021-91093903
ثبت درخواست تعمیر
logo

امداد آی پی

تعمیر یخچال فریزر با ما در تماس باشید 021-91093903

تعمیر یخچال فریزر: تعمیر یخچال در منزل و محل در تهران شبانه روزی!

تعمیر یخچال فریزر: تعمیر یخچال در منزل و محل در تهران شبانه روزی!

تعمیر یخچال فریزر در شرق، غرب، شمال و جنوب تهران توسط تعمیرکاران آموزش دیده و متخصص امداد آی پی در محل یا منزل شما عزیزان عیب یابی و رفع عیب می شود، در نظر داشته باشید که رفع مشکل یخچال نیازمند تخصص است و هرگونه عیب یابی اشتباه می تواند به دستگاه شما آسیب برساند.

تعمیرات یخچال در تهران

تعمیرات یخچال در تهران (Refrigerator repair) از مسائل و درخواست هایی است که شهروندان همواره به آن نیاز دارند. شاید انتخاب تعمیرکار یخچال در هیچ شهری به اندازه تهران سخت و طاقت‌ فرسا نباشد. تعمیر یخچال در تهران به دلیل گستردگی مجموعه‌های خدماتی به‌ شدت رقابتی شده است. هر مجموعه، نوعی از خدمات تعمیر یخچال را با کیفیت و قیمت مختص به خود ارائه می‌ دهد.
اگر قصد دارید تعمیرات یخچال شما در تهران به‌ سرعت انجام شود، ابتدا تحقیق کنید. تعمیر یخچال فریزر خود را به افرادی حرفه‌ای و کاربلد بسپارید، بهتر است ابتدا تحقیق کنید. با دقت و با توجه به اعتبار و تجربه متخصص تعمیرات یخچال اقدام کنید. انتخاب یک تعمیرکار یخچال خوب در تهران را در پیش بگیرید. پیش از نیاز به تعمیرکار ابتدا مشکل پیش آمده را به خوبی برای خود شرح دهید. شرح اولیه مشکل یخچال در صورت نیاز خیلی سریع به تعمیرکار به شما کمک می کند. کافی است با شرح صحیح مسئله اقدام به تماس با متخصص یا شرکت کنید.

شرح مسئله در خرابی و تعمیر یخچال به این صورت است:

 1. شرح صدای عجیب در یخچال: صدای عجیب یخچال را به یک چیز قابل درک تفسیر کنید تا تعمیرکار بتواند پشت تلفن مشکل را حدس بزند.
 2. شرح بوی نامطبوع یخچال: اگر بوی نامطبوع از یخچال خارج می شود آن بو را با مثل شرح دهید.
 3. شرح رنگ یا سوختگی: اگر در یخچال یا قسمتی از آن سوختگی یا تیرگی ایجاد شده است ابتدا یخچال را خاموش کنید و رنگ و مکان سوختگی را شرح دهید.
 4. دمای نامناسب و مبهم: اگر دمای یخچال برخلاف نشانه دما به خوبی عمل نمی کند سعی کنید میزان گرما یا افت سرما را به خوبی شرح دهید.

 

حالا اگر این موارد را توانستید به خوبی برای خود شرح بدهید، اکنون می توانید با واحد امداد تعمیرات فوری یخچال تماس بیگرید تا شما را دلسوزانه راهنمایی کنند: 02188972003

 

شرکت خدمات و تعمیرات لوازم خانگی امداد آی پی خدمات و پشتیبانی در زمینه تعمیرات لوازم خانگی ارائه می دهد. این شرکت از سوی کاربران و مشتریان خود به‌ عنوان یکی از برترین شرکت‌های تعمیر یخچال فریزر در تهران شناخته می‌ شود. شما تنها با یک تماس تلفنی می‌ توانید قیمت دقیق تعمیرات یخچال را جویا شوید. ویژگی مهم این است: تعمیر یخچال بدون تعویض قطعات و همچنین قیمت روز قطعات مختلف یخچال را ارائه می دهد. قیمتی که به‌هیچ‌ عنوان امکان تغییر آن وجود ندارد و خیال شما راحت خواهد بود.

