021-58941
Logo
ثبت درخواست تعمیر
logo

امداد آی پی

تعمیر یخچال فریزر با ما در تماس باشید 021-58941

تعمیر یخچال فریزر در محل

تعمیر یخچال فریزر در محل

تعمیر یخچال فریزر در شرق ، غرب ، شمال و جنوب تهران توسط تعمیرکاران آموزش دیده و متخصص امداد آی پی در محل یا منزل شما عزیزان عیب یابی و رفع عی میشود، در نظر داشته باشید که رفع مشکل یخچال نیازمند تخصص است و هرگونه عیب یابی اشتباه میتواند به دستگاه شما آسیب برساند.

تعمیرات یخچال در تهران

شاید انتخاب تعمیرکار یخچال در هیچ شهری به اندازه تهران سخت و طاقت‌فرسا نباشد. تعمیر یخچال در تهران به دلیل گستردگی مجموعه‌های خدماتی به‌ شدت رقابتی شده و هر مجموعه، نوعی از خدمات را با کیفیت و قیمت مختص به خود ارائه می‌دهد.
اگر قصد دارید تعمیرات یخچال در تهران را به‌ سرعت به افرادی حرفه‌ای و کاربلد بسپارید، بهتر است تحقیق و انتخاب یک تعمیرکار یخچال خوب در تهران، پیش از نیاز به تعمیرکار انجام شود تا در صورت نیاز خیلی سریع با وی یا شرکت مربوطه تماس بگیرید.

شرکت خدمات و تعمیرات لوازم خانگی امداد آی.پی با ارائه بهترین خدمات و پشتیبانی در زمینه لوازم خانگی، به‌عنوان یکی از برترین شرکت‌های تعمیر یخچال فریزر در تهران شناخته می‌شود. شما تنها با یک تماس تلفنی می‌توانید قیمت دقیق و مشخص تعمیر یخچال بدون تعویض قطعات و همچنین قیمت روز قطعات مختلف یخچال را بپرسید. قیمتی که به‌هیچ‌ عنوان امکان تغییر آن وجود ندارد و خیال شما راحت خواهد بود.

نحوه تماس با تعمیرکار یخچال امداد آی پی برای رفع مشکل و تعمیر یخچال فریزر در محل یا منزل شما

نحوه تماس با امداد آی پی برای رفع مشکل و تعمیر یخچال فریزر شما در محل یا منزل به شرح زیر میباشد:

 • ابتدا با نزدیکترین شعبه برای رفع عیب و تعمیر یخچال به خود تماس حاصل نمایید.
 • بعد از تماس، مشخصات شما ثبت میگردد و نام تکنسین با کد اشتراک به همراه شما پیامک میشود.
 • تعمیرکار یخچال فریزر امداد آی پی ظرف کمتر از یک ساعت جهت عیب یابی در محل شما حاضر میشود.
 • یخچال فریزر شما با استفاده از قطعات فابریک تعمیر میگردد.
 • بعد از اتمام کار به شما ضمانتنامه رسمی 3 الی 12 ماهه همراه با فاکتور تقدیم میشود.
 • در نهایت از شما عزیزان نسبت به عملکرد تکنسین امداد آی پی نظر سنجی میشود و هرگونه انتقادی را سرلوحه کار خود قرار میدهیم.

امداد آی پی جهت جلب رضایت شما عزیزان تعمیرات یخچال فریزر را در محل همراه با شفاف سازی هزینه خدمات انجام میدهد.

سابقه و حسن عملکرد مجموعه امداد آی.پی نشان می‌دهد که رضایت مشتری از هر موضوع دیگری مهم‌تر است، در نتیجه تلاش شده تا تعمیرکاران حرفه‌ای، مورد اعتماد و با سابقه درخشان به این مجموعه وارد شوند. پس با خیال راحت می‌توانید تعمیرات یخچال فریزر خود را به تعمیرکاران امداد آی.پی بسپارید.

تعمیرات یخچال فریزر در منزل

وقتی صحبت از تعمیرات یخچال فریزر در محل و تامین قطعات می‌شود، بسیاری؛ خاطرات تلخ گذشته خود را مرور می‌کنند. خاطراتی که نشان می‌دهند اعتماد به تعمیرکاران غیرحرفه‌ای نتیجه‌ای جز پشیمانی ندارد. به‌ویژه برای سرویس یخچال که وسیله‌ای حساس و گران‌ قیمت است، عدم حساسیت برای انتخاب تعمیرکار مناسب ممکن است آسیب‌های جبران‌ناپذیری داشته باشد.

