021-91093903
ثبت درخواست تعمیر
logo

امداد آی پی

نمایندگی تعمیرات قهوه ساز با ما در تماس باشید 021-91093903

تعمیر قهوه ساز

تعمیر قهوه ساز

اگر در منزل خود از قهوه ساز استفاده می‌کنید. حتماً باید یک تعمیرگاه قهوه ساز خوب را برای روز مبادا بشناسید. چراکه قهوه ساز هم مانند هر دستگاه برقی دیگر، ممکن است خراب شود و نیاز به تعمیر داشته باشد. با افزایش علاقه ایرانیان به نوشیدن قهوه کم‌کم پای قهوه ساز برقی به منازل باز شده است و دستگاه‌های قهوه ساز فقط مختص کافی‌شاپ‌ها، ادارات و… نیستند. برای تعمیر قهوه ساز صنعتی و خانگی می‌توانید از امداد آی.پی کمک بخواهید. خدمات این مجموعه در محل و منزل ارائه می‌شود؛ بنابراین برای تعمیر نیازی به مراجعه حضوری ندارد و تنها با یک تماس تلفنی در همان روز انجام خواهد شد.

ارائه خدمات تعمیر قهوه ساز در محل، به ویژه برای کاربران قهوه ساز های صنعتی بسیار مفید است. چرا که دستگاه در زمانی کوتاه تعمیر شده و می‌تواند مجدداً مورد استفاده قرار بگیرد. خدمات حضوری مجموعه امداد آی.پی، دارای یک سال گارانتی است.

عناوینی که در ادامه به بررسی آنها می پردازیم:

 • نمایندگی تعمیرات قهوه ساز برقی
 • هزینه تعمیر قهوه ساز
 • نمایندگی تعمیر قهوه ساز خانگی و صنعتی در محل و منزل
 • تعمیرگاه مجاز و مرکزی قهوه ساز برقی در تهران
 • خدمات قابل‌ارائه در امداد آی.پی
 • نمایندگی تعمیرات قهوه ساز زیمنس
 • نمایندگی تعمیرات قهوه ساز نوا
 • نمایندگی تعمیرات قهوه ساز قهوه ساز بوش
 • نمایندگی تعمیرات قهوه ساز کنوود
 • نمایندگی تعمیرات قهوه ساز فلر
 • نمایندگی تعمیرات قهوه ساز مولینکس
 • نمایندگی تعمیرات قهوه ساز گوسونیک
 • نمایندگی تعمیرات قهوه ساز اپکس
 • نمایندگی تعمیرات قهوه ساز ویداس
 • سرویس قهوه ساز با قطعات اصلی و اورجینال
 • مشکلات متداول قهوه ساز
 • آموزش عیب یابی و تعمیر خرابی مربوط به برد قهوه ساز
 • نحوه ارائه خدمات در امداد آی.پی: تعمیرکار قهوه ساز
 • نتیجه گیری از خدمات رسمی تعمیرات قهوه ساز در نمایندگی امداد آی.پی

نمایندگی تعمیرات قهوه ساز برقی

خدمات نمایندگی تعمیرات قهوه ساز برقی به شرح زیر است:

گاهی اوقات ایرادات به وجود آمده در دستگاه می‌تواند ناشی از عدم رعایت نظافت باشد. در این صورت شما می‌توانید با رعایت چند نکته، مشکل دستگاه را برطرف کنید؛ اما چطور می‌توان تشخیص داد که مشکل دستگاه از چه نوعی است و چگونه باید حل شود؟ احتمالاً اولین راه‌کار شما برای فهمیدن ایراد دستگاه، جستجو در اینترنت و خواندن مقاله‌های گوناگون خواهد بود؛ اما درنهایت بعد از مطالعه بسیار می‌فهمید که این راهکار نمی‌تواند برای رفع مشکل قهوه ساز به شما کمک کند. فقط چند ساعتی از وقت خود را تلف کرده و درنهایت هم به نتیجه دلخواهتان دست نخواهید یافت؛ اما مجموعه امداد آی.پی با ایجاد امکان ارائه خدمات تعمیر قهوه ساز در محل درصدد یاری مشتریان خود بر آمده است.

