021-91093903
ثبت درخواست تعمیر
logo

امداد آی پی

نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی با ما در تماس باشید 021-91093903

نمایندگی تعمیرات ظرفشویی هوور

نمایندگی تعمیرات ظرفشویی هوور

نمایندگی تعمیرات ظرفشویی هوور، جهت رفاه حال مصرف کنندگان ظرفشویی هوور فعالیت می کند که شما می توانید نزدیک ترین نمایندگی تعمیرات ظرفشویی هوور را به محل خود انتخاب کنید. ظرفشویی هوور، به عنوان یکی از به روز ترین تکنولوژی های روز دنیا در ظرفشویی به شمار می آید که امکان دارد دچار مشکلاتی شود. از این می توانید در مطلب نمایندگی تعمیرات ظرفشویی هوور همراه ما باشید تا اطلاعات کافی را جهت تعمیر و عیب یابی ظرفشویی هوور به دست آورید.

با استفاده از خدمات نمایندگی تعمیرات ظرفشویی هوور در تعمیرگاه مجاز لوازم خانگی امداد آی پی تا 75 درصدر در هزینه های تعمیر صرفه جویی کنید.

در نمایندگی تعمیرات ظرفشویی هوور با مطالب زیر آشنا خواهید شد:

 1. خدمات تعمیرات ظرفشویی هوور در محل
 2. نحوه عیب یابی ظرفشویی هوور توسط تعمیرکار امداد آی پی
 3. هزینه تعمیرات ظرفشویی هوور
 4. مزایای استفاده از خدمات نمایندگی تعمیرات ظرفشویی هوور در امداد آی پی
 5. پاسخ به پرسش های متداول کاربران درباره نمایندگی تعمیرات ظرفشویی هوور

نحوه تماس با نمایندگی تعمیرات ظرفشویی هوور در تهران

نحوه تماس با نمایندگی تعمیرات ظرفشویی هوور در تهران به شرح زیر می باشد:

 • ابتدا با مراجعه به سایت امداد آی پی، درخواست خود را ثبت کنید.
 • هم چنین می توانید با نزدیک ترین نمایندگی تعمیر ظرفشویی هوور به محل خود، تماس حاصل نمایید.
 • پس از تماس، مشخصات شما در سیستم تعمیرات ظرفشویی هوور ثبت خواهد شد.
 • سپس نام تعمیرکار و هم چنین کد اشتراک برای دریافت خدمات بهتر برای شما پیامک می شود.
 • کم تر از یک ساعت تعمیرکار ظرفشویی هوور به محل شما اعزام می گردد.
 • تعمیرکار پس از مراجعه به محل شما، عیب یابی و تعمیر را با قطعات اصل و سرعت عمل بالا آغاز می کند.
 • کلیه خدمات عیب یابی و تعمیرات در مقابل چشمان شما انجام می شود.
 • تعمیرکار پس از به پایان رسیدن کار خود جهت تعمیرات ظرفشویی هوور، فاکتور شرح هزینه های را به شما تقدیم خواد نمود.
 • گارانتی خدمات تعمیرات ظرفشویی هوور برای افزایش اعتماد شما نیز داده خواهد شد.

نمایندگی تعمیرات ظرفشویی هوور در تهران

تعمیرگاه مجاز امداد آی پی یکی از شناخته شده نمایندگی تعمیرات ظرفشویی هوور در تهران است. تکنسین های امداد آی پی کلیه دوره های عیب یابی و تعمیرات را در خصوص انواع مدل های ظرفشویی هوور پشت سر گذاشته اند و می توانند به طور دقیق و صحیح ظرفشویی هوور شما را عیب یابی و تعمیر کنند.

کلیه خدمات نمایندگی تعمیرات ظرفشویی هوور به صورت 24 ساعته ددر سطح شهر تهران بوده و برای رفاه حال شما عزیزان، در کلیه محدوده ها اعم از شمال، جنوب، شرق و غرب، دارای نمایندگی تعمیرات ظرفشویی هوور به صورت فعال می باشد. لازم به ذکر است کلیه قطعات مصرفی توسط تعمیر کاران جهت عیب یابی و تعمیر ظرفشویی هوور، اصل و فابریک بوده و بابت آن ها به شما ضمانت نامه ای را تقدیم می کنند.

