دفتر مرکزی: 88972003-021 emdadiprepair@gmail.com

نمایندگی تعمیرات جاروبرقی نف

نمایندگی تعمیرات جاروبرقی نف

مقاله پیش رو به معرفی و ارائه اطلاعات در مورد نمایندگی تعمیرات جاروبرقی نف، هزینه تعمیرات این وسیله، ویژگی‌های یک تعمیرگاه مجاز نف و مشکلات متداول این دستگاه می‌پردازد. همان‌طور که می‌دانید جاروبرقی یکی از وسایل بسیار مهم نظافت است. تقریباً بخش بیشتری از نظافت منزل با استفاده از این وسیله صورت می‌گیرد. استفاده از جاروبرقی به قدری گسترده که در تمام منازل ما یافت می‌شود. به تناسب این کاربرد گسترده، احتمال خرابی آن نیز نسبت به سایر لوازم منزل بیشتر است. به دلیل کاربردی بودن و استقبال گسترده مردم از این وسیله، تقریباً تمامی برند‌های تولید لوازم خانگی، حداقل چندین مدل جاروبرقی را در سبد تولیدات خود قرار داده‌اند. برند نف نیز از همین دسته است.

اگر در منزل خود از جاروبرقی نف استفاده می‌کنید و اکنون با مشکلاتی در آن مواجه شده‌اید، حتماً به دنبال یک نمایندگی معتبر برای تعمیرات هستید. ما مجموعه امداد آی.پی را به عنوان نمایندگی تعمیرات جاروبرقی نف در تهران به شما پیشنهاد می‌دهیم. کمک خواستن از این مجموعه دارای مزایای زیادی از جمله، امکان دریافت مشاوره تلفنی رایگان در زمینه تعمیرات جاروبرقی نف و دریافت خدمات حضوری در محل است. از آنجایی‌ که امداد آی.پی ارائه‌دهنده خدمات تعمیر جاروبرقی نف در محل و منزل است، بنابراین دیگر نیازی به نگرانی در مورد ترافیک و دشواری‌های حمل دستگاه تا تعمیرگاه نیست. تنها با یک تماس تلفنی با امداد آی.پی می‌توانید ایراد دستگاه خود را در کوتاه‌ترین زمان برطرف کنید. علاوه بر این موارد کلیه خدمات این مجموعه دارای یک سال گارانتی است.

نمایندگی تعمیرات جاروبرقی نف، با ارائه مشاوره تلفنی رایگان

همواره اولین اقدام ما در مواجهه با ایراد پیش‌آمده در هر یک از لوازم برقی، جستجوی مشکل است. برای این کار ما از ابزارهایی مانند اینترنت یا پرس‌وجو استفاده می‌کنیم؛ اما در نهایت، علاوه بر تلاش بسیار، موفق به کشف مشکل دستگاه نخواهیم شد. به این دلیل که هیچ ابزاری بهتر از یک متخصص نمی‌تواند به شما در کشف و رفع مشکل کمک کند.

مجموعه امداد آی.پی امکانی را فراهم کرده تا از طریق تماس تلفنی بتوانید با کارشناسان تعمیر جاروبرقی نف صحبت کنید و پس از مطرح کردن مشکل جاروبرقی، از ایراد دستگاه و بعضاً راه‌حلی برای رفع آن مطلع شوید. این کارشناسان همواره در تلاش‌اند تا مشکلات کوچک این دستگاه را با ارائه توصیه‌هایی به مشتریان، برطرف سازند. در مورد مشکلات بزرگ‌تر و پیچیده‌تر نیز پس از صحبت با کارشناسان، متخصص تعمیرات جاروبرقی نف، در کوتاه‌ترین زمان برای ارائه خدمات در محل حاضر می‌شود. برای استفاده از خدمات حضوری و مشاوره‌های تلفنی رایگان این مرکز، کافیست با این مجموعه تماس بگیرید.

هزینه تعمیرات جاروبرقی نف

هزینه تعمیرات جاروبرقی نف چقدر است؟ این پرسش یکی از اولین سؤال‌هایی است که پس از خرابی هر وسیله پرسیده می‌شود. پاسخ به این سؤال می‌تواند راهنمای خوبی برای تصمیم‌گیری در مورد تعمیر یا خرید یک وسیله جدید باشد. مسلماً در صورتی که هزینه تعمیرات تقریباً با هزینه خرید یک جاروبرقی جدید برابر باشد، همه ما تعویض را به تعمیر ترجیح می‌دهیم. هزینه تعمیرات مسلماً بسیار پایین‌تر از هزینه خرید یک وسیله جدید است. در صورتی که یک تعمیرگاه مجاز را برای تعمیر جاروبرقی نف، انتخاب کنید تعمیرگاه‌های مجاز موظف‌اند که هزینه تعمیرات جاروبرقی نف یا هر وسیله برقی دیگر را بر اساس نرخ مصوب نهادهای نظارتی دریافت کنند.