هزینه تعمیر قهوه ساز

برآورد هزینه تعمیر قهوه ساز به شرح زیر است:

سؤالی که برای اغلب کاربران قهوه ساز های برقی به ویژه قهوه ساز های صنعتی پیش می‌آید، هزینه تعمیرات این دستگاه است؛ زیرا اکثر تعمیرگاه‌ها، هزینه‌های متفاوتی را دریافت می‌کنند؛ اما باید بدانید که نمایندگی های مجاز، تحت نظارت و با مجوزهای رسمی فعالیت می‌کند و موظف است هزینه تعمیر را بر اساس نرخ مصوب نهادهای نظارتی دریافت کند؛ بنابراین برای تعمیر قهوه ساز بهتر است از تعمیرگاه‌های مجاز آن کمک بخواهید.

مجموعه امداد آی.پی یکی از نمایندگی‌ های مجاز تعمیر قهوه ساز برقی در تهران است. این مجموعه سابقه زیادی در زمینه تعمیرات دارد و از گذشته تاکنون به‌طور رسمی و با مجوزهای مربوط در این زمینه فعال است. هزینه‌ای که این مجموعه برای تعمیر قهوه ساز های صنعتی و خانگی دریافت می‌کند همگی بر اساس نرخ تعیین‌شده از سوی نهادهای نظارتی هستند. برای اطلاع از علت خرابی دستگاه و همچنین هزینه تعمیر می‌توانید با شماره تلفن‌های این مجموعه تماس بگیرید و پس از شرح مشکل از کارشناسان آن بخواهید هزینه را برای شما تخمین بزنند.

نمایندگی تعمیر قهوه ساز خانگی و صنعتی در محل و منزل

خدمات نمایندگی تعمیر قهوه ساز خانگی و صنعتی در محل و منزل به شرح زیر است:

مجموعه امداد آی.پی ارائه‌دهنده خدمات تعمیر قهوه ساز صنعتی و خانگی در محل و منزل است. این امکان به ویژه برای کافی‌شاپ دارها و کسانی که در محیط کار از قهوه ساز صنعتی استفاده می‌کنند بسیار مفید است؛ زیرا بدون اینکه نیاز باشد محل کار خود را ترک کنید، به راحتی می‌توانید، قهوه ساز خود را تعمیر کنید و به سایر فعالیت‌های خود نیز بپردازید. درعین‌حال عملیات تعمیر قهوه ساز در زمانی کوتاه و در حضور شما انجام خواهد شد. علاوه بر این، قهوه ساز شما در همان روز تعمیر و تحویل می‌شود. این مسئله به خودی خود کار شما را جلو می‌اندازد و مانع از هدر رفتن وقت می‌شود. چراکه وقتی قهوه ساز را برای تعمیر به تعمیرگاه می‌برید باید زمانی را برای تحویل دادن و تحویل گرفتن کالا صرف کنید، همچنین نمی‌توان ترافیک و مسائل دیگر را نادیده گرفت، بنابراین مجبور می‌شوید یک روز کاری خود را صرف تعمیر قهوه ساز برقی کنید و درنهایت هم تعمیر و تحویل دستگاه به روز دیگری موکول می‌شود.

مسلماً تعمیرکار وقت خود را فقط به تعمیر دستگاه شما اختصاص نمی‌دهد؛ بنابراین نمی‌توانید آن را در همان روز تحویل بگیرید؛ اما اگر خدمات تعمیر قهوه ساز برقی در محل به شما ارائه شود تمامی دقت تعمیرکار بر وسیله شما متمرکز می‌شود. در نتیجه در زمانی کوتاه آن را تعمیر خواهد کرد. تمام مسائل فوق در مورد قهوه ساز خانگی نیز صدق می‌کند؛ یعنی ارائه خدمات در منزل موجب می‌شود، وقت مشتری هدر نرود و دستگاه نیز به سرعت تعمیر شود.