خدمات پس از فروش ماشین ظرفشویی هوور به چه صورت است؟

یکی از راه های رایج برای تعمیر و عیب یابی ظرفشویی هوور، استفاده از خدمات پس از برند هوور می باشد. به همین خاطر نمایندی های مختلفی در سطح شهر تهران جهت عیب یابی و تعمیر ظرفشویی هوور فعالیت دارند. اما امکان دارد که مدت زمان گارانتی ظرفشویی هوور شما به اتمام رسیده باشد یا از خدماتی که پیش از این دریافت نموده اید، راضی نباشید. از این می توانید به نمایندگی تعمیرات ظرفشویی هوور که توسط امداد آی پی اداره می شود، مراجعه کنید.

تعمیر ظرفشویی هوور در محل کار یا منزل

یکی از مزیت هایی که نمایندگی تعمیرات ظرفشویی هوور برای شما دارد، عدم مراجعه حضوری شما به این نمایندگی ها است. شما می توانید تنها اب یک تماس، از نمایندگی تعمیرات ظرفشویی هوور بخواهید تا تعمیرکار ماهری را به محل شما اعزام کند. این مسئله می تواند در وقت و هزینه رفت و آمد شما صرفه جویی کند. در واقع از مهم ترین و بارز ترین خدماتی که نمایندگی تعمیرات ظرفشویی هوور به شما ارائه می دهد، تعمیر ظرفشویی هوور در منزل شما می باشد. تنها کافی است با یک تماس، از نمایندگی تعمیرات ظرفشویی هوور امداد آی پی بخواهید تا تکنسین و تعمیرکار را به محل شما جهت عیب یابی و تعمیر ظرفشویی هوور اعزام نماید.

تعمیرات و عیب یابی ظرفشویی هوور توسط تعمیرکار نمایندگی

عیب یابی و تعمیر ظرفشویی هوور، مختص به کسانی است که در این زمینه تخصص کافی داشته باشند. عدم مهارت تعمیرکار می تواند به سایر اجزا و قطعات سالم در ظرفشویی هوور آسیب برساند. به همین خاطر ما به شما نمایندگی تعمیرات ظرفشویی هوور را معرفی کرده ایم تا بتوانید با خیالی آسوده، تعمیرات و عیب یابی ظرفشویی هوور را به دست تعمیرکار نمایندگی بسپارید. کلیه تعمیرکاران مستقر و مشغول به کار در نمایندگی ظرفشویی هوور، دور های تخصصی عیب یابی و تعمیر ظرفشویی هوور را پشت سر گذاشته اند و به تمامی مدل های موجود در بازار جهت عیب یابی و تعمیر تسلط کافی دارند. به طور معمول مدت زمان عیب یابی و تعمیر ظرفشویی هوور به نوع و میزان خرابی ظرفشویی هوور شما بستگی دارد، اما تعمیرکار ظرفشویی هوور می تواند آن را به سرعت انجام دهد.

از جمله متداول ترین ایرادات ظرفشویی هوور شامل موارد زیر می باشد:

ماشین ظرفشویی کار نمی کند، شیوه تعمیر ظرفشویی هوور در این مواقع

از جمله مشکلاتی که ممکن است برای ظرفشویی هوور پیش آید، عدم کار کردن است. شما می توانید برای عیب یابی ظرفشویی هوور موارد زیر را مورد بررسی قرار دهید:

 • از جریان برق پریزی که سیم و دو شاخه ظرفشویی هوور به آن متصل است، اطمینان خاطر کسب کنید.
 • امکان دارد سیم و یا کابل ماشین ظرفشویی هوور از داخل دچال قطعی و یا اتصالی شده باشد. این مسئله مانع از عبور جریان برق به طور صحیح‌ در داخل کابل خواهد شد.
 • حتما یک بار درب ظرفشویی هوور باز و بسته کنید. عدم بسته شدن کامل درب ظرفشویی هوور، می تواند از روشن شدن و کار کردن آن جلوگیری کند.
 • از اتصالات و لاستیک درب ظرفشویی هوور اطمینان خاطر کسب کنید.

در صورتی که با موارد گفته شده عیب یابی و تعمیر ظرفشویی هوور انجام نشد، می توانید با تعمیر کاران نمایندگی تعمیرات ظرفشویی هوور تماس بگیرید.

