نمایندگی یخچال هایسنس

اگر نیاز به راهنمایی تعمیرات یخچال هایسنس دارید کلیک کرده و از آموزش هایی که امداد آی.پی نمایندگی یخچال هایسنس فراهم آورده استفاده نمایید.

ارور یخچال هایسنس

اگر یخچال هایسنس شما ارور میدهد قبل از تماس با نمایندگی تعمیرات یخچال هایسنس کلیک کرده و علت ارور یخچال هایسنس که امداد آی.پی برای شما گردآوری نموده را مطالعه نمایید.

راهنمای فارسی یخچال هایسنس

امداد آی.پی دفترچه راهنمای فارسی یخچال هایسنس را برای سهولت در کار شما عزیزان به طور کامل فراهم آورده. برای مطالعه کلیک کنید.

نمایندگی تعمیرات یخچال هایسنس در تهران

 نمایندگی تعمیرات یخچال هایسنس

خدمات پس از فروش یخچال هایسنس در تهران

نمایندگی تعمیرات یخچال هایسنس : لوازم خانگی یکی از مهمترین صنایعی است که امروزه شرکت های بسیاری برای تولید این محصولات فعالیت می کنند.

بعضی از این تولید کننده ها با توجه به محصولات با کیفیتی که تولید می کنند به عنوان یک برند مورد اعتماد و معتبر در سطح جهانی شناخته می شوند. برند هایسنس یکی از آن هاست که توانسته با تولیدات خود، اعتماد مصرف کنندگان را به خود جلب نماید.

شرکت هایسنس در سال ۱۹۱۸ میلادی و در آمریکا تاسیس شد، این شرکت فعالیت خود را در زمینه طراحی و تولید یخچال فریزر خانگی آغاز کرد و به زودی توانست خود را در سطح جهانی مطرح سازد.

شرکت هایسنس یکی از برندهای زیر شاخه الکترولوکس است. این شرکت از سال ۱۹۱۹ تا ۱۹۷۹ متعلق به شرکت جنرال موتورز بود و در سال ۱۹۷۹ به شرکت white sewing فروخته شد و هفت سال بعد و در سال ۱۹۸۶ به شرکت الکترولوکس فروخته شد و  تاکنون متعلق به این مجموعه می باشد.

محصولات تولیدی شرکت هایسنس بسیار متنوع  اند: یخچال، یخچال دوقلو، ساید بای ساید، یخچال فریزر، ماشین لباسشویی، ماشین ظرفشویی، اجاق گاز و ماکروفر در مدل های مختلف و طراحی های زیبا و چشمگیر، شامل تولیدات این مجموعه است.

تعمیرگاه مجاز و مرکزی یخچال هایسنس در تهران

هایسنس همواره مدل های بسیار مدرنی از محصولات خود را ارائه می دهد و سعی می کند نیازهایی که تا به حال به آن ها پاسخ داده نشده را برطرف نماید. معاون ارشد بازاریابی هایسنس اذعان دارد که مشتری اکنون می خواهد یک نمای حرفه ای در آشپزخانه خود داشته باشد. هایسنس سعی داشته تا این نیاز بزرگ مصرف کنندگان را بشناسد و در جهت برآورده کردن آن، اقدام کند.

لوازم خانگی هایسنس طبق اندازه های استاندارد طراحی و تولید می شوند و مصرف کنندگان برای استفاد از این لوازم نیاز ندارند تا کابینت و دیگر اجزای آشپزخانه خود را تغییر دهند.

از آنجا که خط تولید این مجموعه با تولید یخچال فریزر آغاز شد، تولید یخچال یکی از مهمترین محصولات این شرکت به شمار می رود.

