021-91093903
ثبت درخواست تعمیر
logo

امداد آی پی

نمایندگی تعمیرات چای ساز با ما در تماس باشید 021-91093903

تعمیر چای ساز

تعمیر چای ساز

این مقاله در مورد تعمیرات چای ساز صحبت می‌کند. هدف از نوشتن مقاله پیش رو، راهنمایی خواننده برای انتخاب یک نمایندگی مجاز تعمیر چای ساز، هزینه تعمیر این دستگاه، مشکلات و معایب آن و به‌طورکلی راهنمایی در مورد تعمیرات آن است. با پیشرفت تکنولوژی لوازم زیادی وارد منازل به ویژه آشپزخانه‌های ما شده و خود را در زمره لوازم اصلی جای داده است. چای ساز نیز از این دسته وسایل است. این وسیله به قدری خود را در آشپزخانه‌های ما جا داده و وجود آن حیاتی شده که خرابی آن نگران‌کننده است. لازم است که این دستگاه هرچه سریع‌تر تعمیر شود. برای تعمیر این وسیله ما مجموعه امداد آی.پی را به شما معرفی می‌کنیم. این مجموعه همچنین کار تعمیر کتری چای ساز و تعمیرات کتری برقی را نیز انجام می‌دهد.

خبر خوب آنکه، کلیه خدمات تعمیر چای ساز در محل و منزل انجام می‌شود. پس دیگر نیازی نیست برای تعمیر دستگاه کوچکی مانند چای ساز، وقت خود را تلف کنید. به راحتی می‌توانید پس‌ از اینکه از محل کارتان به منزل برگشتید، با تکنسین مربوط تماس بگیرید و درب منزلتان خدمات دریافت کنید. این مجموعه همچنین مشاوره‌های تلفنی رایگان در زمینه تعمیرات لوازم خانگی ارائه می‌دهد تا در صورت امکان مشتری بتواند مشکل دستگاه را خودش برطرف کند. برای استفاده از خدمات مجموعه امداد آی.پی که با گارانتی یک‌ساله ارائه می‌شود، کافیست با یکی از شعب آن تماس بگیرید.

عناوینی که در ادامه آنها را مرور می کنیم:

 • نمایندگی تعمیر چایساز
 • هزینه تعمیر چای ساز
 • نمایندگی تعمیر چای ساز و کتری برقی در محل و منزل، در کوتاه‌ترین زمان ممکن
 • تعمیرگاه مجاز و مرکزی چای ساز در تهران
 • خدمات قابل ارائه در امداد آی.پی: تعمیرکار چایساز
 • سرویس و تعمیر چای ساز با قطعات اصلی و اورجینال
 • مشکلات متداول چای ساز و تعمیر آنها از زبان تعمیرکار نمایندگی
 • نتیجه گیری از خدمات رسمی تعمیرات چای ساز در نمایندگی امداد آی.پی

نمایندگی تعمیر چایساز

خدمات نمایندگی تعمیر چایساز به شرح زیر است:

ضرورت استفاده از چای ساز بیشتر زمانی نمایان می‌شود که برای رفتن به محل کار عجله دارید و می‌خواهید یک صبحانه سریع بخورید اما با چای‌ ساز خراب مواجه می‌شوید یا زمانی که مهمان دارید و می‌خواهید یک چای خوش دم و سریع برای مهمان‌هایتان حاضر کنید. بدون اینکه نیاز باشد از منزل یا محل کارتان خارج شوید یا ساعت‌ها در اینترنت جستجو کنید، می توانید از خدمات تعمیر چای ساز در محل در مرکز امداد آی پی استفاده نمایید. تنها کافیست با شماره تلفن‌های این مرکز تماس بگیرید و از کارشناسان تعمیر چای ساز و کتری برقی در امداد آی.پی، کمک بگیرید.

هزینه تعمیر چای ساز

هزینه تعمیر چای ساز و به‌طورکلی هر هزینه دیگری، همیشه برای کاربر سؤال است. پاسخ این سؤال بسیار مهم است و فرد مصرف‌کننده را در تصمیم‌گیری در مورد تعمیرات این وسایل راهنمایی می‌کند. اما بسیاری از تعمیرگاه‌ها از پاسخ به این سؤال طفره می‌روند تا بتوانند درنهایت هزینه بیشتری را از مشتری دریافت کنند. اما اگر به یک نمایندگی مجاز تعمیرات چای ساز، کتری برقی و… مراجعه کنید، دیگر نباید نگران هزینه تعمیرات باشید. هزینه تعمیر در این تعمیرگاه‌ها بر اساس نرخ مصوب نهادهای نظارتی دریافت می‌شود و تعمیرگاه موظف است هزینه تعمیرات را برای مشتری شفاف‌سازی کند.

