021-91093903
ثبت درخواست تعمیر
logo

امداد آی پی

نمایندگی تعمیرات اسپرسوساز با ما در تماس باشید 021-91093903

تعمیر اسپرسوساز

تعمیر اسپرسوساز

مقاله پیش رو آماده شده است تا شما را با نمایندگی مجاز تعمیر اسپرسوساز آشنا کند. در این مقاله شما با ویژگی‌های یک تعمیرگاه خوب، نحوه ارائه خدمات، مشکلات متداول این دستگاه و همچنین هزینه تعمیرات اسپرسو ساز های برقی، صنعتی و خانگی آشنا خواهید شد. همان‌طور که می‌دانید اسپرسو نوعی قهوه با کافئین بالا است. این نوشیدنی از طرفداران نسبتاً زیادی برخوردار است. بطوری‌که بسیاری از افراد اقدام به خرید اسپرسوساز های خانگی می‌کنند تا بتوانند این نوشیدنی را به روش اصولی و سریع در منزل خود تهیه کنند. البته کاربرد این دستگاه بیشتر در کافی‌شاپ‌ها و … است. به همین علت بسیاری از برندها دست به تولید اسپرسوسازهای صنعتی زده‌اند. البته اگر این دستگاه را اسپرسو ساز می‌نامیم فقط به این معنا نیست که مختص تهیه یک نوع خاص از قهوه یعنی همان اسپرسو است.

این دستگاه به راحتی می‌تواند سایر انواع قهوه را نیز آماده کند. اسپرسوساز برای بسیاری از افراد محبوب است و عامل دفع خستگی، بعد از یک روز خسته‌کننده کاری. حال اگر این دستگاه خراب شود برای تعمیر آن چه باید کرد؟ ما مجموعه امداد آی.پی را برای تعمیر اسپرسوساز برقی به شما معرفی می‌کنیم. این مجموعه با داشتن تیمی متخصص، خدمات خود را درب منزل و با گارانتی یک‌ساله ارائه می‌دهد.

عناوینی که در ادامه مقاله آنها را بررسی می کنیم:

 • نمایندگی تعمیر اسپرسوساز برقی
 • هزینه تعمیرات اسپرسوساز
 • نمایندگی تعمیر اسپرسوساز در محل و منزل
 • تعمیرگاه مجاز و مرکزی اسپرسو ساز در تهران
 • نحوه ارائه خدمات در امداد آی.پی: تعمیرکار مجاز اسپرسوساز
 • خدمات قابل‌ارائه در امداد آی.پی
 • نمایندگی تعمیر اسپرسوساز زیمنس
 • نمایندگی تعمیر اسپرسو ساز نوا
 • نمایندگی تعمیر اسپرسوساز بوش
 • نمایندگی تعمیر اسپرسو ساز کنوود
 • نمایندگی تعمیر اسپرسوساز فلر
 • نمایندگی تعمیر اسپرسو ساز مولینکس
 • نمایندگی تعمیر اسپرسوساز گوسونیک
 • نمایندگی تعمیرات اسپرسو ساز اوپکس
 • نمایندگی تعمیر اسپرسوساز ویداس
 • مشکلات متداول اسپرسوساز ها

نمایندگی تعمیر اسپرسوساز برقی

خدمات نمایندگی تعمیر اسپرسوساز برقی به شرح زیر است:

گاهی اوقات ممکن است به دلیل استفاده نادرست از وسیله، اسپرسو ساز خانگی شما دچار مشکلاتی شود. این مشکل در مورد کافی‌شاپ‌ها و شرکت‌ها و ادارات نیز صدق می‌کند. البته بروز مشکل در اسپرسوساز های صنعتی اندکی وخیم‌تر است. از آن جهت که این وسیله، وسیله کار است و سریع‌تر باید درست شود. در این‌گونه مواقع آموزش تعمیر اسپرسوساز بسیار کمک‌کننده است. زیرا اگر دستگاه شما دچار مشکل ساده‌ای شده باشد، به راحتی و بدون اتلاف وقت می‌توانید از متخصصان امداد آی.پی کمک بگیرید و دستگاه را روبه‌راه کنید.