مجموعه امداد آی.پی علاوه بر ارائه خدمات تعمیر قهوه ساز برقی در محل و منزل، عوامل دیگری را نیز برای تسریع در ارائه خدمات در نظر گرفته است. به‌طور مثال این مجموعه دارای نمایندگی‌های متعدد در تهران است. از هر جای تهران که تماس بگیرید مطمئناً یکی از شعب امداد آی.پی در نزدیکی شماست؛ بنابراین تکنسین مربوط در زمان کوتاهی پس از تماس شما در محل حاضر می‌شود. البته نمی‌توان مهارت تعمیرکار را نیز نادیده گرفت. مجموعه امداد آی.پی در حال همکاری با بهترین متخصصان در سطح تهران است؛ بنابراین تکنسینی که به محل اعزام می‌شود به ایراد دستگاه کاملاً واقف است. آن را به سرعت تشخیص می‌دهد و تعمیر می‌کند. اگر برای تعمیر قهوه ساز برقی خود عجله دارید، امداد آی.پی گزینه خوبی برای تعمیرات آن است؛ زیرا خدمات مطلوب و باکیفیت را در زمانی کوتاه به مشتری ارائه خواهد داد.

تعمیرگاه مجاز و مرکزی قهوه ساز برقی در تهران

ویژگی های تعمیرگاه مجاز و مرکزی قهوه ساز برقی در تهران به شرح زیر است:

برای انتخاب یک تعمیرگاه مجاز قهوه ساز برقی باید ویژگی‌هایی را در آن در نظر بگیرید. البته هر فرد از یک تعمیرگاه مطلوب انتظارات متفاوتی دارد؛ اما مجموعه ویژگی‌هایی هستند که بهتر است تعمیرگاه انتخابی این ویژگی‌ها را داشته باشد.

 1. مجوزهای رسمی

حتماً می‌دانید که برای اعتماد به هر جایی باید اول به مجوزهای آن دقت کنید. تعمیرگاه‌هایی که برای فعالیت خود مجوز رسمی دارند، معمولاً خدمات بهتری را ارائه می‌دهند. همچنین اگر در حین تعمیر برای وسیله شما مشکلی پیش بیاید یا به هر دلیلی از خدمات آن راضی نباشید، تعمیرگاه موظف به پاسخگویی است.

 1. تجربه و سابقه

بهتر است برای تعمیر قهوه ساز یا سایر لوازم برقی به یک تعمیرگاه خوش‌نام و باسابقه مراجعه کنید. این تعمیرگاه‌ها به دلیل سابقه‌ای که در امر تعمیرات دارند، همواره از تکنسین‌های باتجربه‌تر برای ارائه خدمات استفاده می‌کنند. همان‌طور که می‌دانید مهارت تعمیرکار و شناخت کامل او از دستگاه، در کیفیت خدمات ارائه‌شده نقش مهمی دارد.

 1. هزینه تعمیر مناسب

تعمیرگاه‌های مجاز موظف‌اند که هزینه تعمیر را بر اساس نرخ مصوب نهادهای نظارتی دریافت کنند. دستمزد تعمیرکار و قیمت قطعات از پیش تعیین شده است و مبلغ بالایی نیست.

 1. سرعت عمل در ارائه خدمات

سرعت عمل در ارائه خدمات بسیار مهم است. یک تعمیرگاه خوب نیروی انسانی و امکانات کافی را برای ارائه خدمات سریع‌تر به مشتری، در دسترس دارد.

 1. ارائه خدمات در محل

ارائه خدمات در محل امتیازی است که یک تعمیرگاه خوب برای صرفه‌جویی در وقت مشتری، افزایش سرعت عمل در ارائه خدمات و درنهایت افزایش رضایت مشتری در نظر می‌گیرد.