مراحل درخواست تعمیرکار یخچال امداد آی پی برای رفع مشکل و تعمیر یخچال فریزر در محل یا منزل شما در تهران

نحوه تماس با امداد آی پی برای رفع مشکل و تعمیر یخچال فریزر شما در محل یا منزل به شرح زیر است:

 1. ابتدا با نزدیکترین شعبه برای رفع عیب و تعمیر یخچال به خود تماس حاصل نمایید.
 2. بعد از تماس، مشخصات شما ثبت می گردد و نام تکنسین با کد اشتراک به تلفن همراه شما پیامک می شود.
 3. تعمیرکار یخچال فریزر امداد آی پی ظرف کمتر از یک ساعت جهت عیب یابی در محل شما حاضر می شود.
 4. یخچال فریزر شما با استفاده از قطعات فابریک تعمیر می گردد.
 5. بعد از اتمام کار به شما ضمانتنامه رسمی 3 الی 12 ماهه همراه با فاکتور تقدیم می شود و پیگیری های بعدی با افتخار انجام می شود. ما کنار شما هستیم.
 6. در نهایت از شما عزیزان نسبت به عملکرد تکنسین امداد آی پی نظر سنجی می شود و هرگونه انتقادی را سرلوحه کار خود قرار می دهیم و مسئولیت هرگونه مشکل را می پذیریم و نسبت به جبران و حل آن اقدام ویژه صورت می گیرد.

امداد آی پی جهت جلب رضایت شما عزیزان تعمیرات یخچال فریزر را در محل همراه با شفاف سازی هزینه خدمات انجام می دهد.

کارشناس فروش می گوید: سابقه و حسن عملکرد مجموعه امداد آی پی نشان می‌ دهد که رضایت مشتری از هر موضوع دیگری مهم‌ تر است، در نتیجه تلاش شده تا تعمیرکاران حرفه‌ای، مورد اعتماد و با سابقه درخشان به این مجموعه در شهر تهران وارد شوند. پس با خیال راحت می‌توانید تعمیرات یخچال فریزر خود را به تعمیرکاران امداد آی پی بسپارید.

تعمیرات یخچال در سراسر تهران

تعمیرات یخچال در منزل

وقتی صحبت از تعمیرات یخچال فریزر در محل و تامین قطعات می‌ شود، بسیاری، خاطرات تلخ گذشته خود را مرور می‌ کنند. خاطراتی که نشان می‌ دهند اعتماد به تعمیرکاران غیرحرفه‌ای نتیجه‌ ای جز پشیمانی ندارد. به‌ ویژه برای سرویس یخچال که وسیله‌ ای حساس و گران‌ قیمت است، عدم حساسیت برای انتخاب تعمیرکار مناسب ممکن است آسیب‌های جبران‌ ناپذیری داشته باشد.

معیارهای مهم برای انتخاب تعمیرکار یخچال فریزر در تهران:

 • فرقی نمی‌ کند که شما یخچال خانگی یا صنعتی داشته باشید، در هر صورت برای سرویس باید به فکر استفاده از خدمات حرفه‌ ای باشید.
 • همان‌ طور که اشاره شد، اگر با هدف کاهش هزینه‌ ها به دنبال خدمات ارزان‌ قیمت باشید، ممکن است هزینه‌ های بیشتری را برای تعمیر مجدد یا تعمیر قطعه یخچال بپردازید.
 • در نتیجه بهتر است تعمیر یخچال در منزل را اصولی پیش ببرید تا دچار مشکلات بعدی نشوید.
 • انتخاب تعمیرکار مناسب، یکی از مهم‌ترین گام‌ها برای تعمیرات یخچال است.
 • زمانی که شما یک تعمیرکار یخچال فریزر حرفه‌ ای را به خدمت می‌ گیرید، دیگر نگران اشتباهات حاصل از بی‌ تجربه‌ بودن تعمیرکار و سهل‌ انگاری نخواهید بود.
 • همچنین تعمیرکار حرفه‌ ای در صورت نیاز به قطعات برای رفع مشکل یخچال، حتما از کالای باکیفیت برای این منظور استفاده می‌کند.
 • این کار ممکن است هزینه‌ های شما را افزایش دهد؛ اما از تعمیر مجدد یخچال به همان دلیل جلوگیری می‌ شود.
 • علاوه بر این، استفاده از قطعات بی‌ کیفیت ممکن است باعث آسیب زدن به دیگر قسمت‌های یخچال فریزر نیز شود.