توجه : شما عزیزان برای تماس با نمایندگی تعمیرات هایسنس ، نمایندگی تعمیرات یخچال هایسنس ، نمایندگی تعمیرات ظرفشویی هایسنس ، نمایندگی تعمیرات لباسشویی هایسنس ، نمایندگی تعمیرات اجاق گاز هایسنس و نمایندگی تعمیرات ماکروفر هایسنس بر لینک کلمات کلیک کنید.

نمایندگی تعمیرات یخچال هایسنس در محل و منزل

ویژگی‌های یخچال‌های هایسنس

یخچال های تولید شده در این مجموعه بسیار باکیفیت، زیبا و مدرن، پیشرفته و مطابق با آخرین تکنولوژی روز دنیا  طراحی می شوند. یکی از مهمترین ویژگی این محصولات درباره مصرف انرژی است که صرفه جویی قابل توجهی را ارائه می دهند.

یخچال های تولید شده در شرکت هایسنس دارای عملکرد سردسازی فوق العاده سریعی هستند که با مصرف کم انرژی این عملکرد را انجام می دهند. گردش هوای سرد و مطبوع در بین طبقه های یخچال، تولید یخ برای مصرف روزانه شما، امکان تنظیم درجه یخچال به دلخواه، وجود نمایشگر دیجیتالی برای نشان دادن عملکرد یخچال، وجود طبقات نکشن و با دوام، وجود کشوی میوه، طبقات با امکان قرار دادن بطری و محفظه آب سرد کن برای ریزش آب بدون نیاز به باز کردن درب یخچال، از ویژگی های مهم یخچال هایسنس به شمار می روند.

اما یکی از مهم ترین اصولی که باعث بقا و پایداری کمپانی های تولید کننده لوازم خانگی می شود، وجود نمایندگی ها و خدمات پس از فروش است. باقی ماندن در کنار مشتری یک اصل مهم است که هایسنس به آن توجه کرده، این شرکت آمریکایی با ایجاد نمایندگی هایسنس در سراسر جهان مزایا و خدمات زیادی را به مشتریان خود  ارائه می دهد. تا مشتریان بتوانند در هنگام خرید، پس از خرید و یا هنگام رفع مشکل به نمایندگی هایسنس مراجعه کنند.

سرویس و پشتیبانی یخچال هایسنس در تهران

هایسنس بنا به دلایلی به مشتریان خود توصیه می کند تا از نمایندگی هایسنس محصولات خود را خریداری کنند:

 • خرید محصولات از نمایندگی معتبر هایسنس این امکان را به شما می دهد تا با مدل های متنوع یخچال هایسنس آشنا شوید.
 • خرید محصولات از نمایندگی هایسنس به شما این امکان تا با مشاوره رایگان کارشناسان، و آشنایی با ویژگی یخچال هایسنس، بر اساس نیاز خود یخچال مورد نظر را خریداری کنید.
 • در هنگام خرید یخچال هایسنس از نمایندگی هایسنس می توانید اطمینان خاطر داشته باشید که محصول به همراه گارانتی ارائه شده و پس از خرید برگه ضمانت نامه آن را از نمایندگی دریافت کنید.
 • برای اطلاع بیشتر از نحوه استفاده از خدمات پس از فروش و مزایای کارت گارانتی می توانید از نمایندگی هایسنس سوال کنید.
 • پس از خرید محصول می توانید به آسانی با نمایندگی هایسنس ارتباط برقرار کرده و نسبت به نصب و راه اندازی محصول خود اقدام کنید.

مشکلات متداول یخچال های هایسنس

اما با توجه به استفاده مداوم یخچال در آشپزخانه، که یکی از اساسی ترین نیازهای روزمره ه در منزلی است، ممکن است مشکلاتی در زمان استفاده پیش بیاید، مشکلاتی از قبیل:

 • روشن نشدن یخچال هایسنس
 • برفک زدن یخچال هایسنس
 • نبود سرما و برودت در یخچال هایسنس
 • منجمد نشدن مواد غذایی در یخچال هایسنس
 • سروصدای بیش از حد یخچال هایسنس
 • داغ کردن موتور یخچال هایسنس
 • کارنکردن موتور یخچال هایسنس
 • کارنکردن صفحه نمایشگر دیجیتالی یخچال هایسنس
 • خراب شدن نوار لاستیکی دور درب یخچال هایسنس
 • کار کردن یکسره و اتومات نکردن یخچال هایسنس
 • بروز این مشکلات در حین استفاده از یخچال نشان می دهد که یخچال هایسنس نیاز به تعمیر دارد.