 1. استفاده از قطعات مرغوب

مهارت تعمیرکار و قطعه مصرفی در کنار هم کیفیت خدمات ارائه‌شده را شکل می‌دهند؛ بنابراین هرچقدر از قطعه باکیفیت‌تری در هنگام تعمیرات استفاده شود، کیفیت خدمات ارائه‌شده بالاتر می‌رود و رضایت مشتری را به همراه دارد. رضایت مشتری از خدمات ارائه‌شده موجب تبدیل شدن او به مشتری دائمی تعمیرگاه می‌شود.

خدمات قابل‌ارائه در امداد آی.پی

خدمات قابل‌ارائه در امداد آی.پی به شرح زیر است:

کلیه خدمات تعمیرات قهوه ساز های زیمنس، نوا، بوش، کنوود، فلر، مولینکس، گوسونیک، اپکس، ویداس و… در این مرکز قابل‌ارائه است. برای گرفتن راهنمایی می‌توانید با شماره تلفن‌های امداد آی.پی تماس بگیرید و با کارشناسان این مرکز صحبت کنید. این کارشناسان شما را در مورد جزییات کار، مانند هزینه تعمیرات آن، علت ایجاد مشکل و بعضاً چگونگی حل مشکل یاری خواهند کرد. خدماتی که در این مرکز قابل‌ارائه است عبارت‌اند از:

 • تعمیر و تعویض سوپاپ
 • گروپ هد
 • نازل بخار
 • دستگیره پرتافیلتر
 • پرتافیلتر
 • بسکت فیلتر
 • مخزن
 • پمپ آب
 • ترموستات
 • تعمیر برد قهوه ساز
 • تعویض واشر
 • تعویض تاچ پنل
 • تعمیر تعویض پمپ لرزشی
 • پمپ چرخشی
 • تعویض المنت حرارتی
 • تعویض لوله بخار
 • تعویض ناودانی

و خدمات تعمیر و تعویض سایر قطعات و بخش‌های قهوه ساز که همگی در مجموعه امداد آی.پی قابل‌ارائه هستند. خدمات تعمیر قهوه ساز در تهران و با یک سال گارانتی ارائه خواهد شد.

نمایندگی تعمیرات قهوه ساز زیمنس

خدمات نمایندگی تعمیرات قهوه ساز زیمنس به شرح زیر است:

قهوه ساز های زیمنس از قیمت بالایی در بازار برخوردارند. این قهوه ساز با تولید تعداد شات های بیشتر، در زمره قهوه ساز های صنعتی قرار می‌گیرد. برای تعمیر قهوه ساز صنعتی و خانگی زیمنس با امداد آی.پی تماس بگیرید.

نمایندگی تعمیرات قهوه ساز نوا

خدمات نمایندگی تعمیرات قهوه ساز نوا به شرح زیر است:

مجموعه امداد آی.پی نمایندگی تعمیر قهوه ساز نوا در تهران است. برای تعمیر تمامی مدل‌های قهوه ساز نوا، از امداد آی.پی کمک بخواهید.

نمایندگی تعمیرات قهوه ساز قهوه ساز بوش

خدمات نمایندگی تعمیرات قهوه ساز بوش به شرح زیر است:

بوش آلمان تولیدکننده انواع لوازم خانگی کوچک و بزرگ است. محصولات این شرکت در بازار ایران از کیفیت خوب و قیمت بالایی برخوردارند. البته این برند طرفدارهای زیادی در کشور ما دارد. به‌گونه‌ای که همواره یکی از گزینه‌های خرید است. مجموعه امداد آی.پی نمایندگی تعمیرات قهوه ساز بوش را در تهران بر عهده دارد. برای تعمیرات این دستگاه می‌توانید با این مرکز تماس بگیرید.

