دفتر مرکزی: 88972003-021 emdadiprepair@gmail.com

نمایندگی تعمیرات جاروبرقی پاکشوما

نمایندگی تعمیرات جاروبرقی پاکشوما

جاروبرقی پاکشوما جزو یکی از باکیفیت‌ترین لوازم خانگی ساخت داخل است. این وسیله اغلب دارای طراحی بسیار زیبا و کیفیت مطلوب است؛ اما از بزرگ‌ترین مشکلات آن، پشتیبانی نکردن محصول توسط خدمات پس از فروش پاکشوما به بهانه‌های مختلف است. جارو‌برقی از پرکاربردترین وسایل نظافت منزل محسوب می‌شود و احتمال خراب شدن آن نسبت به سایر وسایل بسیار بیشتر است. اگر جارو‌برقی پاکشومای شما دچار مشکل شده است اولین کار این است که یک نمایندگی مجاز تعمیرات جارو‌برقی پاکشوما بیابید. از ویژگی‌های یک نمایندگی مجاز این است که با بهره‌گیری از کارشناسان متخصص، با صرف هزینه کمتر و سرعت بیشتر، خدمات تعمیر جارو‌برقی در منزل را به شما ارائه دهد.

نمایندگی تعمیرات جاروبرقی پاکشوما در تهران

امداد آی.پی نمایندگی تعمیرات جارو‌برقی پاکشوما در تهران است. کارشناسان این مجموعه از بهترین تعمیرکاران جارو‌برقی هستند که در امداد آی.پی مشغول به کارند. مجموعه امداد آی.پی برای رفاه حال مشتریان، کلیه خدمات تعمیر جارو‌برقی پاکشوما را در منزل و محل تعیین‌شده از سوی مشتری ارائه می‌دهد. با تماس با مجموعه امداد آی.پی می‌توانید با صرف هزینه کمتر و با سرعت بیشتر خدمات تعمیر جارو‌برقی پاکشوما را در منزل دریافت کنید.

برای تماس با مرکز تعمیرات امداد آی.پی با شماره های موجود در سایت (سمت راست یا پایین صفحه) تماس بگیرید.

نمایندگی تعمیرات جارو‌برقی پاکشوما با ارائه مشاوره تلفنی رایگان

هنگامی‌که جارو‌برقی خراب می‌شود اولین قدم فهمیدن ایراد آن است. برای فهمیدن این مسئله که جاروبرقی تا چه حد دچار مشکل شده است، نیاز است که با یک متخصص تعمیر جارو‌برقی مشورت کنید. ممکن است تعمیرگاه‌های جارو‌برقی در محله شما وجود داشته باشند که می‌توانید به آن‌ها مراجعه کنید اما برای کمک گرفتن از این تعمیرگاه‌ها یا باید جارو‌برقی را تا آنجا حمل کنید یا در ازای پرداخت هزینه‌ای از تعمیرکار بخواهید برای بازدید از جارو‌برقی و عیب‌یابی به منزل شما بیاید. هر دو این کارها دشوار و هزینه‌بر هستند. حتی ممکن است جارو‌برقی شما دچار مشکل ساده‌ای شده باشد که با رعایت چند نکته ساده بتوانید آن را برطرف کنید.

مجموعه امداد آی.پی، نمایندگی تعمیرات جارو‌برقی پاکشوما در تهران، برای کسانی که فرصت حضور در تعمیرگاه را ندارند امکانی را فراهم کرده تا از طریق تماس با این مجموعه مستقیماً با کارشناسان تعمیر جارو‌برقی پاکشوما ارتباط برقرار کنند.

مجموعه امداد آی.پی علاوه بر اینکه بهترین متخصصان تعمیر جارو‌برقی را گرد هم جمع کرده است با برگزاری دوره‌های تخصصی تعمیرات جارو‌برقی پاکشوما همواره سعی در بروز نگه‌داشتن دانش متخصصان خود دارد. همین امر موجب شده است که کارشناسان این مجموعه قادر باشند تا با توصیفاتی که شما از مشکل دستگاهتان در تماس تلفنی بیان می‌کنید ایراد آن را بفهمند. همشهریان عزیز تهرانی می‌توانند از طریق تماس با نمایندگی تعمیرات پاکشوما در تهران (امداد آی.پی) از مشاوره‌های تلفنی برای فهمیدن عیب جارو‌برقی و همچنین تخمین هزینه تعمیر آن بهره‌مند شوند. در صورت نیاز به تعمیرکار جارو‌برقی پاکشوما، این مجموعه کلیه خدمات تعمیر را در منزل و محل به شما ارائه می‌دهد. تمامی خدمات ارائه‌شده توسط این مرکز دارای گارانتی یک‌ساله می‌باشند.