اگر هم مشکل دستگاه با این توصیه‌ها برطرف نشد، شما بدون فوت وقت با یک متخصص تماس گرفته‌اید. بنابراین خدمات تعمیر اسپرسوساز برقی را سریع‌تر دریافت می‌کنید و دستگاه شما زودتر به چرخه کاربر می‌گردد.

این مسئله در مورد تعمیر اسپرسوساز های خانگی نیز صدق می‌کند. یعنی بجای اینکه صاحب دستگاه، ساعت‌ها از وقت خود را برای ‌عیب‌یابی آن در اینترنت و سایت‌ها تلف کند، به راحتی و با یک تماس کوتاه می‌تواند ایراد دستگاه را بفهمد و برای تعمیر آن مشاوره دریافت کند. در صورت نیاز خدمات تعمیر اسپرسو ساز در محل ارائه شود.

هزینه تعمیرات اسپرسوساز

هزینه تعمیرات اسپرسوساز به شرح زیر است:

مهم‌ترین پرسش مطرح در بخش تعمیرات اسپرسو ساز های برقی، هزینه آن است. مطمئناً همه دنبال جایی هستند که با هزینه مناسب وسیله آن‌‌‌‌‌‌‌‌ها را تعمیر کند. ما برای این کار نمایندگی ‌های مجاز تعمیر اسپرسوساز را توصیه می‌کنیم. هزینه تعمیرات در تعمیرگاه‌های مجاز، از پیش تعیین شده است. یعنی همگی هزینه‌ها شامل، دستمزد تعمیرکار، قطعات تعویضی و … توسط دستگاه‌های نظارتی تعیین شده است. نمایندگی‌ها نیز موظف‌اند که از این نرخ مصوب پیروی کنند. بنابراین برای تعمیر این دستگاه مراجعه به تعمیرگاه‌های مجاز آن، هم از نظر ارائه خدمات و هم از نظر هزینه تعمیرات بسیار بهتر است.

برای تعمیر اسپرسوساز های خانگی و صنعتی، با امداد آی.پی تماس بگیرید. این مجموعه نما‌یندگی مجاز تعمیرات اسپرسوساز های برقی در تهران است. هزینه تعمیرات در امداد آی.پی کاملاً بر اساس نرخ مصوب دریافت می‌شود. بنابراین با یک هزینه مناسب می‌توانید دستگاه اسپرسوساز خود را در محل و منزل تعمیر کنید. همچنین می‌توانید با امداد آی.پی تماس بگیرید و حدود هزینه تعمیرات دستگاه را از متخصصان آن بپرسید. کارشناسان این مجموعه با توجه به علت خرابی دستگاه، هزینه تعمیر آن را تخمین می‌زنند.

نمایندگی تعمیر اسپرسوساز در محل و منزل

خدمات نمایندگی تعمیر اسپرسوساز در محل و منزل به شرح زیر است:

تصور کنید که ارائه خدمات تعمیر اسپرسوساز در محل تا چه حد می‌تواند در وقت و هزینه شما صرفه‌جویی کند. برای مثال اگر صاحب یک کافی‌شاپ هستید، اسپرسو ساز صنعتی یکی از وسایل بسیار مهم در محل کار شماست. اگر بخواهید خودتان وسیله را تا محل نمایندگی تعمیرات حمل کنید، وقت بسیاری را در ترافیک از دست می‌دهید و این کار در عین هزینه‌بر بودن دشوار هم هست. اما اگر تعمیر اسپرسوساز در محل انجام شود، شما می‌توانید تایمی را که برای تحویل دادن و تحویل گرفتن دستگاه از نمایندگی تعمیرات آن از دست می‌دهید را ذخیره کنید. همچنین از دشواری‌ها و هزینه حمل‌ونقل آن نیز کاسته می‌شود. تمام این عوامل در مورد اسپرسوساز های خانگی نیز صدق می‌کند.

