دفتر مرکزی: 88972003-021 emdadiprepair@gmail.com
سرویس و تعمیرات مجاز لوازم خانگی در محل شما

امداد آی.پی، تعمیرگاه مجاز لوازم خانگی، کلیه خدمات نصب و تعمیرات لوازم خانگی را به همراه گارانتی یکساله به مشتریان عزیز ارائه می‌کند. ما از مشاوره رایگان تا تعمیر وسیله مورد نظرتان در محل در کنارتان هستیم.

ثبت درخواست تعمیر

در صورت نیاز با شماره های زیر تماس بگیرید.

  • دفتر مرکزی: 02188972003
  • شمال تهران: 02126351245
  • غرب تهران: 02146019425
  • شرق تهران: 02177170513
  • جنوب تهران: 02166715774

نمایندگی تعمیرات سامسونگ در تهران | خدمات پس از فروش سامسونگ

نمایندگی تعمیرات سامسونگ در تهران | خدمات پس از فروش سامسونگ

نمایندگی لوازم خانگی سامسونگ

اگر نیاز به راهنمایی تعمیرات لوازم خانگی سامسونگ اعم از یخچال، لباسشویی، ظرفشویی و … دارید کلیک کرده و از آموزش هایی که امداد آی.پی نمایندگی تعمیرات سامسونگ فراهم آورده استفاده نمایید.

ارور لوازم خانگی سامسونگ

اگر محصول سامسونگ شما ارور می‌دهد قبل از تماس با نمایندگی تعمیرات سامسونگ کلیک کرده و علت ارور محصولات سامسونگ که امداد آی.پی برای شما گردآوری نموده را مطالعه نمایید.

راهنمای فارسی لوازم خانگی سامسونگ

امداد آی.پی دفترچه راهنمای فارسی محصولات سامسونگ را برای سهولت در کار شما عزیزان به طور کامل فراهم آورده. برای مطالعه کلیک کنید.

نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی سامسونگ Samsung در تهران

نمایندگی تعمیرات سامسونگ

Samsung

خدمات پس از فروش لوازم خانگی سامسونگ در تهران

نمایندگی تعمیرات سامسونگ امداد آی.پی صفحه ای است که در آن قرار دارید.اگر به تعمیرات لوازم خانگی سامسونگ نیاز دارید قبل از تماس با نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی سامسونگ مطالب زیر را تا انتها مطالعه نمایید.

نمایندگی تعمیرات سامسونگ در تهران امداد آی.پی دارای شعب گوناگون نمایندگی تعمیرات سامسونگ در شمال تهران ، نمایندگی تعمیرات سامسونگ در غرب تهران ، نمایندگی تعمیرات سامسونگ در شرق تهران و نمایندگی تعمیرات سامسونگ در جنوب تهران می باشد.

توجه : برای تماس با نمایندگی تعمیرات سامسونگ ، نمایندگی تعمیرات یخچال سامسونگ ، نمایندگی تعمیرات ظرفشویی سامسونگ ، نمایندگی تعمیرات لباسشویی سامسونگ ، نمایندگی تعمیرات ماکروفر ، نمایندگی تعمیرات جاروبرقی سامسونگ کلیک کنید.

تعمیرگاه مجاز و مرکزی محصولات سامسونگ در تهران

نمایندگی سامسونگ در شهر سوون کره تاسیس شد. این شرکت با توجه به رشد و نبوغ متخصصین خود در این چند ساله اخیر به یکی از قطب های تولید فناوری اطلاعات تبدیل شده است. دقت بالا نوآوری و به روز بودن محصولات این شرکت را به یکی از پرفروش ترین شرکت های تولید لوزام خانگی در دنیا تبدیل کرده است.

نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی سامسونگ در محل و منزل

شرکت سامسونگ تولید کننده لوازم خانگی مانند یخچال ماشین ظرفشویی ماشین لباسشویی جاروبرقی مایکروویو و … می باشد. هم چنین این شرکت در زمینه تولید لوازم الکترونیکی نیز فعالیت می کند و تولیداتی مانند تلویزیون LED های هوشمند تبلت ها و قطعات الکترونیکی را درارمی باشد.

سرویس کار و تعمیرکار لوازم خانگی سامسونگ در تهران

یکی از نکاتی که شرکت سامسونگ را به یکی از شرکت های قدرتمند در زمینه تولید لوازم خانگی و … تبدیل کرده است خدمات پس از فروش و نمایندگی های بی شمار این شرکت در سطح جهان است.

سرویس و پشتیبانی محصولات سامسونگ در تهران

نمایندگی سامسونگ در ایران هم مانند سایر نقاط جهان دارای تعمیرگاه ها و نمایندگی های مجاز زیادی می باشد به گونه ای که حتی در شهرهای کوچک هم حداقل یک نمایندگی و تعمیرگاه مجاز را دارد.

یکی از نقاط قوتی که در تبلیغات این شرکت همواره دیده می شود این موضوع است که اگر با تعمیرگاه های مجاز ما در سطح شهر خود تماس بگیرید در زمانی کمتر از 2 ساعت در محل شما برای تعمیر دستگاه شما حاضر خواهیم بود.

شماره تلفن خدمات سامسونگ

نمایندگی تعمیرات سامسونگ در مرکز تهران

یوسف آباد ، فاطمی ، گیشا ، امیر آباد ، شهرآرا ، مطهری ، عباس آباد و…
88972003

نمایندگی تعمیرات سامسونگ در شمال تهران

نیاوران ، زعفرانیه ، ولنجک ، الهیه ، جردن ، انرزگو ، پاسداران ، دروس ، شریعتی ، دولت ، ظفر ، میرداماد ، هروی و …
26351245

نمایندگی تعمیرات سامسونگ در جنوب تهران

انقلاب ، آزادی ، جمهوری ، نازی آباد ، حافظ ، امام خمینی ، ولیعصر و …
66715774

نمایندگی تعمیرات سامسونگ در شرق تهران

تهرانپارس ، نارمک ، رسالت ، سید خندان ، فرجام ، پیروزی ، حکیمیه ، لواسانات و …
77170513

نمایندگی تعمیرات سامسونگ در غرب تهران

آریاشهر ، آیت الله کاشانی ، اشرفی اصفهانی ، پونک ، شهران ، جنت آباد ، ستاری ، اکباتان ، تهرانسر و …
46019425