021-91093903
ثبت درخواست تعمیر
logo

امداد آی پی

نمایندگی تعمیرات غذاساز با ما در تماس باشید 021-91093903

تعمیر غذاساز

تعمیر غذاساز

این مقاله در مورد نمایندگی تعمیر غذاساز است. احتمالاً وقتی این وسیله خراب می‌شود، در مورد تعمیر آن مردد هستید و نمی‌دانید کار تعمیر را به کجا بسپارید. این مقاله شما را در مورد چگونگی انتخاب یک نمایندگی تعمیرات غذاساز، ویژگی آن‌‌‌‌‌‌‌‌ها، هزینه تعمیر و مشکلات متداول غذاساز آشنا خواهد کرد. همان‌طور که می‌دانید غذاساز یک دستگاه چندکاره است که کارهایی مانند، آسیاب کردن، مخلوط کردن، خرد کردن سبزی و گوشت، رنده کردن و … را انجام می‌دهد. بنابراین اگر خراب شود، نمی‌توان خیلی برای تعمیر آن تعلل کرد. زیرا خرابی این وسیله، بسیاری از کارهای خانه را دشوار می‌کند و به تأخیر می‌اندازد. مسلماً باید تعمیر این عصای دست را به جایی سپرد که در تعمیرات این وسیله تجربه کافی داشته باشد تا دستگاه در مدت کوتاهی پس از تعمیر مجدداً خراب نشود.

عناوینی که در ادامه به بررسی آنها می پردازیم:

 • نمایندگی تعمیرات غذاساز در تهران
 • هزینه تعمیرات غذاساز
 • خدمات تعمیر غذاساز در محل و منزل، در کوتاه‌ترین زمان ممکن
 • تعمیرگاه مجاز و مرکزی غذاساز در تهران
 • نحوه ارائه خدمات در امداد آی.پی: تعمیرکار غذاساز
 • خدمات قابل ‌ارائه در امداد آی.پی
 • سرویس و تعمیر غذاساز با قطعات اصلی و اورجینال
 • مشکلات متداول غذاساز
 • نتیجه گیری از خدمات رسمی تعمیرات غذاساز در نمایندگی امداد آی.پی

نمایندگی تعمیرات غذاساز در تهران

خدمات نمایندگی تعمیرات غذاساز در تهران به شرح زیر است:

حتماً وقتی یکی از وسایل منزل شما خراب می‌شود در مورد علت خرابی آن کنجکاو خواهید بود. برای رفع این کنجکاوی چه خواهید کرد؟ احتمالاً به تعمیرگاه‌ها مراجعه می‌کنید و با شرح مشکل دستگاه، علت را جویا می‌شوید یا مشکل دستگاه را در صفحات مختلف اینترنت جستجو می‌کنید تا به جواب برسید. اما هر دوی این راه‌ها نه‌تنها پاسخی به شما نمی‌دهد بلکه با این کار زمان زیادی را نیز هدر خواهید داد. اما مجموعه امداد آی.پی، نمایندگی تعمیر غذاساز در تهران، امکان ارائه خدمات تعمیر غذاساز در محل را برای مشتریان خود فراهم کرده است. با تماس با این مرکز می‌توانید، علت خرابی دستگاه، هزینه تعمیر و سایر سؤالات خود در رابطه با تعمیر غذاساز را از کارشناسان این مرکز بپرسید و پاسخ آن‌‌‌‌‌‌‌‌ها را در زمانی کوتاه و بدون اتلاف وقت دریافت کنید. کارشناسان این مرکز در زمان بسیار کوتاهی پس از تماس تلفنی، برای بررسی دستگاه به منزل شما مراجعه می‌کنند.

هزینه تعمیرات غذاساز

برآورد هزینه تعمیرات غذاساز به شرح زیر است:

بحث هزینه تعمیرات، همواره پیشتاز میدان است. این سؤال یکی از اولین سؤال‌هایی است که از کارشناسان امداد آی.پی پرسیده می‌شود. برای افزایش آگاهی، باید بدانید، تعمیرگاه‌هایی که با مجوز‌های رسمی در حال فعالیت‌اند برای تعمیرات نرخ ثابتی دارند. هزینه تعمیرات با توجه به کاری که برای دستگاه انجام می‌شود و قطعات نیازمند تعویض محاسبه خواهد شد.

