نمایندگی محصولات اسنوا

اگر نیاز به راهنمایی تعمیرات لوازم خانگی اسنوا اعم از یخچال،لباسشویی،ظرفشویی و … دارید کلیک کرده و از آموزش هایی که امداد آی.پی نمایندگی تعمیرات اسنوا فراهم آورده استفاده نمایید.

ارور لوازم خانگی اسنوا

اگر محصول اسنوا شما ارور می‌دهد قبل از تماس با نمایندگی تعمیرات اسنوا کلیک کرده و علت ارور محصولات اسنوا که امداد آی.پی برای شما گردآوری نموده را مطالعه نمایید.

راهنمای فارسی محصولات اسنوا

امداد آی.پی دفترچه راهنمای فارسی محصولات اسنوا را برای سهولت در کار شما عزیزان به طور کامل فراهم آورده. برای مطالعه کلیک کنید.

نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی اسنوا در تهران

نمایندگی تعمیرات اسنوا
Snowa

خدمات پس از فروش لوازم خانگی اسنوا

نمایندگی تعمیرات اسنوا در این صفحه با آموزش های لازم شما را تعمیرکار لوازم خانگی خود می‌نماید.

نمایندگی تعمیرات اسنوا در تهران با استفاده از خدمات امداد آی.پی در شعبات مختلف شرق ، غرب ، شمال و جنوب فعال می باشد.

تولیدات لوازم خانگی یکی از مهمترین بخش های صنعت به شمار می رود. شرکت های زیادی در جهان وجود دارد که در این زمینه فعالیت دارند و محصولات متنوع خانگی را تولید می کنند.

یکی از اهدافی که همه شرکت ها در آن مشترک هستند، ارائه محصولاتی با کیفیت است که در عین زیبایی بتواند، بخش مهمی از نیاز های منازل و آشپزخانه ها را برطرف کند.

در ایران نیز مجموعه ها و شرکت هایی با همین اهداف ایجاد شده اند، تا ضمن تولید کالاهای وطنی با کیفیت بالا برای رفع نیاز های اساسی مردم، بتوانند با ایجاد فرصت های شغلی، به بهبود وضع اقتصادی کشور در سطحی مطلوب، کمک کنند.

حمایت از تولیدکنندگان این بخش، امری مهم و ضروری در راستای بقای آن ها به شمار می رود که این مسئله نیازمند حمایت دولت، کارگزاران اقتصادی اعم از تولیدکنندگان و مصرف کنندگان می باشد.

تعمیرگاه مجاز و مرکزی لوازم خانگی اسنوا در تهران

یکی از این شرکت های تولید کننده لوازم خانگی در ایران، اسنوا است. نام اصلی این شرکت از سرواژه” ارکان ساختار نوین ایرانیان” گرفته شده است.

نمایندگی اسنوا یکی از زیرمجموعه های” گروه صنعتی انتخاب است” که در سال 1384 تاسیس شد.

گروه توسعه سرمایه گذاری انتخاب در سال 1376 فعالیت خود را آغاز کرد و به تولید لوازم خانگی پرداخت. این گروه صنعتی در حال حاضر متشکل از هلدینگ های لوازم خانگی، نفت و گاز و پتروشیمی ، صنایع فولاد، ساختمان و گردشگری و بازرگانی، به عنوان یکی از بزرگترین مجموعه های اقتصادی و اجتماعی ایران و در بخش خصوصی فعالیت می کند.

نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی اسنوا در محل و منزل

گروه توسعه سرمایه گذاری انتخاب، با ایجاد دفاتر و مراکز تحقیق خود را در نقاط مختلف جهان مانند: کره جنوبی، ایتالیا، روسیه، چین، ترکیه و امارات متحده و بهره گیری از مشاورین ارشد در سطح بین المللی، همواره تلاش می کند تا در راستای تکنولوژی های روز دنیا همگام باشد و با انتقال دانش جهانی به کشور در جهت تولیدات محصولات مدرن و پیشرفته نسبت به توسعه اقتصادی در ایران کمک کند.

این مجموعه موفق به کسب عناوین برتر ملی مانند واحد نمونه صنعتی، مرکز نمونه تحقیق و توسعه، واحد برتر استاندارد و کار آفرین برتر شده است.

همچنین این مجموعه موفق به دریافت عالی ترین نشان رعایت حقوق مصرف کنندگان و گواهینامه ها و استانداردهای بین المللی در حوزه های گوناگون فعالیت خود شده است.

این گروه اولین محصولات خود را در کارخانه ای به مساحت 25000 متر مربع در مورچه خورت اصفهان تولید کرد. محصولات اولیه شرکت اسنوا شامل اجاق گاز و کولر آبی بود.

سرویس کار و تعمیرکار اسنوا در تهران

شرکت اسنوا 500 کارگر داعم و با احتساب کارگران فصلی حدودا 1000 فرصت شغلی را ایجاد کرده است.

شرکت اسنوا در سال 1385 روزانه 50 الی 100 دستگاه را تولید می کرد که پس از پیشرفت خط تولید این شرکت و ایجاد بهبود و ارتقای تکنولوژی به کار رفته در تولیدات، توانست میزان تولیدات خود را یک سال بعد و در سال 1386 به 400 الی 800 دستگاه در روز برساند.

در دی ماه سال 1393 گروه صنعتی اسنوا درجشنی از لوگوی هنری این برند رونمایی کرد. لوگوی کنونی نمایندگی تعمیرات اسنوا به رنگ آبی است. سابق بر این لوگوی اسنوا به رنگ قرمز بود.

برند نمایندگی اسنوا در سال 1392 توانست به عنوان یکی از 100 برند برتر ایران معرفی شود.

