کد خطا و ارور ماشین ظرفشویی باکنشت

کد خطا و ارور ماشین ظرفشویی باکنشت Bauknecht

کد خطا و ارور ماشین ظرفشویی باکنشت
کد خطا و ارور ماشین ظرفشویی باکنشت

احتمالاً تابحال ماشین ظرفشویی باکنشت شما اروری داده است و شما معنی و مفهوم آن ارور را متوجه نشده اید. در این مطلب قصد داریم علت و نحوه رفع ارور ماشین ظرفشویی باکنشت یا همان کد خطا و ارور ماشین ظرفشویی باکنشت را ابتدا در جدول به صورت خلاصه و سپس به صورت کامل برای شما شرح دهیم. همچنین سعی کرده ایم قطعه خراب در هر ارور را نیز معرفی کنیم.

شما پس از مطالعه این مطلب تا حد زیادی قادر خواهید بود بدون نیاز به تعمیرکار مشکلات مربوط به ماشین ظرفشویی خود را حل کنید.

 

 

چنانچه پس از مطالعه ارورها موفق به تعمیر ماشین ظرفشویی باکنشت خود نشدید با امداد آی.پی به عنوان نمایندگی تعمیرات ظرفشویی باکنشت تماس بگیرید تا تعمیرکار متخصص به محل شما اعزام شود.

کد خطا و ارور ماشین ظرفشویی باکنشت 

ارورمعنی ارور
F8مشکل سطح آب
F8ماشین ظرفشویی روشن نمی‌شود.
FAآب از درون ماشین ظرفشویی در حال نشت کردن است.
F6مشکل در پر کردن آب
F4ایراد تخلیه کردن

توضیحات کلی ارورهای ماشین ظرفشویی باکنشت

اگر ارور مورد نظر شما در جدول بالا موجود نبود یا نیاز به توضیحات بیشتر داشتید شرح کلی و مفصل برخی ارور ها را مطالعه کنید.

ارور و کد خطای F8 ماشین ظرفشویی باکنشت

علت بروز ارور: مشکل سطح آب

بررسی و تعمیر: صافی‌ها را بازرسی کنید تا بسته نشده باشد. شاید پمپ گردش آب مشکل دارد و یا بسته شده باشد. و یا ممکن است نشان‌گر آب شاید مشکل داشته باشد.

ارور و کد خطای F8 ماشین ظرفشویی باکنشت

علت بروز ارور: ماشین ظرفشویی روشن نمی‌شود.

بررسی و تعمیر: ابتدا اطمینان حاصل کنید که درب ماشین کاملا بسته شده است. اطمینان حاصل کنید که سیم برق مشکلی ندارد و فیوز برق قطع نشده باشد.

ارور و کد خطای FA ماشین ظرفشویی باکنشت

علت بروز ارور: آب از درون ماشین ظرفشویی در حال نشت کردن است.

بررسی و تعمیر: یکی علت‌ها می‌تواند موجود بودن آب در قسمت پایین باشد. این ارور به این علت مشخص می‌شود که آب وجود دارد اما علت آن مشخص نیست. همچنین امکان دارد مشکل از حسگر باشد.

ارور و کد خطای F6 ماشین ظرفشویی باکنشت

علت بروز ارور: مشکل در پر کردن آب

بررسی و تعمیر: شیر آب بسته است یا شیلنگ ورودی آب بسته شده یا شیر برقی ورودی آب مشکل دارد و یا فلومتر خراب است.

ارور و کد خطای F4 ماشین ظرفشویی باکنشت

علت بروز ارور: ایراد تخلیه کردن

بررسی و تعمیر: این خطا اکثرا به علت کثیف یا خراب بودن میکروسویچ مربوط است. پیش از عوض کردن میکروسویچ قسمت تخلیه را چک کنید.

در صورت مواجهه با هر مشکلی در ماشین ظرفشویی باکنشت ، با امداد آی.پی به عنوان نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی باکنشت تماس بگیرید.

امداد آی.پی به عنوان نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی باکنشت با دارا بودن بیش از 50 سال سابقه کار در زمینه‌ی تعمیر لوازم خانگی و با داشتن کادری متخصص و مجرب، آماده‌ی اعزام متخصص ماشین ظرفشویی باکنشت به محل شما می‌باشد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code