دستمزد تعمیر چای ساز، کتری برقی و وسایلی از این دست، چندان بالا نیست. یعنی شما می‌توانید با پرداخت هزینه کم، دستگاه خود را سرویس و تا سالیان متمادی از آن استفاده کنید. مجموعه امداد آی.پی یکی از نمایندگی‌های مجاز تعمیر چای ساز در تهران است. این مجموعه چندین دهه است که با مجوزهای رسمی و زیر نظر نهادهای مرتبط در حال فعالیت است و همواره هزینه تعمیرات را که شامل دستمزد و قیمت قطعه است بر اساس نرخ مصوب دریافت می‌کند. برای تعمیرات کتری برقی، کتری چایساز و … نیز می‌توانید از این مرکز کمک بخواهید. برای اطلاع از هزینه تعمیرات با امداد آی.پی، تماس بگیرید.

نمایندگی تعمیر چای ساز و کتری برقی در محل و منزل، در کوتاه‌ترین زمان ممکن

خدمات نمایندگی تعمیر چای ساز و کتری برقی در محل و منزل، در کوتاه‌ترین زمان ممکن به شرح زیر است:

شاید فکر کنید که ارائه خدمات در محل برای لوازمی همچون چایساز و کتری برقی چندان اهمیتی ندارد. اما اگر از دسته افراد شاغل هستید و یا مهمانی مهمی در پیش دارید. این مسئله اهمیت می‌یابد. حتی اگر هیچ‌کدام از شرایط اضطرار را نداشته باشید باز هم ارائه خدمات تعمیر چای ساز در محل از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است.

تصور کنید که برای تعمیر چایساز چقدر باید زمان تلف کنید؟ تایمی برای رفت و برگشت به تعمیرگاه و… اغلب هم تعمیرات در همان روز انجام نخواهد شد و تعمیر و تحویل دستگاه به روزهای دیگر موکول می‌شود. بنابراین باید تایمی را هم برای رفت و برگشت به تعمیرگاه برای تحویل وسیله در نظر بگیرید. اما با ارائه خدمات تعمیر چای ساز در محل و منزل، نه‌تنها وقت متری تلف نمی‌شود بلکه تمام توجه تعمیرکار به تعمیر کتری برقی یا چای ساز مشتری خواهد بود. بنابراین با دقت و ظرافت بیشتری به تعمیرات دستگاه خواهد پرداخت.

قطعاً کیفیت این خدمات هم بهتر است. مجموعه امداد آی.پی امکانات دیگری را نیز برای مشتریان خود در نظر گرفته است. این مجموعه خدمات تعمیر چایساز را در کوتاه‌ترین زمان ممکن ارائه می‌دهد. چراکه امداد آی.پی دارای شعب متعدد در تهران است، به همین علت تکنسین مربوطه در کوتاه‌ترین زمان پس از تماس شما در محل حاضر می‌شود. همچنین با مهارتی که تعمیرکار در تعمیر کتری برقی یا کتری چای ساز دارد، به سرعت ایراد دستگاه شما را تشخیص داده و آن را برطرف می‌سازد. در صورتی که می‌خواهید خدمات تعمیر چایساز در محل و در کوتاه‌ترین زمان به شما ارائه شود، با امداد آی.پی تماس بگیرید.

تعمیرگاه مجاز و مرکزی چای ساز در تهران

خدمات تعمیرگاه مجاز و مرکزی چای ساز در تهران به شرح زیر است:

همواره برای تعمیر چایساز و سایر لوازم برقی منزل به مراجعه به تعمیرگاه‌های مجاز توصیه می‌شود. مراجعه به این تعمیرگاه‌ها مطمئن‌تر است و مسلماً خدمات آن‌ها نیز بهتر است. به تعدادی از ویژگی‌های تعمیرگاه مجاز چای ساز در این بخش اشاره شده است.

