021-91093903
ثبت درخواست تعمیر
logo

امداد آی پی

نمایندگی تعمیرات اتوپرس با ما در تماس باشید 021-91093903

تعمیر اتو پرس

تعمیر اتو پرس

اگر قصد تعمیر اتو پرس (اطو پرس) خود را دارید، حتماً مقاله پیش رو را دنبال کنید. این مقاله به شما کمک می‌کند تا با هزینه تعمیرات اتو پرس، چگونگی تعمیرات این دستگاه و مشکلات متداول آن آشنا شوید. با دانستن این جزییات می‌توانید، بهترین نمایندگی تعمیر اتو پرس را انتخاب کنید و کار تعمیرات را به آن بسپارید.

برای تعمیر این وسیله ما مجموعه آی.پی امداد، نمایندگی تعمیر اتو پرس را به شما پیشنهاد می‌کنیم.  مجموعه آی.پی امداد خدمات حضوری تعمیر اتو پرس را در محل و منزل ارائه می‌دهد. این خدمات به مدت یک سال توسط این شرکت گارانتی می‌شوند. برای استفاده از خدمات این مجموعه با یکی از شماره تلفن‌های آن تماس بگیرید.

فلسفه ورود اتو پرس به خانه‌های ما آسان‌تر کردن کار اتوکشی است. زیرا این دستگاه‌ها بسیار حرفه‌ای‌تر از اتو‌های معمولی عمل می‌کنند. این اتوها سطح بزرگی دارند، بنابراین مساحت بیشتری از لباس را در یک حرکت اتو می‌کنند. همچنین اتو های پرسی ترکیبی از فشار و بخار است. به همین علت چین چروک لباس را بسیار بهتر و سریع‌تر از اتوهای معمولی از بین می‌برد. همچنین برای بکارگیری آن دیگر نیازی به میز اتو نیست. شما به راحتی می‌توانید با یک صندلی کنار دستگاه بنشینید و لباس‌هایتان را در چند دقیقه، بدون اینکه خسته شوید، اتو کنید. اما این دستگاه نیز مانند سایر لوازم برقی ممکن است در طول مدتی که از آن استفاده می‌کنید دچار مشکلاتی شود.

عناوینی که در ادامه بررسی خواهیم کرد:

 • تعمیر اتو پرس (اطو پرس)
 • هزینه تعمیرات اتو پرس
 • نمایندگی تعمیر اتو پرس در محل و منزل، در کوتاه‌ترین زمان ممکن
 • ویژگی های تعمیرگاه مجاز اطو پرس
 • تعمیرگاه مجاز و مرکزی اتو پرس در تهران
 • نحوه ارائه خدمات در آی.پی امداد: تعمیرکار اتو پرس
 • خدمات قابل‌ارائه در آی.پی امداد
 • تعمیرات اتو پرس با قطعات اصلی و اورجینال
 • مشکلات متداول اتو پرس

تعمیر اتو پرس (اطو پرس)

تعمیر اتو پرس (اطو پرس)  به شرح زیر است:

مجموعه آی.پی امداد امکان ارائه خدمات در محل، در زمینه تعمیرات اتو پرس را برای مشتریان خود ایجاد کرده است. با این امکان، به راحتی می‌توانید با این مجموعه تماس بگیرید و سؤالات مربوط به علل ایجاد مشکل در دستگاه، هزینه تعمیر اتو پرس، نحوه تعمیرات آن و جزییات این‌چنینی را از متخصصان این مرکز جویا شده و سپس در منزل پذیرای آنها باشید و در نهایت با آگاهی کامل، دستگاه خود را برای تعمیر به آن‌ها بسپارید. این خدمات همچنین باعث صرفه‌جویی در وقت شما می‌شود؛ زیرا دیگر نیازی نیست برای عیب‌یابی دستگاه ساعت‌ها در اینترنت تحقیق کنید یا برای دانستن هزینه تعمیر آن به چند تعمیرگاه سر بزنید. به راحتی و با یک تماس تلفنی به این خدمات دسترسی خواهید داشت.

