تلفن شعبات امداد آی.پی نمایندگی تعمیرات لباسشویی زانوسی

امداد آی.پی سالهاست که به عنوان نمایندگی تعمیرات لباسشویی زانوسی در تهران به مشتریان عزیز خدمت رسانی مینماید.دارا بودن نمایندگی تعمیرات لباسشویی زانوسی در سراسر تهران موجب شده است این خدمات در مدت زمان کمتر و با صرف هزینه ی پایین تری انجام پذیرد.

نمایندگی تعمیرات لباسشویی زانوسی در شمال تهران

۰۲۱-۲۶۳۵۱۲۴۵

نیاوران ، فرشته ، جردن ، میرداماد ، پارک وی ، پاسداران ، شریعتی ، گاندی ، ولی عصر ، ظفر ، سعادت آباد ، زعفرانیه ، فرمانیه ، الهیه  ، دروس ، کاشانک ، محمودیه ، ولنجک ، قلهک ، دولت ، اندرزگو

نمایندگی تعمیرات لباسشویی زانوسی در غرب تهران

پونک ، صادقیه ، جنت آباد ، فرحزاد ، شهرک اکباتان ، فردوس ، شهران ، شهر زیبا ، ستارخان ، گیشا ، ایوانک ، جلال آل احمد ، شهرک غرب ، آزادی ، مرزداران ، سردار جنگل ، دهکده ، اوین
۰۲۱-۴۶۰۱۹۴۲۵

نمایندگی تعمیرات لباسشویی زانوسی در مرکز تهران

فاطمی ، یوسف آباد ، امیرآباد ، انقلاب ، گیشا ، میدان ولیعصر ، مطهری ، عباس آباد ، هفت تیر ، حافظ ، فردوسی ، بهار شیراز ، سهروردی ، آرژانتین ، بخارست ، کریم خان ، توحید ، بلوار کشاورز ، کارگر ، جهان آرا ، وزرا ، میرزای شیرازی ، زرتشت ، طالقانی

۰۲۱-۸۸۹۷۲۰۰۳ 
۰۲۱-۸۸۹۷۲۰۰۴

نمایندگی تعمیرات لباسشویی زانوسی در شرق تهران

نارمک ، هفت حوض ، رسالت ، مجیدیه ، بهار ، سبلان ، دردشت ، علم و صنعت ، پیروزی ، حکیمیه ، پلیس ، کرمان ، امام حسین ، تهران نو ، هنگام ، فرجام ، دلاوران ، نیروهوایی ، تهران پارس ، محلاتی ، افسریه
۰۲۱-۷۷۱۷۰۵۱۳

نمایندگی تعمیرات لباسشویی زانوسی در جنوب تهران

نازی آباد ، خانی آباد ، یافت آباد ، میدان خراسان ، میدان مولوی ، خاوران ، شهر ری ، فلاح ، یاخچی آباد ، شهرک ولیعصر ، مهرآباد ، نواب ، پاسگاه نعمت آباد ، عبدل آباد ، بزرگراه بعثت ، راه آهن ، جوادیه ، گمرک ، منیریه ، شوش ، خزانه بخارایی ، فداییان اسلام

۰۲۱-۵۵۷۸۶۷۱۶

لطفا صبر کنید

نمایندگی تعمیرات لباسشویی زانوسی

نمایندگی تعمیرات لباسشویی زانوسی

نمایندگی تعمیرات لباسشویی زانوسی : تعمیر لباسشویی زانوسی موضوعی است که در صفحه نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی زانوسی به آن پرداخته ایم تا با راهنمایی شما برای تعمیر لباسشویی زانوسی در محل در هزینه و زمان تعمیرات صرفه جویی نماییم.پیشنهاد میشود قبل از تماس با تعمیرکار لباسشویی در محل ( تعمیر لباسشویی زانوسی در تهران ) مطالب این صفحه را تا انتها مطالعه نمایید.

زانوسی یکی از معتبرترین و قدیمی‌ترین برندهای جهان است که در سال ۱۹۸۴ توسط الکترولوکس خریداری شد و در حال حاضر الکترولوکس مالک این کمپانی و برند است. ماشین لباسشویی‌های زانوسی شهرت زیادی دارند و هم‌چنین استقبال نسبتاً خوبی هم از آن‌ها شده، به گونه‌ای که در منزل بسیاری از ایرانی‌ها یک ماشین لباسشویی زانوسی وجود دارد. اما در این بین، ماشین لباسشویی‌های زانوسی به مانند سایر ماشین لباسشویی‌ها گاه دچار خرابی می‌شوند و به همین دلیل بایستی تعمیرشان کرد. اما برای تعمیر ماشین لباسشویی‌های زانوسی نباید سرخود عمل نمود بلکه باید از دانش و تجربه‌ی یک متخصص استفاده کرد، به همین دلیل به هنگام مواجهه با یک مشکل در ماشین لباسشویی‌های زانوسی بهترین کاری که می‌توانید انجام دهید تماس با نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی زانوسی است.

