دفتر مرکزی: 88972003-021 emdadiprepair@gmail.com
سرویس و تعمیرات مجاز لوازم خانگی در محل شما

امداد آی.پی، تعمیرگاه مجاز لوازم خانگی، کلیه خدمات نصب و تعمیرات لوازم خانگی را به همراه گارانتی یکساله به مشتریان عزیز ارائه می‌کند. ما از مشاوره رایگان تا تعمیر وسیله مورد نظرتان در محل در کنارتان هستیم.

ثبت درخواست تعمیر

در صورت نیاز با شماره های زیر تماس بگیرید.

  • دفتر مرکزی: 02188972003
  • شمال تهران: 02126351245
  • غرب تهران: 02146019425
  • شرق تهران: 02177170513
  • جنوب تهران: 02166715774

تعمیر یخچال کندی در تهران | خدمات پس از فروش یخچال کندی

تعمیر یخچال کندی در تهران | خدمات پس از فروش یخچال کندی

نمایندگی یخچال کندی

اگر نیاز به راهنمایی تعمیرات یخچال کندی دارید کلیک کرده و از آموزش هایی که امداد آی.پی نمایندگی یخچال کندی فراهم آورده استفاده نمایید.

ارور یخچال کندی

اگر یخچال کندی شما ارور میدهد قبل از تماس با نمایندگی تعمیرات یخچال کندی کلیک کرده و علت ارور یخچال کندی که امداد آی.پی برای شما گردآوری نموده را مطالعه نمایید.

راهنمای فارسی یخچال کندی

امداد آی.پی دفترچه راهنمای فارسی یخچال کندی را برای سهولت در کار شما عزیزان به طور کامل فراهم آورده. برای مطالعه کلیک کنید.

نمایندگی تعمیرات یخچال کندی candy

نمایندگی تعمیرات یخچال کندی

خدمات پس از فروش یخچال کندی

یخچال از ضروری‌ترین لوازم خانگی در دنیای امروز است و واقعاً نمی‌توان زندگی‌ای را تصور کرد که یک روز بدون یخچال بتوان به صورت «معمولی» سر کرد. به همین دلیل بایستی نه تنها در خرید یخچال دقتی فراوان داشت بلکه به هنگام دچار شدن یخچال با مشکل نیز باید خیلی سریع اقدام به تعمیر نمود و اجازه نداد که یخچال برای مدتی طولانی غیرفعال باشد.

اگر از یخچال کندی در منزل استفاده می‌کنید، مورد اول، یعنی دقت در خرید یخچال، را به خوبی انجام داده‌اید زیرا یخچال‌های کندی از بهترین یخچال‌های موجود در بازار هستند و خرید آن‌ها خریدی هوشمندانه است. اما این یخچال‌های با کیفیت نیز ممکن است در شرایط مختلف با مشکلاتی مواجه شوند و اینجاست که باید مورد دوم، یعنی تعمیر سریعِ یخچال، را در دستور کار قرار داد. ولی در این بین نکته‌ای که وجود دارد این است که تعمیر سریع یخچال نباید صرفاً به لحاظ کمیت، یعنی از لحاظ زمان، مورد توجه قرار گیرد بلکه باید به کیفیتِ تعمیر نیز توجه داشت. با این توضیحات، اکنون می‌توان بیان داشت که بهترین گزینه جهت تعمیر یخچال کندی، نمایندگی تعمیرات یخچال کندی است.