با تماس با امداد آی.پی می‌توانید خدمات تعمیرات اسپرسو ساز های برقی را در محل دریافت کنید. علاوه بر موارد فوق مجموعه امداد آی.پی خدمات خود را در کوتاه‌ترین زمان ممکن به مشتری ارائه می‌دهد. زیرا این مرکز دارای شعب متعدد در سراسر شهر تهران است. به همین دلیل تکنسین از نزدیک‌ترین نمایندگی به محل اعزام می‌شود. یعنی درزمانی کوتاه بدون نیاز به فوت وقت در ترافیک و … آماده خدمات‌رسانی است.

تعمیرگاه مجاز و مرکزی اسپرسو ساز در تهران

خدمات تعمیرگاه مجاز و مرکزی اسپرسو ساز در تهران به شرح زیر است:

همان‌طور که پیش از این نیز به این نکته اشاره شد، اسپرسوساز برقی در انواع صنعتی و خانگی آن توسط برندهای مختلف تولید و به بازار عرضه شده است. برای تعمیر اسپرسوساز باید به یک تعمیرگاه مجاز اسپرسوساز مطمئن مراجعه کرد. منظور جایی است که در تعمیر این دستگاه مهارت کافی داشته باشد. مسلماً تجربه اولین رکن مهارت است. البته به جز تجربه موارد دیگری نیز وجود دارند که یک تعمیرگاه را متمایز می‌کند و باعث انتخاب آن می‌شود. عواملی مثل:

 1. مجوز رسمی از نهادهای مربوط. این یعنی جایی که تعمیرات دستگاه را به آن سپرده‌اید مطمئن و قابل‌اطمینان است.
 2. دریافت هزینه‌بر اساس نرخ مصوب. یعنی می‌توانید مطمئن باشید که نیازی نیست برای تعمیر اسپرسوساز برقی خود هزینه‌ای برابر با خرید آن بپردازید. می‌توانید با صرف هزینه‌ای معقول دستگاه را مثل روز اول تحویل بگیرید.
 3. تجربه و مهارت تعمیرکاران. اگر تعمیرکار تجربه و مهارت کافی داشته باشد، به این معنی است که تا مدت‌ها از سرویس مجدد وسیله بی‌نیاز خواهید بود.
 4. ارائه خدمات در محل. این کار که مفصلاً در مورد آن صحبت شد می‌تواند باعث صرفه‌جویی در زمان، هزینه و … شود.
 5. سرعت عمل در تعمیرات. به‌طور مثال برای تعمیر وسیله‌ای مانند اسپرسو ساز صنعتی، سرعت عمل در تعمیرات بسیار مهم است. زیرا هر چه وسیله سریع‌تر تعمیر شود، زودتر هم به چرخه کار برمی‌گردد.
 6. استفاده از قطعات اصلی و اورجینال. چیزی که تولیدات هر برند را از یکدیگر متمایز می‌کند، قطعات مصرفی در آن است. استفاده از قطعات اورجینال در حین تعمیر موجب بهبود عملکرد دستگاه و کاهش احتمال خرابی مجدد آن می‌شود.
 7. پاسخگویی تلفنی مناسب. این کار بخشی از فرایند تعمیر محسوب می‌شود و هرچقدر بهتر انجام شود به منزله ارائه خدمات بهتر به مشتری است.

نحوه ارائه خدمات در امداد آی.پی: تعمیرکار مجاز اسپرسوساز

نحوه ارائه خدمات در امداد آی.پی: تعمیرکار مجاز اسپرسوساز به شرح زیر است:

پس از تماس با کارشناسان تعمیر اسپرسوساز و شرح مشکل، در صورت نیاز کارشناسان و تعمیرکارهای مجموعه امداد آی.پی در اسرع وقت و در کمترین فاصله زمانی از نزدیک‌ترین نمایندگی به محل اعزام می‌شوند. ابتدا کارشناسان امداد آی.پی نحوه عملکرد دستگاه شما را به دقت بررسی می‌کنند. سپس به شرح کامل علت خرابی، تعداد قطعات نیازمند تعمیر یا تعویض، هزینه تعمیر و زمان موردنیاز برای تعمیر می‌پردازند. پس از تعمیر، عملکرد دستگاه کاملاً برای شما تست می‌شود تا از عملکرد صحیح آن اطمینان حاصل کنید.