مدیر امداد آی پی می گوید: مجموعه امداد آی پی تلاش کرده است تا با ارائه خدمات حرفه‌ ای و با بهره‌ گیری از متخصصان باتجربه تعمیر یخچال، رضایت همشهریان تهرانی را فراهم کند. تنها با یک تماس می‌توانید بهترین تعمیرکار یخچال را برای رفع عیب یا سرویس دوره‌ای یخچال به خانه فرا بخوانید: 02188972003

مزایای استفاده از خدمات تعمیر یخچال فریزر در منزل در تهران:

تعمیر یخچال فریزر شما در منزل دارای مزایای متعددی است که در ادامه این مقاله قصد داریم به شرح این مزایا بپردازیم:

 • با استفاده از خدمات تعمیرات در محل دیگر نگران پرداخت هزینه های اضافی نخواهید بود.
 • با استفاده از خدمات تعمیر یخچال فریزر در منزل، خطرات ناشی انتقال دستگاه به بیرون از محل شما را تهدید نم یکند.
 • شما عزیزان می توانید از نزدیک ناظر خدمات تعمیرکار یخچال فریزر خود باشید.

فرهادی از واحد تعمیرات می گوید: با استفاده از خدمات تعمیرکار یخچال فریزر امداد آی پی در محل، علاوه بر اینکه می توانید در هزینه ها صرفه جویی نمایید از قطعات فابریک و ضمانتنامه رسمی بهره مند می شوید.

تعمیرات یخچال در تهران

شاید انتخاب تعمیرکار یخچال در هیچ شهری به اندازه تهران سخت و طاقت‌فرسا نباشد. تعمیرات یخچال فریزر در تهران به دلیل گستردگی مجموعه‌ های خدماتی به‌ شدت رقابتی شده و هر مجموعه، نوعی از خدمات را با کیفیت و قیمت مختص به خود ارائه می‌ دهد. اگر یک بررسی دقیق بر روی قیمت‌ گذاری خدمات تعمیر یخچال در تهران شود، آمار عجیب و غریبی به دست می‌ آید که حاکی از نوسانات قیمت توافقی بین سرویس‌ گیرنده و تعمیرکار است.

هرچند برای سرویس و تعمیر یخچال در تهران محدوده قیمت مشخصی تعیین شده است، اما بااین‌ حال به دلیل اینکه کار نوعی خدماتی است، قیمت تمام‌ شده اصولا با قیمتی که از پیش تعیین‌ شده تفاوت‌ های عمده‌ ای پیدا می‌ کند. هر چند این موضوع در کل ایران به چشم می‌ خورد؛ اما تعمیرات یخچال در تهران بیشتر با چنین مشکلاتی مواجه است.

در نتیجه شما برای تعمیر یخچال در تهران، نیاز به تحقیق و بررسی بیشتری دارید، درحالی‌ که در بسیاری از مواقع رفع مشکل نیازمند سرعت عمل در انتخاب تعمیرکار است. اگر قرار باشد برای انتخاب تعمیرکار هم‌ زمان صرف کنید، ممکن است تعمیر یخچال شما چند روزی زمان ببرد و به مواد خوراکی درون یخچال آسیب برسد.

در نتیجه: اگر قصد دارید تعمیرات یخچال در تهران را به‌ سرعت به افرادی حرفه‌ ای و کاربلد بسپارید، حتما این کار را از قبل انجام دهید. بهتر است تحقیق و انتخاب یک تعمیرکار یخچال خوب در تهران، پیش از نیاز به تعمیرکار انجام شود تا در صورت نیاز خیلی سریع با وی یا شرکت مربوطه تماس بگیرید.

حمیدرضا از مشتریان ما می گوید: شرکت خدمات و تعمیرات لوازم خانگی امداد آی پی  با ارائه بهترین خدمات و پشتیبانی در زمینه لوازم خانگی، به‌ عنوان یک برترین شرکت‌های نمایندگی سرویس یخچال در تهران شناخته می‌ شود. از خدمات شما سپاسگزاریم.

تعمیرگاه مجاز و مرکزی یخچال در تهران

برای دسترسی به خدمات متنوع تعمیر یخچال، بهتر است به یک تعمیرگاه مرکزی یخچال مراجعه کنید. تعمیر گاهی که با استفاده از افراد مختلف که هرکدام تخصص خاص و ویژه خود را دارند، خدمات ارزشمندی را برای رفع عیب از یخچال شما ارائه دهند.