هزینه تعمیر جارو‌برقی پاکشوما

هزینه‌های تعمیر و نگهداری وسایل یکی از اصلی‌ترین مخارج در سبد هزینه‌های خانوار است. لوازم برقی نیز طیف گسترده‌ای از لوازم خانگی را شامل می‌شود که جارو‌برقی ایرانی پاکشوما نیز ممکن است یکی از این وسایل باشد. این وسایل اغلب به صورت روزانه مورد استفاده قرار می‌گیرند. مسلماً همه ما برای مخارج ماهانه خود برنامه‌ریزی داریم اما خراب شدن جارو‌برقی یک اتفاق ناگهانی و پیش‌بینی‌نشده است؛ بنابراین باید سراغ تعمیرگاهی برویم که علاوه بر حرفه‌ای بودن، مقرون به‌صرفه نیز باشد. به همین علت تعمیرگاه‌های محلی برای تعمیر جاروبرقی پاکشوما مناسب نیستند چرا که اغلب دارای هزینه‌های جانبی، مانند اجرت تعمیرکار برای آمدن به منزل جهت تشخیص مشکل و یا هزینه حمل جارو‌برقی تا تعمیرگاه و… هستند.

مجموعه امداد آی.پی، نمایندگی تعمیرات جاروبرقی پاکشوما در تهران، در حال همکاری با تعمیرکارانی است که متخصص در زمینه تعمیر جارو‌برقی هستند. آن‌ها کاملاً با نحوه عملکرد این جارو‌برقی آشنایی دارند و به همین علت می‌توانند با توصیفات شما از این دستگاه کاملاً ایراد آن را دریابند و هزینه آن را تخمین بزنند. همچنین این مجموعه نمایندگی تعمیر جاروبرقی پاکشوما در منزل و محل است و کلیه خدمات خود را در منزل به شما ارائه می‌دهد. پس دیگر نیاز به حمل جارو‌برقی تا نزدیک‌ترین تعمیرگاه نیست. این مجموعه زیر نظر نهادهای نظارتی در حال فعالیت است و تمام هزینه‌های تعمیر جاروبرقی پاکشوما بر اساس نرخ مصوب نهادهای نظارتی دریافت می‌شود. با شماره تلفن‌های امداد آی.پی تماس بگیرید تا از خدمات کارشناسان تعمیر جارو‌برقی بهره‌مند شوید.

خدمات تعمیرات جارو‌برقی پاکشوما در محل و منزل، در کوتاه‌ترین زمان ممکن

بهترین اقدام در تعمیر جارو‌برقی استفاده از نمایندگی‌هایی است که خدمات خود را در منزل و محل ارائه می‌دهند؛ بنابراین دیگر نیازی به حمل و انتقال دستگاه به تعمیرگاه نخواهید داشت. همچنین کارشناسان تعمیر جاروبرقی‌های پاکشوما باید دارای دانش فنی و تجربه کافی در زمینه تعمیر این محصول باشند. دانش و تجربه کافی موجب می‌شود تا بتوانند خدمات خود را در مدت زمان بسیار کوتاهی به مشتریان ارائه دهند. با توجه به سبک زندگی امروزی علاوه بر هزینه، صرفه‌جویی در وقت نیز بسیار مهم و اساسی است. سرعت عمل در تعمیر جاروبرقی پاکشوما فقط توسط کارشناسانی امکان‌پذیر است که احاطه کامل به نحوه عملکرد و مشکلات احتمالی این برند دارند. مجموعه امداد آی.پی، نمایندگی تعمیرات جاروبرقی پاکشوما در محل، کلیه خدمات خود را در منزل و محل ارائه می‌دهد. پس از تماس شما با این مجموعه، امداد آی.پی به دلیل داشتن شعبه‌های فراوان در تهران، کارشناسان خود را در کوتاه‌ترین زمان به محل اعزام می‌کند. کارشناسان این مجموعه به دلیل آشنایی کامل با جاروبرقی پاکشوما، خدمات تعمیر را در زمان بسیار کوتاهی به همشهریان عزیز تهرانی ارائه می‌دهند.