خدمات قابل‌ارائه در امداد آی.پی

خدمات قابل‌ارائه در امداد آی.پی به شرح زیر است:

مجموعه امداد آی.پی ارائه‌دهنده کلیه خدمات مربوط به اسپرسوساز های خانگی و برقی و اسپرسو سازهای صنعتی، برای تمامی برندهای تولیدکننده آن است. اگر از هر یک از اسپرسوساز های برقی برند زیمنس، نوا، بوش، کنوود، فلر، مولینکس، گوسونیک، اپکس، ویداس و … استفاده می‌کنید، برای تعمیرات آن می‌توانید از آی.پی کمک بخواهید. خدمات قابل‌ارائه در این مجموعه شامل:

 • تعمیر برد اسپرسوساز
 • تعویض دستگیره بخار
 • تعویض واشر
 • تعویض تاچ پنل
 • تعمیر و تعویض پمپ لرزشی
 • تعمیر و تعویض پمپ چرخشی
 • تعویض فیلتر
 • تعویض دریچه شیر
 • تعویض فنر داخلی سوپاپ
 • تعویض المنت حرارتی
 • تعویض بسکت فیلتر
 • تعویض نازل بخار
 • تعویض لوله بخار
 • تعویض ناودانی
 • تعویض شیربرقی
 • تعویض خروجی ناودانی
 • تعویض مبدل حرارتی
 • تعویض شاور
 • تعویض فشارسنج
 • تعویض سوییچ سه فاز
 • تعویض تیغه آسیاب

و سایر خدمات تعمیر اسپرسوساز برقی که در این مرکز قابل‌ارائه است. برای استفاده از خدمات امداد آی.پی با یکی از شماره تلفن‌های این مجموعه تماس بگیرید و مشاوره تلفنی رایگان دریافت کنید. این مرکز همچنین خدمات خود را همراه با یک سال گارانتی، در محل ارائه می‌دهد.

نمایندگی تعمیر اسپرسوساز زیمنس

خدمات نمایندگی تعمیر اسپرسوساز زیمنس در امداد آی پی به شرح زیر است:

اسپرسوساز زیمنس از باکیفیت‌ترین و گران‌ترین اسپرسو سازهای موجود در بازار است. اسپرسوسازهای صنعتی و خانگی این برند از محبوبیت بسیاری برخوردارند. کیفیت قطعات مصرفی کمپانی زیمنس آلمان بسیار بالا است. بنابراین احتمال خرابی این دستگاه کم است. اما در صورت خرابی، مسلماً کسی مایل نیست هزینه هنگفتی بپردازد و یک دستگاه دیگر خریداری کند. بنابراین تعمیر مناسب‌ترین راه است. شما می‌توانید تعمیرات اسپرسوساز زیمنس را به امداد آی.پی بسپارید. این مجموعه برای تعمیرات مربوط به هر برند از متخصص همان برند استفاده می‌کند.

نمایندگی تعمیر اسپرسو ساز نوا

خدمات نمایندگی تعمیر اسپرسو ساز نوا در امداد آی پی به شرح زیر است:

اسپرسوساز نوا برای مصارف خانگی، هم از نظر قیمت و هم از نظر کیفیت بسیار مناسب‌ است. اما اگر از هر محصولی به‌طور مداوم استفاده شود طبیعتاً پس از مدتی خرابی به همراه دارد. تعمیرات اسپرسوساز نوا را به امداد آی.پی بسپارید.