مجموعه امداد آی.پی نیز نمایندگی تعمیر جاروبرقی نف در تهران است. کلیه‌ هزینه‌های دریافتی در این مجموعه شامل هزینه دستمزد تعمیرکار و تعویض قطعات بر اساس نرخ مصوب نهادهای نظارتی دریافت می‌شود. این مبلغ بسته به نوع وسیله و برند آن از پیش تعیین‌شده و بسیار مقرون به‌صرفه است. به همین علت همواره تعمیر بر تعویض ارجعیت دارد. شما می‌توانید با تماس با امداد آی.پی علاوه بر دریافت مشاوره‌های تلفنی رایگان، از هزینه تعمیرات نیز مطلع شوید.

نمایندگی تعمیرات جاروبرقی نف در محل و منزل، در کوتاه‌ترین زمان ممکن

امروزه مشغله زیاد، ترافیک و دور بودن مسافت منزل از محل کار، موجب شده است تا بسیاری از افراد با کمبود وقت مواجه باشند. به همین علت وقت کافی برای یافتن و مراجعه به یک نمایندگی مجاز برای تعمیر جاروبرقی نف یا سایر لوازم منزل وجود ندارد؛ بنابراین ارائه خدمات در محل می‌تواند راهکاری برای حل این مشکلات باشد. مجموعه امداد آی.پی نمایندگی تعمیرات جاروبرقی نف در محل و منزل است. این مجموعه کلیه خدمات خود را در محل و در کوتاه‌ترین زمان ممکن ارائه خواهد داد.

این مجموعه دارای نمایندگی‌های متعدد تعمیرات در تهران است. به همین علت تکنسین مربوط در کوتاه‌ترین زمان ممکن پس از تماس شما از نزدیک‌ترین نمایندگی به محل اعزام خواهد شد. همچنین باتجربه و مهارتی که این تعمیرکاران در تعمیر جاروبرقی نف دارند، ایراد به وجود آمده را به سرعت تشخیص داده و آن را برطرف می‌سازند؛ یعنی کلیه کارهای اعزام تکنسین به محل و تعمیرات به زمانی کمتر از دو ساعت احتیاج دارد. برای انجام تعمیرات در محل و منزل و در کوتاه‌ترین زمان ممکن، کافیست با امداد آی.پی تماس بگیرید.

تعمیرگاه مجاز جاروبرقی نف

تعمیرگاه مجاز جاروبرقی نف

تعمیرگاه مجاز و مرکزی جاروبرقی نف در تهران

مراجعه به تعمیرگاه مجاز برای تعمیر جاروبرقی نف و به‌طورکلی سایر لوازم برقی منزل بسیار ضروری است. این ضرورت نیز دلایل بسیاری دارد. دلایلی از جمله، تخصصی بودن تعمیرات در این تعمیرگاه‌ها، دریافت هزینه ‌بر اساس نرخ مصوب و…

مجموعه‌ای از تعمیرگاه‌ها در سطح شهر وجود دارند که در هنگام خرابی جاروبرقی، می‌تواند یکی از گزینه‌ها برای مراجعه باشد؛ اما این تعمیرگاه‌ها باید دارای ویژگی‌هایی باشند که با در نظر گرفتن آن‌‌‌‌‌‌‌‌ها می‌توان بهترین تعمیرگاه را برای دریافت خدمات انتخاب کرد. این ویژگی‌ها عبارتنداز:

 1. داشتن مجوزهای رسمی

یک نمایندگی تعمیرات جاروبرقی نف، باید مجوزهای مربوط را برای این کار دریافت کرده باشد. مجوز‌ها و تأییدیه‌ها، نشان از فعالیت رسمی و قانونی یک تعمیرگاه دارد؛ بنابراین می‌توانید با اطمینان بیشتری وسیله خود را برای تعمیر به آن بسپارید.

 1. داشتن تجربه و سابقه کافی

تعمیرگاه‌‌های قدیمی‌تر و باسابقه‌تر همواره گزینه‌های مناسب‌تری برای مراجعه هستند. چراکه عامل به وجود آورنده مهارت، تجربه است؛ بنابراین یک مجموعه باتجربه و باسابقه خدمات مطلوب‌تر و بهتری را به مشتریان خود ارائه می‌دهد.