یک تعمیرگاه مرکزی یخچال خدمات زیر را در لیست خود ارائه می‌ دهد:

 • تعمیر یخچال صنعتی
 • تعمیر یخچال فریزر
 • تعمیر یخچال ساید بای ساید
 • تعمیر یخچال فروشگاهی
 • و…

با توجه به نیازی که دارید، باید خدمات مربوط به همان نیاز را از تعمیرگاه مرکزی یخچال بخواهید. مشخص است تعمیرگاهی که برای تمامی موارد فوق تنها از یک یا چند تعمیرکار غیرتخصصی استفاده می‌ کند، نمی‌تواند گزینه مناسبی برای شما به‌ حساب آید.

مجموعه بزرگ امداد آی پی با جمع‌آوری و تحلیل لیستی از بهترین تعمیرکاران یخچال در تهران، تلاش کرده تا از متخصصان در موارد مختلف بهره بگیرد. در نتیجه شما در هنگام تماس با کارشناسان پشتیبانی با مشخص کردن نوع یخچال و مشکلی که وجود دارد، خدمات با ارزش را از افراد حرفه‌ ای، باتجربه و متخصص دریافت می‌ کنید.

تعمیرگاه مرکزی یخچال امداد آی پی به‌عنوان یک واحد حرفه‌ای تعمیر انواع یخچال توانسته در طول سال‌های گذشته با ارائه خدمات تخصصی بهترین نتایج را از رضایت مشتری به دست آورد. کافی است با تماس با مرکز پشتیبانی این مجموعه، از مشاوره رایگان برای اخذ خدمات نیز بهره‌ مند شوید.

تعمیر یخچال فریزر

با گسترش تنوع انواع یخچال‌ها، تعمیر آن‌ها نیز تخصصی و حرفه‌ای شده است. فردی که برای تعمیر یخچال فریزر انتخاب می‌ شود، باید دقیقا اطلاعات جامعی هم در مورد یخچال و هم در مورد فریزر داشته باشد. متاسفانه بسیاری از افرادی که با مشکلات جانبی مثل خرابی قطعات یخچال و فریز پس از یک با تعمیر آن مواجه شده‌اند، به این نکته توجه نکرده بودند.

دقت کنید که برای تعمیر یخچال فریزر باید تعمیرکاری دست به هر دو این وسایل بزند که به هر دو آن‌ها آگاه است. اگر اطلاعات کافی در مورد یکی از این دو نداشته باشد، نمی‌ توان به عملکرد خوب و حرفه‌ای او امیدوار بود. در نتیجه برای سرویس یخچال فریزر باید از افرادی که تجربه تعمیر هر دو را دارند استفاده کنید.

مجموعه امداد آی پی برای تعمیرات یخچال فریزر هم افرادی خاص و حرفه‌ای را در نظر گرفته است. افرادی که علاوه بر آگاهی از هر کدام از این دو وسیله، می‌توانند به‌ صورت هم‌زمان به سرویس و تعمیر آن بپردازند. در نتیجه بدون نگرانی می‌توانید سرویس یخچال و فریزر را به تعمیرکار مد نظر بسپارید.

سعی کنید اگر به فکر سلامت لوازم خانگی خود هستید، تعمیر چنین وسایلی را به افراد کاردان بسپارید. مطمئن باشید پرداخت هزینه‌ ای بیشتر به افراد باتجربه، در واقع پس‌ اندازی برای شما است تا دوباره برای تعمیر یخچال فریزر اقدام نکنید.

تعمیر یخچال در محل و منزل تهران

یکی از ملزومات تعمیرات لوازم خانگی بزرگ که جابه‌جایی آن‌ ها، هم سخت و هم هزینه‌ بردار است، تعمیر در محل است. به همین علت باید تعمیر یخچال در محل و منزل صورت گیرد. البته در بسیاری از موارد خاص لازم است که به صلاحدید تعمیرکار حرفه‌ای، یخچال برای برخی اقدامات خاص از محل خارج و به تعمیرگاه لوازم خانگی انتقال پیدا کند.