توجه : شما عزیزان میتوانید برای تماس با نمایندگی تعمیرات زانوسی , نمایندگی تعمیرات یخچال زانوسی و یا نمایندگی تعمیرات ظرفشویی زانوسی کلیک کنید.

تکنسین‌ها و کارشناسان ما می‌توانند با عیب یابی ماشین لباسشویی شما سرچشمه‌ی مشکل را در سریع‌ترین زمان ممکن پیدا کرده و اقدام به رفع آن نمایند. اما یک ماشین لباسشویی زانوسی می‌تواند دچار چه مشکلاتی شود؟ عمده‌ترین و رایج‌ترین مشکلات ماشین لباسشویی‌های زانوسی چه مشکلاتی هستند؟

تعمیرات ماشین لباسشویی زانوسی

عدم روشن شدن دستگاه یکی از مشکلاتی است که به نسبت سایر مشکلات بیش‌تر دیده می‌شود. در این بین باید اول موارد مربوط به پریز برق، دوشاخه و موارد این قبیل را بررسی کنید. در صورت عدم وجود مشکل در این موارد با نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی زانوسی تماس بگیرید.

مشکل دیگری که کم دیده نمی‌شود، عدم تخلیه‌ توسط ماشین است. در اکثر موارد، این مشکل ناشی از خرابی پمپ تخلیه است که با تماس با نمایندگی تعمیرات لباسشویی زانوسی به راحتی این مشکل برطرف خواهد شد.
مشکلات دیگری که ممکن است در ماشین لباسشویی‌های زانوسی دیده شوند عبارت اند از:

 • خشک نکردن لباس‌ها
 • صدا دادن بیش از اندازه
 • لرزش بیش از اندازه
 • نچرخیدن دیگ
 • نشت آب
 • طولانی شدن زمان شستشو

اگر ماشین لباسشویی زانوسی شما دچار هر یک از مشکلات بالا و هر مشکل دیگری که به آن اشاره نشد است، می‌توانید با نمایندگی تعمیرات لباسشویی زانوسی تماس بگیرید و مشکل را به دست یکی از متخصصان ما بسپارید.

امداد آی.پی با سالها فعالیت در زمینه نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی دارای نمایندگی تعمیرات لباسشویی زانوسی در تهران در تمامی نقاط میباشد

توصیه نمایندگی تعمیرات لباسشویی زانوسی

اگر نکاتی که در ادامه می‌آیند را رعایت کنید، درصد احتمال خرابی ماشین لباسشویی زانوسی کاهش خواهد یافت و نتیجتاً کم‌تر به نمایندگی تعمیرات لباسشویی زانوسی نیاز پیدا خواهید کرد.

 1. ماشین را مستقیماً به پریز متصل کنید و از سه راهی استفاده نکنید.
 2. محل قرار گیری ماشین باید تراز باشد، در غیر این صورت احتمال لرزش و صدای بیش از اندازه افزایش می‌یابد.
 3. البسه را به صورت متعادل در دیگ توزیع کنید.
 4. بیش از حجم دیگ، لباس وارد دیگ نکنید.
 5. در صورت عدم آبگیری توسط ماشین، حتماً فشار آب را بررسی کنید چرا که به هنگام کم بودن فشار آب ماشین آبگیری نمی کند.
 6. نباید بیش از اندازه از پودر و یا مایع لباسشویی استفاده کنید. این باور اشتباه است که هر چه بیش‌تر پودر یا ماشین استفاده کنید لباس‌ها تمیزتر خواهند شد!
 7. لباس‌ها را قبل از قرار دادن در لباسشویی، دسته دسته کرده و هر دسته را به صورت جداگانه در ماشین لباسشویی قرار دهید. با این کار امکان آن که بتوانید برنامه‌ی شستشوی هر دسته را به خوبی انتخاب کنید فراهم خواهد شد.
 8. هر چند وقت یک بار مخزن مواد شوینده را بشویید.
 9. هنگام تمیز کردن لباسشویی، حتماً کابل را از پریز خارج کرده و شیر آب را ببندید.
 10. هر زمان که با لباسشویی کار نداشتید و نمی‌خواستید از آن استفاده کنید، شیر آب را ببندید و دوشاخه‌ی لباسشویی را از پریز خارج نمایید.
 11. منافذ تهویه‌ی ماشین لباسشویی در زیر دستگاه قرار دارند. چنان چه ماشین لباسشویی را بر روی فرش یا موکت نصب می‌کنید باید مراقب مسدود شدن این منافذ باشید.
 12. از سیستم پیش شستشو صرفاً برای لباس‌های خیلی کثیف استفاده کنید. نباید این سیستم را برای لباس‌هایی که خیلی کثیف نیستند استفاده کنید چرا که این سیستم موجب افزایش مصرف انرژی می‌شود.
 13. پیش از قرار دادن لباس‌ها در دیگ، جیب‌ها را خالی کنید.