معیارهای مهم برای انتخاب تعمیرکار یخچال فریزر در محل:

 • فرقی نمی‌کند که شما یخچال خانگی یا صنعتی داشته باشید، در هرصورت برای سرویس باید به فکر استفاده از خدمات حرفه‌ای باشید.
 • همان‌طور که اشاره نیز شد، اگر با هدف کاهش هزینه‌ها به دنبال خدمات ارزان‌قیمت باشید، ممکن است هزینه‌های بیشتری را برای تعمیر مجدد یا تعمیر قطعه یخچال بپردازید.
 • در نتیجه بهتر است تعمیر یخچال در منزل را اصولی پیش ببرید تا دچار مشکلات بعدی نشوید.
 • انتخاب تعمیرکار مناسب، یکی از مهم‌ترین گام‌ها برای تعمیرات یخچال است.
 • زمانی که شما یک تعمیرکار یخچال فریزر حرفه‌ای را به خدمت می‌گیرید، دیگر نگران اشتباهات حاصل از بی‌تجربه‌ بودن تعمیرکار و سهل‌انگاری نخواهید بود.
 • همچنین تعمیرکار حرفه‌ای در صورت نیاز به قطعات برای رفع مشکل یخچال، حتما از کالای باکیفیت برای این منظور استفاده می‌کند.
 • این کار ممکن است هزینه‌های شما را افزایش دهد؛ اما از تعمیر مجدد یخچال به همان دلیل جلوگیری می‌شود.
 • علاوه بر این، استفاده از قطعات بی‌کیفیت ممکن است باعث آسیب زدن به دیگر قسمت‌های یخچال فریزر نیز شود.

مجموعه امداد آی.پی تلاش کرده تا با ارائه خدمات حرفه‌ای و با بهره‌گیری از بهترین متخصصان تعمیر یخچال، رضایت همشهریان خود را فراهم کند. تنها با یک تماس می‌توانید بهترین تعمیرکار یخچال را برای رفع عیب یا سرویس دوره‌ای یخچال به خانه فرا بخوانید.

مزایای استفاده از خدمات تعمیر یخچال فریزر در منزل

تعمیر یخچال فریزر شما در منزل دارای مزایای متعددی است که در ادامه این مقاله قصد داریم به شرح این مزایا بپردازیم:

 • با استفاده از خدمات تعمیرات در محل دیگر نگران پرداخت هزینه های اضافی نخواهید بود.
 • با استفاده از خدمات تعمیر یخچال فریزر در منزل، خطرات ناشی انتقال دستگاه به بیرون از محل شما را تهدید نمیکند.
 • شما عزیزان میتوانید از نزدیک ناظر خدمات تعمیرکار یخچال فریزر خود باشید.

با استفاده از خدمات تعمیرکار یخچال فریزر امداد آی پی در محل، علاوه بر اینکه میتوانید در هزینه ها صرفه جویی نمایید از قطعات فابریک و ضمانتنامه رسمی بهره مند میشوید.

تعمیرات یخچال فریزر در تهران

شاید انتخاب تعمیرکار یخچال در هیچ شهری به اندازه تهران سخت و طاقت‌فرسا نباشد. تعمیرات یخچال فریزر در تهران به دلیل گستردگی مجموعه‌های خدماتی به‌شدت رقابتی شده و هر مجموعه، نوعی از خدمات را با کیفیت و قیمت مختص به خود ارائه می‌دهد. اگر یک بررسی دقیق بر روی قیمت‌گذاری خدمات تعمیر یخچال در تهران شود، آمار عجیب و غریبی به دست می‌آید که حاکی از نوسانات قیمت توافقی بین سرویس‌گیرنده و تعمیرکار است.

هرچند برای سرویس و تعمیر یخچال در تهران محدوده قیمت مشخصی تعیین شده؛ اما بااین‌حال به دلیل اینکه کار به نوعی خدماتی است، قیمت تمام‌شده اصولا با قیمتی که از پیش تعیین‌شده تفاوت‌های عمده‌ای پیدا می‌کند. هرچند این موضوع در کل ایران به چشم می‌خورد؛ اما تعمیرات یخچال در تهران بیشتر با چنین مشکلاتی مواجه است.

