دفتر مرکزی: 88972003-021 emdadiprepair@gmail.com

نمایندگی تعمیرات جاروبرقی گرنیه

نمایندگی تعمیرات جاروبرقی گرنیه

مجموعه امداد آی.پی به عنوان نمایندگی تعمیرات جاروبرقی گرنیه (gorenje) در تهران مشغول فعالیت است. با تماس با مجموعه امداد آی.پی می‌توانید از مشاوره‌های تلفنی رایگان کارشناسان این مرکز در زمینه تعمیر جارو‌برقی گرنیه بهره‌مند شوید. کلیه خدمات تعمیر امداد آی.پی در منزل به عزیزان تهرانی ارائه می‌شود و همه خدمات ارائه‌شده توسط این مرکز دارای گارانتی یک‌ساله است.

نمایندگی تعمیرات جاروبرقی گرنیه در تهران

جارو‌برقی‌ها امروزه به دلیل تسریع در نظافت منزل، صرفه‌جویی در زمان، ارتقا سطح بهداشتی نظافت منزل و … کاربرد بسیار فراوانی نسبت به روش سنتی دارند؛ اما هر وسیله پرکاربردی نیاز به تعمیر پیدا می‌کند. البته خرابی جاروبرقی گرنیه ممکن است به دلیل استفاده از قطعات خوب در سال‌های اولیه پس از تولید اتفاق نیفتد؛ اما اگر جارو‌برقی گرنیه شما دچار مشکل شود باید به دنبال یک تعمیرگاه مجاز برای آن باشید. چرا که به دلیل نیاز فراوان به استفاده از جارو‌برقی در طول روز، تعمیر آن باید به سرعت انجام شود و سرعت عمل در تعمیر، فقط از دست متخصصان ساخته است. با تماس با امداد آی.پی، نمایندگی تعمیرات جاروبرقی گرنیه در تهران، می‌توانید از مشاوره‌های تلفنی رایگان کارشناسان این مرکز در زمینه تعمیر جارو‌برقی بهره‌مند شوید.

برای تماس با مرکز تعمیرات امداد آی.پی با شماره های موجود در سایت (سمت راست یا پایین صفحه) تماس بگیرید.

معرفی برند گرنیه در تعمیرگاه مجاز جاروبرقی گرنیه

برند گرنیه (gorenje) فعالیت خود، در زمینه تولید لوازم خانگی را از سال 1950 در کشور اسلوونی آغاز کرده است. این شرکت جز هشت تولیدکننده برتر لوازم خانگی در اروپا محسوب می‌شود. کمپانی گرنیه به جز اسلوونی در 59 کشور دیگر نیز در حال فعالیت است. این برند دو هدف، طراحی متفاوت و تولید محصولات با مصرف انرژی کم را دنبال می‌کند. برند گرنیه در دنبال کردن هدف خود بسیار موفق عمل کرده و محصولاتی با رده مصرف انرژی از A تا A+++ ، با طراحی‌های خاص و درخشان تولید کرده است. فعالیت نمایندگی تعمیرات گرنیه در کشورهای تولیدکننده و یا فروشنده این برند نیز، در ارتقا سطح کیفیت آن نقش بسزایی داشته است.

مجموعه امداد آی.پی به عنوان نمایندگی تعمیرات جاروبرقی گرنیه (gorenje) در تهران مشغول فعالیت است. با تماس با مجموعه امداد آی.پی می‌توانید از مشاوره‌های تلفنی رایگان کارشناسان این مرکز در زمینه تعمیر جارو‌برقی بهره‌مند شوید.

کلیه خدمات تعمیر امداد آی.پی در منزل به عزیزان تهرانی ارائه می‌شود و همه خدمات ارائه‌شده توسط این مرکز دارای گارانتی یک‌ساله است.

نمایندگی تعمیرات جارو‌برقی گرنیه با ارائه مشاوره تلفنی رایگان

استفاده مداوم از جاروبرقی ممکن است باعث آسیب رسیدن و خرابی آن شود. اما اولین اقدام بعد از خرابی جارو‌برقی گشتن درباره علت آن است. اگر بدانیم ک ایراد وسیله از کجاست شاید بتوانیم با به کار بستن چند نکته ساده مشکل آن را خودمان در منزل برطرف کنیم. برای فهمیدن علت آن ممکن است راه‌های متفاوتی به ذهن ما برسد اما هیچ‌کدام به‌اندازه تماس تلفنی با یک کارشناس نمی‌تواند کارساز باشد. مجموعه امداد آی.پی، نمایندگی تعمیر جارو‌برقی گرنیه (gorenje)، این امکان را فراهم کرده است تا همشهریان عزیز تهرانی از طریق تماس با این مرکز بتوانند با کارشناسان تعمیر جارو‌برقی صحبت کنند. کارشناسان امداد آی.پی می‌توانند مشاوره‌هایی در زمینه علت خرابی وسیله، نکاتی برای بهبود وضعیت آن و هزینه تعمیر دستگاه با توجه به علت خرابی و برند آن، در اختیار شما قرار دهند.