 • مجوزهای رسمی

یک نمایندگی تعمیرات باید با مجوزهای رسمی فعالیت کند. برای تعمیر تمام وسایل برقی سعی کنید به تعمیرگاه‌های مطمئن و مجوز دار مراجعه کنید.

 • سابقه و تجربه

قطعاً انتخاب یک تعمیرگاه باسابقه برای تعمیرات، یعنی کیفیت خدمات بهتر. چراکه این تعمیرگاه‌ها به دلیل سابقه و شهرتی که دارند، همواره برای تعمیرات از قطعات خوب و تعمیرکاران با تجربه استفاده می‌کنند. تا با بالا بردن کیفیت خدمات مشتری‌های قبلی خود را حفظ کنند و مشتری ثابت جدید جذب کنند.

 • هزینه تعمیرات

هزینه تعمیر، در تعمیرگاه‌های مجاز بر اساس نرخ مصوب دریافت می‌شود. یک تعمیرگاه خوب با پایین آوردن هزینه و ارائه خدمات باکیفیت به جذب مشتری می‌پردازد.

 • سرعت عمل در ارائه خدمات

با توجه به سبک زندگی امروزی و مشغله زیاد همه، سرعت در ارائه خدمات در عین کیفیت برای یک تعمیرگاه امتیاز محسوب می‌شود و موجب رضایت بیشتر مشتری خواهد شد.

 • استفاده از قطعات اصلی و باکیفیت

قطعات، کار تعمیرکار را تکمیل می‌کنند. اگر بهترین تعمیرکار هم برای تعمیر دستگاه خود داشته باشید، قطعات بی‌کیفیت پس از گذشت مدتی دستگاه شما را متوقف خواهند کرد.

 • پاسخگویی تلفنی مناسب

یک تعمیرگاه خوب باید خدمات تلفنی خوبی هم به مشتری ارائه دهد. بخش زیادی از فرایند جذب مشتری برای تعمیرگاه، ارائه خدمات تلفنی مناسب است.

 • ارائه خدمات در محل

با توجه به مشغله‌ها در زندگی امروز، ارائه خدمات در محل به ویژه برای لوازم کوچک برقی بسیار مؤثر است.

خدمات قابل ارائه در امداد آی.پی: تعمیرکار چایساز

خدمات قابل ارائه در امداد آی.پی: تعمیرکار چایساز به شرح زیر است:

امداد آی.پی خدمات تعمیر چای ساز های فیلیپس، بکو، فلر، سانی، تفال (تیفال)، هاردستون، بلک اند دکر، گوسونیگ، بوش و پارس خزر را ارائه می‌دهد. خدمات این مجموعه شامل ارائه مشاوره تلفنی رایگان، خدمات تعمیر درب منزل و … است. برای بهره‌مندی از تمام این خدمات کافیست با شماره تلفن‌های این مجموعه تماس بگیرید. برخی از خدمات امداد آی.پی عبارت‌اند از:

 • تعمیرات المنت کتری چای ساز
 • مدارهای الکتریکی
 • کلید روشن و خاموش
 • تعمیرات مربوط به سکوی شارژ این وسیله
 • صفحه نمایش
 • صفحه گرم نگه‌دارنده قوری
 • برق داشتن بدنه
 • ورق نسوز
 • برد کنترل حرارت
 • فیوزهای حرارتی
 • سنسور حرارتی
 • تعمیرات برد الکترونیکی

و تعمیرات مربوط به سایر بخش‌های کتری برقی و چای ساز که همگی توسط تکنسین‌های امداد آی.پی قابل‌ارائه است. از هر برندی که استفاده می‌کنید، با درخواست از امداد آی.پی، متخصص مربوط به همان برند به محل اعزام می‌شود. این متخصصان با شناخت کاملی که از دستگاه دارند، بهترین خدمات را به مشتری ارائه می‌دهند.

نمایندگی تعمیر چای ساز فیلیپس

خدمات نمایندگی تعمیر چای ساز فیلیپس به شرح زیر است:

برند فیلیپس در تولید لوازم برقی حرارتی، نسبت به سایر لوازم منزل بسیار بهتر عمل کرده و تولیداتی مانند چای ساز، کتری برقی و اتو آن از طرفداران زیادی برخوردار است. امداد آی.پی ارائه‌دهنده خدمات تعمیرات چای ساز فیلیپس است. برای استفاده از خدمات این مجموعه، با شماره تلفن‌های آن تماس بگیرید.