هزینه تعمیرات اتو پرس

هزینه تعمیرات اتو پرس به شرح زیر است:

هزینه‌ها همواره بخش مهمی از جریان تعمیرات است. به خصوص که با اعداد متفاوتی در تعمیرگاه‌های مختلف مواجه می‌شویم. باید بدانید که هزینه تعمیرات برخلاف تصور همه، دارای یک نرخ ثابت است. تعمیرگاه های مجاز اتو پرس موظف‌اند هزینه تعمیرات که شامل دستمزد تعمیرکار، قیمت قطعه تعویضی و … است را بر اساس نرخ مصوب دریافت کنند. نرخ مصوب تعیین‌شده توسط نهادهای نظارتی مبلغ زیادی را شامل نمی‌شود و بسیار معقول است؛ یعنی با صرف هزینه‌ای مناسب می‌توانید دستگاه خود را تعمیر کنید. به شرطی که در انتخاب نمایندگی تعمیرات اتو پرس دقت کافی داشته باشید و جایی را انتخاب کنید که دارای مجوزهای رسمی از نهادهای مربوط باشد و تحت نظارت آن‌ها کار کند.

مجموعه آی.پی امداد با بیش از چندین دهه سابقه فعالیت در زمینه تعمیر لوازم خانگی همراه با مجوزهای رسمی، یکی از مراکزی است که می‌توانید به آن مراجعه کنید. برای اطلاع از هزینه تعمیر اتو پرس می‌توانید با این مرکز تماس بگیرید. کارشناسان آی.پی امداد با توجه به مشکلی که برای دستگاه شما پیش آمده است، هزینه تعمیر آن را تخمین خواهند زد.

نمایندگی تعمیر اتو پرس در محل و منزل، در کوتاه‌ترین زمان ممکن

خدمات نمایندگی تعمیر اتو پرس در محل و منزل، در کوتاه‌ترین زمان ممکن به شرح زیر است:

یکی از ویژگی‌های مهم اتو پرس، اندازه و وزن آن است. همین اندازه بزرگ‌تر و وزن بیشتر آن نسبت به اتوهای معمولی، باعث می‌‌شود که سرعت و کیفیت کار بالاتر رود؛ اما این ویژگی در هنگام خرابی، حمل وسیله تا تعمیرگاه را دشوار می‌کند. علاوه بر دشواری حمل این دستگاه، زیاد بودن تایم کاری به ما این اجازه را نمی‌دهد که پس از کار وقت کافی برای رسیدگی به سایر کارها را داشته باشیم. البته ترافیک شدید تهران نیز در این قضیه بی‌تأثیر نیست. برای کاهش این دشواری‌ها آی.پی امداد، امکان ارائه خدمات تعمیر اتو پرس در محل را ایجاد کرده است. شما می‌توانید با برقراری تماس با این مجموعه، زمان مناسب برای مراجعه تعمیرکار به منزلتان را هماهنگ کنید و خدمات تعمیر اتو پرس را با توجه به تایم درخواستی در محل دریافت کنید.

این کار نه‌تنها دردسر حمل دستگاه تا نمایندگی، ماندن در ترافیک و … را ندارند بلکه در زمان بسیار کوتاهی نیز به شما ارائه می‌شود. چراکه مجموعه آی.پی امداد دارای نمایندگی‌های متعدد تعمیرات اتو پرس در تهران است. به همین علت در کوتاه‌ترین زمان پس از تماس شما تکنسین مربوط را از نزدیک‌ترین شعبه به محل اعزام می‌کند. در صورتی که می‌خواهید خدمات تعمیر اتو پرس در محل و منزل و در کوتاه‌ترین زمان ممکن به شما عزیزان ارائه شود، با شماره تلفن‌های این مجموعه تماس بگیرید.

ویژگی های تعمیرگاه مجاز اطو پرس

ویژگی های تعمیرگاه مجاز اطو پرس به شرح زیر است:

پیش از این نیز از ضرورت مراجعه به تعمیرگاه مجاز اطو پرس، برای تعمیرات صحبت کردیم؛ اما چگونه می‌توان یک تعمیرگاه مجاز را از سایرین تشخیص داد؟ مسلماً این تعمیرگاه دارای یکسری ویژگی‌های مثبت است که آن را از سایرین متمایز می‌کند؛ اما اگر جایی را پیدا کنید که تمام این ویژگی‌ها را با هم داشته باشد، مسلماً بهترین تعمیرگاه برای تعمیر اطو پرس و سایر لوازم برقی منزل شما است. این ویژگی‌ها عبارت‌اند از:

 1. مجوزهای رسمی از سازمان‌های مربوط که دلیل بر رسمیت یک تعمیرگاه است.
 2. دریافت هزینه‌بر اساس نرخ مصوب که باز هم دلیل بر رسمیت و نظارت بر آن تعمیرگاه است که همگی ویژگی‌های یک تعمیرگاه مطمئن هستند.
 3. تجربه و مهارت تعمیرکاران که هرچقدر بیشتر باشد، نشان از تبحر و تخصص تعمیرگاه در زمینه تعمیرات اطو پرس و به‌طورکلی هر نوع وسیله برقی است.
 4. پاسخگویی تلفنی مناسب. این ویژگی نشان‌دهنده جدیت و کیفیت در خدمات‌رسانی است؛ زیرا خدمات تلفنی نیز بخش از فرآیند تعمیر هستند؛ بنابراین کیفیت در انجام آن نشان از کیفیت در ارائه خدمات است.
 5. ارائه خدمات در محل: این ویژگی برای یک تعمیرگاه بسیار مهم است و نشان از اهمیت مشتری و احترام به اصول مشتری مداری دارد.
 6. سرعت عمل در ارائه خدمات: یکی از دغدغه‌های مهم یک تعمیرگاه خوب باید وقت ارزشمند مشتریان باشد. سرعت عمل در تعمیرات در کنار کیفیت در ارائه خدمات، بهترین ویژگی یک تعمیرگاه خوب و کامل‌کننده تمام ویژگی‌های مثبت آن است.
 7. استفاده از قطعات اصلی: یک تعمیرگاه خوب با جایگزینی قطعات با قطعه اصلی رضایت مشتری و کیفیت در ارائه خدمات را با هم به دست می‌آورد.

تعمیرگاه مجاز و مرکزی اتو پرس در تهران

خدمات تعمیرگاه مجاز و مرکزی اتو پرس در تهران به شرح زیر است:

مجموعه آی.پی امداد، تعمیرگاه مجاز اتو پرس در تهران است. این مجموعه از گذشته تاکنون با مجوزهای رسمی سازمان‌های مربوط در حال فعالیت در زمینه تعمیر لوازم خانگی است. تعمیرکارانی که با این مجموعه در حال همکاری هستند موظف‌اند هزینه تعمیرات اطو پرس را بر اساس نرخ مصوب تعیین‌شده از سوی نهادهای نظارتی دریافت کنند. مجموعه آی.پی امداد برای تعمیرات اتو پرس از تعمیرکاران باسابقه و با‌تجربه استفاده می‌کند تا بتواند خدمات باکیفیت‌تری را به مشتریان خود ارائه دهد؛ زیرا که تجربه، مهارت تعمیرکار را شکل می‌دهد. مجموعه آی.پی امداد به منظور ارتقا سطح خدمات خود و مشتری مداری امکان ارائه مشاوره تلفنی را فراهم کرده است. این مجموعه با پاسخگویی تلفنی مناسب به مشتریان، در جهت کمک به آنان گام مثبتی برداشته است.

با توجه به توانمندی‌های تعمیرکاران این مجموعه در تعمیرات اتو پرس، این خدمات با سرعت زیادی به مشتری ارائه می‌شوند. البته خدمات تعمیر اتو پرس در عین سرعت، بسیار اصولی و صحیح انجام می‌شوند و شما را تا مدت‌ها از تعمیرات مجدد بی‌نیاز می‌کند. مجموعه آی.پی امداد همچنین به منظور اطمینان بخشیدن به مشتری در رابطه با خدمات ارائه‌شده، کلیه این خدمات را به مدت یک سال گارانتی می‌کند. این مرکز همچنین، به هنگام تعمیرات اتو پرس در تمامی انواع و برندهای آن، از قطعات اصلی و باکیفیت به عنوان جایگزین استفاده می‌کند.