تعمیرگاه مجاز جاروبرقی پاکشوما در تهران

همواره باید تعمیرات جارو‌برقی پاکشوما یا هر وسیله برقی دیگری را به دست تعمیرگاه‌های مجاز سپرد. اگر تعمیرات جارو‌برقی توسط افراد غیر متخصص انجام شود می‌تواند مشکلات بعدی را برای وسیله شما به وجود بیاورد و از عمر مفید دستگاه بکاهد. اگر جارو‌برقی پاکشوما شما دچار مشکل شده است همین الان با امداد آی.پی- تعمیرگاه مجاز جارو‌برقی پاکشوما در تهران– تماس بگیرید. از مزایای تماس با امداد آی.پی این است که:

 1. کلیه خدمات خود را در منزل و محل ارائه می‌دهد پس دیگر دردسر حمل جارو‌برقی تا تعمیرگاه را ندارید.
 2. به دلیل داشتن شعبه‌های متعدد در سراسر تهران از هر منطقه‌ای که تماس بگیرید، در کوتاه‌ترین زمان تعمیرکار اعزام می‌کند.
 3. طبق ساعت درخواستی مشتری در محل حاضر می‌شود مدت زمان تعمیر را تخمین می‌زنند.
 4. هزینه تعمیر جارو‌برقی را بر اساس نرخ مصوب از سوی نهادهای نظارتی دریافت می‌کند.
 5. در صورت نیاز به تعویض قطعات از قطعات اورجینال پاکشوما استفاده می‌کند تا از کاهش عمر مفید دستگاه جلوگیری کند.
 6. تمامی خدمات ارائه‌شده از سوی امداد آی.پی گارانتی یک‌ساله می‌شود تا همشهریان بتوانند با اطمینان بیشتری کار تعمیرات را به امداد آی.پی بسپارند.

تعمیر جارو‌برقی پاکشوما باید توسط متخصصین تعمیر همین برند صورت بگیرد تا دستگاه پس از تعمیر دچار مشکلات مجدد و حادتر نشود. با تماس با آیی. پی امداد می‌توانید از مشاوره‌های متخصصین این مرکز دز زمینه تعمیر جارو‌برقی بهره‌مند شوید.

نحوه ارائه خدمات در امداد آی.پی: تعمیرکار مجاز جاروبرقی پاکشوما

پس از تماس با کارشناسان تعمیر جاروبرقی پاکشوما و شرح مشکل، در صورت نیاز، کارشناسان و تعمیرکارهای مجموعه امداد آی.پی در اسرع وقت و در کمترین فاصله زمانی از نزدیک‌ترین نمایندگی تعمیر جاروبرقی پاکشوما به محل اعزام می‌شوند. ابتدا کارشناسان امداد آی.پی نحوه عملکرد جاروبرقی شما را به دقت بررسی می‌کنند. سپس به شرح کامل علت خرابی، تعداد قطعات نیازمند تعمیر یا تعویض، هزینه تعمیر و زمان موردنیاز برای تعمیر می‌پردازند. پس از تعمیر جاروبرقی ، عملکرد دستگاه کاملاً برای شما تست می‌شود تا از عملکرد صحیح آن اطمینان حاصل کنید.

پشتیبانی و سرویس جارو‌برقی پاکشوما با قطعات اصلی و اورجینال

جارو‌برقی از وسایل مهم نظافت منزل است. بسیاری از افراد ترجیح می‌دهند از برندهای خوب داخلی مانند پاکشوما استفاده کنند؛ اما اگر جارو‌برقی پاکشوما شما نیاز به تعمیر یا تعویض قطعات پیدا کند حتماً باید با قطعات اصلی و اورجینال جایگزین شوند. تعویض قطعات برندهای داخلی با قطعات اورجینال نسبت به برندهای خارجی از الزام بیشتری برخوردار است. اگرچه قطعات تعویضی برندهای خارجی نیز باید با قطعات اصلی جایگزین شوند. مجموعه امداد آی.پی به عنوان نمایندگی تعمیرات جارو‌برقی در تهران در حال فعالیت است. این مجموعه با چندین دهه تجربه در زمینه تعمیرات پاکشوما، به مشتریان تهرانی این اطمینان را می‌دهد که کارشناسان این مجموعه کلیه قطعاتی را که نیاز به تعویض دارند با قطعات اصلی جایگزین می‌کند. گارانتی یک‌ساله خدمات امداد آی.پی گواهی بر صحت این مسئله است.

همشهریان عزیز تهرانی می‌توانند با تماس با این مجموعه از خدمات کارشناسان امداد آی.پی در زمینه تعمیر جاروبرقی پاکشوما بهره‌مند شوند.