نمایندگی تعمیر چای ساز بکو

خدمات نمایندگی تعمیر چای ساز بکو به شرح زیر است:

مجموعه امداد آی.پی، نمایندگی تعمیرات چای ساز بکو در تهران، است. برای سرویس و تعمیر کتری چایساز، چایساز بکو و … می‌توانید از خدمات این مجموعه استفاده کنید.

نمایندگی تعمیر چایساز فلر

خدمات نمایندگی تعمیر چایساز فلر به شرح زیر است:

فلر در تولید لوازم خانگی بسیار موفق بوده و به‌ندرت کسی از محصولات این برند ناراضی است. مسلماً شما نمی‌خواهید چایساز تولید شده توسط این برند باکیفیت را به زودی دور بیندازید، بنابراین برای سرویس و رفع مشکلات مربوط به آن می‌توانید از امداد آی.پی- نمایندگی تعمیرات چای ساز فلر- استفاده کنید.

نمایندگی تعمیر چای ساز سانی

خدمات نمایندگی تعمیر چای ساز سانی به شرح زیر است:

امداد آی.پی، خدمات تعمیر چای ساز برند ایرانی سانی را نیز ارائه می‌دهد. این مجموعه نمایندگی تعمیرات چای‌ساز سانی است و به‌طورکلی در رفع تمامی عیوب مربوط به این دستگاه مهارت دارد. برای استفاده از خدمات این مجموعه، تماس بگیرید.

نمایندگی تعمیر چای ساز تفال (تیفال)

خدمات نمایندگی تعمیر چای ساز تفال (تیفال) به شرح زیر است:

تمرکز برند تفال نیز در تولید لوازم برقی- حرارتی است. به همین دلیل توانسته، محصولات خوبی را به بازار ارائه دهد. مجموعه امداد آی.پی- نمایندگی تعمیرات چایساز تفال را در تهران به عهده دارد.

نمایندگی تعمیر چای ساز هاردستون

خدمات نمایندگی تعمیر چایساز هاردستون به شرح زیر است:

تقریباً در بین تمام لوازم کوچک منزل نام هاردستون به چشم می‌خورد. اما به‌طورکلی برندهایی که تمرکز خود را برای تولید مجموعه خاصی از وسایل می‌گذارند، بسیار بهتر عمل می‌کنند. برای تعمیر چای ساز و کتری برقی هاردستون با امداد آی.پی تماس بگیرید.

نمایندگی تعمیر چای ساز بلک اند دکر

خدمات نمایندگی تعمیر چای ساز بلک اند دکر به شرح زیر است:

بلک اند دکر چای ساز های خوب با ظاهری زیبا تولید کرده است. کاربران این دستگاه می‌توانند برای تعمیرات آن از امداد آی.پی- نمایندگی تعمیر چای ساز بلک اند دکر- استفاده کنند.

نمایندگی تعمیر چای ساز گوسونیک

خدمات نمایندگی تعمیر چای ساز گوسونیک به شرح زیر است:

برای تعمیر چایساز گوسونیک کافیست با امداد آی.پی تماس بگیرید تا متخصصان تعمیر این دستگاه در زمانی کوتاه برای ارائه خدمات به منزل شما مراجعه کنند.

نمایندگی تعمیر چای ساز بوش

خدمات نمایندگی تعمیر چای ساز بوش به شرح زیر است:

برند آلمانی بوش یکی از گران‌ترین برندهای بازار ایران است. مسلماً کاربران چایساز بوش قصد ندارند که با اولین خرابی، یک دستگاه جدید خریداری کنند. بنابراین تعمیر بهترین راه است. برای تعمیر چای ساز بوش می‌توانید از امداد آی.پی کمک بخواهید. خدمات این مجموعه دارای یک سال گارانتی است.

نمایندگی تعمیر چای ساز پارس خزر

خدمات نمایندگی تعمیر چای ساز پارس خزر به شرح زیر است:

یکی از دغدغه‌های اصلی در تعمیرات، استفاده از قطعات مناسب است. مجموعه امداد آی.پی- نمایندگی تعمیر چای ساز پارس خزر- با تهیه قطعات از تولیدکننده اصلی و استفاده از تعمیرکاران ماهر، در تلاش است تا بهترین خدمات را به مشتری ارائه دهد.