در نتیجه شما برای تعمیر یخچال در تهران، نیاز به تحقیق و بررسی بیشتری دارید، درحالی‌که در بسیاری از مواقع رفع مشکل نیازمند سرعت عمل در انتخاب تعمیرکار است. اگر قرار باشد برای انتخاب تعمیرکار هم‌ زمان صرف کنید، ممکن است تعمیر یخچال شما چند روزی زمان ببرد و به مواد خوراکی درون یخچال آسیب برسد.

در نتیجه اگر قصد دارید تعمیرات یخچال در تهران را به‌سرعت به افرادی حرفه‌ای و کاربلد بسپارید، حتما این کار را از قبل انجام دهید. بهتر است تحقیق و انتخاب یک تعمیرکار یخچال خوب در تهران، پیش از نیاز به تعمیرکار انجام شود تا در صورت نیاز خیلی سریع با وی یا شرکت مربوطه تماس بگیرید.

شرکت خدمات و تعمیرات لوازم خانگی امداد آی.پی مفتخر است که با ارائه بهترین خدمات و پشتیبانی در زمینه لوازم خانگی، به‌عنوان یک برترین شرکت‌های نمایندگی سرویس یخچال در تهران شناخته می‌شود.

تعمیرگاه مجاز و مرکزی یخچال در تهران

برای دسترسی به خدمات متنوع تعمیر یخچال، بهتر است به یک تعمیرگاه مرکزی یخچال مراجعه کنید. تعمیرگاهی که با استفاده از افراد مختلف که هرکدام تخصص خاص و ویژه خود را دارند، بهترین خدمات را برای رفع عیب از یخچال شما ارائه دهند.

یک تعمیرگاه مرکزی یخچال عموما ارائه انواع خدمات زیر را در لیست خدمات خود ارائه می‌دهد:

 • تعمیر یخچال صنعتی
 • تعمیر یخچال فریزر
 • تعمیر یخچال ساید بای ساید
 • تعمیر یخچال فروشگاهی
 • و…

با توجه به نیازی که دارید، باید خدمات مربوط به همان نیاز را از تعمیرگاه مرکزی یخچال بخواهید. مشخص است تعمیرگاهی که برای تمامی موارد فوق تنها از یک یا چند تعمیرکار غیرتخصصی استفاده می‌کند، نمی‌تواند گزینه مناسبی برای شما به‌حساب آید.

مجموعه بزرگ امداد آی.پی با جمع‌آوری و تحلیل لیستی از بهترین تعمیرکاران یخچال در تهران، تلاش کرده تا از بهترین متخصصان در موارد مختلف بهره بگیرد. در نتیجه شما در هنگام تماس با کارشناسان پشتیبانی با مشخص کردن نوع یخچال و مشکلی که وجود دارد، بهترین خدمات را از افراد حرفه‌ای و متخصص دریافت می‌کنید.

تعمیرگاه مرکزی یخچال امداد ِ.پی به‌عنوان یک واحد حرفه‌ای تعمیر انواع یخچال توانسته در طول سال‌های گذشته با ارائه خدمات تخصصی بهترین نتایج را از رضایت مشتری به دست آورد. کافی است با تماس با مرکز پشتیبانی این مجموعه، از مشاوره رایگان برای اخذ خدمات نیز بهره‌مند شوید.

تعمیر یخچال فریزر

با گسترش تنوع انواع یخچال‌ها، تعمیر آن‌ها نیز تخصصی و حرفه‌ای شده است. فردی که برای تعمیر یخچال فریزر انتخاب می‌شود، باید دقیقا اطلاعات جامعی هم در مورد یخچال و هم در مورد فریزر داشته باشد. متاسفانه بسیاری از افرادی که با مشکلات جانبی مثل خرابی قطعات یخچال و فریز پس از یک با تعمیر آن مواجه شده‌اند، به این نکته توجه نکرده بودند.

دقت کنید که برای تعمیر یخچال فریزر باید تعمیرکاری دست به هر دو این وسایل بزند که به هر دو آن‌ها آگاه است. اگر اطلاعات کافی در مورد یکی از این دو نداشته باشد، نمی‌توان به عملکرد خوب و حرفه‌ای او امیدوار بود. در نتیجه برای سرویس یخچال فریزر باید از افرادی که تجربه تعمیر هر دو را دارند استفاده کنید.