 1. دریافت هزینه معقول

همان‌طور که گفته شد هزینه تعمیرات باید بر اساس نرخ مصوب نهادهای نظارتی از مشتریان دریافت شود. تعمیرگاه‌های مجاز موظف‌اند هزینه خدمات خود را بر اساس نرخ تعیین‌شده دریافت کنند.

 1. استفاده از تعمیرکاران باتجربه

یک تعمیرگاه نام‌آشنا و باتجربه باید از افرادی با سابقه و دارای اطلاعات کافی از جزییات وسیله، برای تعمیر وسایل مختلف از برندهای مختلف استفاده کند.

 1. سرعت عمل در ارائه خدمات

با توجه به وجود مشکل کمبود وقت در جامعه امروزی، یک تعمیرگاه مجاز جاروبرقی نف، باید برای افزایش سرعت عمل در ارائه خدمات، تمهیداتی اندیشیده باشد.

 1. استفاده از قطعات باکیفیت و مرغوب

در تعمیرات لوازم خانگی استفاده از قطعات باکیفیت در فرآیند تعمیرات و همچنین برای رضایت مشتری بسیار مؤثر است؛ زیرا آنچه عمر دستگاه پس از تعمیر را تعیین می‌کند، کیفیت قطعه تعویضی است.

نحوه ارائه خدمات در امداد آی.پی: تعمیرکار جاروبرقی نف

پس از تماس با کارشناسان تعمیر جاروبرقی نف و شرح مشکل، در صورت نیاز، کارشناسان و تعمیرکارهای مجموعه امداد آی.پی در اسرع وقت و در کمترین فاصله زمانی از نزدیک‌ترین نمایندگی به محل اعزام می‌شوند. ابتدا کارشناسان نحوه عملکرد جاروبرقی شما را به دقت بررسی می‌کنند. سپس به شرح کامل علت خرابی، تعداد قطعات نیازمند تعمیر یا تعویض، هزینه تعمیر و زمان موردنیاز برای تعمیر می‌پردازند. پس از تعمیر، عملکرد دستگاه کاملاً برای شما تست می‌شود تا از عملکرد صحیح آن اطمینان حاصل کنید.

سرویس و تعمیر جاروبرقی نف، با قطعات اصلی و اورجینال

همان‌طور که اشاره شد، بهتر است لوازم خانگی و برقی منزل در هنگام تعمیرات با قطعات اصلی و مرغوب جایگزین شود. قطعه بی‌کیفیت عمر مفید دستگاه را کوتاه می‌کند و احتمالاً در مدت کوتاهی پس از تعمیر دوباره مشکل مشابه یا بدتری برای دستگاه به وجود می‌آید؛ بنابراین بهتر است در هنگام تعمیرات از قطعات مرغوبی استفاده کنیم.

مجموعه امداد آی.پی کار تعمیرات این وسیله را با استفاده از قطعات مرغوب و باکیفیت انجام می‌دهد. به همین علت است که دستگاه پس از تعمیر نیز تا مدت‌ها بدون نقص کار می‌کند. تجربه تعمیرکاران این مجموعه و همچنین استفاده از قطعات باکیفیت در تعمیر جاروبرقی نف و سایر وسایل برقی منزل، بسیاری از مشتریان را به مشتری دائمی تبدیل کرده است. برای استفاده از خدمات این مجموعه تنها کافی است با یکی از شماره تلفن‌های مجموعه امداد آی.پی تماس بگیرید.

خدمات قابل‌ارائه در امداد آی.پی

مجموعه امداد آی.پی نمایندگی تعمیرات جاروبرقی نف در محل و منزل است. کلیه خدمات مربوط به تعمیر این وسیله در این مرکز قابل‌ارائه هستند. برای استفاده از مشاوره‌های تلفنی رایگان این مجموعه و همچنین خدمات حضوری می‌توانید با یکی از شماره‌ تلفن‌های امداد ای.پی تماس بگیرید.

 • تعمیر موتور جاروبرقی
 • تعمیر مدارهای الکتریکی جاروبرقی
 • تعمیر یا تعویض سیم‌پیچ
 • تعمیر یا تعویض سیم جمع کن
 • تعمیر یا تعویض میکرو سوییچ‌ها
 • تعمیر مدار الکتریکی کنترل دور موتور
 • تعویض لاستیک‌های آب‌بندی و لرزه گیر محفظه موتور
 • تعمیر کلید قطع و وصل جاروبرقی
 • تعمیر کلکتور جاروبرقی
 • تعویض فیلتر ورودی و خروجی هوا
 • تعویض استارتر موتور
 • تعویض آرمیچر
 • تعویض زغال فنر و جاروبک نگهدار
 • تعویض توربین

و سایر خدمات تعمیر جاروبرقی که در مجموعه امداد آی.پی قابل‌ارائه است. با تماس با این مجموعه می‌توانید از خدمات تعمیر جاروبرقی در محل که با گارانتی یک‌ساله ارائه می‌شود بهره‌مند شوید.