اینکه یخچال شما در خانه تعمیر بشود، هم خوب و هم بد است! اگر از جنبه صرفه‌ جویی در هزینه و وقت در نظر بگیریم، این کار مزایای فراوانی برای ما به همراه دارد. در مقابل اما اعتماد به فردی که قرار است به‌ عنوان تعمیرکار وارد خانه یا محل کار شود، کمی سخت و در برخی مواقع با مشکلاتی همراه است. این مهم‌ترین مشکل تعمیر یخچال در محل و منزل است.

برای رفع چنین مشکلی، راهی جز اعتماد به شرکت‌های معتبر ارائه‌ دهنده خدمات تعمیرات لوازم خانگی نیست. در واقع شما مجبور هستید تا با انتخاب هوشمندانه یک شرکت معتبر، خیال خود را از بابت نگرانی‌ های احتمالی آسوده کنید. شرکتی که مجوزهای لازم را برای ارائه خدمات داشته باشد و بتواند به شما در مورد تعمیرکار ارسالی اطمینان خاطر بدهد. شاید این مهم‌ترین ویژگی برای انتخاب یک شرکت برای سرویس یخچال و فریزر باشد.

مجموعه امداد آی پی تلاش کرده تا با وسواس فراوانی تعمیرکاران خود را برگزیند. همین حساسیت در انتخاب تعمیرکاران کمک می‌کند تا افرادی که به منزل شما فرستاده می‌شوند، از فیلترهای استاندارد مجموعه امداد آی.پی عبور کرده باشند. علاوه بر این شما می‌توانید قبل از ثبت درخواست تعمیر یخچال در محل و منزل، در تماس تلفنی خود، به حساسیت‌ها و مواردی که ممکن است در انتخاب تعمیرکار اثرگذار باشد اشاره کنید. در این صورت با توجه به تجربه، تعمیرکاری برای شما فرستاده می‌شود که دغدغه‌های شما تامین شود.

نمایندگی مجاز تعمیر یخچال در تهران

تعمیر یخچال بسیار حساس و مهم است. در نتیجه برای اینکه رفع مشکل یخچال را به افراد حرفه‌ای بسپارید، حتما به نمایندگی مجاز تعمیرات در تهران مراجعه کنید. البته وقتی صحبت از نمایندگی مجاز می‌ شود، همه تنها به شرکت‌ های اصلی زیرمجموعه شرکت تولید کننده فکر می‌ کنند که اصولا هزینه‌های نجومی برای تعمیر یخچال می‌ گیرند.

این در حالی است که نمایندگی مجاز تعمیر یخچال برای برندهای مختلف، می‌تواند یک سایت یا یک مجموعه مجزا باشد که مجوزهای لازم به‌ عنوان نمایندگی مجاز گرفته باشد. در نتیجه شما می‌ توانید برای دریافت خدمات تخصصی با هزینه‌های کمتر، به نمایندگی مجاز سرویس یخچال غیر از زیرمجموعه‌های یک برند مراجعه کنید.

سایت امداد آی پی به‌عنوان یکی از معتبرترین نمایندگی‌های مجاز یخچال فریزر شناخته می‌شود و شما می‌توانید بر روی خدمات حرفه‌ای این مجموعه حساب باز کنید. با توجه به اینکه شرایط سخت اخذ نمایندگی یخچال فریزر باعث شده تا مجموعه‌های کمتری به این عنوان دست پیدا کنند، تلاش می‌شود تا با حفظ کیفیت خدمات و ارتقاء روز به روز آن از روش‌های مختلف، رضایت مشتری جلب شود.

تعمیر یخچال شرق تهران

تعمیر یخچال شرق تهران توسط امداد آی پی انجام می شود. ما مجموعه بزرگی از مناطق شرق تهران را پوشش می دهیم. در شرق تهران مناطقی همچون: دردشت، نارمک، فدک، مجیدیه جنوبی، تهرانپارس، تسلیحات، وحیدیه، سید خندان، فرجام، پیروزی، کرمان، مدائن، هفت حوض، زرکش و … وجود دارند که برای تعمیرات یخچال در خدمت آن ها هستیم.