مجموعه امداد آی.پی برای تعمیرات یخچال فریزر هم افرادی خاص و حرفه‌ای را در نظر گرفته است. افرادی که علاوه بر آگاهی از هر کدام از این دو وسیله، می‌توانند به‌صورت هم‌زمان به سرویس و تعمیر آن بپردازند. در نتیجه بدون نگرانی می‌توانید سرویس یخچال و فریزر را به تعمیرکار مد نظر بسپارید.

سعی کنید اگر به فکر سلامت لوازم خانگی خود هستید، تعمیر چنین وسایلی را به افراد حرفه‌ای و کاردان بسپارید. مطمئن باشید پرداخت هزینه‌ای بیشتر به افراد حرفه‌ای‌تر، در واقع پس‌اندازی برای شما است تا دوباره برای تعمیر یخچال فریزر اقدام نکنید

تعمیر یخچال در محل و منزل

یکی از ملزومات تعمیرات لوازم خانگی بزرگ که جابه‌جایی آن‌ها، هم سخت و هم هزینه‌بردار است، تعمیر در محل است. به همین علت باید تعمیر یخچال در محل و منزل صورت گیرد. البته در بسیاری از موارد خاص لازم است که به صلاحدید تعمیرکار حرفه‌ای، یخچال برای برخی اقدامات خاص از محل خارج و به تعمیرگاه لوازم خانگی انتقال پیدا کند.

اینکه یخچال شما در خانه تعمیر بشود، هم خوب و هم بد است! اگر از جنبه صرفه‌جویی در هزینه و وقت در نظر بگیریم، این کار مزایای فراوانی برای ما به همراه دارد. در مقابل اما اعتماد به فردی که قرار است به‌عنوان تعمیرکار وارد خانه یا محل کار شود، کمی سخت و در برخی مواقع با مشکلاتی همراه است. این مهم‌ترین مشکل تعمیر یخچال در محل و منزل است.

برای رفع چنین مشکلی، راهی جز اعتماد به شرکت‌های معتبر ارائه‌دهنده خدمات تعمیرات لوازم خانگی نیست. در واقع شما مجبور هستید تا با انتخاب هوشمندانه یک شرکت معتبر، خیال خود را از بابت نگرانی‌های احتمالی آسوده کنید. شرکتی که مجوزهای لازم را برای ارائه خدمات داشته باشد و بتواند به شما در مورد تعمیرکار ارسالی اطمینان خاطر بدهد. شاید این مهم‌ترین ویژگی برای انتخاب یک شرکت برای سرویس یخچال و فریزر باشد.

مجموعه امداد آی.پی تلاش کرده تا با وسواس فراوانی تعمیرکاران خود را برگزیند. همین حساسیت در انتخاب تعمیرکاران کمک می‌کند تا افرادی که به منزل شما فرستاده می‌شوند، از فیلترهای استاندارد مجموعه امداد آی.پی عبور کرده باشند. علاوه بر این شما می‌توانید قبل از ثبت درخواست تعمیر یخچال در محل و منزل، در تماس تلفنی خود، به حساسیت‌ها و مواردی که ممکن است در انتخاب تعمیرکار اثرگذار باشد اشاره کنید. در این صورت با توجه به تجربه، تعمیرکاری برای شما فرستاده می‌شود که دغدغه‌های شما تامین شود.

نمایندگی مجاز تعمیر یخچال

تعمیر یخچال بسیار حساس و مهم است. در نتیجه برای اینکه رفع مشکل یخچال را به افراد حرفه‌ای بسپارید، حتما به نمایندگی مجاز تعمیرات مراجعه کنید. البته وقتی صحبت از نمایندگی مجاز می‌شود، همه تنها به شرکت‌های اصلی زیرمجموعه شرکت تولیدکننده فکر می‌کنند که اصولا هزینه‌های نجومی برای تعمیر یخچال می‌گیرند.

این در حالی است که نمایندگی مجاز تعمیر یخچال برای برندهای مختلف، می‌تواند یک سایت یا یک مجموعه مجزا باشد که مجوزهای لازم به‌عنوان نمایندگی مجاز گرفته باشد. در نتیجه شما می‌توانید برای دریافت خدمات تخصصی با هزینه‌های کمتر، به نمایندگی مجاز سرویس یخچال غیر از زیرمجموعه‌های یک برند مراجعه کنید.