مشکلات متداول جاروبرقی نف

اگر جاروبرقی نف شما دچار مشکل شده است، احتمالاً به دنبال راه‌حلی برای رفع آن هستید یا در مورد علت به وجود آمدن مشکل کنجکاو شده‌اید. این بخش می‌تواند شما را در تشخیص ایراد جاروبرقی و بعضاً تعمیر آن یاری کند. اما بهتر است حتی رفع مشکلات کوچک را نیز به یکی از تعمیرگاه مجاز بسپارید. تعمیرکاران باسابقه و ماهر با استفاده از تجربه و مهارت خود، در تشخیص و تعمیر جاروبرقی نف استاد هستند و می‌توانند آن را به‌گونه‌ای تعمیر کنند که تا مدت‌ها بدون اشکال برای شما کار کند.

مجموعه امداد آی.پی نمایندگی تعمیرات جاروبرقی نف در تهران است. این مجموعه مشاوره‌های تلفنی رایگانی را در زمینه تعمیر جاروبرقی به مشتریان خود ارائه می‌دهد؛ بنابراین اگر با استفاده از موارد ذکرشده در این بخش موفق به تشخیص ایراد دستگاه خود نشدید. تنها می‌توانید با تماس با امداد آی.پی از کارشناسان این مرکز مشاوره دریافت کنید.

چرا جاروبرقی نف در مکیدن گرد و غبار بسیار ضعیف است؟ برای تعمیر و عیب یابی چه باید کرد؟

 • فیلتر جاروبرقی

بیشتر اوقات فیلتر جاروبرقی باید تمیز یا تعویض شود. این فیلترها باید بر اساس مدت زمان پیشنهادی سازنده و توصیه‌های آن‌‌‌‌‌‌‌‌ها مورداستفاده قرار گیرند. حتی اگر از آن‌‌‌‌‌‌‌‌ها با احتیاط زیاد استفاده می‌کنید، چک کردن به‌موقع آن‌‌‌‌‌‌‌‌ها بسیار مهم است. اطمینان حاصل کنید که جاروبرقی به دلیل مسدود شدن فیلتر، توانایی مکیدن گرد و غبار را از دست نداده است.

 • شلنگ جاروبرقی (بخشی از لوله جاروبرقی که انعطاف‌پذیر است)

اطمینان حاصل کنید که شلنگ جاروبرقی نشکسته و یا آسیب‌ ندیده باشد. آسیب‌دیدگی لوله جاروبرقی می‌تواند موجب از بین رفتن میزان قابل‌توجهی از مکش و کاهش کارایی دستگاه شود. برای تعمیرات مربوط به شلنگ جاروبرقی با آی.پی امداد، تماس بگیرید.

چرا جاروبرقی نف ذرات ریز گرد و غبار را جمع نمی‌کند؟ برای تعمیر و عیب یابی چه باید کرد؟

این روزها تولیدکنندگان، کیسه‌های وکیوم بسیار بزرگی را تولید می‌کنند. درست است که به نظر می‌رسد این کیسه‌ها تا همیشه دوام دارند، اما برای اطمینان از اینکه دستگاه ذرات ریز گرد و غبار را جمع می‌کند، باید آن را تعویض کنید. توصیه می‌شود که چند کیسه اضافه، برای وقتی‌که کیسه فعلی جاروبرقی آسیب می‌بیند، خریداری کنید.

چرا جاروبرقی نف روشن نمی‌شود؟ برای تعمیر و عیب یابی چه باید کرد؟

گاهی اوقات این کابل برق دستگاه است که موجب قطع جریان و خاموش شدن دستگاه می‌شود. بسیار حائز اهمیت است که کابل برق را از آب و یا سایر مایعات، دور نگه‌داریم. این امر همچنین احتمال روشن نشدن جاروبرقی و مشکلات کابل این وسیله را، در آینده کاهش می‌دهد.