نحوه ارائه خدمات در آی.پی امداد: تعمیرکار اتو پرس

نحوه ارائه خدمات در آی.پی امداد: تعمیرکار اتو پرس به شرح زیر است:

پس از تماس با کارشناسان تعمیر اتو پرس و شرح مشکل، در صورت نیاز کارشناسان و تعمیرکارهای مجموعه آی.پی امداد در اسرع وقت و در کمترین فاصله زمانی از نزدیک‌ترین نمایندگی به محل اعزام می‌شوند. ابتدا کارشناسان آی.پی امداد نحوه عملکرد دستگاه شما را به دقت بررسی می‌کنند. سپس به شرح کامل علت خرابی، تعداد قطعات نیازمند تعمیر یا تعویض، هزینه تعمیر و زمان موردنیاز برای تعمیر می‌پردازند. پس از تعمیر، عملکرد دستگاه کاملاً برای شما تست می‌شود تا از عملکرد صحیح آن اطمینان حاصل کنید.

خدمات قابل‌ارائه در آی.پی امداد

خدمات قابل‌ارائه در آی.پی امداد به شرح زیر است:

کلیه خدمات مربوط به تعمیرات اتو پرس در تمامی برندهای، بکو، ژانومه، هوگارو، بایترون، رابیلوکس و … در مجموعه آی.پی امداد قابل‌ارائه است. این مرکز برای تعمیرات مربوط به هر برند از متخصص همان برند استفاده می‌کند تا تعمیرات این وسیله به‌طور اصولی و صحیح انجام شود. استفاده از متخصص آشنا به عملکرد دستگاه برای تعمیر باعث می‌شود، دستگاه شما تا مدت‌ها از تعمیر و سرویس مجدد بی‌نیاز باشد.

 • تعمیر برد اتو پرس
 • تعمیر ترموستات
 • تعویض سیم
 • تعویض پدال
 • جرم‌گیری
 • تعویض لاستیک سوپاپ
 • تعویض بی متال
 • تعویض دسته اتو پرس

و برطرف کردن بسیاری از معایب مربوط به این دستگاه. برای استفاده از خدمات تعمیر اتو پرس، با یکی از شماره تلفن‌های آی.پی امداد تماس بگیرید، مشاوره‌های تلفنی رایگان و خدمات حضوری همراه با گارانتی یک‌ساله دریافت کنید.

نمایندگی تعمیر اتو پرس بکو

خدمات نمایندگی تعمیر اتو پرس بکو به شرح زیر است:

شرکت بکو از نظر تولید اتو پرس مرغوب بسیار خوب عمل کرده است. معمولاً دستگاه‌های تولیدی این شرکت خرابی کمی دارند. اگر همان اشکالات اندک به‌موقع برطرف شود، می‌توان برای سالیان متمادی از این دستگاه استفاده کرد. برای سرویس و تعمیر اتو پرس بکو می‌توانید از آی.پی امداد کمک بخواهید. کارشناسان این مجموعه با تبحری که در تعمیرات این برند دارند، بهترین خدمات را به شما ارائه خواهند داد.

نمایندگی تعمیر اتو پرس ژانومه

خدمات نمایندگی تعمیر اتو پرس ژانومه به شرح زیر است:

مجموعه آی.پی امداد ارائه خدمات تعمیرات اتو پرس ژانومه را نیز بر عهده دارد. این شرکت عنوان بزرگ‌ترین تولیدکننده اتو پرس و چرخ خیاطی را در جهان به خود اختصاص داده است. محصولات تولیدی این شرکت هم از نظر کیفیت و هم از نظر آپشن های موجود در دستگاه حرف اول را می‌زند. اگر اتو پرس شما دچار مشکل شده است با تماس با آی.پی امداد می‌توانید از ایراد دستگاه خود مطلع شوید و آن را در کوتاه‌ترین زمان برطرف کنید.

نمایندگی تعمیر اتو پرس هوگارو

خدمات نمایندگی تعمیر اتو پرس هوگارو به شرح زیر است:

شرکت هوگارو نیز مانند ژانومه به‌طور اختصاصی در صنعت دوخت و پرس فعالیت می‌کند. مجموعه آی.پی امداد نیز نمایندگی تعمیرات اتو پرس هوگارو را بر عهده دارد. این مجموعه برای تعمیر تمامی مدل‌های این برند از متخصصان باتجربه استفاده می‌کند.

نمایندگی تعمیر اتو پرس بایترون

خدمات نمایندگی تعمیر اتو پرس بایترون به شرح زیر است:

برند بایترون تقریباً در تولید بسیاری از لوازم خانگی دستی دارد. این شرکت به صورت تخصصی در زمینه تولیدات اتو پرس فعال نیست اما نمونه‌های قابل‌قبولی از این کالا را تولید کرده است. آی.پی امداد نمایندگی تعمیر اتو پرس و سایر لوازم خانگی تولید این برند، کلیه خدمات تعمیرات مربوط به این وسیله را به‌طور کامل و با استفاده از قطعات اصلی درب منزل ارائه می‌دهد.