خدمات قابل ارائه تعمیر جاروبرقی پاکشوما توسط آی.پی امداد

 • تعمیر موتور جاروبرقی پاکشوما
 • تعمیر مدارهای الکتریکی جاروبرقی پاکشوما
 • تعمیر یا تعویض سیم‌پیچ
 • تعمیر یا تعویض میکرو سوییچ‌ها
 • تعمیر مدار الکتریکی کنترل دور موتور
 • تعویض سیم جمع کن جاروبرقی پاکشوما
 • تعمیر فیلتر جاروبرقی پاکشوما
 • تعمیر کلید قطع و وصل جاروبرقی پاکشوما
 • تعمیر کلکتور جاروبرقی پاکشوما
 • و سایر خدمات برای تعمیر جاروبرقی در تعمیرگاه مجاز pakshooma

قطعات تعویضی برند ایرانی پاکشوما حتماً باید با قطعات اصلی جایگزین شود تا عملکرد آن پس از تعمیر مختل نشود. برای تعمیر حتماً از طریق نمایندگی مجاز تعمیر جاروبرقی پاکشوما (امداد آی.پی) اقدام کنید. جهت برخورداری از خدمات امداد آی.پی با نمایندگی‌های این مجموعه در تهران تماس بگیرید.

مشکلات متداول جاروبرقی پاکشوما

جاروبرقی های پاکشوما ممکن است به مشکلات زیر دچار شوند:

جاروبرقی پاکشوما روشن نمی‌شود

دلایل:

 1. مدار سری موتور قطع است.
 2. موتور کاملاً سوخته است.
 3. رله سوخته است.
 4. دوشاخه و یا سیم رابط دچار مشکل شده است.
 5. پریز برق ندارد.

مکش جاروبرقی پاکشوما ضعیف است

دلایل:

 1. کیسه زباله پرشده است.
 2. مشکل از ضعیف بودن موتور است.
 3. فیلتر جاروبرقی خیلی کثیف است.
 4. لوله‌های رابط جاروبرقی بسته یا سوراخ شده است.

موتور جاروبرقی روشن می‌شود اما قدرت ندارد

دلایل:

 1. زغال خراب است.
 2. یاتاقان‌ها دچار مشکل شده است.
 3. مشکل از کلکتور دستگاه است.
 4. موتور نیم‌سوز است و بلافاصله داغ می‌کند.

هنگام کار کردن جاروبرقی صدای بیش از حدی تولید می‌کند

دلایل:

 1. بلبرینگ‌ها یا بوش است.
 2. پروانه دستگاه دچار مشکل شده است.
 3. نگه‌دارنده‌های لاستیکی خراب شده‌اند.

دستگاه به‌طور ناگهانی خاموش شده است

دلایل:

 1. بالا رفتن بیش از حد دمای دستگاه
 2. در موتور دستگاه مشکل ایجاد شده است.

جاروبرقی بوی سوختگی می‌دهد

دلایل:

 1. مشکل از موتور دستگاه است.
 2. مشکل از کاسه نمد است.
 3. عملکرد کلکتور یا سوئیچ دچار مشکل شده است.

در صورت بروز هریک از مشکلات فوق یا سایر مشکلات با امداد آی.پی نمایندگی تعمیرات جاروبرقی پاکشوما تماس بگیرید مشاوره های تلفنی رایگان و خدمات تعمیر این مجموعه بهره‌مند شوید.

نمایندگی تعمیرات جاروبرقی پاکشوما در مرکز تهران یوسف آباد ، فاطمی ، گیشا ، امیر آباد ، شهرآرا ، مطهری ، عباس آباد و… 021-88972003
نمایندگی تعمیرات جاروبرقی پاکشوما در شمال تهران نیاوران ، زعفرانیه ، ولنجک ، الهیه ، جردن ، انرزگو ، پاسداران ، دروس ، شریعتی ، دولت ، ظفر ، میرداماد ، هروی و … 021-26351245
نمایندگی تعمیرات جاروبرقی پاکشوما در جنوب تهران انقلاب ، آزادی ، جمهوری ، نازی آباد ، حافظ ، امام خمینی ، ولیعصر و … 021-66715774
نمایندگی تعمیرات جاروبرقی پاکشوما در شرق تهران تهرانپارس ، نارمک ، رسالت ، سید خندان ، فرجام ، پیروزی ، حکیمیه ، لواسانات و … 021-77170513
نمایندگی تعمیر جاروبرقی پاکشوما در غرب تهران آریاشهر ، آیت الله کاشانی ، اشرفی اصفهانی ، پونک ، شهران ، جنت آباد ، ستاری ، اکباتان ، تهرانسر و … 021-46019425

پیشنهاد میکنیم این مقالات را هم بخوانید

دیدگاهی بنویسید

نام خود را وارد کنید
ایمیل خود را وارد کنید
کامنت خود را وارد کنید