سرویس و تعمیر چای ساز با قطعات اصلی و اورجینال

روند سرویس و تعمیر چایساز با قطعات اصلی و اورجینال به شرح زیر است:

برای تعمیرات چای ساز، کتری برقی و … استفاده از قطعات مرغوب بسیار مهم است. استفاده از قطعات مرغوب در کنار تعمیرات حرفه‌ای موجب می‌شود تا دستگاه پس از تعمیر بیشتر عمر کند. البته عمر مفید چایساز تا حد زیادی به نحوه استفاده از آن بستگی دارد. مجموعه امداد آی.پی برای تعمیر چای ساز و … همواره از قطعات باکیفیت استفاده می‌کند تا دستگاه در مدت کوتاهی پس از تعمیر مجدداً خراب نشود. همه این روند در مورد تعمیر کتری برقی نیز وجود دارد. برای استفاده از خدمات این مجموعه که با گارانتی یک‌ساله و در محل ارائه می‌شود، تنها کافیست با یکی از شماره تلفن‌های آن تماس بگیرید.

مشکلات متداول چای ساز و تعمیر آنها از زبان تعمیرکار نمایندگی

بررسی مشکلات متداول چای ساز و تعمیر آنها از زبان تعمیرکار نمایندگی به شرح زیر است:

چای نوشیدنی محبوب ایرانیان است. وسایل زیادی هم برای تهیه این نوشیدنی وجود دارد. اما بهترین و سریع‌ترین آن‌‌‌‌‌‌‌‌ها چای ساز است. قطعاً وقتی خسته از محل کاربر می‌گردید، چای ساز اولین وسیله‌ای است که به سراغ آن می‌روید تا نوشیدنی گرم و گوارا را برای شما آماده کند. اما اگر با چایساز خراب مواجه شوید چه؟ این بخش از مقاله به مشکلات متداول چایسازها پرداخته تا کاربر بتواند با خواندن این بخش، به مشکلات دستگاه خود پی ببرد. البته تعداد کمی از این مشکلات و معایب در اینجا ذکر شده است. اگر مشکل دستگاه خود را پیدا نکرده‌اید با امداد آی.پی تماس بگیرید و از کارشناسان این مرکز در مورد تعمیر چای ساز مشاوره دریافت کنید.

آموزش عیب یابی و تعمیرات خاموش نشدن چای ساز  پس از جوش آمدن آب

آموزش عیب یاب یو تعمیرات خاموش نشدن چای ساز  پس از جوش آمدن آب به شرح زیر است:

 • معمولاً عملکرد کتری‌های برقی و چای‌سازها به‌گونه‌ای است که پس از جوش آمدن آب به‌طور اتومات خاموش می‌شوند.
 • اگر چایساز شما پس از جوش آمدن آب این عمل را انجام نمی‌دهد، احتمالاً سنسور دمای آن خراب است.

آموزش تعمیر و عیب یابی خاموش شدن  چای ساز قبل از اینکه آب به جوش بیاید

آموزش تعمیر و عیب یابی خاموش شدن  چای ساز قبل از اینکه آب به جوش بیاید  به قرار زیر است:

 • این مسئله باید به سرعت حل شود.
 • چون اساس درست کردن چای با جوش آمدن آب است و اگر چای ساز پیش از اینکه آب را به جوش بیاورد خاموش شود، عملاً بی‌استفاده خواهد شد.
 • در مورد این مسئله نیز باید به سنسور دمای چای ساز و سایر اجزای مرتبط با آن مشکوک شوید.
 • برای دریافت راهنمایی بیشتر می‌توانید با امداد آی.پی- نمایندگی تعمیر چای ساز در تهران- تماس بگیرید.

آموزش تعمیر و عیب یابی روشن نشدن چایساز

آموزش تعمیر و عیب یابی روشن نشدن چایساز   به شرح زیر است:

 • اولین دلیل روشن نشدن چای ساز و به‌طورکلی لوازم برقی ناشی از برق ساختمان است.
 • بهتر است پیش از بررسی دستگاه از وجود جریان در پریز، فیوز، دوشاخه و کابل دستگاه مطمئن شوید.
 • در غیر این صورت دکمه قطع و وصل یا یکی از سیم‌های آن و حتی برد الکترونیکی دستگاه نیز ممکن است خراب باشد.