سرویس کار و تعمیرکار یخچال هایسنس در تهران

برای تعمیر یخچال هایسنس به هیچ وجه خودتان اقدام نکنید و حتما با امداد آی.پی به عنوان نمایندگی تعمیرات یخچال هایسنس تماس بگیرید.

نمایندگی تعمیرات یخچال هایسنس تیمی از تکنسین های حرفه ای و تعمیرکار یخچال هایسنس در محل را تشکیل داده است که از دانش بالایی برخوردارند و به راحتی می توانند مشکلات یخچال هایسنس را تعمیر و عیوب را رفع نمایند.

این تیم تخصصی با تماس شما سعی می کنند تا از طریق مشاوره رایگان مشکل شما را حل کنند، و درغیر اینصورت با مراجعه به محل سکونت شما، خدمات خود را برای تعمیر یخچال هایسنس ارائه خواهند داد.

تعمیرکار هایسنس در ابتدا به برآورد هزینه برای شما، شما را از هزینه تعمیر یخچال هایسنس آگاه خواهد کرد تا با رای و نظر شما نسبت به تعمیر یخچال هایسنس اقدام کند.

تعمیرکار یخچال هایسنس پس از تعمیر نکاتی را برای استفاده بهتر به شما یاد آوری خواهد کرد.

نمایندگی تعمیرات هایسنس دغدغه و نگرانی شما را  برای استفاده از قطعات در صورت نیاز به تعمیر برطرف می کند و به شما این اطمینان را می دهد که از قطعات اصل و شرکتی استفاده کند، تا شما با خیالی آسوده تعمیر یخچال خود را به نمایندگی تعمیرات یخچال هایسنس بسپارید.

نمایندگی تعمیرات یخچال هایسنس اقدامات و خدمات تعمیرکاران یخچال هایسنس را ضمانت خواهد کرد و شما درصورت عدم رضایت از عملکرد تعمیرکار یخچال هایسنس می توانید با سرویس تماس، شکایت خود را به نمایندگی تعمیرات یخچال هایسنس مطرح کنید.

شماره نمایندگی تعمیرات هایسنس

شماره تلفن خدمات یخچال هایسنس

نمایندگی تعمیرات یخچال هایسنس در مرکز تهران

یوسف آباد ، فاطمی ، گیشا ، امیر آباد ، شهرآرا ، مطهری ، عباس آباد و…
88972003

نمایندگی تعمیرات یخچال هایسنس در شمال تهران

نیاوران ، زعفرانیه ، ولنجک ، الهیه ، جردن ، انرزگو ، پاسداران ، دروس ، شریعتی ، دولت ، ظفر ، میرداماد ، هروی و …
26351245

نمایندگی تعمیرات یخچال هایسنس در جنوب تهران

انقلاب ، آزادی ، جمهوری ، نازی آباد ، حافظ ، امام خمینی ، ولیعصر و …
55786716

نمایندگی تعمیرات یخچال هایسنس در شرق تهران

تهرانپارس ، نارمک ، رسالت ، سید خندان ، فرجام ، پیروزی ، حکیمیه ، لواسانات و …
77170513

نمایندگی تعمیرات یخچال هایسنس در غرب تهران

آریاشهر ، آیت الله کاشانی ، اشرفی اصفهانی ، پونک ، شهران ، جنت آباد ، ستاری ، اکباتان ، تهرانسر و …
46019425