نمایندگی تعمیر اتو پرس رابیلوکس

خدمات نمایندگی تعمیر اتو پرس رابیلوکس به شرح زیر است:

مجموعه آی.پی امداد متخصص در زمینه تعمیر اتو پرس رابیلوکس، خدمات تعمیر این وسیله را درزمانی کوتاه و درب منزل ارائه می‌دهد. اگر به دنبال جایی هستید که خدمات باکیفیت را درزمانی کوتاه به شما ارائه دهد، از آی.پی امداد غافل نشوید.

تعمیرات اتو پرس با قطعات اصلی و اورجینال

خدمات تعمیرات اتو پرس با قطعات اصلی و اورجینال به شرح زیر است:

مجموعه آی.پی امداد به صورت تخصصی در زمینه تعمیرات اتو پرس فعالیت می‌کند. ازآنجایی‌که این مجموعه یکی از معتبرترین تعمیرگاه‌های لوازم خانگی است، همواره قطعات اصلی و باکیفیت را تهیه و از آن‌ها در امر تعمیرات استفاده می‌کند. چراکه استفاده از قطعات تقلبی در دستگاه می‌تواند موجب کاهش عمر مفید آن شود. خرابی زودهنگام دستگاه پس از تعمیر نارضایتی مشتری و کاهش سطح کیفیت خدمات را به دنبال دارد.

مشکلات متداول اتو پرس

مشکلات متداول اتو پرس به شرح زیر است:

مشکلاتی هستند که در میان تمامی اتو پرس‌ها یکسان‌اند. طبیعتاً برای رفع ایرادات جزئی این دستگاه راهکارهایی وجود دارد که با دانستن آن‌ها ممکن است بتوانید بدون دردسر دستگاهتان را تعمیر کنید. چند مورد از مشکلات متداول اتو پرس ها در این بخش ذکر شده است. ممکن است بتوانید ایراد دستگاه خود را در این بخش بیابید و آن را برطرف کنید؛ اما در صورتی که ایراد دستگاه خود را نیافتید نگران نباشید. با تماس با آی.پی امداد می‌توانید از مشاوره‌های رایگان کارشناسان این مرکز استفاده کنید.

آموزش تعمیر و عیب یابی بخار نکردن اتو پرس

آموزش تعمیر و عیب یابی بخار نکردن اتو پرس  به شرح زیر است:

برای فهمیدن علت بخار نکردن اتو پرس، ابتدا مخزن آب را بررسی کنید. ممکن است به هر دلیلی فراموش کرده باشید که آن را پرکنید یا در اثر استفاده زیاد، آب موجود در آن تمام شده باشد. درنتیجه اتو پرس شما بخار نخواهد کرد. همچنین میله آب اتو پرس و فیلتر رسوب‌گیر را چک کنید. در صورتی که مشکل همچنان وجود دارد با آی.پی امداد تماس بگیرید.

آموزش عیب یابی و تعمیر بوق زدن اتو پرس

آموزش عیب یابی و تعمیر بوق زدن اتو پرس به شرح زیر است:

بوق زدن اتو پرس برای کاربر بسیار نگران کننده است؛ زیرا همواره شنیدن صدای بوق از یک وسیله نشان‌دهنده نوعی هشدار است. اگر اتو پرس شما بوق می‌زند ممکن است برد الکترونیکی آن دچار مشکل شده باشد. با شنیدن صدای بوق از دستگاه بلافاصله کار کردن با آن را متوقف کنید و از یک متخصص کمک بخواهید.

عیب یابی و تعمیرات بوی بد در اتو پرس

عیب یابی و تعمیرات بوی بد در اتو پرس  به شرح زیر است:

بوی بد مشکل مشترک اتوهای معمولی و اتوهای پرسی است و غالباً به دلیل ماندن آب در مخزن دستگاه و خراب شدن رسوب‌گیر اتفاق می‌افتد.