نمایندگی تعمیر اسپرسوساز بوش

خدمات نمایندگی تعمیر اسپرسوساز بوش در امداد آی پی به شرح زیر است:

بوش برندی نام‌آشنا در صنعت لوازم خانگی است که همواره با تعریف تمجیدهای کاربران آن مواجه هستیم. این برند نه‌تنها در تولید اسپرسوساز های خانگی خوب عمل کرده، در تولید اسپرسوسازهای صنعتی نیز عملکرد خوبی داشته است. اما هر دستگاهی با بهترین، اگر به‌موقع سرویس نشود، قطعاً احتیاج به تعمیر پیدا می‌کند. شما می‌توانید خدمات سرویس و تعمیر اسپرسوساز بوش را از امداد آی.پی بخواهید و این خدمات را در محل دریافت کنید.

نمایندگی تعمیر اسپرسو ساز کنوود

خدمات نمایندگی تعمیر اسپرسو ساز کنوود در امداد آی پی به شرح زیر است:

برند کنوود از دیرباز تاکنون با محصولات متفاوتی مهمان خانه‌های ایرانیان است. اسپرسوساز را نیز می‌توان در سبد محصولات محبوب این برند قرار داد. مجموعه امداد آی.پی ارائه‌دهنده خدمات تعمیر انواع اسپرسوساز کنوود در محل و منزل است. برای استفاده از خدمات این مجموعه کافیست تماس بگیرید.

نمایندگی تعمیر اسپرسوساز فلر

خدمات نمایندگی تعمیر اسپرسوساز فلر در امداد آی پی به شرح زیر است:

فلر بیشتر در تولید اسپرسوسازهای خانگی و مسافرتی پیشتاز است. البته که این برند یکی از بهترین برندهای تولیدکننده این محصول است. برند فلر به دلیل ارائه محصولات با کیفیت توانسته است محبوبیت بسیاری برای خود کسب کند. فلر کیفیت کالاهای خود را مدیون قطعاتی است که در آن بکار می‌برد. در صورتی که اسپرسوساز فلر شما خراب شده و می‌خواهید با استفاده از قطعات اصلی تعمیر شود، این کار را به امداد آی.پی بسپارید.

نمایندگی تعمیر اسپرسو ساز مولینکس

خدمات نمایندگی تعمیر اسپرسو ساز مولینکس در امداد آی پی به شرح زیر است:

به نظر می‌رسد مولینکس با تولید اسپرسوساز هایی با ظرفیت مخزن زیاد، قدم در راه تولید اسپرسوسازهای صنعتی گذاشته است. اگر در محل کار و اداره خود از اسپرسو ساز استفاده می‌کنید و نیاز دارید که دستگاه را در کوتاه‌ترین زمان ممکن تعمیر کنید. تعمیرات آن را به امداد آی.پی بسپارید. این مجموعه در کوتاه‌ترین زمان، خدمات خود را در محل به مشتریان ارائه می‌دهد.

نمایندگی تعمیر اسپرسوساز گوسونیک

خدمات نمایندگی تعمیر اسپرسوساز گوسونیک در امداد آی پی به شرح زیر است:

برند گوسونیک در تولید اسپرسوساز برقی به‌اندازه سایر برندها خوب عمل نکرده است و دستگاه بعضاً دچار ایراداتی نیز می‌شود. اما به عنوان یک اسپرسوساز خانگی دستگاهی مناسب است. در صورتی که اسپرسوساز گوسونیک شما با مشکلاتی مواجه است، می‌توانید از کارشناسان امداد آی.پی بخواهید دستگاهتان را سرویس کنند. پس از سرویس دستگاه متوجه می‌شوید که این کار تا چه حد بر روی کیفیت عملکرد آن و جلوگیری از خرابی مؤثر است.

نمایندگی تعمیرات اسپرسو ساز اوپکس

خدمات نمایندگی تعمیرات اسپرسو ساز اوپکس در امداد آی پی به شرح زیر است:

این دستگاه نیز جزو اسپرسو ساز های خانگی طبقه‌بندی می‌شود که برای سرویس و تعمیر آن می‌توانید از مجموعه امداد آی.پی کمک بخواهید.

