نمایندگی جاروبرقی دوو

اگر نیاز به راهنمایی تعمیرات جاروبرقی دوو دارید کلیک کرده و از آموزش هایی که امداد آی.پی نمایندگی تعمیرات جاروبرقی دوو فراهم آورده استفاده نمایید.

ارور جاروبرقی دوو

اگر جاروبرقی دوو شما ارور می‌دهد قبل از تماس با نمایندگی تعمیرات جاروبرقی دوو کلیک کرده و علت ارور جاروبرقی دوو که امداد آی.پی برای شما گردآوری نموده را مطالعه نمایید.

راهنمای فارسی جاروبرقی دوو

امداد آی.پی دفترچه راهنمای فارسی جاروبرقی دوو را برای سهولت در کار شما عزیزان به طور کامل فراهم آورده. برای مطالعه کلیک کنید.

نمایندگی تعمیرات جاروبرقی دوو در تهران

 نمایندگی تعمیرات جاروبرقی دوو

خدمات پس از فروش جاروبرقی دوو در تهران

نمایندگی تعمیرات جاروبرقی دوو : مدت‌های بسیار است که در اکثر قریب به اتفاق منازل ایرانی، جاروبرقی پیدا می‌شود. این جاروبرقی‌ها از برندهای متعددی هستند که یکی از این برندها برند دوو است. در ادامه در مورد جاروبرقی دوو و نمایندگی تعمیرات جاروبرقی دوو صحبت خواهیم کرد. اگر از جاروبرقی دوو در منزل استفاده می‌کنید، این خبر را برای شما داریم که در صورتی که جاروبرقی دووی شما دچار مشکل شد، می‌توانید با ما در امداد آی.پی به عنوان نمایندگی تعمیرات جاروبرقی دوو تماس بگیرید.

توجه : شما عزیزان می‌توانید برای تماس امداد آی پی با نمایندگی تعمیرات دوو ، نمایندگی تعمیرات لباسشویی دوو ، نمایندگی تعمیرات ظرفشویی دوو ، نمایندگی تعمیرات ماکروفر دوو ، نمایندگی تعمیرات اجاق گاز دوو و یا نمایندگی تعمیرات یخچال دوو بر لینک کلمات کلیک کنید.

نکات مهم در انتخاب یک جاروبرقی

یک سری نکات هستند که قبل از خرید جاروبرقی باید به آن‌ها جهت انتخاب یک جاروبرقی مناسب توجه کرد. از جمله نکاتی که می‌توانند در راستای خرید جاروبرقی پر اهمیت باشند عبارت اند از:

 • طراحی جاروبرقی
 • کیفیت بالای دستگاه
 • ارائه عملکرد مطلوب
 • توزیع و عرضه آن در جامعه، ایجاد نمایندگی برای خدمات پس از فروش
 • ایجاد نمایندگی تعمیرات در صورت نیاز به تعمیر جاروبرقی

تعمیرگاه مجاز و مرکزی جاروبرقی دوو در تهران

یکی از برندهایی که در این زمینه بسیار موفق عمل کرده برند” دوو ” است. جاروبرقی های تولید شده در شرکت دوو، دارای طراحی بسیار مدرن و بسیار زیبایی هستند. جاروبرقی‌های دوو با قدرت بالا تمامی سطوح را به صورت کاملا آسان تمیز کرده و ذرات گرد و غبار از محیط را پاکسازی می کنند. ضمناً این جاروبرقی‌ها دارای لوله های خرطومی و تلسکوپی قابل تنظیم اند.

مشکلات رایج جاروبرقی های دوو

استفاده‌ی مداوم از هر وسیله‌ی برقی، ممکن است مشکلاتی را برای دستگاه پیش بیاورد. جاروبرقی هم یک وسیله برقی است که پس از مدتی کارکرد، ممکن است دچار مشکلاتی شود. از جمله مشکلاتی که در جاروبرقی‌های دوو به وجود می‌آیند می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • عدم مکش کافی جاروبرقی
 • خاموش شدن یکباره جارو برقی
 • روشن نشدن جاروبرقی
 • سروصدای زیاد
 • خرابی سیم جمع کن
 • وجود بوی نامطبوع و سوختگی در هنگام کار کردن جاروبرقی

از مشکلاتی که برشمردیم، عمده ترین مشکلی که برای جاروبرقی پیش می آید عدم مکش کافی است. گیر کردن قطعات بزرگ زباله در لوله ها و یا مو و پرز در سر جاروبرقی، باعث بروز این مشکل می‌شوند که با یک بازرسی دقیق از دستگاه و خالی کردن لوله و پاکسازی سر جاروبرقی با یک برس، می توان مشکل را حل کرد.

نمایندگی تعمیرات جاروبرقی دوو در محل و منزل

اما مشکلات حساس تری، مانند نیم سوز شدن موتور نیز ممکن است پیش بیاید که در این صورت شما برای حل مشکل می بایست با نمایندگی تعمیرات جاروبرقی دوو تماس بگیرید، زیرا حل این گونه مشکلات نیازمند دانش و فن بالایی است که نمایندگی تعمیرات جاروبرقی دوو با داشتن تیم تخصصی و تعمیرکاران حرفه ای، که به خوبی با این مشکلات آشنا هستند، می تواند به خوبی از عهده این کار بر آید.