قیمت قطعه تعویضی که کاملاً مشخص و از پیش تعیین شده است. اما در تعمیرگاه‌ های مجاز، دستمزد تعمیرکار را خود فرد تعیین نمی‌کند. این هزینه توسط نظارتی تعیین می‌شود. بنابراین تعمیرکاران مجاز نمی‌توانند هزینه اضافی از مشتری دریافت کنند. چرا که این کار تخلف است. بنابراین اگر برای تعمیر غذاساز به یک تعمیرگاه مطمئن و مجوز دار مراجعه کرده‌اید در مورد هزینه‌ها نگران نباشید. امداد آی.پی، تعمیرگاه مجاز غذاساز، چندین دهه است که تحت نظارت و با مجوزهای رسمی نهادهای مربوط فعالیت می‌کند. هزینه تعمیرات در این مجموعه کم است و بر اساس نرخ مصوب دریافت می‌شود. همشهریان عزیز تهرانی می‌توانند با این مجموعه تماس بگیرند و با شرح مشکل، هزینه تعمیرات را از کارشناسان این مرکز جویا شوند تا درنهایت با آگاهی کامل از علت خرابی و هزینه تعمیر غذاساز، اقدام به تعمیر آن کنند.

خدمات تعمیر غذاساز در محل و منزل، در کوتاه‌ترین زمان ممکن

نحوه ارائه خدمات تعمیر غذاساز در محل و منزل، در کوتاه‌ترین زمان ممکن به شرح زیر است:

غذاساز ها جزو وسایل کوچک آشپزخانه هستند و شاید حمل‌ونقل آن‌‌‌‌‌‌‌‌ها تا تعمیرگاه به‌اندازه لوازمی مثل یخچال و لباس‌شویی دشوار نباشد. اما ارائه خدمات در محل همواره مفید است. چراکه که دیگر نیازی نیست برای تعمیر غذاساز، از منزل خارج شوید، در ترافیک بمانید و بخش زیادی از وقت خود را برای این کار تلف کنید. درنهایت هم تعمیرات غذاساز به روزهای دیگر موکول شود و تا چندین روز از داشتن آن محروم باشید. ارائه خدمات تعمیر غذاساز در محل و منزل به ویژه برای افراد شاغل و پرمشغله بسیار مفید است. زیرا تنها با یک تماس تلفنی با امداد آی.پی می‌توانید، غذاساز خود را در زمانی کوتاه و تنها در عرض چند ساعت تعمیر و مجدداً از آن استفاده کنید.

مجموعه امداد آی.پی نمایندگی تعمیرات غذاساز در تهران است، این مجموعه دارای شعبه‌های متعدد در سطح شهر است. به همین علت از هر منطقه‌ای از تهران که تماس بگیرید، تکنسین مربوط از نزدیک‌ترین نمایندگی اعزام خواهد شد. بنابراین در زمان بسیار کوتاهی در محل حاضر می‌شود. همچنین با مهارتی که این تعمیرکاران در تعمیر غذاساز دارند، عیب دستگاه را بسیار سریع تشخیص می‌دهند و آن را تعمیر می‌کنند. به دلیل مهارت و سرعت این تعمیرکاران، خدمات تعمیر غذاساز در محل بسیار سریع صورت می‌پذیرد و شما می‌توانید به راحتی و در همان روز دستگاه خود را تعمیر و مجدداً از آن استفاده کنید.

تعمیرگاه مجاز و مرکزی غذاساز در تهران

ویژگی های تعمیرگاه مجاز و مرکزی غذاساز در تهران به شرح زیر است:

اگر حالا حالاها قصد تعویض غذاساز خود را ندارید باید تعمیر آن را به جایی بسپارید که با ارائه خدمات صحیح و اصولی، دستگاه شما را تا مدت‌ها از سرویس و تعمیر بی‌نیاز کند. درعین‌حال قیمت خوبی داشته و قابل‌اطمینان باشد. برای داشتن همه این موارد باید به تعمیرگاه مجاز غذاساز مراجعه کنید. اما چگونه می‌توان یک تعمیرگاه مجاز غذاساز را از سایرین تشخیص داد؟

 1. مجوز رسمی

پیش از این نیز به این نکته اشاره شد که یک تعمیرگاه مطمئن با مجوزهای رسمی و تحت نظارت نهادهای مرتبط فعالیت می‌کند.