نمایندگی تعمیر اسپرسوساز ویداس

خدمات نمایندگی تعمیر اسپرسوساز ویداس در امداد آی پی به شرح زیر است:

اسپرسوساز ویداس ساخت کشور ایران است. این محصول نسبت به رقبای خود از قیمت خوبی برخوردار است اما این به معنی کیفیت پایین آن نیست. تعمیرات اسپرسوساز های ویداس، تخصص تعمیرکاران گروه امداد آی.پی است. برای تعمیرات این دستگاه و استفاده از مشاوره‌های تلفنی رایگان کارشناسان این مرکز، با شماره تلفن‌های امداد آی.پی تماس بگیرید.

مشکلات متداول اسپرسوساز ها

مشکلات متداول اسپرسوساز ها به شرح زیر است:

مشکلات و معایبی وجود دارند که تمامی اسپرسوسازها ممکن است در طول عمر مفید خود با آن مواجه شوند. بسیاری از این مشکلات و معایب با اقدامات کوچکی مانند نظافت صحیح دستگاه برطرف می‌شوند. با دانستن این مشکلات و علل بروز آن می‌توانید خودتان به رفع ایراد دستگاه بپردازید. به خصوص اگر اسپرسوساز خود را تازه خریداری کرده‌اید این بخش می‌تواند در رفع مشکلات آن به شما کمک کند.

تعمیر و عیب یابی ایرادات برد اسپرسو ساز

تعمیر و عیب یابی ایرادات برد اسپرسو ساز به شرح زیر است:

همان‌طور که می‌دانید برد الکترونیکی دستگاه، بخش مهم و آسیب‌پذیر این وسیله محسوب می‌شود. بهتر است برای تعمیر برد اسپرسوساز از تعمیرگاه‌های مجاز و باتجربه آن کمک بخواهید. حتی بهتر است برای تعویض برد اسپرسو ساز نیز خودتان اقدام نکنید و این کار را به دست متخصصین امداد آی.پی بسپارید. برای اطلاع از جزییات تعمیر برد اسپرسوساز و تشخیص ایراد دستگاه بهتر است با یکی از شماره تلفن‌های امداد آی.پی تماس بگیرید و از مشاوره‌های تلفنی رایگان کارشناسان این مرکز استفاده کنید.

آموزش عیب یابی و تعمیرات روشن نشدن اسپرسوساز

آموزش عیب یابی و تعمیرات روشن نشدن اسپرسوساز به شرح زیر است:

اگر دستگاه اسپرسوساز شما روشن نمی‌شود، قبل از هر چیز اتصالات برقی را چک کنید. در بسیاری از موارد ایراد ناشی از پریز، دوشاخه، کابل دستگاه، نوسانات برق و… است.

نحوه عیب یابی و تعمیر تلخ شدن اسپرسوی خروجی از اسپرسوساز

نحوه عیب یابی و تعمیر تلخ شدن اسپرسوی خروجی از اسپرسوساز  به شرح زیر است:

اولین دلیل بروز این ایراد ممکن است زیاد بودن اسپرسو استفاده شده باشد. اگر به‌اندازه کافی اسپرسو درون سبد دستگاه ریخته‌اید اما اسپرسو شما مزه تلخ می‌دهد، ممکن است ایراد ناشی از تمیز نبودن دستگاه باشد. به‌مرورزمان و طی استفاده از اسپرسو ساز، اسپرسو درون آن باقی می‌ماند و موجب چنین اتفاقی می‌شود.

چرا اسپرسو در حین آماده شدن می‌جوشد، برای تعمیر و عیب یابی چه باید کرد؟

اگر اسپرسو خروجی از دستگاه شما جوشیده است احتمالاً ترموستات دستگاه شما تنظیم نیست. اگر ترموستات دستگاه قابل تنظیم نیست باید آن را تعویض کنید.