نمایندگی تعمیرات قهوه ساز کنوود

خدمات نمایندگی تعمیرات قهوه ساز کنوود به شرح زیر است:

کنوود یک برند عامه‌پسند است که تقریباً همه تولیدات آن را دوست دارند. قهوه ساز برقی نیز یکی از تولیدات این برند است. ازآنجایی‌که کنوود خدمات پس از فروش خوبی در ایران ندارد. برای تعمیر قهوه ساز کنوود می‌توانید از متخصصان امداد آی.پی کمک بخواهید. این متخصصان باتجربه‌ای که در زمینه تعمیر محصولات این برند دارند، می‌توانند بهترین خدمات را به مشتریان ارائه دهند.

نمایندگی تعمیرات قهوه ساز فلر

خدمات نمایندگی تعمیرات قهوه ساز فلر به شرح زیر است:

برند فلر چند سالی است که به بازار ایران راه پیدا کرده و به دلیل کیفیت کالا‌های خود، طرفداران زیادی پیدا کرده است. قهوه ساز نیز یکی از محصولات تولید این برند است. مجموعه امداد آی.پی نمایندگی تعمیرات قهوه ساز فلر و سایر کالاهای تولید این برند است. فقط کافیست با این مرکز تماس بگیرید و با کارشناسان ما در مورد خرابی دستگاهتان گفتگو کنید.

نمایندگی تعمیرات قهوه ساز مولینکس

خدمات نمایندگی تعمیرات قهوه ساز مولینکس به شرح زیر است:

برند مولینکس بیشتر با تولید آسیاب و غذاساز و … مشهور است اما سایر محصولات برقی مانند قهوه ساز را نیز تولید می‌کند. کیفیت خوب قطعات بکار برده شده در محصولات تولید این برند، دلیل ماندگاری آن است. برای تعمیر قهوه ساز صنعتی و خانگی برند مولینکس می‌توانید از امداد آی.پی کمک بخواهید.

نمایندگی تعمیرات قهوه ساز گوسونیک

خدمات نمایندگی تعمیرات قهوه ساز گوسونیک به شرح زیر است:

شاید قهوه ساز های برند چینی گوسونیک نسبت به سایر برندها بیشتر دچار خرابی شوند؛ اما به دلیل قیمت مناسبشان همواره طرفدار دارند. برای سرویس و تعمیر این وسیله می‌توانید با امداد آی.پی، نمایندگی تعمیر قهوه ساز گوسونیک در تهران تماس بگیرید و از خدمات حضوری و تلفنی این مرکز استفاده کنید.

نمایندگی تعمیرات قهوه ساز اپکس

خدمات نمایندگی تعمیرات قهوه ساز اپکس به شرح زیر است:

نمی‌توان در ایران از برندهای خارجی انتظار ارائه خدمات پس از فروش داشت؛ اما برای تعمیرات قهوه ساز های اپکس می‌توانید از امداد آی.پی کمک بخواهید. این مجموعه از متخصصان باتجربه تعمیر همین برند، برای ارائه خدمات خود استفاده می‌کند.

نمایندگی تعمیرات قهوه ساز ویداس

خدمات نمایندگی تعمیرات قهوه ساز ویداس به شرح زیر است:

مجموعه امداد آی.پی نمایندگی تعمیرات قهوه ساز ویداس را بر عهده دارد. خرابی گزارش‌شده برای این دستگاه تقریباً زیاد است؛ اما نگران نباشید. کارشناسان این مجموعه قادرند دستگاه شما را با بهترین کیفیت و با استفاده از قطعات مرغوب تعمیر کنند، به‌گونه‌ای که پس از تعمیر از کیفیت عملکرد دستگاهتان بسیار راضی باشید.