نحوه عیب یابی و رفع ایراد داغ نشدن چای ساز

نحوه عیب یابی و رفع ایراد داغ نشدن چای ساز  به شرح زیر است:

 • شروع فرایند جوش آوردن آب با داغ شدن دستگاه است و عامل داغ شدن دستگاه المنت‌های حرارتی هستند.
 • برای رفع ایراد به وجود آمده در چای ساز و کتری برقی المنت حرارتی و اتصالات مربوط به آن را بررسی کنید.

نحوه تعمیرات و رفع ایراد خراب شدن دکمه‌های چای ساز

نحوه تعمیرات و رفع ایراد خراب شدن دکمه‌های چای ساز به شرح زیر است:

 • خرابی دکمه‌های دستگاه اغلب به علت نشت بخار آب در مدار یا گرم شدن بیش از حد دستگاه اتفاق می‌افتد.
 • برای رفع این مشکل بهتر است با یک متخصص مشورت کنید.

نتیجه گیری از خدمات رسمی تعمیرات چای ساز در نمایندگی امداد آی.پی

نتیجه گیری از خدمات رسمی تعمیرات چای ساز در نمایندگی امداد آی.پی به شرح زیر می باشد:

امداد آی پی یکی از قدیمی ترین مراکز تعمیرات لوازم خانگی، بیش از ۵۰ سال سابقه داشته و در حال حاضر با تمام نیازمندی های کاربران برای چنین خدماتی مطلع است.  در خدمات این مرکز می توانید مزیت های زیر را کسب کنید:

 • دسترسی به قطعات فابریک برندهای مختلف چای ساز با قیمت منصفانه
 • دسترسی به تعمیرکار حرفه ای چای ساز
 • صرفه جویی در هزینه ها تا حداکثر میزان ممکن
 • تعمیر چای ساز در محل و منزل
 • دسترسی به خدمات در هر ساعتی از شبانه روز
 • صرفه جویی در زمان دریافت خدمات
 • ارائه گارانتی معتبر برای خدمات تعمیرات چای ساز

امداد آی.پی، تعمیرگاه مجاز چای ساز، کلیه خدمات مربوط به تعمیر کتری چای ساز، تعمیر کتری برقی و … را نیز انجام می‌دهد. برای درخواست تعمیرکار با ما تماس بگیرید.

نمایندگی تعمیرات چای ساز در مرکز تهران

یوسف آباد ، فاطمی ، گیشا ، امیر آباد ، شهرآرا ، مطهری ، عباس آباد و… 021-88972003

نمایندگی تعمیرات چای ساز در شمال تهران

نیاوران ، زعفرانیه ، ولنجک ، الهیه ، جردن ، انرزگو ، پاسداران ، دروس ، شریعتی ، دولت ، ظفر ، میرداماد ، هروی و … 021-26351245

نمایندگی تعمیرات چای ساز در جنوب تهران

انقلاب ، آزادی ، جمهوری ، نازی آباد ، حافظ ، امام خمینی ، ولیعصر و … 021-66715774

نمایندگی تعمیرات چای ساز در شرق تهران

تهرانپارس ، نارمک ، رسالت ، سید خندان ، فرجام ، پیروزی ، حکیمیه ، لواسانات و … 021-77170513

نمایندگی تعمیر چای ساز در غرب تهران

آریاشهر ، آیت الله کاشانی ، اشرفی اصفهانی ، پونک ، شهران ، جنت آباد ، ستاری ، اکباتان ، تهرانسر و … 021-46019425

4.4/5 - (5 امتیاز)
21 دیدگاه برای این مطلب ثبت شده است
  avatar
  Elnaz 09 خرداد 1399

  سلام ببخشید بدنه استیل کتری چای ساز با مواد رسوب زدا سیاه شد و انگار سوخته امکان پاک شدنش وجود دارد؟ ممنون میشم پاسخ دهید

  پاسخ دادن
   avatar
   مدیریت امداد آی پی 24 خرداد 1399

   سلام، با چه مواد رسوب زدایی کردید؟

   پاسخ دادن
  avatar
  Monfared 26 خرداد 1399

  سلام . ببخشید یه سماور مدل Gts 301 مارک میگل دارم که محفظه شیشه ایی دورش شکسته. برای تعویض محفظه شیشه ایش چقدر هزینه میگیرید؟