در صورت نیاز به تعمیر جاروبرقی گرنیه، این مجموعه کلیه خدمات خود را در منزل به همشهریان تهرانی ارائه می‌دهد. به جهت تضمین، تمامی خدمات تعمیر ارائه‌شده توسط تکنسین‌های امداد آی.پی، گارانتی یک‌ساله می‌شود. با تماس با امداد آی.پی به راحتی می‌توانید علت خرابی دستگاه خود و هزینه تعمیر آن را بفهمید. همشهریان تهرانی می‌توانند از کارشناسان این مرکز بخواهند در تایم درخواستی آن‌‌‌‌‌‌‌‌ها، برای تعمیر جاروبرقی به منزل مراجعه کنند.

 هزینه تعمیر جارو‌برقی گرنیه

بخش مهمی از درآمد خانوار هموار صرف هزینه‌های پیش‌بینی‌نشده در طول برج می‌گردد. خرابی جارو‌برقی و هزینه تعمیر آن نیز ممکن است یکی از همین هزینه‌ها، باشد. در این مواقع باید تصوری از هزینه تعمیر داشته باشیم تا بتوانیم بفهمیم که از پس پرداخت آن برمی‌آییم یا باید تعمیر را به هفته‌های دیگر موکول کنیم. نه‌تنها پیدا کردن یک نمایندگی تعمیرات جاروبرقی گرنیه در سطح شهر پرترافیک تهران بسیار طاقت‌فرسا است، پیدا کردن جایی که بتواند هزینه تعمیر را تخمین بزند کار دشوارتری است. چراکه برای تخمین هزینه توسط یک تعمیرکار، حتماً باید جارو‌برقی را تا آنجا حمل کنیم. حمل این دستگاه تا تعمیرگاه فقط برای دانستن هزینه تعمیر، کار عقلانی نیست.

مجموعه امداد آی.پی با بهره‌گیری از متخصصین تعمیر جارو‌برقی گرنیه این امکان را فراهم کرده‌اند تا در صورتی که شما با این مرکز تماس بگیرید، بتوانند هزینه احتمالی تعمیر را تخمین بزنند. کارشناسان این مجموعه به دلیل تجربه فراوان در زمینه تعمیر برند گرنیه (gorenje) و شرکت در دوره‌های آموزش که توسط امداد آی.پی برای بروز نگه‌داشتن دانش آنان برگزار می‌شود، تسلط بسیاری در زمینه تعمیرات این برند دارند. همین امر سبب می‌شود که به سرعت علت خرابی جاروبرقی شما را بفهمند و بر اساس آن، هزینه را تخمین بزنند تا با اطمینان خاطر و آگاهی به قیمت‌ها از این مجموعه بخواهید تا خدمات تعمیرات در منزل را به شما ارائه دهد. تمامی هزینه‌های دریافتی توسط تکنسین‌های این مرکز بر اساس نرخ مصوب نهادهای نظارتی است و هزینه‌های هنگفت و اضافی از مشتریان دریافت نمی‌شود.

خدمات تعمیرات جارو‌برقی گرنیه در منزل و محل، در کوتاه‌ترین زمان ممکن

حمل جارو‌برقی تا تعمیرگاه به واسطه وزن سنگین آن، بسیار طاقت‌فرسا است به خصوص اگر خودمان وسیله نقلیه نداشته باشیم. حتی اگر وسیله نقلیه هم داشته باشیم به گرفتار شدن در ترافیک تهران نمی‌ارزد. همچنین ممکن است جارو‌برقی شما در اثر ضربه‌های واردشده به آن، در هنگام حمل‌ونقل آسیب‌های دیگری ببیند و موجب تحمیل هزینه بیشتر شود. پس بهتر است برای تعمیر وسیله خود از نمایندگی تعمیراتی کمک بخواهید که خدمات خود را در منزل ارائه دهد.

مجموعه امداد آی.پی، نمایندگی تعمیرات جاروبرقی در محل، کلیه خدمات تعمیر را در منزل، و یا محل درخواستی شما ارائه می‌دهد. این مجموعه به دلیل داشتن شعبه‌های متعدد در تهران قادر است در کمترین زمان پس از تماس شما، تکنسین به محل اعزام کند.