آب به داخل ظرفشویی وارد نمی شود، برای تعمیر و عیب یابی ظرفشویی هوور چه باید کرد؟

وارد نشدن آب به داخل ظرفشویی هوور، می تواند دلایل مختلفی داشته باشد. شما می توانید برای تعمیر و عیب یابی ظرفشویی هوور موارد زیر را اعمال کنید:

 • پیش از هر کاری، شلنگ ورودی دستگاه را بررسی کنید. در صورت فرسوده بودن شلنگ و یا مسدود شدن آن، آب به داخل ظرفشویی هوور وار نخواهد شد.
 • شیر ورودی را حتما مورد بررسی قرار دهید. امکان دارد که شیر کهنه شده باشد و با رسبو املاح مانع از ورود آب به داخل شلنگ و بعد از آن ظرفشویی هوور شود. در صورت داشتن نقص باید شیر تعویض شود.
 • یکی دیگر از دلایل عدم ورود آب به داخل ظرفشویی هوور، نصب نادرست  قسمت لوله کشی است. برای جلوگیری از این مشکل می توانید نصب آن را به نمایندگی های مجاز بسپارید.
 • دریچه ورودی آب را چک کنید تا از عملکرد صحیح آن مطمئن شوید.

اگر با بررسی موارد فوق، تعمیر و عیب یابی ظرفشویی هوور حاصل نشد، می توانید در اولین فرصت با تعمیر کاران نمایندگی تعمیرات ظرفشویی هوور تماس بگیرید.

ماشین ظرفشویی خاموش نمی شود، برای تعمیرات ظرفشویی هوور در این مواقع چه باید کرد؟

خاموش نشدن ظرفشویی هوور، یکی از رایج ترین مشکلاتی است که ممکن است برای هر مصرف کننده ای پیش آید. از این برای تعمیرات ظرفشویی هوور مواردی را در ادامه آورده ایم تا بتوانید آن را عیب یابی و تعمیر کنید.

 • حتما سنسور دستگاه را مورد بررسی قرار دهید. اگر سنسور مختص به بخش نشتی، رطوبت در ماشین ظرفشویی هوور را تشخیص دهد، اجازه خاموش شدن به دستگاه را نخواهد داد. به همین خاطر مدام تخلیه انجام می پذیرد.
 • برای تعمیر و عیب یابی این مشکل، باید از یک برنامه دیگر استفاده کنید. گاهی اوقات وجود و نمایش یک کد خطا بر روی صفحه نمایش ظرفشویی هوور، به شما کمک خواهد کرد تا عیب یابی را به صورت دقیق تر انجام دهید و سگس اقدام به تعمیر آن کنید.
 • شما می توانید جهت تعمیر و وعیب یابی دقیق تر دستگاه خود، با نمایندگی تعمیرات ظرفشویی هوور تماس گرفته و درخواست کنید تا تعمیرکاری را به محل مورد نظر شما اعزام کنند.

ظروف در ماشین ظرفشویی خشک نمی شوند، نظر تعمیرکار ظرفشویی هوور در این باره

شاید برای شما هم پیش آمده باشد که ظرفشویی هوور، ظروف را به طور کامل خشک نمی کند. از این رو برای عیب یابی و تعمیر آن، راهکار هایی را در ادامه برای شما آورده ایم تا بتوانید‌ به راحتی آن را بر طرف کنید.

 • ترموستات ظرفشویی هوور را بررسی کنید. در واقع ترموستات نقش مهمی در خشک کردن طروف دارد.
 • شما برای بررسی ترموستات ظرفشویی هوور می توانید از یک مولتی متر استفاده کنید.

در صورتی که مشکل ظرفشویی هوور شما با راهکار های فوق بر طرف نشد، به شما توصیه می کنیم که با تعمیرکار ظرفشویی هوور و نزدیک ترین نمایندگی امداد آی پی به محل خودتان، تماس حاصل نمایید.

هزینه تعمیرات ظرفشویی هوور

هزینه تعمیرات ظرفشویی هوور، معمولا هزینه ثابت و مشخصی نیست. چرا که به نوع خرابی ربط مستقیم دارد. نوع خرابی ظرفشویی هوور می تواند با خود تعویض قطعات و سایر موارد دیگر را به همراه داشته باشد که این مسئله برای هر ظرفشویی هوور، هزینه ای ثابت نیست. اما از آن جایی که تعمیرکار ظرفشویی هوور، می تواند پس از  بررسی دقیق، هزینه تعمیرات را به شما اعلام کند، نیازی نیست که نگران هزینه های عیب یابی و تعمیرات ظرفشویی هوور باشید.