تعمیرکار جاروبرقی دوو پس از بررسی و عیب یابی میزان هزینه تعمیر جاروبرقی دوو را به شما اطلاع خواهد داد و سپس با موافقت و درحضور شما نسبت به تعمیر جاروبرقی دوو اقدام خواهد کرد.

نمایندگی تعمیرات جاروبرقی دوو به شما این اطمینان را می دهد که در صورت نیاز داشتن به قطعه جدید، قطعه اصل با کیفیت را تامین کند تا از آسیب های بعدی به دستگاه جلوگیری به عمل آید.

سرویس و پشتیبانی جاروبرقی دوو در تهران

راهنمای استفاده از جاروبرقی دوو

برخی از ایرادات و مشکلاتی که در جاروبرقی دوو به وجود می‌آیند، ناشی از عدم استفاده‌ی درست از دستگاه هستند. لذا در صورتی که از جاروبرقی دوو به شکل درست و اصولی استفاده شود، به احتمال بسیار زیاد این مشکلات بروز نخواهند کرد. بنابراین اگر می‌خواهید که از مشکلات احتمالی جاروبرقی دوو بکاهید و در کل موجب کاهش بروز مشکل در جاروبرقی دووی خود شوید، نکات زیر را در راستای استفاده‌ی درست از جاروبرقی بخوانید و به کار گیرید:

1- سعی کنید از سه راهی و سیم سیار برای جاروبرقی دوو استفاده نکنید.
2- مواقعی که از جاروبرقی استفاده نمی کنید، دوشاخه‌ی آن را از پریز خارج کنید.
3- اجازه ندهید که کودکان به جاروبرقی دسترسی داشته باشند و از آن به عنوان وسیله‌ای برای بازی استفاده کنند.
4- برای حمل جاروبرقی، از لوله خرطومی دست نگیرید. دستگیره‌ی جاروبرقی برای حمل کافی است.
5- از جاروبرقی دوو برای جمع کردن شن و ماسه بزرگ، مایعات، اجسام نوک تیز و مواد اشتعال زا مانند ته سیگار استفاده نکنید.
6- به هیچ عنوان نباید از جاروبرقی بدون وجود کیسه استفاده کنید.

سرویس کار و تعمیرکار جارو برقی دوو در تهران

7- همواره به چراغ هشدار مخزن جاروبرقی دقت داشته باشید. در صورتی که جاروبرقی نیاز به تعویض مخزن داشت، حتماً برای این کار اقدام نمایید. بهتر است همواره یک کیسه ذخیره در منزل داشته باشید تا هر زمان که به تعویض کیسه نیاز بود، مشکلی وجود نداشته باشد. پر بودن کیسه‌ی جاروبرقی موجب کاهش قدرت مکش آن خواهد شد.
8- افزون بر پر بودن کیسه، موردی دیگر که می‌تواند موجب کاهش قدرت مکش جاروبرقی شود کثیف بودن فیلتر است. هر چند وقت یک بار کیسه را شستشو دهید. نکته‌ای که در این بین باید گفته شود این است که برای خشک کردن کیسه به هیچ عنوان از خشک کن لباسشویی و یا از ماکروفر استفاده نکنید.
9- جاروبرقی را در حالت پارک در اتاقی که کودکان به آن دسترسی ندارند نگهداری کنید.
10- برای خارج کردن دوشاخه‌ی جاروبرقی از پریز، از سیم دست نگیرید. ضمناً به هیچ عنوان با دستان مرطوب به دوشاخه دست نزنید.
11- هر گونه مشکلی که در جاروبرقی دوو به وجود آمد با ما به عنوان تعمیرگاه مجاز جاروبرقی دوو تماس بگیرید.

شماره تلفن نمایندگی تعمیرات دوو

شماره تلفن خدمات جاروبرقی دوو

نمایندگی تعمیرات جاروبرقی دوو در مرکز تهران

یوسف آباد ، فاطمی ، گیشا ، امیر آباد ، شهرآرا ، مطهری ، عباس آباد و…
88972003

نمایندگی تعمیرات جاروبرقی دوو در شمال تهران

نیاوران ، زعفرانیه ، ولنجک ، الهیه ، جردن ، انرزگو ، پاسداران ، دروس ، شریعتی ، دولت ، ظفر ، میرداماد ، هروی و …
26351245

نمایندگی تعمیرات جاروبرقی دوو در جنوب تهران

انقلاب ، آزادی ، جمهوری ، نازی آباد ، حافظ ، امام خمینی ، ولیعصر و …
55786716

نمایندگی تعمیرات جاروبرقی دوو در شرق تهران

تهراندوو ، نارمک ، رسالت ، سید خندان ، فرجام ، پیروزی ، حکیمیه ، لواسانات و …
77170513

نمایندگی تعمیرات جاروبرقی دوو در غرب تهران

آریاشهر ، آیت الله کاشانی ، اشرفی اصفهانی ، پونک ، شهران ، جنت آباد ، ستاری ، اکباتان ، تهرانسر و …
46019425