سایت امداد آی.پی به‌عنوان یکی از معتبرترین نمایندگی‌های مجاز یخچال فریزر شناخته می‌شود و شما می‌توانید بر روی خدمات حرفه‌ای این مجموعه حساب باز کنید. با توجه به اینکه شرایط سخت اخذ نمایندگی یخچال فریزر باعث شده تا مجموعه‌های کمتری به این عنوان دست پیدا کنند، تلاش می‌شود تا با حفظ کیفیت خدمات و ارتقاء روز به روز آن از روش‌های مختلف، رضایت مشتری جلب شود.

سخن پایانی برای استفاده از خدمات تعمیر یخچال در امداد آی پی

مطمئن باشید انتخاب تعمیرکننده یخچال بسیار مهم است. در نتیجه تا جای ممکن وسواس به خرج دهید و تحقیق کنید. به‌ویژه اگر نیاز به تعمیرات خاصی مثل تعمیر یخچال ساید بای ساید دارید، بهتر است حتما توسط متخصص با تجربه انجام شود.

در نتیجه به‌سادگی به تعمیرکاران و تعمیرگاه‌های نامعتبر اطمینان نکنید تا بعدها پشیمان نشوید. مجموعه بزرگ امداد آی.پی به‌عنوان یکی از معتبرترین سایت‌های ارائه‌دهنده خدمات تعمیر لوازم خانگی به‌ویژه سرویس یخچال شناخته می‌شود که می‌توانید با کمی تحقیق و جستجو به حرفه‌ای بودن این تیم پی ببرید. برای هر سوال یا مشاوره نیز می‌توانید با پشتیبان‌های تخصصی و حرفه‌ای در تماس باشید.

راستی! شما تجربه خوب یا بدی در مورد تعمیر یخچال داشته‌اید؟ با ما در میان بگذارید.

نمایندگی تعمیرات یخچال در مرکز تهران

یوسف آباد ، فاطمی ، گیشا ، امیر آباد ، شهرآرا ، مطهری ، عباس آباد و… 021-88972003

نمایندگی تعمیرات یخچال در شمال تهران

نیاوران ، زعفرانیه ، ولنجک ، الهیه ، جردن ، انرزگو ، پاسداران ، دروس ، شریعتی ، دولت ، ظفر ، میرداماد ، هروی و … 021-26351245

نمایندگی تعمیرات یخچال در جنوب تهران

انقلاب ، آزادی ، جمهوری ، نازی آباد ، حافظ ، امام خمینی ، ولیعصر و … 021-66715774

نمایندگی تعمیرات یخچال در شرق تهران

تهرانپارس ، نارمک ، رسالت ، سید خندان ، فرجام ، پیروزی ، حکیمیه ، لواسانات و … 021-77170513

نمایندگی تعمیر یخچال در غرب تهران

آریاشهر ، آیت الله کاشانی ، اشرفی اصفهانی ، پونک ، شهران ، جنت آباد ، ستاری ، اکباتان ، تهرانسر و … 021-46019425

4/5 - (4 امتیاز)

18 دیدگاه برای این مطلب ثبت شده است

  avatar
  میثم 08 خرداد 1399

  با عرض سلام برای فصل تابستان دمای نرمال یخچال زیرووات چند درجه است؟ و آیا برای فریزر درجه جداگانه دارد؟ ممنونم

  پاسخ دادن
   avatar
   مدیریت امداد آی پی 24 خرداد 1399

   سلام، درجه یخچال را روی عدد 2 و فریزر را روی عدد -18 بگزارید

   پاسخ دادن
  avatar
  پرویز سلیمانی 10 تیر 1399

  سلام و عرض ادب یخچال فریزر ما هیمالیا بدون برفک مدل 530 هست تقریباً یک هفته است میزان کارکرد یخچال فریزر زیاد شده بصورتی که تقریباً 5 الی 6 ساعت کار می‌کنه بعد قطع میشه از روی برد نمیشه درجه حرارت رو تنظیم کرد گاهی اوقات مثل قدیم 20 دقیقه کار می‌کنه و 20 دقیقه خاموش بعضی اوقات هم مجبور میشم برای این که مشکلی پیش نیاد دستی خاموشش کنم لطف بفرمایید راهنمایی کنید خیلی نگرانشم اونم با این وضعیت اقتصادی بد ، پیشاپیش سپاسگزارم

  پاسخ دادن
   avatar
   مدیریت امداد آی پی 29 شهریور 1399

   سلام، سنسور محیطی بررسی شود.

