راهنمای فارسی جاروبرقی پارس خزر

راهنمای فارسی جاروبرقی پارس خزر

راهنمای فارسی جاروبرقی پارس خزر

راهنمای فارسی جاروبرقی پارس خزر

راهنمای فارسی جاروبرقی پارس خزر

راهنمای فارسی جاروبرقی پارس خزر : استفاده‌ی صحیح از هر یک از لوازم خانگی برقی موجب می‌شود که احتمال بروز ایراد و مشکل در آن لوازم کاهش یابد و نتیجتاً شاهد افزایش عمر هر یک از این وسایل باشیم. ما در امداد آی.پی سعی داریم که با ارائه‌ی موارد مهم موجود در دفترچه راهنماهای هر یک از این لوازم خانگی، به شما در راستای استفاده‌ی صحیح از لوازم خانگی کمک کرده باشیم. در همین راستا، در این نوشتار به نکات مهم موجود در راهنمای فارسی جاروبرقی پارس خزر خواهیم پرداخت تا با رعایت این نکات بتوانید استفاده‌ای بهتر، ساده‌تر و ایمن‌تر از جاروبرقی پارس خزر داشته باشید.

راهنمای استفاده از جاروبرقی پارس خزر

1- با فشار دادن دکمه‌ی ON/OFF جاروبرقی پارس خزر می‌توانید دستگاه را خاموش و روشن کنید.

2- به هنگام روشن بودن جاروبرقی، امکان آن که قدرت مکش را بر حسب نیاز تنظیم کنید وجود دارد. برای این کار می‌توانید از دکمه‌ای که مخصوص این کار بر روی لوله‌ی جاروبرقی تعبیه شده استفاده نمایید. توصیه‌ی راهنمای فارسی جاروبرقی پارس خزر این است که برای صرفه جویی در مصرف انرژی بهتر است این تنظیم کننده را در حد وسط قرار دهید. در صورتی که آشغال کمی وجود دارد بهتر است تنظیم کننده در حداقل قرار گیرد. فقط زمان‌هایی که حجم آشغال‌ها زیاد است آن را بر روی حداکثر تنظیم کنید.

3- بر روی برس اصلی جاروبرقی پارس خزر یک دکمه برای بالا و پایین کردن جهت برس وجود دارد. زمانی که قصد جارو کردن سطوح سختی مانند پارکت، سرامیک و موارد این قبیل را داشتید جهت برس را رو به پایین قرار دهید و برای جارو کردن سطوح نرمی مانند فرش و موکت دکمه را در جهت بالا بگذارید.

4- گاه به علت مکش بالا ممکن است نتوانید به راحتی برس را روی فرش حرکت دهید، در این حالت باید از قدرت مکش بکاهید.

5- پس از انجام فرآیند جارو کردن، دکمه‌ی خاموش/ روشن را فشار داده و دوشاخه‌ی جاروبرقی را از پریز خارج کنید.

6- جاروبرقی پارس خزر از سیستم پارک برخوردار است. زمانی که قصد استفاده از جاروبرقی پارس خزر را ندارید، می‌توانید به مانند دو شکل زیر جاروبرقی را در حالت پارک قرار دهید.

7- بر طبق راهنمای فارسی جاروبرقی پارس خزر سه نوع پاکت برای جاروبرقی پارس خزر وجود دارند: هپا، کاغذی و کیسه دائمی. نصب هر سه پاکت به مانند یکدیگر است: قسمت پلاستیکی پاکت‌ها باید به نحوی در شیار قاب قرار گیرد که مانند شکل زیر زبانه‌های زیرین آن در قاب قفل شوند. پس از این مرحله، صرفاً با وارد کردن کمی نیرو بر روی قسمت پلاستیکی و در جهت بالا، می‌توان از قفل بودن اطمینان حاصل کرد.

8- دقت داشته باشید که اگر کیسه به درستی در جای خود قرار نگیرد، درب بسته نخواهد شد.

9- هر زمان که چراغ نشانگر الکترونیکی کیسه پر شد، موارد زیر را بررسی کنید:

  • پر شدن کیسه
  • مسدود شدن لوله خرطومی به وسیله‌ی مو، جوراب و موارد این قبیل
  • مسدود نبودن منافذ هوا

10- به خاطر داشته باشید که جاروبرقی پارس خزر از سیستم هوشمند برخوردار است. بر طبق این سیستم، هر زمان که جاروبرقی زیاد داغ شود به طور خود به خود خاموش شده و پس از خنک شدن دوباره روشن خواهد شد. بنابراین اگر جاروبرقی به یک باره خاموش شد، نباید فوراً نگران شوید.

11- نباید برای جمع کردن ته سیگار، آب، روغن و ذرات تیز مانند سوزن از جاروبرقی استفاده کنید.

12- سعی کنید همیشه پیش از تمام شدن پاکت، یک پاکت ذخیره در منزل داشته باشید.

13- سعی کنید تا جای امکان از سیم سیار  و سه راهی استفاده نکنید.

 

در صورت بروز هر گونه ایراد در جاروبرقی پارس خزر شما، نباید آن را به یک تعمیرکار عمومی و یا تعمیرگاه غیر مجاز بسپارید. بهترین گزینه جهت تعمیر جاروبرقی پارس خزر شما، نمایندگی است. بنابراین هر ایرادی که در جارو برقی پارس خزر شما به وجود آمد فقط با نمایندگی تماس بگیرید.

در صورت مواجهه با هر مشکلی در جاروبرقی پارس خزر ، با تعمیرگاه مجاز لوازم خانگی امداد آی.پی به عنوان نمایندگی تعمیرات جاروبرقی پارس خزر تماس بگیرید.

امداد آی.پی به عنوان نمایندگی تعمیرات جاروبرقی پارس خزر با دارا بودن بیش از 50 سال سابقه کار در زمینه‌ی تعمیر لوازم خانگی و با داشتن کادری متخصص و مجرب، آماده‌ی اعزام متخصص جاروبرقی پارس خزر به محل شما می‌باشد.


پیشنهاد میکنیم این مقالات را هم بخوانید

دیدگاهی بنویسید

نام خود را وارد کنید
ایمیل خود را وارد کنید
کامنت خود را وارد کنید