تعمیر یخچال شرق تهران توسط امداد آی پی

سایت تعمیر یخچال

سایت تعمیر یخچال امداد آی پی به نشانی emdadip.com به منظور بهبود خدمات تعمیرات یخچال در تهران فعالیت می کند. کنترل کیفیت و کارشناسان مختلف به شما در ایجاد یک تجربه مثبت تعمیر یخچال فریزر یاری می کند. اینجا همه چیز طبق استانداردهای معتبر تعمیرات لوازم خانگی پیش می رود.

تعمیر یخچال قدیمی

تعمیر یخچال قدیمی مانند یخچال قدیمی پارس و امثال این ها توسط مجموعه امداد آی پی به خوبی پشتیبانی می شود. ما با استفاده از تجهیزات و لوازم جانبی ارجینال یخچال قدیمی شما را در تهران تعمیر می کنیم و به شما پشتیبانی پس از تعمیر نیز ارائه خواهیم داد.

تعمیر یخچال پارس قدیمی

تعمیر یخچال پارس قدیمی با اینکه قطعات آن با اندکی مشکل تامین روبرو هستند اما ما تمام تلاشمان را کرده ایم تا از قطعات درجه یک یا درجه دو برای شما استفاده کنیم. ما تعمیر یخچال پارس قدیمی را ضمانت می کنیم. با قیمت مناسب و قطعات قابل قبول.

تعمیر یخچال امرسان

تعمیر یخچال امرسان که می توان گفت یکی از پرمخاطب ترین درخواست های تعمیرات امداد آی پی است با شرایط عالی انجام می پذیرد. کافی است درخواست خود را همراه با مدل دقیق یخچال امرسال ارائه دهید تا تعمیرکار یخچال امرسان به محل شما اعزام شود.

تعمیر یخچال فریزر شبانه روزی

تعمیر یخچال فریزر شبانه روزی یکی از دغدغه های مشتریان امداد آی پی است. بسیار پیش آمده است که عزیزان به دلایل مختلف از جمله احتمال فاسد شدن مواد غذایی به کمک و امداد تعمیرکار یخچال فریزر نیاز دارند. ما تمام تلاشمان را کرده ایم که در صورت امکان به صورت شبانه روزی خدمات تعمیر یخچال فریرز را از ساعت 18 الی 8 صبح ارائه دهیم. اما باتوجه به اینکه در این ساعت از شبانه روز، ممکن است با محدودیت متخصصان تعمیرات یخچال روبرو شویم، ناگزیر نتوانیم همیشه در این ساعت درخدمت شما باشیم. بهترین ایده تماس با ما است تا اگر امکانش فراهم باشد با افتخار خدمت رسانی کنیم.

لیست تعمیرات یخچال بر اساس برند در تهران:

 • تعمیر یخچال فریزر هیمالیا
 • تعمیر یخچال الکترواستیل
 • تعمیر یخچال اسنوا
 • تعمیر یخچال سامسونگ (معمولی، یخچال فریزر و ساید بای ساید و…)
 • تعمیر یخچال ساید بای ساید دوو
 • تعمیر یخچال امرسان
 • تعمیر یخچال فریزر ادمیرال
 • تعمیر یخچال ال جی
 • یخچال یخساران
 • تعمیر یخچال جنرال الکتریک در تهران
 • یخچال های قدیمی آزمایش و…
 • و سایر برندهای دیگر (برای استعلام تماس بگیرید)

 

توضیحات صوتی تعمیرات یخچال در تهران:

 

سخن پایانی برای استفاده از خدمات تعمیر یخچال در امداد آی پی:

مطمئن باشید انتخاب تعمیرکننده یخچال بسیار مهم است. در نتیجه تا جای ممکن وسواس به خرج دهید و تحقیق کنید. به‌ ویژه اگر نیاز به تعمیرات خاصی مثل تعمیر یخچال ساید بای ساید دارید، بهتر است حتما توسط متخصص با تجربه انجام شود.

در نتیجه به‌ سادگی به تعمیرکاران و تعمیرگاه‌های نامعتبر اطمینان نکنید تا بعدها پشیمان نشوید. مجموعه بزرگ امداد آی پی به‌ عنوان یکی از معتبرترین سایت‌های ارائه‌ دهنده خدمات تعمیر لوازم خانگی به‌ ویژه سرویس یخچال شناخته می‌ شود که می‌توانید با کمی تحقیق و جستجو به حرفه‌ ای بودن این تیم، پی ببرید. برای هر سوال یا مشاوره نیز می‌توانید با پشتیبان‌های تخصصی و حرفه‌ای در تماس باشید.