سرویس قهوه ساز با قطعات اصلی و اورجینال

خدمات سرویس قهوه ساز با قطعات اصلی و اورجینال به شرح زیر است:

قطعات یک دستگاه نیز مانند ساختار بدن انسان عملکرد صحیح آن را شکل می‌دهند. حال اگر هر یک از این قطعات در هنگام تعمیر با یک قطعه بی‌کیفیت جایگزین شوند، قطعاً دستگاه پس از تعمیر عملکرد سابق را نخواهد داشت. همچنین به دلیل کیفیت کم قطعه استفاده‌شده، دستگاه به زودی مجدداً خراب می‌شود. برای تعمیر قهوه ساز خود از مجموعه امداد آی.پی کمک بخواهید. این مجموعه با استفاده از قطعات مرغوب و باکیفیت و همچنین همکاری با تکنسین‌های متخصص، کیفیت عملکرد دستگاه شما پس از تعمیر را تضمین خواهد کرد.

مشکلات متداول قهوه ساز

بررسی مشکلات متداول قهوه ساز به شرح زیر است:

در این بخش با مشکلات متداول دستگاه قهوه ساز آشنا خواهید شد. تمامی لوازم برقی منزل ممکن است در طول عمر مفید خود دچار مشکلات مشابهی شوند که به راحتی قابل‌حل باشند. تعدادی از مشکلات و معایب متداول قهوه ساز های صنعتی و خانگی در این بخش آورده شده‌اند. در صورتی که مشکل دستگاه خود را در این بخش نیافتید، اصلاً نگران نباشید. شما می‌توانید با امداد آی.پی تماس بگیرید و از کارشناسان این مرکز مشاوره تلفنی رایگان دریافت کنید.

آموزش تعمیر و عیب یابی گرم نکردن آب توسط قهوه ساز

آموزش تعمیر و عیب یابی گرم نکردن آب توسط قهوه ساز به شرح زیر است:

در مورد این مشکل دو حالت وجود دارد. یا قهوه ساز شما روشن نمی‌شود و در نتیجه آب را گرم نمی‌کند یا قهوه ساز روشن می‌شود و تنها آب گرم نمی‌شود. در صورتی که قهوه ساز شما روشن نمی‌شود. پریز، دوشاخه، کابل دستگاه، فیوز و سایر اتصالات برقی را چک کنید. عمدتاً علت روشن نشدن دستگاه مشکلاتی در برق‌رسانی است؛ اما اگر دستگاه شما روشن می‌شود و آب را گرم نمی‌کند حتماً المنت حرارتی آن خراب است و باید تعویض شود.

عیب یابی و تعمیرات رقیق بودن قهوه در قهوه ساز

عیب یابی و تعمیرات رقیق بودن قهوه در قهوه ساز به شرح زیر است:

اگر در هنگام تهیه قهوه در قهوه ساز برقی از آب گرم استفاده شود، قهوه خروجی از دستگاه رقیق خواهد بود. البته این مشکل تا حد زیادی به مقدار قهوه مصرفی شما بستگی دارد نه دستگاه قوه ساز. ممکن است قهوه مصرفی شما کم باشد و در نتیجه غلظت قهوه کم شود.

چرا آب به دمای جوش می‌رسد اما از لوله وسط فوران قهوه ساز نمی‌کند، برای عیب یابی په باید کرد؟

در صورت بروز این اسراد برای تعمیرات قهوه ساز از نکات زیر استفاده کنید:

ترموستات دستگاه شما تنظیم نیست. ترموستات بعضی از دستگاه‌های قهوه ساز قابل تنظیم است؛ اما برخی دیگر که این قابلیت را ندارند در هنگام بروز چنین مشکلی باید تعویض شوند. دلیل دوم بروز این مشکل مسدود شدن سوراخ‌های سوپاپ در اثر تجمع خرده قهوه یا رسوب آب است. برای رفع این مشکل اجزای قهوه ساز را تفکیک کنید، سپس سوپاپ را به دقت تمیز کنید. شکستگی یا خمیده شدن سوپاپ نیز می‌تواند از دلایل دیگر بروز این مشکل باشد.