تعمیرگاه مجاز و مرکزی یخچال کندی در تهران

گفته شد که تعمیرِ سریع یخچال کندی باید هم از لحاظ کمیت و هم از لحاظ کیفیت مورد توجه قرار گیرد. منظور این است که باید تعمیر در سریع‌ترین زمان و با بهترین کیفیت انجام شود و نه آن که صرفاً عنصر زمان مورد توجه قرار گیرد. به همین دلیل، باید یخچال کندی را به دست متخصص یخچال‌های کندی و در واقع کسی که از دانش و تجربه‌ی کافی در ارتباط با یخچال‌های کندی برخوردار است سپرد. امداد آی.پی به عنوان نمایندگی تعمیرات یخچال کندی دارای کادری مجرب و متخصص در تعمیر محصولات کندی است و در صورتی که یخچال کندی شما دچار مشکل شده باشد، می‌توانید با تماس با امداد آی.پی خواستار اعزام متخصص تعمیر یخچال کندی شوید تا این متخصص در کم تر از یک ساعت پس از تماس شما در منزل‌تان حضور یافته و اقدام به عیب یابی و رفعِ عیب یخچال کند.

تعمیرات کار یخچال کندی در تهران

یخچال‌های کندی از پیچیدگی‌ها و سیستم‌های مختص خود برخوردار هستند و صرفاً یک متخصصِ دوره‌دیده می‌تواند به خوبی و با تسلط بر این پیچیدگی‌ها و سیستم‌ها اقدام به تعمیر یخچال کند. یک فرد غیر متخصص اگر این کار را انجام دهد نه تنها احتمالاً کار مثبتی از پیش نخواهد برد بلکه حتی ممکن است مشکلات دیگری نیز به یخچال اضافه کند. علاوه بر این، کم دیده نشده که تعمیرکاران عمومی که از تخصص برخوردار نیستند یک وسیله را در ظاهر تعمیر کرده‌اند، ولی پس از مدتی کوتاه وسیله‌ی مورد نظر دوباره در همان قسمتِ معیوب دچار مشکل شده است. اما این قضیه برای فرد متخصص صادق نیست.

تعمیرات یخچال کندی در منزل

متخصصی که از سوی نمایندگی تعمیرات یخچال کندی جهت تعمیر یخچال کندی راهیِ منزل شما می‌شود در کم‌ترین زمان قادر به تشخیص علت مشکل به وجود آمده بوده و با رفع علت به خوبی و به طور اصولی مشکل را رفع خواهد نمود.
در صورتی که یخچال کندی شما توسط متخصصین امداد آی.پی تعمیر شود، از 3 تا 12 ماه مشمول گارانتی خواهد شد. ضمناً هزینه‌ی کار هزینه‌ای مطابق با نرخ مصوب اتحادیه است و پیش از اعزام متخصص به منزل شما در مورد هزینه توافق صورت خواهد گرفت.

نمایندگی یخچال کندی در تهران

در هر جای تهران که هستید، اگر یخچال کندی شما دچار مشکل شده می‌توانید با امداد آی.پی به عنوان نمایندگی تعمیرات کندی تماس بگیرید تا متخصص یخچال‌های کندی در زمانی بسیار کوتاه در منزل شما حضور یابد.

شماره تلفن خدمات یخچال یخچال کندی

نمایندگی تعمیرات یخچال کندی در مرکز تهران

یوسف آباد ، فاطمی ، گیشا ، امیر آباد ، شهرآرا ، مطهری ، عباس آباد و…
88972003

نمایندگی تعمیرات یخچال کندی در شمال تهران

نیاوران ، زعفرانیه ، ولنجک ، الهیه ، جردن ، انرزگو ، پاسداران ، دروس ، شریعتی ، دولت ، ظفر ، میرداماد ، هروی و …
26351245

نمایندگی تعمیرات یخچال کندی در جنوب تهران

انقلاب ، آزادی ، جمهوری ، نازی آباد ، حافظ ، امام خمینی ، ولیعصر و …
66715774

نمایندگی تعمیرات یخچال کندی در شرق تهران

تهرانپارس ، نارمک ، رسالت ، سید خندان ، فرجام ، پیروزی ، حکیمیه ، لواسانات و …
77170513

نمایندگی تعمیرات یخچال کندی در غرب تهران

آریاشهر ، آیت الله کاشانی ، اشرفی اصفهانی ، پونک ، شهران ، جنت آباد ، ستاری ، اکباتان ، تهرانسر و …
46019425