دفتر مرکزی: 88972003-021 emdadiprepair@gmail.com

تعمیر اسپرسوساز

تعمیر اسپرسوساز

مقاله پیش رو آماده شده است تا شما را با نمایندگی مجاز تعمیر اسپرسوساز آشنا کند. در این مقاله شما با ویژگی‌های یک تعمیرگاه خوب، نحوه ارائه خدمات، مشکلات متداول این دستگاه و همچنین هزینه تعمیرات اسپرسو ساز های برقی، صنعتی و خانگی آشنا خواهید شد. همان‌طور که می‌دانید اسپرسو نوعی قهوه با کافئین بالا است. این نوشیدنی از طرفداران نسبتاً زیادی برخوردار است. بطوری‌که بسیاری از افراد اقدام به خرید اسپرسوساز های خانگی می‌کنند تا بتوانند این نوشیدنی را به روش اصولی و سریع در منزل خود تهیه کنند. البته کاربرد این دستگاه بیشتر در کافی‌شاپ‌ها و … است. به همین علت بسیاری از برندها دست به تولید اسپرسوسازهای صنعتی زده‌اند. البته اگر این دستگاه را اسپرسو ساز می‌نامیم فقط به این معنا نیست که مختص تهیه یک نوع خاص از قهوه یعنی همان اسپرسو است.

این دستگاه به راحتی می‌تواند سایر انواع قهوه را نیز آماده کند. اسپرسوساز برای بسیاری از افراد محبوب است و عامل دفع خستگی، بعد از یک روز خسته‌کننده کاری. حال اگر این دستگاه خراب شود برای تعمیر آن چه باید کرد؟ ما مجموعه امداد آی.پی را برای تعمیر اسپرسوساز برقی به شما معرفی می‌کنیم. این مجموعه با داشتن تیمی متخصص، خدمات خود را درب منزل و با گارانتی یک‌ساله ارائه می‌دهد. همشهریان عزیز تهرانی می‌توانند با تماس با این مجموعه از مشاوره‌های تلفنی رایگان و خدمات حضوری آن‌ که همگی در محل ارائه می‌شود استفاده کنند.

برای تعمیر اسپرسو ساز با شماره های موجود در سایت تماس بگیرید.
نمایندگی تعمیرات اسپرسوساز در تهران

نمایندگی تعمیرات اسپرسوساز در تهران

توجه: امداد آی.پی کلیه خدمات تعمیرات وسایل آشپزخانه را ارائه می کند. برای تعمیر وسیله مورد نظر خود کلیک کنید:

نمایندگی تعمیر اسپرسوساز برقی با ارائه مشاوره تلفنی رایگان

در بخش فوق، به بحث مشاوره تلفنی رایگان مجموعه امداد آی.پی اشاره کردیم. اما مزایای ارائه مشاوره تلفنی رایگان در چیست؟ گاهی اوقات ممکن است به دلیل استفاده نادرست از وسیله، اسپرسو ساز خانگی شما دچار مشکلاتی شود. این مشکل در مورد کافی‌شاپ‌ها و شرکت‌ها و ادارات نیز صدق می‌کند. البته بروز مشکل در اسپرسوساز های صنعتی اندکی وخیم‌تر است. از آن جهت که این وسیله، وسیله کار است و سریع‌تر باید درست شود. در این‌گونه مواقع مشاوره تلفنی رایگان بسیار کمک‌کننده است. زیرا اگر دستگاه شما دچار مشکل ساده‌ای شده باشد، به راحتی و بدون اتلاف وقت می‌توانید از متخصصان امداد آی.پی کمک بگیرید و دستگاه را روبه‌راه کنید.

اگر هم مشکل دستگاه با این توصیه‌ها برطرف نشد، شما بدون فوت وقت با یک متخصص تماس گرفته‌اید. بنابراین خدمات تعمیر اسپرسوساز برقی را سریع‌تر دریافت می‌کنید و دستگاه شما زودتر به چرخه کاربر می‌گردد.