در واقع کلیه هزینه های تعمیر و عیب یابی که توسط تعمیر کاران نمایندگی تعمیرات ظرفشویی هوور از شما گرفته می شود، طبق نرخ های اعلام شده توسط اتحادیه تعمیرات لوازم خانگی است. در عوض تعمیر ماشین ظرفشویی هوور در منزل شما انجام می پذیرد و شما نیازی به پرداخت هزینه رفت و آمد نخواهید داشت.

پاسخ به پرسش های متداول مصرف کنندگان در نمایندگی تعمیرات ظرفشویی هوور

مصرف کنندگان معمولا در هنگام مراجعه به نمایندگی تعمیرات رفشویی هوور در امداد آی پی سوالاتی مشابه و یکسانی را مطرح می کنند که در این بخش به بررسی آن می پردازیم.

 • هزینه تعمیرات ظرفشویی هوور در تعمیرگاه های محاز امداد آی پی چه مقدار است؟

به طور کلی هزینه تعمیرات ظرفشویی هوور در محل، به دلایل و عوامل متفاوتی  مانند نوع خرابی دستگاه بستگی داشته و نمی توان هزینه ای ثابت را برای آن در نظر گرفت. اما لازم به ذکر است که کلیه هزینه های تعمیرات و تعویض قطعات بر اساس نرخ های اتحادیه محاسبه خواهد شد.

 • نحوه پرداخت هزینه صورتحساب تعمیرات ظرفشویی هوور در امداد آی پی به چه شکل است؟

پس از اتمام کار تعمیرکار ظرفشویی هوور، دستگاه خود را بررسی کنید و از تعمیر آن اطمینان خاطر کسب کنیدف سپس هززینه صورتحساب را به تعمیرکار پرداخت کنید.

 • ضمانت نامه تعمیرات نمایندگی امداد آی پی چه مدت اعتبار دارد؟

نمایندگی تعمیرات ظرفشویی هوور، خدمات تعمیرات خود را معمولا به مدت 3 ماه تا 12 ماه، ضمانت کرده و پس از انجام کار، به مصرف کننده ضمانت نامه معتبر ارائه می دهد.  در صورتی که مجدد ظرفشویی هوور شما دچار همان مشکل شد که بابت آن ضمانت نامه دریافت کرده بودید، می توانید با ارائه آن، تعمیر و عیب یابی آن را به صورت رایگان از تعمیرکار امداد آی پی دریافت کنید.

مزایای استفاده از خدمات نمایندگی تعمیرات ظرفشویی هوور در امداد آی پی

تعمیرگاه مجاز لوازم خانگی امداد آی پی همواره در تلاش است تا بهترین و مقرون به صرفه ترین خدمات را برای تعمیر ظرفشویی هوور در محل به مصرف کنندگان ارائه کند؛ در این بخش به بررسی مزایایی می پردازیم که با استفاده از خدمات امداد آی پی از آن بهره مند می شوید.

 • در خدمات ارائه شده از سوی تعمیرات ظرفشویی هوور در محل، با هزینه ای مقرون به صرفه و بسیار مناسب با مشتریان حساب خواهد شد.
 • در صورتی که دستگاه ظرفشویی هوور شما نیاز به تعویض قطعه داشته باشد، از قطعات نو، فابریک و اورجینال استفاده می شود.
 • تعمیرگاه مجاز امداد آی پی، تعمیر ظرفشویی هوور در منزل شما، انجام می دهد تا در کم ترین زمان تعمیر دستگاه شما به اتمام برسد و شما متحمل هزینه های بیش تر نشوید.
 • کلیه خدمات ارائه شده از سوی نمایندگی تعمیرات ظرفشویی هوور، همراه با ضمانت نامه و گارانتی می باشد.
 • کلیه هزینه های تعمیر و عیب یابی ظرفشویی هوور، طبق نرخ های تصویب شده اتحادیه می باشد.

امتیاز
دیدگاهی بنویسید
نام خود را وارد کنید
ایمیل خود را وارد کنید
کامنت خود را وارد کنید
به مشاوره نیاز دارید؟
تماس بگیرید 021-91093903
فرم درخواست تعمیر