راهنمای فارسی ماشین ظرفشویی آدمیرال

راهنمای فارسی ماشین ظرفشویی آدمیرال

راهنمای فارسی ماشین ظرفشویی آدمیرال

راهنمای فارسی ماشین ظرفشویی آدمیرال

راهنمای فارسی ماشین ظرفشویی آدمیرال

ماشین ظرفشویی جنرال آدمیرال در کشور ما مورد استقبال خوبی واقع شده و به تعداد زیادی از خانه‌ها راه پیدا کرده است. در همین راستا بسیاری از این مصرف کنندگان به دنبال راهنمای فارسی ماشین ظرفشویی آدمیرال هستند. در ادامه سعی خواهد شد مهم‌ترین نکات موجود در دفترچه راهنمای فارسی ماشین ظرفشویی آدمیرال ارائه شوند. با ما همراه باشید.

راهنمای استفاده از ماشین ظرفشویی آدمیرال

1- برای شستن ظروف در ماشین ظرفشویی آدمیرال نباید آن‌ها را روی همدیگر قرار دهید، در این صورت آب به تمامی آن‌ها نخواهد رسید و اکثرشان کثیف باقی خواهند ماند.
2- بهتر است ظروف را برحسب جنس و یا میزان کثیفی دسته بندی کرده و هر دسته را به صورت جداگانه در ماشین ظرفشویی قرار دهید. به این ترتیب راه برای استفاده‌ی بهتر از برنامه‌های شستشو هموارتر خواهد شد. به عنوان مثال، ظروفی که خیلی کثیف نیستند را می‌توانید به همراه یکدیگر در ماشین قرار داده و از برنامه‌ی شستشوی سریع استفاده کنید.
3- از سیستم پیش شستشو فقط برای ظروف خیلی کثیف استفاده کنید.
4- به هنگام کار با ماشین ظرفشویی، اگر در منزل بچه دارید حتماً سیستم قفل ایمنی پنل را فعال کنید. با فعال کردن این سیستم، دکمه‌ها قفل شده و کودکان نمی‌توانند موجب تغییر عملیات ماشین ظرفشویی آدمیرال شوند.
5- حتماً از قرار دادن ماشین ظرفشویی در کنار یخچال اجتناب کنید.
6- این امکان وجود دارد که در حین شسته شدن ظروف، بخواهید فرآیند شستشو را متوقف کنید. برای این کار می‌توانید دکمه‌ی Pause  را فشار دهید. برای شروع دوباره، دکمه‌ی Start که معمولاً همان دکمه‌ی قبلی است را فشار دهید.
7- هر چند وقت یک بار بهتر است فیلتر ماشین ظرفشویی را تمیز کنید. اگر خود قادر به انجام این کار نیستید، حتماً از یک متخصص کمک بگیرید.
8- به هیچ عنوان نباید اجازه‌ی دسترسی کودکان به مواد شوینده را بدهید. این مواد قلیایی هستند و خوردن آن‌ها بسیار خطرناک است.
9- بر طبق توصیه‌ی راهنمای ماشین ظرفشویی آدمیرال قبل از قرار دادن ظروف در ماشین ظرفشویی، تکه‌های بزرگ غذا را از ظروف پاک کنید.
10- به هنگام قرار دادن ظروف در ماشین ظرفشویی، برای آن که شستشو بهتر انجام شود باید دهانه‌ی ظروف را رو به پایین بگذارید.
11- از آن جا که ترکیب آب و مواد شوینده ممکن است موجب آسیب به برخی ظروف شود، نباید این نوع ظروف را در ماشین ظرفشویی قرار دهید. از ظروفی که ممکن است دچار آسیب شوند می‌توان به ظروف مسی، آلومینیومی، نقره‌ای و ظروف شکننده مانند ظروف کریستال اشاره داشت.
12- قاشق و چنگال را به حالت رو به بالا در سبد قرار دهید.
13- قبل از شروع هر برنامه، باید مواد شوینده را داخل مخزن بریزید (البته قبل از شروع برنامه‌ی خیس خوردن نیازی به این کار نیست).
14- در صورت کمتر کثیف بودن ظروف، از مواد شوینده‌ی کمی استفاده کنید.
15- دقت داشته باشید که برای شستشوی ظروف با ماشین ظرفشویی آدمیرال، بایستی حتماً از مواد شوینده‌ی مخصوص ماشین ظرفشویی استفاده کنید و نه مواد شوینده‌ی دستی. راهنمای فارسی ماشین ظرفشویی آدمیرال تأکید زیادی بر این امر دارد.

ویژگی‌های کلی ماشین ظرفشویی‌های آدمیرال

در دفترچه راهنمای ماشین ظرفشویی آدمیرال از ویژگی‌های زیر به عنوان ویژگی‌های کلی ماشین ظرفشویی آدمیرال نام برده شده:

1- مجهز به 4 تا 7 برنامه‌ی شستشو
2- مجهز به سیستم پیش شستشو
3- مجهز به قفل کودک
4- رده انرژی A+++
5- دارای صفحه نمایش
6- صدای نسبتاً کم

ایرادهای احتمالی ماشین ظرفشویی آدمیرال

بر طبق موارد موجود در راهنمای فارسی ماشین ظرفشویی آدمیرال در صورتی که هر یک از مشکلات زیر در ماشین ظرفشویی آدمیرال به وجود آمدند حتماً با نمایندگی تماس بگیرید:

  • خاموش شدن ماشین ظرفشویی پس از روشن شدن
  • روشن نشدن ماشین ظرفشویی آدمیرال
  • صدا و لرزش زیاد
  • خوب شسته نشدن ظروف
  • نشت آب از درب و یا زیر دستگاه

در صورت مواجهه با هر مشکلی در ماشین ظرفشویی آدمیرال ، با امداد آی.پی به عنوان نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی آدمیرال تماس بگیرید.

امداد آی.پی به عنوان نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی آدمیرال با دارا بودن بیش از 50 سال سابقه کار در زمینه‌ی تعمیر لوازم خانگی و با داشتن کادری متخصص و مجرب، آماده‌ی اعزام متخصص ماشین ظرفشویی آدمیرال به محل شما می‌باشد.


پیشنهاد میکنیم این مقالات را هم بخوانید

دیدگاهی بنویسید

نام خود را وارد کنید
ایمیل خود را وارد کنید
کامنت خود را وارد کنید