 1. پایین بودن هزینه تعمیرات

بحث پایین بودن هزینه تعمیرات نیز با مراجعه به یک تعمیرگاه مجاز محقق می‌شود. زیرا این تعمیرگاه‌ها موظف‌اند هزینه تعمیرات را بر اساس نرخ مصوب نهادهای نظارتی دریافت کنند.

 1. داشتن سابقه و تجربه

مسلماً در مورد تعمیر لوازم برقی داشتن سابقه و تجربه حرف اول را می‌زند. چراکه هرچقدر تعمیرکار مربوط باسابقه‌تر باشد، بیشتر با جزییات دستگاه و چگونگی رفع عیوب آن آشناست و بهتر می‌تواند آن را تعمیر کند. در این بین تعمیرگاه‌های نام‌آشناتر که تجربه بیشتری هم در زمینه تعمیرات دارند، همواره از تعمیرکاران باتجربه استفاده می‌کنند.

 1. پاسخگویی تلفنی مناسب

مرکزی که پاسخگویی تلفنی مناسبی دارد به مراتب خدمات حضوری را بهتر انجام می‌دهد. چراکه خدمات تلفنی نیز بخشی از فرآیند تعمیر است و باید درست انجام شود.

 1. ارائه خدمات در محل

ارائه خدمات در محل امتیازی است که یک تعمیرگاه خوب برای راحتی و رضایت مشتریان خود در نظر می‌گیرد. این کار سرعت ارائه خدمات را افزایش می‌دهد و از اتلاف وقت مشتری جلوگیری می‌کند.

 1. سرعت در ارائه خدمات

مسلماً همه مایل‌اند که کار تعمیرات دستگاه در تایم کوتاهی انجام شود و به روزها و هفته‌های دیگر موکول نشود. این کار به مهارت تعمیرکار و نحوه ارائه خدمات تعمیرگاه وابسته است. سرعت عمل بیشتر در ارائه خدمات رضایت بیشتر مشتریان را به دنبال دارد.

 1. تعمیر دستگاه با استفاده از قطعات اصلی و اورجینال

استفاده از قطعه اصلی به ‌اندازه مهارت و سابقه تعمیرکار در تعمیر یک دستگاه مؤثر است. استفاده از قطعات بی‌کیفیت، کیفیت خدمات را نیز کاهش می‌دهد.

نحوه ارائه خدمات در امداد آی.پی: تعمیرکار غذاساز

شرایط و نحوه ارائه خدمات در امداد آی.پی: تعمیرکار غذاساز به شرح زیر است:

پس از تماس با کارشناسان تعمیر غذاساز و شرح مشکل، در صورت نیاز کارشناسان و تعمیرکارهای مجموعه امداد آی.پی در اسرع وقت و در کمترین فاصله زمانی از نزدیک‌ترین نمایندگی به محل اعزام می‌شوند. ابتدا کارشناسان امداد آی.پی نحوه عملکرد دستگاه شما را به دقت بررسی می‌کنند. سپس به شرح کامل علت خرابی، تعداد قطعات نیازمند تعمیر یا تعویض، هزینه تعمیر و زمان موردنیاز برای تعمیر می‌پردازند. پس از تعمیر، عملکرد دستگاه کاملاً برای شما تست می‌شود تا از عملکرد صحیح آن اطمینان حاصل کنید.

خدمات قابل ‌ارائه در امداد آی.پی

خدمات قابل ارائه در امداد آی.پی به شرح زیر است:

کلیه خدمات مربوط به تعمیر غذاساز های مولینکس، سایا، ویداس، کنوود، فیلیپس، بوش، پاناسونیک، بایترون و … در مجموعه امداد آی.پی قابل‌ارائه است. این مجموعه نمایندگی تعمیرات غذاساز است و تمامی خدمات خود را در ب منزل و با یک سال گارانتی ارائه می‌دهد. یعنی در صورتی که پس از تعمیر بخشی از دستگاه که توسط این مجموعه تعمیر شده است مجدداً خراب شود امداد آی.پی تا مدت یک سال بدون دریافت هیچ هزینه‌ای ایراد آن را برطرف خواهد کرد. خدمات قابل‌ارائه در این مجموعه عبارت‌اند از:

 • تعمیرات و تعویض رابط انتقال‌دهنده قدرت موتور
 • تعمیر کوپلینگ کاسه غذاساز
 • تعویض تیغه و همزن
 • دیسک ورقه زنی
 • مهره و تیغه
 • تعمیر گیربکس غذاساز
 • تعویض ساچمه محکم کننده تیغه و توری
 • تعمیر الکتروموتور
 • تعمیر و تعویض پروانه خنک‌کننده
 • تعمیر برد الکترونیکی
 • بدنه گیربکس
 • میکروسوییچ حفاظتی
 • تعویض اهرم

و تعمیرات مربوط به سایر قسمت‌های غذاساز که همگی در مجموعه امداد آی.پی قابل‌ارائه هستند. برای استفاده از مشاوره‌های تلفنی و خدمات تعمیر غذاساز در محل، کافیست با شماره تلفن‌های این مجموعه تماس بگیرید.

نمایندگی تعمیر غذاساز مولینکس

خدمات نمایندگی تعمیر غذاساز مولینکس به شرح زیر است:

مولینکس در تولید لوازمی مانند غذاساز، آسیاب، خردکن و… بسیار مشهور است و تقریباً محصولات باکیفیتی تولید می‌کند. به‌گونه‌ای که دستگاه در مدت گارانتی هرگز دچار مشکل نخواهد شد. اگر تاریخ گارانتی دستگاه شما گذشته است و به دنبال نمایندگی تعمیرات غذاساز مولینکس هستید، می‌توانید امداد آی.پی را انتخاب و از خدمات این مجموعه استفاده کنید.

نمایندگی تعمیر غذاساز سایا

خدمات نمایندگی تعمیر غذاساز سایا به شرح زیر است:

غذاساز سایا در سال‌های اول تولید بسیار محبوب شد. می‌توان گفت مبدأ استفاده از غذاساز در ایران با برند سایا شروع شد. مجموعه امداد آی.پی نمایندگی تعمیر غذاساز سایا در تهران است. این مجموعه خدمات خود را با استفاده از قطعات اصلی همین برند ارائه می‌دهد.

نمایندگی تعمیر غذاساز ویداس

خدمات نمایندگی تعمیر غذاساز ویداس به شرح زیر است:

اگر در منزل خود از غذاساز های کاربردی ویداس استفاده می‌کنید، برای تعمیر آن می‌توانید از امداد آی.پی- نمایندگی تعمیر غذاساز ویداس در تهران- استفاده کنید.

نمایندگی تعمیر غذاساز کنوود

خدمات نمایندگی تعمیر غذاساز کنوود به شرح زیر است:

امداد آی.پی یکی از نمایندگی های تعمیر غذاساز کنوود در تهران است. کاربران این دستگاه می‌توانند برای تعمیر آن، با امداد آی.پی تماس بگیرند و از خدمات تلفنی و حضوری این مجموعه استفاده کنند.

نمایندگی تعمیر غذاساز فیلیپس

خدمات نمایندگی تعمیر غذاساز فیلیپس به شرح زیر است:

غذاساز های فیلیپس بین محصولات بد و خوب این برند، خودی نشان داده و چندان هم بد نیستند. مجموعه امداد آی.پی، نمایندگی تعمیر غذاساز های فیلیپس آماده برطرف کردن تمامی ایراداتی است که برای دستگاه شما پیش می‌آید. فقط کافیست با این مجموعه تماس بگیرید و عیب دستگاه را برای کارشناسان این مرکز شرح دهید.

نمایندگی تعمیر غذاساز بوش

خدمات نمایندگی تعمیر غذاساز بوش به شرح زیر است:

درست است که محصولات بوش بسیار باکیفیت هستند اما قیمت بالایی دارند و خدمات پس از فروش خوبی در ایران ارائه نمی‌دهند. بنابراین در صورت خرابی بهتر است که تعمیر شوند. مجموعه امداد آی.پی نمایندگی تعمیر غذاساز بوش در تهران است. این مجموعه خدمات حرفه‌ای را برای تعمیر این دستگاه ارائه می‌دهد. با تماس با این مجموعه دیگر لازم نیست نگران خرابی زودهنگام دستگاه پس از تعمیر باشید.

نمایندگی تعمیر غذاساز پاناسونیک

خدمات نمایندگی تعمیر غذاساز پاناسونیک به شرح زیر است:

امداد آی.پی از زمان روی کار آمدن برند پاناسونیک تاکنون، تعمیرات لوازم مختلف تولید این برند را بر عهده داشته است. به‌گونه‌ای که تعمیرکاران این مرکز در شناخت معایب مربوط به این برند بسیار زبده شده‌اند. برای تعمیر غذاساز پاناسونیک می‌توانید با امداد آی.پی تماس بگیرید و از خدمات تلفنی و حضوری آن استفاده کنید.