چرا آب به نقطه جوش نمی‌رسد و اسپرسو دم نمی‌کشد، برای تعمیر و عیب یابی چه باید کرد؟

مشکل نرسیدن آب به نقطه جوش هم از تنظیم نبودن ترموستات دستگاه است. می‌توانید آن را تنظیم یا تعویض کنید. دلیل دوم بروز چنین مشکلی مسدود بودن سوراخ‌های سوپاپ است. سوراخ‌های سوپاپ را تمیز کند تا مشکل برطرف شود. البته سوپاپ ممکن است شکسته یا خمیده باشد، در این صورت تنها راه تعویض آن خواهد بود.

آموزش تعمیرات رقیق شدن اسپرسو خروجی از اسپرسوساز

آموزش تعمیرات رقیق شدن اسپرسو خروجی از اسپرسوساز  به شرح زیر است:

اگر در تهیه اسپرسو از آب گرم استفاده کنید، اسپرسو خروجی شما رقیق خواهد بود و مشکل از دستگاه نیست. اگر در هنگام تهیه اسپرسو ، از اسپرسو خشک کمی استفاده کنید نسبت آب به اسپرسو بیشتر خواهد شد و طبیعتاً اسپرسو شما رقیق‌تر است.

نحوه تعمیر و عیب یابی گرم نشدن اسپرسو ساز

نحوه تعمیر و عیب یابی گرم نشدن اسپرسو ساز به شرح زیر است:

اگر اتصالات برقی را چک کرده‌اید و مشکلی ندارند المنت دم کننده سوخته است. برای تست المنت می‌توانید از یک چراغ سری استفاده کنید.

نتیجه گیری از خدمات رسمی تعمیرات اسپرسوساز در نمایندگی امداد آی.پی

نتیجه گیری از خدمات رسمی تعمیرات اسپرسوساز در نمایندگی امداد آی.پی به شرح زیر می باشد:

امداد آی ‌پی با در اختیار داشتن تعمیرکاران متعهد و حرفه ای  بیش از ۵۰ سال در زمینه تعمیرات این دستگاه مزیت های زیر را برای کاربران فراهم آورده است:

 • ارائه گارانتی معتبر برای خدمات
 • امکان تعمیر دستگاه در محل و منزل به درخواست مشتری
 • بهینه سازی هزینه تعمیرات تا حداکثر میزان ممکن تا 75 درصد
 • تعمیر دستگاه با استفاده از قطعات فابریک و اورجینال
 • ارائه خدمات در کمترین زمان ممکن و در هر ساعتی از شبانه روز

نمایندگی تعمیرات اسپرسو ساز در مرکز تهران

یوسف آباد ، فاطمی ، گیشا ، امیر آباد ، شهرآرا ، مطهری ، عباس آباد و… 021-88972003

نمایندگی تعمیرات اسپرسو ساز در شمال تهران

نیاوران ، زعفرانیه ، ولنجک ، الهیه ، جردن ، انرزگو ، پاسداران ، دروس ، شریعتی ، دولت ، ظفر ، میرداماد ، هروی و … 021-26351245

نمایندگی تعمیرات اسپرسو ساز در جنوب تهران

انقلاب ، آزادی ، جمهوری ، نازی آباد ، حافظ ، امام خمینی ، ولیعصر و … 021-66715774

نمایندگی تعمیرات اسپرسو ساز در شرق تهران

تهرانپارس ، نارمک ، رسالت ، سید خندان ، فرجام ، پیروزی ، حکیمیه ، لواسانات و … 021-77170513

نمایندگی تعمیر اسپرسو ساز در غرب تهران

آریاشهر ، آیت الله کاشانی ، اشرفی اصفهانی ، پونک ، شهران ، جنت آباد ، ستاری ، اکباتان ، تهرانسر و … 021-46019425

5/5 - (1 امتیاز)
دیدگاهی بنویسید
نام خود را وارد کنید
ایمیل خود را وارد کنید
کامنت خود را وارد کنید
به مشاوره نیاز دارید؟
تماس بگیرید 021-91093903
فرم درخواست تعمیر