این مسئله در مورد تعمیر اسپرسوساز های خانگی نیز صدق می‌کند. یعنی بجای اینکه صاحب دستگاه، ساعت‌ها از وقت خود را برای ‌عیب‌یابی آن در اینترنت و سایت‌ها تلف کند، به راحتی و با یک تماس کوتاه می‌تواند ایراد دستگاه را بفهمد و برای تعمیر آن مشاوره دریافت کند. در صورت نیاز خدمات تعمیر اسپرسو ساز در محل ارائه شود.

هزینه تعمیرات اسپرسوساز

مهم‌ترین پرسش مطرح در بخش تعمیرات اسپرسو ساز های برقی، هزینه آن است. مطمئناً همه دنبال جایی هستند که با هزینه مناسب وسیله آن‌‌‌‌‌‌‌‌ها را تعمیر کند. ما برای این کار نمایندگی ‌های مجاز تعمیر اسپرسوساز را توصیه می‌کنیم. هزینه تعمیرات در تعمیرگاه‌های مجاز، از پیش تعیین شده است. یعنی همگی هزینه‌ها شامل، دستمزد تعمیرکار، قطعات تعویضی و … توسط دستگاه‌های نظارتی تعیین شده است. نمایندگی‌ها نیز موظف‌اند که از این نرخ مصوب پیروی کنند. بنابراین برای تعمیر این دستگاه مراجعه به تعمیرگاه‌های مجاز آن، هم از نظر ارائه خدمات و هم از نظر هزینه تعمیرات بسیار بهتر است.

برای تعمیر اسپرسوساز های خانگی و صنعتی، با امداد آی.پی تماس بگیرید. این مجموعه نما‌یندگی مجاز تعمیرات اسپرسوساز های برقی در تهران است. هزینه تعمیرات در امداد آی.پی کاملاً بر اساس نرخ مصوب دریافت می‌شود. بنابراین با یک هزینه مناسب می‌توانید دستگاه اسپرسوساز خود را در محل و منزل تعمیر کنید. همچنین می‌توانید با امداد آی.پی تماس بگیرید و حدود هزینه تعمیرات دستگاه را از متخصصان آن بپرسید. کارشناسان این مجموعه با توجه به علت خرابی دستگاه، هزینه تعمیر آن را تخمین می‌زنند.

نمایندگی تعمیر اسپرسوساز در محل و منزل

تصور کنید که ارائه خدمات تعمیر اسپرسوساز در محل تا چه حد می‌تواند در وقت و هزینه شما صرفه‌جویی کند. برای مثال اگر صاحب یک کافی‌شاپ هستید، اسپرسو ساز صنعتی یکی از وسایل بسیار مهم در محل کار شماست. اگر بخواهید خودتان وسیله را تا محل نمایندگی تعمیرات حمل کنید، وقت بسیاری را در ترافیک از دست می‌دهید و این کار در عین هزینه‌بر بودن دشوار هم هست. اما اگر تعمیر اسپرسوساز در محل انجام شود، شما می‌توانید تایمی را که برای تحویل دادن و تحویل گرفتن دستگاه از نمایندگی تعمیرات آن از دست می‌دهید را ذخیره کنید. همچنین از دشواری‌ها و هزینه حمل‌ونقل آن نیز کاسته می‌شود. تمام این عوامل در مورد اسپرسوساز های خانگی نیز صدق می‌کند.

با تماس با امداد آی.پی می‌توانید خدمات تعمیرات اسپرسو ساز های برقی را در محل دریافت کنید. علاوه بر موارد فوق مجموعه امداد آی.پی خدمات خود را در کوتاه‌ترین زمان ممکن به مشتری ارائه می‌دهد. زیرا این مرکز دارای شعب متعدد در سراسر شهر تهران است. به همین دلیل تکنسین از نزدیک‌ترین نمایندگی به محل اعزام می‌شود. یعنی درزمانی کوتاه بدون نیاز به فوت وقت در ترافیک و … آماده خدمات‌رسانی است.