نمایندگی تعمیر غذاساز بایترون

خدمات نمایندگی تعمیر غذاسازبایترون به شرح زیر است:

برای تعمیر غذاساز بایترون و یا سایر غذاساز ها می‌توانید با مجموعه امداد آی.پی که نمایندگی تعمیر غذاساز و متخصص در این زمینه است تماس بگیرید.

سرویس و تعمیر غذاساز با قطعات اصلی و اورجینال

نحوه سرویس و تعمیر غذاساز با قطعات اصلی و اورجینال به شرح زیر است:

استفاده از قطعات اصلی و باکیفیت جزو اصولی است که هر تعمیرگاهی باید آن را رعایت کند. زیرا استفاده از قطعه بی‌کیفیت موجب خرابی مجدد و زودهنگام دستگاه شده و تمام زحمات تعمیرکار و هزینه کاربر را هدر می‌دهد. مجموعه امداد آی.پی با تهیه قطعات اورجینال و باکیفیت از تولیدکنندگان اصلی، سعی در بالا بردن کیفیت خدمات خود و جلب رضایت مشتریان دارد.

مشکلات متداول غذاساز

بررسی مشکلات متداول غذاساز به شرح زیر است:

روزانه تماس‌های بسیاری برای خرابی غذاساز با امداد آی.پی برقرار می‌شود. اغلب در این تماس‌ها، کاربران مشکلات مشابهی را برای غذاساز بیان می‌کنند. برخی از این مشکلات ساده و قابل‌حل هستند. اما برخی دیگر باید توسط یک متخصص برطرف شوند. تعدادی از این مشکلات در بخش زیر قید شده است. اگر نتوانستید ایراد دستگاه را در این بخش بیابید با امداد آی.پی تماس بگیرید. کارشناسان این مرکز با شرح مشکل دستگاه به عیب آن پی می‌برند و شما از ایرادات دستگاه آگاه می‌کنند.

عیب یابی و تعمیرات بیرون ریختن مواد از ظرف غذاساز

عیب یابی و تعمیرات بیرون ریختن مواد از ظرف غذاساز  به شرح زیر است:

اگر مواد بیش از حد ظرفیت غذاساز درون دستگاه ریخته شود، از دستگاه بیرون می‌ریزد. البته احتمال معیوب بودن لاستیک آب‌بندی و ترک برداشتن در کاسه غذاساز نیز وجود درد.

آموزش عیب یابی و تعمیرات صدای زیاد موتور غذاساز

آموزش عیب یابی و تعمیرات صدای زیاد موتور غذاساز  به شرح زیر است:

اگر موتور دستگاه شما صدایی مانند هوم تولید می‌کند، به دلیل گیر مکانیکی دستگاه است. بلبرینگ‌ها و بوش را بازدید کنید. اگر از مخلوط‌کن استفاده می‌کنید ممکن است غلظت مواد زیاد باشد. اگر غلظت مواد زیاد باشد دستگاه توان چرخاندن آن را ندارد. در هنگام استفاده از تمامی قسمت‌های غذاساز مواد غذایی سفت را به قطعات کوچک‌تر تبدیل کنید.

نحوه تعمیر  ورفع ایراد جرقه  زدن زغال‌های غذاساز

نحوه تعمیر  ورفع ایراد جرقه  زدن زغال‌های غذاساز  به شرح زیر است:

کم بودن فشار فنر یا کوتاه شدن زغال‌ها باعث مشاهده جرقه در این بخش می‌شود. زغال‌ها را تعویض کنید تا این مشکل رفع شود. اگر مشکل از زغال و فنر نبود، بلبرینگ یا بوش را بررسی کنید. اگر این دو بخش در سر جای خود لق می‌زنند، عامل ایجاد جرقه هستند. البته لاغر شدن شفت آرمیچر، سوختن فنر پشت زغال و جابه‌جایی سیم‌ها نیز ممکن است موجب ایجاد جرقه در زیر زغال‌ها شود. اما اگر جرقه ایجاد شده شدید بود آرمیچر یا بالشتک سوخته یا تیغه‌های کلکتور کنده شده است.