آموزش عیب یابی و تعمیر خرابی مربوط به برد قهوه ساز

آموزش عیب یابی و تعمیر خرابی مربوط به برد قهوه ساز  به شرح زیر است:

برای تعمیر برد قهوه ساز باید با یک متخصص تماس بگیرید. اگر متوجه مشکلاتی در برد دستگاه شده‌اید همین حالا با کارشناسان امداد آی.پی تماس بگیرید. شما می‌توانید با تماس با این مرکز و شرح مشکل در مورد علت خرابی دستگاه خود و اینکه مشکل به وجود آمده در کدام بخش است، از کارشناسان این مرکز اطلاعات کسب کنید. کلیه خدمات مجموعه امداد آی.پی با گارانتی یک‌ساله ارائه می‌شود.

نحوه ارائه خدمات در امداد آی.پی: تعمیرکار قهوه ساز

نحوه ارائه خدمات در امداد آی.پی: تعمیرکار قهوه ساز به شرح زیر است:

پس از تماس با کارشناسان تعمیر قهوه ساز برقی و شرح مشکل، در صورت نیاز کارشناسان و تعمیرکارهای مجموعه امداد آی.پی در اسرع وقت و در کمترین فاصله زمانی از نزدیک‌ترین نمایندگی به محل اعزام می‌شوند. ابتدا کارشناسان امداد آی.پی نحوه عملکرد دستگاه شما را به دقت بررسی می‌کنند. سپس به شرح کامل علت خرابی، تعداد قطعات نیازمند تعمیر یا تعویض، هزینه تعمیر و زمان مورد نیاز برای تعمیر می‌پردازند. پس از تعمیر، عملکرد دستگاه کاملاً برای شما تست می‌شود تا از عملکرد صحیح آن اطمینان حاصل کنید.

نتیجه گیری از خدمات رسمی تعمیرات قهوه ساز در نمایندگی امداد آی.پی

نتیجه گیری از خدمات رسمی تعمیرات قهوه ساز در نمایندگی امداد آی.پی به شرح زیر می باشد:

 • ارائه گارانتی معتبر برای تعمیر قهوه ساز
 • انجام خدمات تعمیرات دستگاه در محل و منزل و محل کار
 • استفاده از قطعات فابریک برند قهوه ساز
 • بهینه سازی هزینه تعمیرات تا حداکثر میزان ممکن
 • امکان دسترسی به خدمات در هر ساعتی از شبانه روز
 • تعمیر دستگاه با استفاده از تعمیرکاران حرفه ‌ای
 • حفظ حداکثری کیفیت قهوه ساز بعد از انجام خدمات تعمیرات

نمایندگی تعمیرات قهوه ساز در مرکز تهران

یوسف آباد ، فاطمی ، گیشا ، امیر آباد ، شهرآرا ، مطهری ، عباس آباد و… 021-88972003

نمایندگی تعمیرات قهوه ساز در شمال تهران

نیاوران ، زعفرانیه ، ولنجک ، الهیه ، جردن ، انرزگو ، پاسداران ، دروس ، شریعتی ، دولت ، ظفر ، میرداماد ، هروی و … 021-26351245

نمایندگی تعمیرات قهوه ساز در جنوب تهران

انقلاب ، آزادی ، جمهوری ، نازی آباد ، حافظ ، امام خمینی ، ولیعصر و … 021-66715774

نمایندگی تعمیرات قهوه ساز در شرق تهران

تهرانپارس ، نارمک ، رسالت ، سید خندان ، فرجام ، پیروزی ، حکیمیه ، لواسانات و … 021-77170513

نمایندگی تعمیر قهوه ساز در غرب تهران

آریاشهر ، آیت الله کاشانی ، اشرفی اصفهانی ، پونک ، شهران ، جنت آباد ، ستاری ، اکباتان ، تهرانسر و … 021-46019425

امتیاز
دیدگاهی بنویسید
نام خود را وارد کنید
ایمیل خود را وارد کنید
کامنت خود را وارد کنید
به مشاوره نیاز دارید؟
تماس بگیرید 021-91093903
فرم درخواست تعمیر