برای تعمیر جارو‌برقی گرنیه خود با امداد آی.پی تماس بگیرید تا از خدمات در منزل این مرکز که با گارانتی یک‌ساله ارائه می‌شود بهره‌مند شوید. از مزایا تماس با امداد آی.پی می‌توان به ‌صرفه جویی در زمان و نظارت و کنترل بر هزینه‌های دریافتی از سوی تعمیرکاران اشاره کرد.

تعمیرگاه مجاز و مرکزی جارو‌برقی گرنیه در تهران

تعمیر هر برند نیاز به متخصص مخصوص به خود را دارد. اگر تعمیرات جاروبرقی گرنیه را به دست افراد غیرمتخصص بسپارید نمی‌توانید مطمئن باشد که جاروبرقی شما مدت زیادی پس از تعمیرکار کند. چراکه تعمیرکار آن باید کاملاً با نحوه عملکرد دستگاه آشنا باشد تا بتواند ایراد آن را تشخیص دهد و برطرف کند. پس برای تعمیر جاروبرقی گرنیه خود حتماً از تعمیرگاه مجاز آن کمک بخواهید؛ اما چگونه می‌توان یک تعمیرگاه مجاز جاروبرقی گرنیه را از غیر، تشخیص داد؟ یک تعمیرگاه مجاز جاروبرقی گرینه باید دارای ویژگی‌های زیر باشد تا بتوان برای تعمیر لوازم برقی به آنان اعتماد کرد:

 1. بتواند خدمات تعمیر را در منزل ارائه دهد.
 2. با داشتن شعبه‌های متعدد، تکنسین را در مدت زمان کوتاهی به محل بفرستد.
 3. کارشناسان آن، دارای تجربه و تخصص در زمینه یک برند خاص باشند تا بتوانند خدمات تعمیرات بهتر و مطلوب‌تری را ارائه دهند.
 4. پاسخگویی تلفنی مناسبی داشته باشند.
 5. تعمیرکاران آن بر طبق تایم درخواستی مشتری در محل حاضر شوند و با داشتن تبحر در تعمیر بتوانند مدت زمان آن را تخمین بزنند.
 6. زیر نظر نهادهای نظارتی فعالیت کنند.
 7. هزینه‌های دریافتی پایین و بر اساس نرخ مصوب نهادهای نظارتی باشد.
 8. استفاده از قطعات اصلی و اورجینال به جای قطعات تعویضی

با تماس با امداد آی.پی، تعمیرگاه مجاز جاروبرقی گرنیه، می‌توانید از خدمات تعمیر این مجموعه که با تضمین یک‌ساله عرضه می‌شود بهره‌مند شوید.

نحوه ارائه خدمات در امداد آی.پی: نمایندگی تعمیرات گرنیه

پس از تماس با کارشناسان تعمیر جاروبرقی گرنیه (gorenje) و شرح مشکل، در صورت نیاز کارشناسان و تعمیرکارهای مجموعه امداد آی.پی در اسرع وقت و در کمترین فاصله زمانی از نزدیک‌ترین نمایندگی تعمیر به محل اعزام می‌شوند. ابتدا کارشناسان امداد آی.پی نحوه عملکرد جاروبرقی شما را به دقت بررسی می‌کنند. سپس به شرح کامل علت خرابی، تعداد قطعات نیازمند تعمیر یا تعویض، هزینه تعمیر و زمان موردنیاز برای تعمیر می‌پردازند. پس از تعمیر جاروبرقی، عملکرد دستگاه کاملاً برای شما تست می‌شود تا از عملکرد صحیح آن اطمینان حاصل کنید.

سرویس جارو‌برقی گرنیه با قطعات اصلی و اورجینال

در تعمیر جاروبرقی‌های گرنیه و یا هر برند دیگری باید از قطعات اصلی استفاده شود. استفاده از قطعات تقلبی موجب کاهش طول عمر دستگاه می‌شود. در این صورت تعمیر کردن و نکردن آن تفاوتی ندارد زیرا پس مدت کوتاهی دستگاه دوباره خراب می‌شود. در نهایت هم پس از صرف هزینه بسیار برای تعمیر، مجبور می‌شوید دستگاه جدیدی خریداری کنید. تکنسین‌های مجموعه امداد آی.پی، نمایندگی تعمیر جارو‌برقی گرنیه، تمامی قطعات تعویضی جارو‌برقی شما را با قطعات اصلی جایگزین می‌کنند تا پس از تعمیر عمر دستگاه کوتاه نشود. این مجموعه به دلیل جلب اعتماد مشتریان، تمامی خدمات خود را گارانتی یک‌ساله می‌کند.