آموزش تعمیرات ورفع ایراد آسیاب نشدن مواد غذایی در غذاساز

آموزش تعمیرات ورفع ایراد آسیاب نشدن مواد غذایی در غذاساز به شرح زیر است:

تیغه کند شده، سرعت انتخابی برای آسیاب شدن کم است یا بخش‌های مختلف دستگاه به درستی بر روی یکدیگر سوار نشده‌اند.

تعمیرات و عیب یابی روشن نشدن غذاساز

تعمیرات و عیب یابی روشن نشدن غذاساز به شرح زیر است:

هنگامی‌که هر دستگاه برقی روشن نمی‌شود، قبل از هر چیز اتصالات برقی و سیستم برق‌رسانی منزل شامل فیوز، پریز و … را چک کنید. در غیر این صورت عملکرد سیم‌های رابط دستگاه و میکرو سوییچ حفاظتی را بررسی کنید. اگر مشکلی نداشتند، زغال کند شده یا یک شیء خارجی بین زغال و کلکتور دستگاه گیر کرده است. در غیر این صورت موتور سوخته یا مدار آن قطع است.

نتیجه گیری از خدمات رسمی تعمیرات غذاساز در نمایندگی امداد آی.پی

نتیجه گیری از خدمات رسمی تعمیرات غذاساز در نمایندگی امداد آی.پی به شرح زیر می باشد:

امداد آی پی با بیش از 50 سال تجربه در زمینه تعمیرات انواع برندهای غذاساز و در اختیار داشتن نیروی حرفه ای در این زمینه خدمات زیر را برای کاربران خود فراهم آورده است:

 • بهینه سازی هزینه تعمیرات تا حداکثر میزان ممکن
 • امکان دسترسی به خدمات در هر ساعتی از شبانه روز حتی در روزهای تعطیل
 • تعمیر دستگاه با استفاده از تعمیرکاران حرفه ‌ای و آموزش دیده در امداد آی پی
 • انجام خدمات تعمیرات دستگاه در محل و منزل و عدم نیاز به جابجایی دستگاه
 • استفاده از قطعات فابریک تحت هر شرایطی

تمامی خدمات مجموعه امداد آی.پی در همان روز تماس و در زمانی بسیار کوتاه در محل ارائه خواهد شد. برای استفاده از خدمات این مجموعه با شماره تلفن‌های آن تماس بگیرید.

نمایندگی تعمیرات غذا ساز در مرکز تهران

یوسف آباد ، فاطمی ، گیشا ، امیر آباد ، شهرآرا ، مطهری ، عباس آباد و… 021-88972003

نمایندگی تعمیرات غذا ساز در شمال تهران

نیاوران ، زعفرانیه ، ولنجک ، الهیه ، جردن ، انرزگو ، پاسداران ، دروس ، شریعتی ، دولت ، ظفر ، میرداماد ، هروی و … 021-26351245

نمایندگی تعمیرات غذا ساز در جنوب تهران

انقلاب ، آزادی ، جمهوری ، نازی آباد ، حافظ ، امام خمینی ، ولیعصر و … 021-66715774

نمایندگی تعمیرات غذا ساز در شرق تهران

تهرانپارس ، نارمک ، رسالت ، سید خندان ، فرجام ، پیروزی ، حکیمیه ، لواسانات و … 021-77170513

نمایندگی تعمیر غذا ساز در غرب تهران

آریاشهر ، آیت الله کاشانی ، اشرفی اصفهانی ، پونک ، شهران ، جنت آباد ، ستاری ، اکباتان ، تهرانسر و … 021-46019425

امتیاز
2 دیدگاه برای این مطلب ثبت شده است
  avatar
  فاطمه 31 فروردین 1401

  سلام خسته نباشیدغذاساز کنوود دارم میخوام از ابمیوه گیر استفاده کنم چراغش چشمک میزنه فقط مخلوط کن کارمیکنه راهنمایی میفرمایید

  پاسخ دادن
   avatar
   امداد آی پی 21 آبان 1401

   سلام. باید میکروسوئیچ و کوبل ها بررسی شوند.

   پاسخ دادن
دیدگاهی بنویسید
نام خود را وارد کنید
ایمیل خود را وارد کنید
کامنت خود را وارد کنید
به مشاوره نیاز دارید؟
تماس بگیرید 021-91093903
فرم درخواست تعمیر