   پاسخ دادن
  avatar
  احمدی 17 تیر 1399

  با سلام و تشکر بایت سایت خوبتون، من یک فریزر آرچلیک مدل FDG 2600‌ دارم که از هفته پیش خطای E4 میداد. فریزر در شهرستان هست و امکان دسترسی به سرویس کار نمایندگی آرچلیک را ندارم. تعمیرکار سنسوری را عوض کرد و الان خطای E1 میده و چراغ قرمز چشمک زن هم مدام کار می کنه.ازطرفی کمپرسور فریزر مدام کار میکنه و الان دماش ۱۸- هست. می ترسم کمپروسور بسوزه چون در طی ۲۴ ساعت یک بار هم قطع نکرده. میشه راهنمایی کنید. ممنون

  پاسخ دادن
   avatar
   مدیریت امداد آی پی 29 شهریور 1399

   سلام، هنگام تعویض سنسور به کیلوی ذکر شده در سنسور قبلی توجه نمایید.

   پاسخ دادن
  avatar
  صباغی 18 تیر 1399

  سلام یخچال فریزر آزمایش مدل لیپر دارم مخزن یخ داخل فریزر از قسمت درب سوراخ شده لطفا راهنمایی کنید

  پاسخ دادن
  avatar
  علی 16 آبان 1399

  سلام یخچال منزل ازشب گذشته یخ اب شده میخام بدونم علت چیه؟

  پاسخ دادن
   avatar
   امداد آی پی 08 بهمن 1399

   سلام، برودت در حال کم شدن است. احتمالا یا نشتی گاز دارد و یا موتور مشکل دارد.

   پاسخ دادن
  avatar
  لیلا 15 دی 1399

  سلام یخچال ساید هیتاچی یخ نمیسازه باید چکار کنم

  پاسخ دادن
   avatar
   امداد آی پی 08 بهمن 1399

   سلام، یخساز باید تعمیر شود.

   پاسخ دادن
  avatar
  شفیعی 20 دی 1399

  سلام خسته نباشید من ساید آرچلیک دارم 6 ماه پیش erore E0میداد و یخچال گرم بود نمایندگی آرچلیک اومد ی چند ماه خوب بودباز فقط دو قسمت پایین یخچال و فریزر یخ میزنه و بالای فریزر و یخچال گرم الان هم گرم وeror E4 میده لطفا راهنمایی کنید آیا نمایندگی توی شهرستان هم دارید؟

  پاسخ دادن
  avatar
  لیلا 25 بهمن 1399

  یخچالم مدل DNFR650W هست از برق کشیده بودمش مجددا وصلش کردم الان همش چراغ SUPER COOL روشن و خاموش میشه و صدا میده

  پاسخ دادن
   avatar
   امداد آی پی 24 اسفند 1399

   دکمه ریست را 3 ثانیه نگه دارید تا مشکل رفع شود. همچنین در صورت حل نشدن مشکل یکبار دستگاه را از برق بکشیئ و مجدد به برق بزنید تا ریست شود.

   پاسخ دادن
  avatar
  سجاد 20 اسفند 1399

  سلام، از فریزر های قدیمی باکنشت استفاده میکنیم. و فریزر دائما برفک زیاد میزنه، نه درب باز هست نه مواد غذایی بین درب و بدنه هست

  پاسخ دادن
   avatar
   امداد آی پی 24 اسفند 1399

   با سلام، لاستیک دور درب یخچال فریزر باکنشت را بررسی نمایید. همچنین ممکن است موتور یکسره کار کند.

   پاسخ دادن
  avatar
  محسن کاظمی 23 تیر 1400

  با سلام یخجال فریزر دوقلوی بکو داریم چند ساعتی مجبور شدیم انها را خاموش کنیم وقتی وصل کردیم به برق فریزرش مدام تغییر دما نشان می داد با علامت قرمز خطر ریست کردیم دماش روی منفی ۸ قرار گرفته پایینتر نمیاد چکارکنیم که دماش به ۱۸- برسد باتشکر

  پاسخ دادن
   avatar
   امداد آی پی 27 تیر 1400

   و فصل گرما اعداد جا به میشن؛ اگر دما تغییر نکنه موردی نیست؛ اما اگر دما هم افت داشته سنسور و یا شارژگاز دستگاه ایراد داره.

   پاسخ دادن

دیدگاهی بنویسید

نام خود را وارد کنید
ایمیل خود را وارد کنید
کامنت خود را وارد کنید

به مشاوره نیاز دارید؟

تماس بگیرید 021-88972003
فرم درخواست تعمیر