راستی! شما تجربه خوب یا بدی در مورد تعمیر یخچال داشته‌اید؟ با ما در میان بگذارید. ما از تجربیات شما برای بهبود خدمات خود استفاده می کنیم و شاید یک هدیه هم برای شما در نظر گرفتیم! 🙂

نمایندگی تعمیرات یخچال در مرکز تهران

یوسف آباد ، فاطمی ، گیشا ، امیر آباد ، شهرآرا ، مطهری ، عباس آباد و… 021-88972003

نمایندگی تعمیرات یخچال در شمال تهران

نیاوران ، زعفرانیه ، ولنجک ، الهیه ، جردن ، انرزگو ، پاسداران ، دروس ، شریعتی ، دولت ، ظفر ، میرداماد ، هروی و … 021-26351245

نمایندگی تعمیرات یخچال در جنوب تهران

انقلاب ، آزادی ، جمهوری ، نازی آباد ، حافظ ، امام خمینی ، ولیعصر و … 021-66715774

نمایندگی تعمیرات یخچال در شرق تهران

تهرانپارس ، نارمک ، رسالت ، سید خندان ، فرجام ، پیروزی ، حکیمیه ، لواسانات و … 021-77170513

نمایندگی تعمیر یخچال در غرب تهران

آریاشهر ، آیت الله کاشانی ، اشرفی اصفهانی ، پونک ، شهران ، جنت آباد ، ستاری ، اکباتان ، تهرانسر و … 021-46019425

4/5 - (4 امتیاز)
20 دیدگاه برای این مطلب ثبت شده است
  avatar
  میثم 08 خرداد 1399

  با عرض سلام برای فصل تابستان دمای نرمال یخچال زیرووات چند درجه است؟ و آیا برای فریزر درجه جداگانه دارد؟ ممنونم

  پاسخ دادن
   avatar
   مدیریت امداد آی پی 24 خرداد 1399

   سلام، درجه یخچال را روی عدد 2 و فریزر را روی عدد -18 بگزارید

   پاسخ دادن
  avatar
  پرویز سلیمانی 10 تیر 1399

  سلام و عرض ادب یخچال فریزر ما هیمالیا بدون برفک مدل 530 هست تقریباً یک هفته است میزان کارکرد یخچال فریزر زیاد شده بصورتی که تقریباً 5 الی 6 ساعت کار می‌کنه بعد قطع میشه از روی برد نمیشه درجه حرارت رو تنظیم کرد گاهی اوقات مثل قدیم 20 دقیقه کار می‌کنه و 20 دقیقه خاموش بعضی اوقات هم مجبور میشم برای این که مشکلی پیش نیاد دستی خاموشش کنم لطف بفرمایید راهنمایی کنید خیلی نگرانشم اونم با این وضعیت اقتصادی بد ، پیشاپیش سپاسگزارم

  پاسخ دادن
   avatar
   مدیریت امداد آی پی 29 شهریور 1399

   سلام، سنسور محیطی بررسی شود.

   پاسخ دادن
  avatar
  احمدی 17 تیر 1399

  با سلام و تشکر بایت سایت خوبتون، من یک فریزر آرچلیک مدل FDG 2600‌ دارم که از هفته پیش خطای E4 میداد. فریزر در شهرستان هست و امکان دسترسی به سرویس کار نمایندگی آرچلیک را ندارم. تعمیرکار سنسوری را عوض کرد و الان خطای E1 میده و چراغ قرمز چشمک زن هم مدام کار می کنه.ازطرفی کمپرسور فریزر مدام کار میکنه و الان دماش ۱۸- هست. می ترسم کمپروسور بسوزه چون در طی ۲۴ ساعت یک بار هم قطع نکرده. میشه راهنمایی کنید. ممنون

  پاسخ دادن
   avatar
   مدیریت امداد آی پی 29 شهریور 1399

   سلام، هنگام تعویض سنسور به کیلوی ذکر شده در سنسور قبلی توجه نمایید.