تعمیرگاه مجاز و مرکزی اسپرسو ساز در تهران

همان‌طور که پیش از این نیز به این نکته اشاره شد، اسپرسوساز برقی در انواع صنعتی و خانگی آن توسط برندهای مختلف تولید و به بازار عرضه شده است. برای تعمیر اسپرسوساز باید به یک تعمیرگاه مجاز اسپرسوساز مطمئن مراجعه کرد. منظور جایی است که در تعمیر این دستگاه مهارت کافی داشته باشد. مسلماً تجربه اولین رکن مهارت است. البته به جز تجربه موارد دیگری نیز وجود دارند که یک تعمیرگاه را متمایز می‌کند و باعث انتخاب آن می‌شود. عواملی مثل:

 1. مجوز رسمی از نهادهای مربوط. این یعنی جایی که تعمیرات دستگاه را به آن سپرده‌اید مطمئن و قابل‌اطمینان است.
 2. دریافت هزینه‌بر اساس نرخ مصوب. یعنی می‌توانید مطمئن باشید که نیازی نیست برای تعمیر اسپرسوساز برقی خود هزینه‌ای برابر با خرید آن بپردازید. می‌توانید با صرف هزینه‌ای معقول دستگاه را مثل روز اول تحویل بگیرید.
 3. تجربه و مهارت تعمیرکاران. اگر تعمیرکار تجربه و مهارت کافی داشته باشد، به این معنی است که تا مدت‌ها از سرویس مجدد وسیله بی‌نیاز خواهید بود.
 4. ارائه خدمات در محل. این کار که مفصلاً در مورد آن صحبت شد می‌تواند باعث صرفه‌جویی در زمان، هزینه و … شود.
 5. سرعت عمل در تعمیرات. به‌طور مثال برای تعمیر وسیله‌ای مانند اسپرسو ساز صنعتی، سرعت عمل در تعمیرات بسیار مهم است. زیرا هر چه وسیله سریع‌تر تعمیر شود، زودتر هم به چرخه کار برمی‌گردد.
 6. استفاده از قطعات اصلی و اورجینال. چیزی که تولیدات هر برند را از یکدیگر متمایز می‌کند، قطعات مصرفی در آن است. استفاده از قطعات اورجینال در حین تعمیر موجب بهبود عملکرد دستگاه و کاهش احتمال خرابی مجدد آن می‌شود.
 7. پاسخگویی تلفنی مناسب. این کار بخشی از فرایند تعمیر محسوب می‌شود و هرچقدر بهتر انجام شود به منزله ارائه خدمات بهتر به مشتری است.

نحوه ارائه خدمات در امداد آی.پی: تعمیرکار مجاز اسپرسوساز

پس از تماس با کارشناسان تعمیر اسپرسوساز و شرح مشکل، در صورت نیاز کارشناسان و تعمیرکارهای مجموعه امداد آی.پی در اسرع وقت و در کمترین فاصله زمانی از نزدیک‌ترین نمایندگی به محل اعزام می‌شوند. ابتدا کارشناسان امداد آی.پی نحوه عملکرد دستگاه شما را به دقت بررسی می‌کنند. سپس به شرح کامل علت خرابی، تعداد قطعات نیازمند تعمیر یا تعویض، هزینه تعمیر و زمان موردنیاز برای تعمیر می‌پردازند. پس از تعمیر، عملکرد دستگاه کاملاً برای شما تست می‌شود تا از عملکرد صحیح آن اطمینان حاصل کنید.

خدمات قابل‌ارائه در امداد آی.پی

مجموعه امداد آی.پی ارائه‌دهنده کلیه خدمات مربوط به اسپرسوساز های خانگی و برقی و اسپرسو سازهای صنعتی، برای تمامی برندهای تولیدکننده آن است. اگر از هر یک از اسپرسوساز های برقی برند زیمنس، نوا، بوش، کنوود، فلر، مولینکس، گوسونیک، اپکس، ویداس و … استفاده می‌کنید، برای تعمیرات آن می‌توانید از آی.پی کمک بخواهید. خدمات قابل‌ارائه در این مجموعه شامل:

 • تعمیر برد اسپرسوساز
 • تعویض دستگیره بخار
 • تعویض واشر
 • تعویض تاچ پنل
 • تعمیر و تعویض پمپ لرزشی
 • تعمیر و تعویض پمپ چرخشی
 • تعویض فیلتر
 • تعویض دریچه شیر
 • تعویض فنر داخلی سوپاپ
 • تعویض المنت حرارتی
 • تعویض بسکت فیلتر
 • تعویض نازل بخار
 • تعویض لوله بخار
 • تعویض ناودانی
 • تعویض شیربرقی
 • تعویض خروجی ناودانی
 • تعویض مبدل حرارتی
 • تعویض شاور
 • تعویض فشارسنج
 • تعویض سوییچ سه فاز
 • تعویض تیغه آسیاب

و سایر خدمات تعمیر اسپرسوساز برقی که در این مرکز قابل‌ارائه است. برای استفاده از خدمات امداد آی.پی با یکی از شماره تلفن‌های این مجموعه تماس بگیرید و مشاوره تلفنی رایگان دریافت کنید. این مرکز همچنین خدمات خود را همراه با یک سال گارانتی، در محل ارائه می‌دهد.

نمایندگی تعمیر اسپرسوساز زیمنس

اسپرسوساز زیمنس از باکیفیت‌ترین و گران‌ترین اسپرسو سازهای موجود در بازار است. اسپرسوسازهای صنعتی و خانگی این برند از محبوبیت بسیاری برخوردارند. کیفیت قطعات مصرفی کمپانی زیمنس آلمان بسیار بالا است. بنابراین احتمال خرابی این دستگاه کم است. اما در صورت خرابی، مسلماً کسی مایل نیست هزینه هنگفتی بپردازد و یک دستگاه دیگر خریداری کند. بنابراین تعمیر مناسب‌ترین راه است. شما می‌توانید تعمیرات اسپرسوساز زیمنس را به امداد آی.پی بسپارید. این مجموعه برای تعمیرات مربوط به هر برند از متخصص همان برند استفاده می‌کند.

نمایندگی تعمیر اسپرسو ساز نوا

اسپرسوساز نوا برای مصارف خانگی، هم از نظر قیمت و هم از نظر کیفیت بسیار مناسب‌ است. اما اگر از هر محصولی به‌طور مداوم استفاده شود طبیعتاً پس از مدتی خرابی به همراه دارد. تعمیرات اسپرسوساز نوا را به امداد آی.پی بسپارید.

نمایندگی تعمیر اسپرسوساز بوش

بوش برندی نام‌آشنا در صنعت لوازم خانگی است که همواره با تعریف تمجیدهای کاربران آن مواجه هستیم. این برند نه‌تنها در تولید اسپرسوساز های خانگی خوب عمل کرده، در تولید اسپرسوسازهای صنعتی نیز عملکرد خوبی داشته است. اما هر دستگاهی با بهترین، اگر به‌موقع سرویس نشود، قطعاً احتیاج به تعمیر پیدا می‌کند. شما می‌توانید خدمات سرویس و تعمیر اسپرسوساز بوش را از امداد آی.پی بخواهید و این خدمات را در محل دریافت کنید.

نمایندگی تعمیر اسپرسو ساز کنوود

برند کنوود از دیرباز تاکنون با محصولات متفاوتی مهمان خانه‌های ایرانیان است. اسپرسوساز را نیز می‌توان در سبد محصولات محبوب این برند قرار داد. مجموعه امداد آی.پی ارائه‌دهنده خدمات تعمیر انواع اسپرسوساز کنوود در محل و منزل است. برای استفاده از خدمات این مجموعه کافیست تماس بگیرید.

نمایندگی تعمیر اسپرسوساز فلر

فلر بیشتر در تولید اسپرسوسازهای خانگی و مسافرتی پیشتاز است. البته که این برند یکی از بهترین برندهای تولیدکننده این محصول است. برند فلر به دلیل ارائه محصولات باکیفیت توانسته است محبوبیت بسیاری برای خود کسب کند. فلر کیفیت کالاهای خود را مدیون قطعاتی است که در آن بکار می‌برد. در صورتی که اسپرسوساز فلر شما خراب شده و می‌خواهید با استفاده از قطعات اصلی تعمیر شود، این کار را به امداد آی.پی بسپارید.