تعمیرات و عیب یابی لک انداختن روی لباس در اتو پرس

تعمیرات و عیب یابی لک انداختن روی لباس در اتو پرس  به شرح زیر است:

اگر در هنگام اتو زدن لکه‌های سفید و اثر رسوب را روی پارچه مشاهده کردید، حتماً متوجه وجود رسوب در این دستگاه خواهید شد. برای رفع این مشکل پاک کردن دستگاه از رسوبات بهترین راه است. پارچه و ابر اتو پرس را نیز تعویض کنید.

نتیجه گیری از خدمات تعمیر اتوپرس در امداد آی پی

نتیجه گیری از خدمات تعمیر اتوپرس در امداد آی پی به شرح زیر است:

مشکلات و معایب فوق تنها تعداد محدودی از مشکلاتی است که در طول استفاده از اتو پرس، ممکن است برای دستگاه شما اتفاق بیفتد. بسیاری از این مشکلات با راه‌حل‌های ساده قابل برطرف شدن نیست و رفع آن نیازمند حضور یک متخصص است. برای تعمیر اتو پرس می‌توانید از آی.پی امداد کمک بخواهید. مزیت های این خدمات به شرح زیر است:

 • تعمیر دستگاه در محل و منزل
 • استافده از قطعا تفابریک و اورجینال
 • ارائه خدمات در هر ساعتی از شبانه روز
 • تعمیر دستگاه با کیفیت بالا
 • ارائه گارانتی برای تعمیرات اتوپرس

نمایندگی تعمیرات اتو پرس در مرکز تهران

یوسف آباد ، فاطمی ، گیشا ، امیر آباد ، شهرآرا ، مطهری ، عباس آباد و… 021-88972003

نمایندگی تعمیرات اتو پرس در شمال تهران

نیاوران ، زعفرانیه ، ولنجک ، الهیه ، جردن ، انرزگو ، پاسداران ، دروس ، شریعتی ، دولت ، ظفر ، میرداماد ، هروی و … 021-26351245

نمایندگی تعمیرات اتو پرس در جنوب تهران

انقلاب ، آزادی ، جمهوری ، نازی آباد ، حافظ ، امام خمینی ، ولیعصر و … 021-66715774

نمایندگی تعمیرات اتو پرس در شرق تهران

تهرانپارس ، نارمک ، رسالت ، سید خندان ، فرجام ، پیروزی ، حکیمیه ، لواسانات و … 021-77170513

نمایندگی تعمیر اتو پرس در غرب تهران

آریاشهر ، آیت الله کاشانی ، اشرفی اصفهانی ، پونک ، شهران ، جنت آباد ، ستاری ، اکباتان ، تهرانسر و … 021-46019425

5/5 - (1 امتیاز)
5 دیدگاه برای این مطلب ثبت شده است
  avatar
  نسترن 28 فروردین 1400

  با عرض سلام و خسته نباشید سوالی داشتم خدمتتون در مورد اتو پرسی پیچ درب مخزن اتو خیلی سفت شده هر کاری میکنم باز نمیشه چکار باید کرد اگه راهنمایی بفرمایید ممنون میشم😊

  پاسخ دادن
  avatar
  باستانی 10 دی 1401

  سلام .خسته نباشید.اتو پرس جانتک دارم .تا الان خوب کار کرده و راضی هستم .سوالم اینه که چون فیلتر ضدرسوب داره چکار میشه کرد کمتر رسوب بگیره و نیاز به تعویض فیلتر نباشه؟؟؟

  پاسخ دادن
   avatar
   امداد آی پی 11 دی 1401

   سلام. در صورت انجام هر کاری رسوب شکل می گیرد و طبیعی است.

   پاسخ دادن
  avatar
  رضایی 02 اسفند 1401

  سلام، اتو پرس بکو دارم ،افتاده ،دسته شکسته و کار نمی کنه ، آیا تعمیر میکنید و اینکه ارزش تعمیر وتعویض دسته دارید ، ممنون میشم پاسخ بدهید

  پاسخ دادن
   avatar
   امداد آی پی 03 اسفند 1401

   سلام. دسته اتوپرس قابل تعویض می باشد.

   پاسخ دادن
دیدگاهی بنویسید
نام خود را وارد کنید
ایمیل خود را وارد کنید
کامنت خود را وارد کنید
به مشاوره نیاز دارید؟
تماس بگیرید 021-91093903
فرم درخواست تعمیر