چرا پاروی جاروبرقی نف پرزها و موها را به خوبی جمع نمی‌کند؟ برای تعمیر و عیب یابی چه باید کرد؟

اگر پاروی جاروبرقی شما سر می‌خورد و به خوبی موها و پرزهای فرش و موکت را جمع نمی‌کند. احتمالاً براش‌های آن سابیده شده و از بین رفته‌اند. در این مورد برس‌های اضافی می‌توانند کار تمیز کردن را برای شما ساده‌تر کنند. گاهی اوقات نیاز است که برای تمیز کردن بخش‌های مختلف خانه، از براش‌های کوچک‌تری استفاده کنید. پیش از اقدام به خرید یک وسیله جدید، بهتر است بفهمید که با خرید چه وسیله اضافی می‌توان، ایراد به وجود آمده را برطرف کرد. در اکثر جاروبرقی‌ها یک ست اضافه براش تعبیه‌ شده است که در مواقع اضطرار کار فرد را راه بیندازد؛ اما اگر از بین رفتن براش پاروی جاروبرقی خود ناراحت هستید، می‌توانید برای تعویض آن اقدام کنید.

چرا جاروبرقی نف بیش از حد گرم می‌شود؟ برای تعمیر و عیب یابی چه باید کرد؟

گرمای بیش از حد می‌تواند به موتور جاروبرقی شما آسیب برساند. تعویض موتور چندان ساده نیست و لازم است برای انجام این کار حتماً یک متخصص باشید. اگر با گرم شدن بیش از حد جاروبرقی مواجه هستید، آن را از برق بکشید و با آی.پی امداد، تماس بگیرید. کارشناسان این مجموعه توصیه‌های لازم را در اختیار شما قرار می‌دهند.

مجموعه امداد ای.پی ارائه‌دهنده خدمات تعمیر جاروبرقی نف در محل و منزل همراه با یک سال گارانتی است. برای استفاده از خدمات این مجموعه کافیست تماس بگیرید.

نمایندگی تعمیرات جاروبرقی نف در مرکز تهران یوسف آباد ، فاطمی ، گیشا ، امیر آباد ، شهرآرا ، مطهری ، عباس آباد و… 021-88972003
نمایندگی تعمیرات جاروبرقی نف در شمال تهران نیاوران ، زعفرانیه ، ولنجک ، الهیه ، جردن ، انرزگو ، پاسداران ، دروس ، شریعتی ، دولت ، ظفر ، میرداماد ، هروی و … 021-26351245
نمایندگی تعمیرات جاروبرقی نف در جنوب تهران انقلاب ، آزادی ، جمهوری ، نازی آباد ، حافظ ، امام خمینی ، ولیعصر و … 021-66715774
نمایندگی تعمیرات جاروبرقی نف در شرق تهران تهرانپارس ، نارمک ، رسالت ، سید خندان ، فرجام ، پیروزی ، حکیمیه ، لواسانات و … 021-77170513
نمایندگی تعمیر جاروبرقی نف در غرب تهران آریاشهر ، آیت الله کاشانی ، اشرفی اصفهانی ، پونک ، شهران ، جنت آباد ، ستاری ، اکباتان ، تهرانسر و … 021-46019425

پیشنهاد میکنیم این مقالات را هم بخوانید
نمایندگی تعمیرات هود نف
نمایندگی تعمیرات هود نف

نمایندگی تعمیرات هود نف در تهران کجاست؟ این اولین پرسشی‌ است که در هنگام بروز مشکل در این دستگاه مطرح خواهد شد. هودها نیز مانند سایر لوازم برقی ممکن است خراب شوند و برای تعمیرات آن‌ها باید به تعمیرگاه مخصوص همان وسیله مراجعه کرد. مجموعه امداد آی.پی نمایندگی تعمیر هود […]

نمایندگی تعمیرات نف
نمایندگی تعمیرات نف

مقاله پیش رو به معرفی نمایندگی تعمیرات نف می‌پردازد. اگر در منزل خود از محصولات برند نف استفاده می‌کنید، با مطالعه این مقاله می‌توانید با نمایندگی مجاز تعمیرات نف، هزینه تعمیرات دستگاه‌های این برند، مشکلات متداول آن‌‌‌‌‌‌‌‌ها و … آشنا شوید. آشپزخانه قلب تپنده هر خانه است و همواره کاربردی‌ترین […]

نمایندگی تعمیرات اجاق گاز نف
نمایندگی تعمیرات اجاق گاز نف

محتوا این مقاله در مورد نمایندگی تعمیرات اجاق گاز نف است. مطالعه مقاله پیش رو به شما کمک می‌کند تا در صورت خرابی اجاق گاز نف، از هزینه تعمیرات آن، مشکلات متداول این دستگاه و بسیاری از موارد دیگر که به شما در تعمیرات این وسیله کمک می‌کند. همان‌طور که […]

دیدگاهی بنویسید

نام خود را وارد کنید
ایمیل خود را وارد کنید
کامنت خود را وارد کنید