برند اسنوا در سال 1393 و در جشنواره برندهای برتر محبوب مصرف کنندگان موفق به اخذ نشان و تندیس جشنواره در دو گروه یخچال فریزر و تلویزیون شد.

یکی از امتیاز هایی که این شرکت برای تولید محصولات خود در نظر گرفته است این است که، برای اولین بار در ایران و در خاورمیانه محصولات توکار را با رنگ دلخواه مصرف کنندگان خود طراحی و تولید کند.

نمایندگی اسنوا امروزه محصولات بسیار متنوعی را تولید می کند که از جمله محصولات تولید شده امروزه شرک می توان به هود، هاب، ماکروفر، سینک، و اجاق گاز ایستاده اشاره کرد.

پشتیبانی و سرویس محصولات اسنوا در تهران

همه ی محصولات نمایندگی اسنوا با گارانتی به فروش می رسند. شما می توانید در هنگام خرید برگه ضمانت آن را از فروشنده دریافت کنید.

چنانچه دستگاه شما نیاز به نصب و راه اندازی داشته باشد، شما می بایست برای نصب آن با خدمات پس از فروش شرکت اسنوا که شعبات مختلفی در سراسر کشور دارد تماس گرفته و نسبت به نصب آن اقدام کنید.

دستگاه شما فقط در صورتی شامل ضمانت نامه خواهد شد که از سرویس کار مجاز شرکت اسنوا، برای نصب دستگاه استفاده کنید.

اگر پس از خرید دستگاه های مورد نظر و هنگام استفاده از آنها با مشکلی در عملکرد صحیح دستگاه مواجه شدید، می توانید با خدمات پس از فروش اسنوا تماس گرفته و نسبت به رفع مشکل خود اقدام کنید.

چنانچه محصول شما دارای ضمانت نامه باشد، سرویس و تعمیر دستگاه به صورت رایگان انجام خواهد شد.

در غیر اینصورت می توانید با نمایندگی های تعمیرات اسنوا تماس گرفته و مشکل خرابی دستگاه خود را رفع کنید.
تکنسین های تعمیرگاه مجاز اسنوا بسیار مجرب و آموزش دیده هستند.

با اولین تماس شما و ثبت مشکل، تعمیرگاه مجاز اسنوا نسب به تماس با تکنسین ها اقدام خواهد کرد و نزدیکترین تکنسین به محل سکونت شما را با هماهنگی های لازم، اعزام خواهد کرد.

نمایدگی مجاز تعمیرات اسنوا در تهران

اسنوا همواره سعی داشته تا تعمیر قطعات را نسبت به تعویض آن ها در اولویت قرار دهد. شما می توانید از این بابت آسوده باشید و با خیال راحت تعمیر محصولات خود را به تکنسین های اسنوا بسپارید.

چنانچه محصول شما نیاز به تعویض قطعه و یا ارسال آن به تعمیرگاه مرکزی داشته باشد، در این صورت شما باید هزینه آن را بپردازید.

همه ی این هزینه ها با فاکتور رسمی به شما ارائه می شود، در صورت بروز هر گونه ابهام می توانید با شماره های مرکز خدمات مشتریان اسنوا تماس حاصل فرمایید.

مواردی که محصول شما را از ضمانت نمایندگی تعمیرات اسنوا خارج می کند:

درصورت نصب محصول توسط خودتان و یا تعمیرکارهای غیرمجاز، محصول از گارانتی خارج می شود

چنانچه در بروز مشکل، خودتان نسبت به رفع مشکل آن اقدام کنید، محصول از ضمانت نامه خارج شده و اسنوا هیچ مسئولیتی را در قبال خرابی پس از تعمیر نخواهد داشت.

در صورت سهل انگاری در استفاده از محصول و ایجاد خرابی، محصول از ضمانت خارج می شود.

در صورت مفقود شدن برگه ضمانت نامه و یا مخدوش شدن آن، محصول شامل گارانتی نمی شود.

اسنوا در راستای تکریم مشتریان خود و باقی ماندن در کنار آن ها، بخش ارتباط تلفنی با کارشناسان را به صورت شبانه روزی را اندازی کرده است تا هر زمان که نیاز به مشاوره و یا مطرح کردن انتقادات و پیشنهادت و نظرات خود داشتید، بتوانید با این کارشناسان ارتباط برقرار کنید.

شماره تلفن نمایندگی تعمیرات اسنوا

شماره تلفن خدمات اسنوا

نمایندگی تعمیرات اسنوا در مرکز تهران

یوسف آباد ، فاطمی ، گیشا ، امیر آباد ، شهرآرا ، مطهری ، عباس آباد و…
88972003

نمایندگی تعمیرات اسنوا در شمال تهران

نیاوران ، زعفرانیه ، ولنجک ، الهیه ، جردن ، انرزگو ، پاسداران ، دروس ، شریعتی ، دولت ، ظفر ، میرداماد ، هروی و …
26351245

نمایندگی تعمیرات اسنوا در جنوب تهران

انقلاب ، آزادی ، جمهوری ، نازی آباد ، حافظ ، امام خمینی ، ولیعصر و …
55786716

نمایندگی تعمیرات اسنوا در شرق تهران

تهرانپارس ، نارمک ، رسالت ، سید خندان ، فرجام ، پیروزی ، حکیمیه ، لواسانات و …
77170513

نمایندگی تعمیرات اسنوا در غرب تهران

آریاشهر ، آیت الله کاشانی ، اشرفی اصفهانی ، پونک ، شهران ، جنت آباد ، ستاری ، اکباتان ، تهرانسر و …
46019425