نمایندگی تعمیر اسپرسو ساز مولینکس

به نظر می‌رسد مولینکس با تولید اسپرسوساز هایی با ظرفیت مخزن زیاد، قدم در راه تولید اسپرسوسازهای صنعتی گذاشته است. اگر در محل کار و اداره خود از اسپرسو ساز استفاده می‌کنید و نیاز دارید که دستگاه را در کوتاه‌ترین زمان ممکن تعمیر کنید. تعمیرات آن را به امداد آی.پی بسپارید. این مجموعه در کوتاه‌ترین زمان، خدمات خود را در محل به مشتریان ارائه می‌دهد.

نمایندگی تعمیر اسپرسوساز گوسونیک

برند گوسونیک در تولید اسپرسوساز برقی به‌اندازه سایر برندها خوب عمل نکرده است و دستگاه بعضاً دچار ایراداتی نیز می‌شود. اما به عنوان یک اسپرسوساز خانگی دستگاهی مناسب است. در صورتی که اسپرسوساز گوسونیک شما با مشکلاتی مواجه است، می‌توانید از کارشناسان امداد آی.پی بخواهید دستگاهتان را سرویس کنند. پس از سرویس دستگاه متوجه می‌شوید که این کار تا چه حد بر روی کیفیت عملکرد آن و جلوگیری از خرابی مؤثر است.

نمایندگی تعمیرات اسپرسو ساز اوپکس

این دستگاه نیز جزو اسپرسو ساز های خانگی طبقه‌بندی می‌شود که برای سرویس و تعمیر آن می‌توانید از مجموعه امداد آی.پی کمک بخواهید.

نمایندگی تعمیر اسپرسوساز ویداس

اسپرسوساز ویداس ساخت کشور ایران است. این محصول نسبت به رقبای خود از قیمت خوبی برخوردار است اما این به معنی کیفیت پایین آن نیست. تعمیرات اسپرسوساز های ویداس، تخصص تعمیرکاران گروه امداد آی.پی است. برای تعمیرات این دستگاه و استفاده از مشاوره‌های تلفنی رایگان کارشناسان این مرکز، با شماره تلفن‌های امداد آی.پی تماس بگیرید.

مشکلات متداول اسپرسوساز ها

مشکلات و معایبی وجود دراند که تمامی اسپرسوسازها ممکن است در طول عمر مفید خود با آن مواجه شوند. بسیاری از این مشکلات و معایب با اقدامات کوچکی مانند نظافت صحیح دستگاه برطرف می‌شوند. با دانستن این مشکلات و علل بروز آن می‌توانید خودتان به رفع ایراد دستگاه بپردازید. به خصوص اگر اسپرسوساز خود را تازه خریداری کرده‌اید این بخش می‌تواند در رفع مشکلات آن به شما کمک کند.

چرا برد اسپرسو ساز دچار مشکل شده است، برای تعمیر و عیب یابی چه باید کرد؟

همان‌طور که می‌دانید برد الکترونیکی دستگاه، بخش مهم و آسیب‌پذیر این وسیله محسوب می‌شود. بهتر است برای تعمیر برد اسپرسوساز از تعمیرگاه‌های مجاز و باتجربه آن کمک بخواهید. حتی بهتر است برای تعویض برد اسپرسو ساز نیز خودتان اقدام نکنید و این کار را به دست متخصصین امداد آی.پی بسپارید. برای اطلاع از جزییات تعمیر برد اسپرسوساز و تشخیص ایراد دستگاه بهتر است با یکی از شماره تلفن‌های امداد آی.پی تماس بگیرید و از مشاوره‌های تلفنی رایگان کارشناسان این مرکز استفاده کنید.

چرا اسپرسوساز روشن نمی‌شود، برای تعمیر و عیب یابی چه باید کرد؟

اگر دستگاه اسپرسوساز شما روشن نمی‌شود، قبل از هر چیز اتصالات برقی را چک کنید. در بسیاری از موارد ایراد ناشی از پریز، دوشاخه، کابل دستگاه، نوسانات برق و… است.