در آخر باید به این نکته اشاره داشته باشم که حتماً در صورت بروز مشکل و ایراد در ماشین لباسشویی زانوسی از فرد متخصص برای تعمیر کمک بگیرید و به هیچ عنوان چه خودتان و چه هر فرد غیر متخصص دیگری را مشغول تعمیر ماشین لباسشویی زانوسی نکنید. بدیهی است که فرد غیر متخصص سررشته‌ای از ماشین لباسشویی زانوسی ندارد و به همین علت ممکن است به جای بهتر کردن اوضاع موجب بدتر شدن اوضاع شود و کاری کند که هزینه‌ی تعمیر ماشین لباسشویی زانوسی در محل بسیار بیشتر از چیزی که بود شود.

با تماس با امداد آی.پی به عنوان نمایندگی تعمیرات لباسشویی زانوسی یک فرد متخصص که تجربه و تبحر بسیاری در زمینه‌ی لباسشویی‌های زانوسی دارد در کم‌تر از یک ساعت در منزل‌تان حضور پیدا کرده و لباسشویی زانوسی شما را در پیش چشمان‌تان مورد شستشو قرار خواهد داد. این نکته مهم است که لباسشویی در پیش چشمان شما و بدون نیاز به خروج از منزل تعمیر خواهد شد و به این ترتیب هزینه‌ای را جهت حمل دستگاه تا تعمیرگاه صرف نخواهید کرد و هم‌چنین زمان‌تان تلف نخواهد شد.

ارور لباسشویی زانوسی
راهنمای فارسی لباسشویی زانوسی
هزینه تعمیر لباسشویی زانوسی

مراحل از تماس تا عیب یابی لباسشویی زانوسی

 • در ابتدا با نزدیکترین شعبه تلفن نمایندگی تعمیرات لباسشویی زانوسی به خود در زیر تماس حاصل نمایید.

 • در صورت تمایل میتوانید از ثبت سفارش آنلاین خدمات تعمیرات لباسشویی زانوسی بهره مند شوید.

 • بعد از ثبت درخواست خدمات لباسشویی زانوسی به صورت آنلاین یا توسط اوپراتور , تعمیرکار لباسشویی زانوسی ظرف کمتر از یکساعت در محل شما عزیزان حضور پیدا میکند.

 • بعد از رفع عیب لباسشویی شما توسط تعمیرکار لباسشویی زانوسی , نسبت به خدمات ارائه شده گارانتی ۹۰ الی ۳۶۵ روزه به شما تعلق میگیرد.

 • بعد از اتمام کار اوپراتور با شما تماس خواهد گرفت تا;از نحوه ی برخورد و عملکرد اصولی تعمیرکار لباسشویی زانوسی طبق قوانین اروپا از شما پرسش خواهد شد.

نمایندگی تعمیرات لباسشویی زانوسی

تعمیرات لباسشویی زانوسی در تهران کجاست؟

تعمیرگاه مجاز لباسشویی زانوسی

امداد آی.پی تعمیرگاه مجاز لباسشویی زانوسی با شعبات مختلف در سراسر تهران آماده خدمت رسانی به شما عزیزان میباشد.

تعمیر لباسشویی زانوسی در محل

آیا تعمیر لباسشویی زانوسی در محل انجام میگردد؟

تعمیرکار لباسشویی زانوسی با آموزش دوره های مختلف تعمیرات و آشنایی کامل با لباسشویی زانوسی تعمیر آن را در محل انجام میدهد.

تعویض قطعات لباسشویی زانوسی

آیا جهات تعمیر لباسشویی زانوسی از قطعات فابریک استفاده میگردد؟

امداد آی.پی با استفاده از قطعات فابریک همراه با ضمانت نامه رسمی به تعمیر لباسشویی زانوسی در حضور شما عزیزان میپردازد

قطعات مصرفی لباسشویی زانوسی

برای تهیه قطعات مصرفی لباسشویی زانوسی با کجا تماس بگیریم؟

شما عزیزان برای تهیه قطعات مصرفی لباسشویی زانوسی در سراسر ایران میتوانید با شماره ۰۹۳۳۳۳۳۶۹۳۶ تماس حاصل نمایید.

نظر سنجی مشتریان نمایندگی تعمیرات لباسشویی زانوسی در

امداد آی.پی

رعایت حقوق زمانبندی مشتری 95
نحوه برخورد مناسب 98
استفاده از اصول خدمات مشتری مداری 97
رعایت کردن نظافت در حین خدمات 98
۱۳۹۷-۶-۳ ۰۸:۳۳:۲۳ +۰۰:۰۰

دیدگاهتان را بنویسید