خدمات قابل‌ارائه تعمیر جاروبرقی گرنیه توسط امداد آی.پی

 • تعمیر موتور جارو‌برقی گرنیه (gorenje)
 • تعمیر یا تعویض سیم جمع کن جارو‌برقی گرنیه
 • تعویض لاستیک لرزه گیر نگهدارنده موتور جارو‌برقی گرنیه
 • تعویض اهرم رابط جارو‌برقی گرنیه
 • تعویض لاستیک‌های آب‌بندی و لرزه گیر محفظه موتور جارو‌برقی گرنیه
 • تعویض فیلتر ورودی و خروجی هوا جارو‌برقی گرنیه
 • تعویض استارتر موتور جارو‌برقی گرنیه
 • تعویض آرمیچر جارو‌برقی گرنیه
 • تعویض زغال فنر و جاروبک نگهدار جارو‌برقی گرنیه
 • تعمیر برد جارو‌برقی گرنیه
 • تعویض توربین جارو‌برقی گرنیه
 • و سایر خدمات تعمیر جاروبرقی گرنیه که توسط امداد آی.پی در منزل به همشهریان عزیز تهرانی ارائه می‌شود.

مشکلات متداول جاروبرقی گرنیه

جاروبرقی های گرنیه ممکن است به مشکلات زیر دچار شوند:

جارو‌برقی گرنیه روشن نمی‌شود

دلایل:

 1. مدار سری موتور قطع است.
 2. موتور کاملاً سوخته است.
 3. رله سوخته است.
 4. دوشاخه و یا سیم رابط دچار مشکل شده است.
 5. پریز برق ندارد.

مکش جارو‌برقی گرنیه ضعیف است

دلایل:

 1. کیسه زباله پرشده است.
 2. مشکل از ضعیف بودن موتور است.
 3. فیلتر جارو‌برقی گرنیه خیلی کثیف است.
 4. لوله‌های رابط جاروبرقی بسته یا سوراخ شده است.

موتور جارو‌برقی گرنیه روشن می‌شود اما قدرت ندارد

دلایل:

 1. زغال خراب است.
 2. یاتاقان‌ها دچار مشکل شده است.
 3. مشکل از کلکتور دستگاه است.
 4. موتور نیم‌سوز است و بلافاصله داغ می‌کند.

هنگام کار کردن جارو‌برقی گرنیه صدای بیش از حدی تولید می‌کند

دلایل:

 1. بلبرینگ‌ها یا بوش است.
 2. پروانه دستگاه دچار مشکل شده است.
 3. نگه‌دارنده‌های لاستیکی خراب شده‌اند.

دستگاه به‌طور ناگهانی خاموش شده است

دلایل:

 1. بالا رفتن بیش از حد دمای دستگاه
 2. در موتور دستگاه مشکل ایجاد شده است.

جارو‌برقی گرنیه بوی سوختگی می‌دهد

دلایل:

 1. مشکل از موتور دستگاه است.
 2. مشکل از کاسه نمد است.
 3. عملکرد کلکتور یا سوئیچ دچار مشکل شده است.

در صورت بروز هریک از مشکلات فوق یا سایر مشکلات با امداد آی.پی نمایندگی تعمیرات جاروبرقی گرنیه تماس بگیرید مشاوره‌های تلفنی رایگان و خدمات تعمیر این مجموعه بهره‌مند شوید.

نمایندگی تعمیرات جاروبرقی گرنیه در مرکز تهران یوسف آباد ، فاطمی ، گیشا ، امیر آباد ، شهرآرا ، مطهری ، عباس آباد و… 021-88972003
نمایندگی تعمیرات جاروبرقی گرنیه در شمال تهران نیاوران ، زعفرانیه ، ولنجک ، الهیه ، جردن ، انرزگو ، پاسداران ، دروس ، شریعتی ، دولت ، ظفر ، میرداماد ، هروی و … 021-26351245
نمایندگی تعمیرات جاروبرقی گرنیه در جنوب تهران انقلاب ، آزادی ، جمهوری ، نازی آباد ، حافظ ، امام خمینی ، ولیعصر و … 021-66715774
نمایندگی تعمیرات جاروبرقی گرنیه در شرق تهران تهرانپارس ، نارمک ، رسالت ، سید خندان ، فرجام ، پیروزی ، حکیمیه ، لواسانات و … 021-77170513
نمایندگی تعمیر جاروبرقی گرنیه در غرب تهران آریاشهر ، آیت الله کاشانی ، اشرفی اصفهانی ، پونک ، شهران ، جنت آباد ، ستاری ، اکباتان ، تهرانسر و … 021-46019425

پیشنهاد میکنیم این مقالات را هم بخوانید

دیدگاهی بنویسید

نام خود را وارد کنید
ایمیل خود را وارد کنید
کامنت خود را وارد کنید