چرا اسپرسوی خروجی از اسپرسوساز مزه سوختگی و تلخی دارد، برای تعمیر و عیب یابی چه باید کرد؟

اولین دلیل بروز این ایراد ممکن است زیاد بودن اسپرسو استفاده شده باشد. اگر به‌اندازه کافی اسپرسو درون سبد دستگاه ریخته‌اید اما اسپرسو شما مزه تلخ می‌دهد، ممکن است ایراد ناشی از تمیز نبودن دستگاه باشد. به‌مرورزمان و طی استفاده از اسپرسو ساز، اسپرسو درون آن باقی می‌ماند و موجب چنین اتفاقی می‌شود.

چرا اسپرسو در حین آماده شدن می‌جوشد، برای تعمیر و عیب یابی چه باید کرد؟

اگر اسپرسو خروجی از دستگاه شما جوشیده است احتمالاً ترموستات دستگاه شما تنظیم نیست. اگر ترموستات دستگاه قابل تنظیم نیست باید آن را تعویض کنید.

چرا آب به نقطه جوش نمی‌رسد و اسپرسو دم نمی‌کشد، برای تعمیر و عیب یابی چه باید کرد؟

مشکل نرسیدن آب به نقطه جوش هم از تنظیم نبودن ترموستات دستگاه است. می‌توانید آن را تنظیم یا تعویض کنید. دلیل دوم بروز چنین مشکلی مسدود بودن سوراخ‌های سوپاپ است. سوراخ‌های سوپاپ را تمیز کند تا مشکل برطرف شود. البته سوپاپ ممکن است شکسته یا خمیده باشد، در این صورت تنها راه تعویض آن خواهد بود.

چرا اسپرسو خروجی از اسپرسوساز رقیق است، برای تعمیر و عیب یابی چه باید کرد؟

اگر در تهیه اسپرسو از آب گرم استفاده کنید، اسپرسو خروجی شما رقیق خواهد بود و مشکل از دستگاه نیست. اگر در هنگام تهیه اسپرسو ، از اسپرسو خشک کمی استفاده کنید نسبت آب به اسپرسو بیشتر خواهد شد و طبیعتاً اسپرسو شما رقیق‌تر است.

چرا اسپرسو ساز آب را گرم نمی‌کند، برای تعمیر و عیب یابی چه باید کرد؟

اگر اتصالات برقی را چک کرده‌اید و مشکلی ندارند المنت دم کننده سوخته است. برای تست المنت می‌توانید از یک چراغ سری استفاده کنید.

موارد فوق تنها بخش از مشکلات و معایب مربوط به اسپرسوساز است. برای اطلاعات بیشتر می‌توانید با شماره تلفن‌های امداد آی.پی تماس بگیرید و از کارشناسان این مرکز مشاوره تلفنی رایگان دریافت کنید. کلیه خدمات تعمیر اسپرسوساز برقی در محل به مدت یک سال توسط امداد آی.پی گارانتی می‌شود.

نمایندگی تعمیرات اسپرسو ساز در مرکز تهران یوسف آباد ، فاطمی ، گیشا ، امیر آباد ، شهرآرا ، مطهری ، عباس آباد و… 021-88972003
نمایندگی تعمیرات اسپرسو ساز در شمال تهران نیاوران ، زعفرانیه ، ولنجک ، الهیه ، جردن ، انرزگو ، پاسداران ، دروس ، شریعتی ، دولت ، ظفر ، میرداماد ، هروی و … 021-26351245
نمایندگی تعمیرات اسپرسو ساز در جنوب تهران انقلاب ، آزادی ، جمهوری ، نازی آباد ، حافظ ، امام خمینی ، ولیعصر و … 021-66715774
نمایندگی تعمیرات اسپرسو ساز در شرق تهران تهرانپارس ، نارمک ، رسالت ، سید خندان ، فرجام ، پیروزی ، حکیمیه ، لواسانات و … 021-77170513
نمایندگی تعمیر اسپرسو ساز در غرب تهران آریاشهر ، آیت الله کاشانی ، اشرفی اصفهانی ، پونک ، شهران ، جنت آباد ، ستاری ، اکباتان ، تهرانسر و … 021-46019425

پیشنهاد میکنیم این مقالات را هم بخوانید

دیدگاهی بنویسید

نام خود را وارد کنید
ایمیل خود را وارد کنید
کامنت خود را وارد کنید