  پاسخ دادن
  avatar
  رضا 29 مرداد 1399

  سلام.شما بدنه کتری چای ساز سانی مدل SKT-1880 دارید.و قیمت آن چند است

  پاسخ دادن
  avatar
  محمود کاظمی 10 آبان 1399

  سلام..چایی ساز فیلیپس هستش و کتری ان روشن نمیشود به تعمیر گاه مراجعه کردم گفتن کتری پرسی هستش و امکان تعمیر ندارد.لطفا راهنمایی کنید...سپاس

  پاسخ دادن
  avatar
  سعید طالبی 08 آذر 1399

  سلام وقت بخیر شیشه کتری چاساز مارک بکو شکسته امکان تعمیر است

  پاسخ دادن
  avatar
  مریم 15 دی 1399

  سلام ....ببخشید چای ساز من ورد استار هست کتری دیگه آب رو جوش نمیاره...میخواستم ببینم آیا قابل تعمیر هست ...چون ته کتری پرسی هست

  پاسخ دادن
  avatar
  فهیمه 15 دی 1399

  بدنه وشیشه چایی ساز استونی شکسته قابل تعمیر هست ؟

  پاسخ دادن
  avatar
  گلکار 21 دی 1399

  سلام خسته نباشید چای سازفلر روشن میکنم از دیروز تاحالا اینجوری شده کلیدشو میزنم وقتی اب سرد میریزم یه صدایی میده

  پاسخ دادن
   avatar
   امداد آی پی 08 بهمن 1399

   سلام، کلید باید تعویض شود و همچنین ترموستات و کنتاکت بررسی شود.

   پاسخ دادن
  avatar
  ساجدی پور 27 فروردین 1400

  سلام وقت بخیر من چایی ساز softlon دارم. که آب رو جوش نمیاره. میخواستم ببینم شما امکان تعمیرش رو دارید؟ کلا یک ماه بیشتر برام کار نکرد.

  پاسخ دادن
   avatar
   امداد آی پی 21 اردیبهشت 1400

   سلام، اگر چایساز شما آب را جوش نمیباشورد، برای تعمیرات باید برد الکترونیکی، ترموستات، المنت و کلید بررسی شود.

   پاسخ دادن
  avatar
  زمان 27 فروردین 1400

  سلام. وقت بخیر کتری برقی مارک Rosetta دارم که المنت اون سوخته. چون چراغ داخل کتری روشن میشه اما آب جوش نمیاره. آیا قابل تعمیره؟

  پاسخ دادن
   avatar
   امداد آی پی 21 اردیبهشت 1400

   سلام، اگر المنت پرسی نباشد قابل تعویض است و اگر پرسی باشد کاری نمیشود کرد.

   پاسخ دادن
  avatar
  باقری 14 اردیبهشت 1400

  سلام ببخشید چای یاز من اینوکس هست ارور E1میده و چای رو گرم نگه نمیداره ولی کتریش اب رو جوش میاره مشکلش چیه؟

  پاسخ دادن
  avatar
  انصاري 23 اردیبهشت 1400

  سلام چايساز من از مارك SAWAN است و كتري آن نشتي آب دارد كه فكر كنم از اطراف قسمت نشانگر درجه ميزان آب است. آيا امكان تعمير وجود دارد و هزينه تقريبي چقدر است؟

  پاسخ دادن
  avatar
  بیات 04 تیر 1400

  سلام آیا امکان تعمیر درب کتری ELEKTRA وجوددارد؟

  پاسخ دادن
  avatar
  ساداتی 27 بهمن 1400

  با سلام چای ساز من از برند BEEM هست و بیش از 10 سال هست که خریدم، چندماهی هست که صفحه گرم نگهدار قوری دایما هی خاموش می شود و اخیرا دیگه اصلا روشن نمیشه. امکان تعمیر آن وجود دارد؟ فکر کنم مشکل از بورد اون قسمت باشه، چون مواقعی که روشن میشد هم دایما دما پایین میاورد تا خاموش بشه.

  پاسخ دادن
   avatar
   امداد آی پی 22 آبان 1401

   سلام. بله برد چای ساز دچار مشکل شده است که باید تعمیر شود.

   پاسخ دادن
دیدگاهی بنویسید
نام خود را وارد کنید
ایمیل خود را وارد کنید
کامنت خود را وارد کنید
به مشاوره نیاز دارید؟
تماس بگیرید 021-91093903
فرم درخواست تعمیر