   پاسخ دادن
  avatar
  صباغی 18 تیر 1399

  سلام یخچال فریزر آزمایش مدل لیپر دارم مخزن یخ داخل فریزر از قسمت درب سوراخ شده لطفا راهنمایی کنید

  پاسخ دادن
  avatar
  علی 16 آبان 1399

  سلام یخچال منزل ازشب گذشته یخ اب شده میخام بدونم علت چیه؟

  پاسخ دادن
   avatar
   امداد آی پی 08 بهمن 1399

   سلام، برودت در حال کم شدن است. احتمالا یا نشتی گاز دارد و یا موتور مشکل دارد.

   پاسخ دادن
  avatar
  لیلا 15 دی 1399

  سلام یخچال ساید هیتاچی یخ نمیسازه باید چکار کنم

  پاسخ دادن
   avatar
   امداد آی پی 08 بهمن 1399

   سلام، یخساز باید تعمیر شود.

   پاسخ دادن
  avatar
  شفیعی 20 دی 1399

  سلام خسته نباشید من ساید آرچلیک دارم 6 ماه پیش erore E0میداد و یخچال گرم بود نمایندگی آرچلیک اومد ی چند ماه خوب بودباز فقط دو قسمت پایین یخچال و فریزر یخ میزنه و بالای فریزر و یخچال گرم الان هم گرم وeror E4 میده لطفا راهنمایی کنید آیا نمایندگی توی شهرستان هم دارید؟

  پاسخ دادن
  avatar
  لیلا 25 بهمن 1399

  یخچالم مدل DNFR650W هست از برق کشیده بودمش مجددا وصلش کردم الان همش چراغ SUPER COOL روشن و خاموش میشه و صدا میده

  پاسخ دادن
   avatar
   امداد آی پی 24 اسفند 1399

   دکمه ریست را 3 ثانیه نگه دارید تا مشکل رفع شود. همچنین در صورت حل نشدن مشکل یکبار دستگاه را از برق بکشیئ و مجدد به برق بزنید تا ریست شود.

   پاسخ دادن
  avatar
  سجاد 20 اسفند 1399

  سلام، از فریزر های قدیمی باکنشت استفاده میکنیم. و فریزر دائما برفک زیاد میزنه، نه درب باز هست نه مواد غذایی بین درب و بدنه هست

  پاسخ دادن
   avatar
   امداد آی پی 24 اسفند 1399

   با سلام، لاستیک دور درب یخچال فریزر باکنشت را بررسی نمایید. همچنین ممکن است موتور یکسره کار کند.

   پاسخ دادن
  avatar
  محسن کاظمی 23 تیر 1400

  با سلام یخجال فریزر دوقلوی بکو داریم چند ساعتی مجبور شدیم انها را خاموش کنیم وقتی وصل کردیم به برق فریزرش مدام تغییر دما نشان می داد با علامت قرمز خطر ریست کردیم دماش روی منفی ۸ قرار گرفته پایینتر نمیاد چکارکنیم که دماش به ۱۸- برسد باتشکر

  پاسخ دادن
   avatar
   امداد آی پی 27 تیر 1400

   و فصل گرما اعداد جا به میشن؛ اگر دما تغییر نکنه موردی نیست؛ اما اگر دما هم افت داشته سنسور و یا شارژگاز دستگاه ایراد داره.

   پاسخ دادن
  avatar
  رضا خوش نمک 03 اردیبهشت 1401

  بادرودبر شما من چند سالی هست که ساید کلور خریدم اما یک سالی هست که بعداز مدتی که کار میکنه یخ مواد غذایی باز میشه ودیگه یخ نمیزنه ومجبور به مدت سه یا 7 روز دستگاه رااز برق بکشم ودرب آن را باز بگذارم وبعد از آن دوباره به برق بزنم دوباره برای مدتی خوب کار میکنه وبعد دوباره همان اتفاق می‌افتد اگر امکان داره راهنمایی کنید با تشکر وتعمیر کار هم آوردیم متوجه عیب دستگاه نشده

  پاسخ دادن
   avatar
   امداد آی پی 21 آبان 1401

   سلام. عملیات دیفراست یا یخ زدایی به درستی انجام نمی شود که باید سنسور دیفراست، ترموفیوز، برد الکترونیکی و المنت بررسی شود.

   پاسخ دادن
دیدگاهی بنویسید
نام خود را وارد کنید
ایمیل خود را وارد کنید
کامنت خود را وارد کنید
به مشاوره نیاز دارید؟
تماس بگیرید 021-91093903
فرم درخواست تعمیر