دفتر مرکزی: 88972003-021 emdadiprepair@gmail.com
سرویس و تعمیرات مجاز لوازم خانگی در محل شما

امداد آی.پی، تعمیرگاه مجاز لوازم خانگی، کلیه خدمات نصب و تعمیرات لوازم خانگی را به همراه گارانتی یکساله به مشتریان عزیز ارائه می‌کند. ما از مشاوره رایگان تا تعمیر وسیله مورد نظرتان در محل در کنارتان هستیم.

ثبت درخواست تعمیر

در صورت نیاز با شماره های زیر تماس بگیرید.

 • دفتر مرکزی: 02188972003
 • شمال تهران: 02126351245
 • غرب تهران: 02146019425
 • شرق تهران: 02177170513
 • جنوب تهران: 02166715774

نمایندگی تعمیرات جاروبرقی پارس

نمایندگی تعمیرات جاروبرقی پارس

نمایندگی تعمیرات جاروبرقی پارس در تهران

امداد آی.پی، نمایندگی تعمیرات جاروبرقی پارس ، آماده ارائه خدمات به همشهریان، در سراسر تهران است. تعمیر جاروبرقی پارس که ممکن است قلب تپنده آشپزخانه بسیاری از ما باشد، باید سریعاً و به دست متخصص انجام شود. امداد آی.پی، تعمیرکار جاروبرقی پارس در تهران، با ارائه مشاوره‌های تلفنی رایگان، شما را در عیب‌یابی و بعضاً در تعمیر جاروبرقی تان یاری می‌کند. این مجموعه کلیه خدمات خود را در منزل به شما عزیزان ارائه می‌دهد و تمام خدمات ارائه‌شده توسط این مرکز دارای گارانتی یک‌ساله است.

برای تماس با مرکز تعمیرات امداد آی.پی با شماره های موجود در سایت (سمت راست یا پایین صفحه) تماس بگیرید.

مشکلات متداول جاروبرقی پارس

برند پارس جزء ده برند اول در تولید لوازم خانگی به شمار می آید به این معنا که برای اینکه جایگاه خود را ارتقاء دهد و یا در این رتبه حفظ کند، نیازمند کسب نمره خود از مشتریانش است و با این تفاسیر کالای خوبی را برای ورود به بازار، تولید می کند البته این به معنای دائمی بودن دستگاه نیست اما مدت بسیاری می توان از همکاری اش بهره برد. در ادامه به برخی مشکلاتی که در عملکرد نامطلوب جاروبرقی تاثیرگذار خواهد بود، دلایل بروز آن و نیاز شما تعمیر جاروبرقی پارس اشاره می کنیم.

علت خرابی سیم جمع کن جاروبرقی پارس چیست؟ برای تعمیر و عیب یابی چه باید کرد؟

پس از پایان کار جاروبرقی پس از جدا کردم دو شاخه از پریز برق، با فشردن شاسی و یا دکمه مورد نظر، سیم جاروبرقی که به طول سه متر هم می رسد، به طور خودکار به سمت جایگاه خودش رفته و بدون دخالت شما جمع می شود اما گاهی مجبور به کمک به جمع کردن سیم شوید اگر سیم جمع کن دچار مشکل شد در ابتدا سیم را مجددا بیرون بکشید و شاسی سیم جمع کن را بفشارید. این عمل ممکن است مشکل را برطرف نماید در صورت عدم رفع مشکل جهت تعمیر جاروبرقی پارس با متخصصین تعمیرگاه آن تماس بگیرید.

چرا جاروبرقی پارس صدای بلندی تولید می کند؟ برای تعمیر و عیب یابی چه باید کرد؟

قرار گرفتن شی خارجی که سد معبر جریان هوا شده باشد، نصب نادرست فیلتر ها و یا مسدود شدن آن ها، خرابی موتور و یا پر بودن کیسه زباله می تواند در تولید صدای غیر عادی و ناهنجار موثر باشد. در صورتی که با صدای غیر عادی در جاروبرقی مواجه شدید ابتدا این موارد را بررسی نمایید و آنچه باعث مسدود شدن راه جریان هوا می شود را خارج کنید، سپس از نصب صحیح فیلتر اطمینان حاصل نمایید. با این تفاسیر اگر باز هم مشکل برطرف نشد، جهت عیب یابی و کسب اطلاعات بیشتر در زمینه تعمیر جاروبرقی پارس، تکنسین مربوطه را به منزل فرا بخوانید.

