیر آن اقدام کرده بودید، می تواند با ارائه ضمانت نامه، تعمیر و رفع عیب دستگاه خود را به صورت رایگان انجام دهید.

مزایای استفاده از خدمات نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی میله در امداد آی پی

تعمیرگاه مجاز لوازم خانگی امداد آی پی همواره در تلاش است تا بهترین خدمات را برای تعمیر ظرفشویی میله به مشتریان ارائه دهد؛ در این بخش به بررسی مزایایی می پردازیم که با استفاده از خدمات امداد آی پی از آن بهره مند می شوید.

 • در صورت بهره مندی از خدمات تعمیرات ظرفشویی میله در محل امداد آی پی، مشکلات مربوط به ماشین ظرفشویی مشتریان با هزینه ای بسیار مناسب رفع خواهد شد.
 • اگر نیاز به تعویض قطعات دستگاه باشد، از قطعات اورجینال و اصلی برای تعویض قطعات ماشین ظرفشویی استفاده می شود.
 • تعمیرگاه مجاز امداد آی پی از تکنسین ها و تعمیرکاران متخصص برای تعمیر ظرفشویی میله در منزل شما استفاده می کند که در کمترین زمان ممکن نسبت به تعمیر دستگاه شما اقدام می نمایند.
 • کلیه خدمات نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی میله همراه با ضمانت نامه و گارانتی به مشتریان ارائه می شود.
 • هزینه تعمیر و عیب یابی ظرفشویی میله مطابق با نرخ مصوبه اتحادیه تعیین می گردد.

امتیاز
دیدگاهی بنویسید
نام خود را وارد کنید
ایمیل خود را وارد کنید
کامنت خود را وارد کنید
به مشاوره نیاز دارید؟
تماس بگیرید 021-91093903
فرم درخواست تعمیر