چرا بدنه جاروبرقی پارس داغ می شود؟ برای تعمیر و عیب یابی چه باید کرد؟

ممکن است در حین انجام کار، بطور اتفاقی دست و یا پایتان به بدنه جاروبرقی بخورد و در آن لحظه سوزش ناگهانی از شدت داغی دستگاه شما را دفع کند. این حرارت زیاد عادی نیست و شما باید دلیل آن را با بررسی موتور دستگاه پیدا کنید چرا که این موضوع به دلیل وجود مشکل در بخش موتور رخ می دهد. پس از تعمیر جاروبرقی پارس این ایراد بطور کامل رفع می گردد و بدنه دستگاه داغ نمی کند.

چرا جاروبرقی پارس روشن نمی شود؟ برای تعمیر و عیب یابی چه باید کرد؟

قطعاً بارها با روشن نشدن جاروبرقی مواجه شده اید و شوک بزرگی را تجربه کرده اید، تجربه تعمیر جاروبرقی پارس این طور نشان می دهد که روشن نشدن جاروبرقی می تواند به دلیل وجود مشکل در رله دستگاه و یا دکمه خاموش روشن شدن باشد. در هنگام بروز این موضوع، لازم است دکمه خاموش و روشن و رله دستگاه را مورد بررسی قرار دهید.

اما مشکلات حساس تری، مانند نیم سوز شدن موتور نیز ممکن است پیش بیاید که در این صورت شما برای حل مشکل می بایست با نمایندگی تعمیرات جاروبرقی پارس در تهران تماس بگیرید، زیرا حل این گونه مشکلات نیازمند دانش و فن بالایی است که نمایندگی تعمیرات جاروبرقی پارس با داشتن تیم تخصصی و تعمیرکاران حرفه ای، که به خوبی با این مشکلات آشنا هستند، می تواند به خوبی از عهده این کار بر آید.

تعمیرکار جاروبرقی پارس پس از بررسی و عیب یابی میزان هزینه تعمیر جاروبرقی پارس را به شما اطلاع خواهد داد و سپس با موافقت و درحضور شما نسبت به تعمیر جاروبرقی پارس اقدام خواهد کرد.

نمایندگی تعمیرات جاروبرقی پارس به شما این اطمینان را می دهد که در صورت نیاز داشتن به قطعه جدید، قطعه اصل با کیفیت را تامین کند تا از آسیب های بعدی به دستگاه جلوگیری به عمل آید.

تعمیرگاه مجاز و مرکزی جاروبرقی پارس در تهران

برای دسترسی به خدمات متنوع تعمیر جاروبرقی پارس در تهران، بهتر است به یک تعمیرگاه مجاز و مرکزی جاروبرقی پارس مراجعه کنید. تعمیرگاهی که با استفاده از افراد مختلف که هرکدام تخصص خاص و ویژه خود را دارند، بهترین خدمات را برای رفع عیب از جاروبرقی پارس شما ارائه دهند.

با توجه به نیازی که دارید، باید خدمات مربوط به همان نیاز را از تعمیرگاه مرکزی جاروبرقی پارس بخواهید. مشخص است تعمیرگاهی که برای تمامی موارد فوق تنها از یک یا چند تعمیرکار غیرتخصصی استفاده می‌کند، نمی‌تواند گزینه مناسبی برای شما به‌حساب آید.

امداد آی.پی به‌عنوان تعمیرگاه مجاز و مرکزی جاروبرقی پارس و یک واحد حرفه‌ای تعمیر انواع جاروبرقی پارس توانسته در طول سال‌های گذشته با ارائه خدمات تخصصی بهترین نتایج را از رضایت مشتری به دست آورد. کافی است با تماس با مرکز پشتیبانی این مجموعه، از مشاوره رایگان برای اخذ خدمات نیز بهره‌مند شوید.

برای تماس با مرکز تعمیرات امداد آی.پی با شماره های موجود در سایت (سمت راست یا پایین صفحه) تماس بگیرید.

تعمیر جاروبرقی پارس در تهران

تعمیر جاروبرقی پارس در تهران

راهنمای استفاده از جاروبرقی پارس

برخی از ایرادات و مشکلاتی که در جاروبرقی پارس به وجود می‌آیند، ناشی از عدم استفاده‌ی درست از دستگاه هستند. لذا در صورتی که از جاروبرقی پارس به شکل درست و اصولی استفاده شود، به احتمال بسیار زیاد این مشکلات بروز نخواهند کرد. بنابراین اگر می‌خواهید که از مشکلات احتمالی جاروبرقی پارس بکاهید و در کل موجب کاهش بروز مشکل در جاروبرقی پارسی خود شوید، نکات زیر را در راستای استفاده‌ی درست از جاروبرقی بخوانید و به کار گیرید:

 1. سعی کنید از سه راهی و سیم سیار برای جاروبرقی پارس استفاده نکنید.
 2. مواقعی که از جاروبرقی استفاده نمی کنید، دوشاخه‌ی آن را از پریز خارج کنید.
 3. اجازه ندهید که کودکان به جاروبرقی دسترسی داشته باشند و از آن به عنوان وسیله‌ای برای بازی استفاده کنند.
 4. برای حمل جاروبرقی، از لوله خرطومی دست نگیرید. دستگیره‌ی جاروبرقی برای حمل کافی است.
 5. از جاروبرقی پارس برای جمع کردن شن و ماسه بزرگ، مایعات، اجسام نوک تیز و مواد اشتعال زا مانند ته سیگار استفاده نکنید.
 6. به هیچ عنوان نباید از جاروبرقی بدون وجود کیسه استفاده کنید.
 7. همواره به چراغ هشدار مخزن جاروبرقی دقت داشته باشید. در صورتی که جاروبرقی نیاز به تعویض مخزن داشت، حتماً برای این کار اقدام نمایید. بهتر است همواره یک کیسه ذخیره در منزل داشته باشید تا هر زمان که به تعویض کیسه نیاز بود، مشکلی وجود نداشته باشد. پر بودن کیسه‌ی جاروبرقی موجب کاهش قدرت مکش آن خواهد شد.
 8. افزون بر پر بودن کیسه، موردی دیگر که می‌تواند موجب کاهش قدرت مکش جاروبرقی شود کثیف بودن فیلتر است. هر چند وقت یک بار کیسه را شستشو دهید. نکته‌ای که در این بین باید گفته شود این است که برای خشک کردن کیسه به هیچ عنوان از خشک کن لباسشویی و یا از ماکروفر استفاده نکنید.
 9. جاروبرقی را در حالت پارک در اتاقی که کودکان به آن دسترسی ندارند نگهداری کنید.
 10. برای خارج کردن دوشاخه‌ی جاروبرقی از پریز، از سیم دست نگیرید. ضمناً به هیچ عنوان با دستان مرطوب به دوشاخه دست نزنید.
 11. هر گونه مشکلی که در جاروبرقی پارس به وجود آمد با ما به عنوان تعمیرگاه مجاز جاروبرقی پارس تماس بگیرید.

نمایندگی تعمیر جاروبرقی پارس در محل و منزل

مطمئن باشید انتخاب نمایندگی تعمیرات جاروبرقی پارس بسیار مهم است. در نتیجه تا جای ممکن وسواس به خرج دهید و تحقیق کنید. به‌ویژه اگر نیاز به تعمیرات خاصی مثل تعمیر جاروبرقی پارس دارید، بهتر است حتما توسط متخصص باتجربه انجام شود.

در نتیجه به‌سادگی به تعمیرکاران و تعمیرگاه‌های نامعتبر اطمینان نکنید تا بعدها پشیمان نشوید. مجموعه بزرگ امداد آی.پی به‌ عنوان یکی از معتبرترین سایت‌های ارائه‌دهنده خدمات تعمیر جاروبرقی در محل و منزل به‌ویژه تعمیر جاروبرقی پارس شناخته می‌شود که می‌توانید با کمی تحقیق و جستجو به حرفه‌ای بودن این تیم پی ببرید. برای تعمیر جاروبرقی پارس نیز می‌توانید با پشتیبان‌های تخصصی و حرفه‌ای ما از طریق شماره های زیر در تماس باشید.

برای تماس با مرکز تعمیرات امداد آی.پی با شماره های موجود در سایت (سمت راست یا پایین صفحه) تماس بگیرید.

نمایندگی تعمیرات جاروبرقی پارس در مرکز تهران یوسف آباد ، فاطمی ، گیشا ، امیر آباد ، شهرآرا ، مطهری ، عباس آباد و… 021-88972003
نمایندگی تعمیرات جاروبرقی پارس در شمال تهران نیاوران ، زعفرانیه ، ولنجک ، الهیه ، جردن ، انرزگو ، پاسداران ، دروس ، شریعتی ، دولت ، ظفر ، میرداماد ، هروی و … 021-26351245
نمایندگی تعمیرات جاروبرقی پارس در جنوب تهران انقلاب ، آزادی ، جمهوری ، نازی آباد ، حافظ ، امام خمینی ، ولیعصر و … 021-66715774
نمایندگی تعمیرات جاروبرقی پارس در شرق تهران تهرانپارس ، نارمک ، رسالت ، سید خندان ، فرجام ، پیروزی ، حکیمیه ، لواسانات و … 021-77170513
نمایندگی تعمیر جاروبرقی پارس در غرب تهران آریاشهر ، آیت الله کاشانی ، اشرفی اصفهانی ، پونک ، شهران ، جنت آباد ، ستاری ، اکباتان ، تهرانسر و … 021-46019425