دفتر مرکزی: 88972003-021 emdadiprepair@gmail.com
سرویس و تعمیرات مجاز لوازم خانگی در محل شما

امداد آی.پی، تعمیرگاه مجاز لوازم خانگی، کلیه خدمات نصب و تعمیرات لوازم خانگی را به همراه گارانتی یکساله به مشتریان عزیز ارائه می‌کند. ما از مشاوره رایگان تا تعمیر وسیله مورد نظرتان در محل در کنارتان هستیم.

ثبت درخواست تعمیر

در صورت نیاز با شماره های زیر تماس بگیرید.

 • دفتر مرکزی: 02188972003
 • شمال تهران: 02126351245
 • غرب تهران: 02146019425
 • شرق تهران: 02177170513
 • جنوب تهران: 02166715774

تعمیر یخچال مجیک در تهران | خدمات پس از فروش یخچال مجیک

تعمیر یخچال مجیک در تهران | خدمات پس از فروش یخچال مجیک

نمایندگی یخچال مجیک

اگر نیاز به راهنمایی تعمیرات یخچال مجیک دارید کلیک کرده و از آموزش هایی که امداد آی.پی نمایندگی یخچال مجیک فراهم آورده استفاده نمایید.

ارور یخچال مجیک

اگر یخچال مجیک شما ارور میدهد قبل از تماس با نمایندگی تعمیرات یخچال مجیک کلیک کرده و علت ارور یخچال مجیک که امداد آی.پی برای شما گردآوری نموده را مطالعه نمایید.

راهنمای فارسی یخچال مجیک

امداد آی.پی دفترچه راهنمای فارسی یخچال مجیک را برای سهولت در کار شما عزیزان به طور کامل فراهم آورده. برای مطالعه کلیک کنید.

نمایندگی تعمیرات یخچال مجیک majic در تهران

نمایندگی تعمیرات یخچال مجیک

خدمات پس از فروش یخچال مجیک

حضورتان در این صفحه به معنای آن است که به دنبال نمایندگی تعمیرات یخچال مجیک هستید. کار درستی انجام داده‌اید و بر طبق توصیه‌ی بسیاری از کارشناسان لوازم خانگی برقی عمل کرده‌اید. نمایندگی تعمیرات یخچال مجیک با سال‌ها تجربه و دارا بودن کادری متخصص آماده است که در صورت تماس شما متخصصین خود را در کم‌تر از یک ساعت به منزل شما در هر جای تهران اعزام کند.

تعمیرکار مجاز و مرکزی یخچال مجیک در تهران

متخصصین کادرِ امداد آی.پی، هر یک تمامی دوره‌های تخصصی مورد نیاز در زمینه‌ی کاری خود را پشت سر گذاشته و علاوه بر این با توجه به تجربه‌ی بسیار زیادی هم که دارند بهترین کسانی هستند که می‌توانند لوازم خانگی برقی شما را به بهترین نحو تعمیر کنند.

اگر یخچال مجیک شما به تازگی با مشکل مواجه شده و به درستی کار نمی‌کند کافی ست با ما در امداد آی.پی تماس بگیرید تا متخصص یخچال‌های مجیک در کم ترین زمان (کم تر از یک ساعت پس از تماس شما) در منزل‌تان جهت تعمیر یخچال مجیک حضور پیدا کند.

خدمات ارائه شده در نمایندگی تعمیرات مجیک به شرح زیر میباشد :

تعمیرکار یخچال مجیک در تهران

فقط متخصص یخچال‌های مجیک است که می‌تواند به نحو احسن عیب یابی و رفع مشکل یخچال مجیک را انجام دهد، زیرا فقط این فرد است که از دانش و تجربه‌ی کافی در زمینه‌ی یخچال‌های مجیک برخوردار است. متخصص یخچال مجیک، دوره‌های لازم را پشت سر گذاشته و البته از تجربه‌ی کافی برخوردار شده و به همین دلیل با یک نگاه و در کم‌ترین زمان قادر به تشخیص علت مشکل بوده و با ابزارهای خود علت مشکل را از بین خواهد برد و نتیجتاً مشکل نیز برطرف خواهد شد.
در صورتی که یخچال‌تان را به فردی غیر متخصص بسپارید این احتمال وجود دارد که مشکل برطرف نشود و یا حتی مشکلاتی دیگر در یخچال به وجود آیند.

مشکلات احتمالی یخچال مجیک

مجیک برندی معتبر در زمینه‌ی لوازم خانگی است و به علت رقابت سختی که میان این کمپانی و سایر تولید کنندگان لوازم خانگی وجود دارد، همواره سعی داشته تمرکز و توجه زیادی به کیفیت محصولات خود داشته باشد. همین تمرکز و توجه زیاد بر روی کیفیت محصولات موجب شده که محصولات این کمپانی کیفیتی بالا داشته باشند و لذا بتوانند در منزل بسیاری از انسان‌ها و از جمله ایرانیان راه یابند. با این حال، آن‌ها نیز مانند هیچ وسیله‌ی برقی دیگری مصون از ایراد و مشکل نیستند و در وضعیت‌های مختلف ممکن است به ایرادهایی دچار شوند.

تعمیرات یخچال مجیک در منزل

تماس‌هایی که با امداد آی.پی به عنوان نمایندگی تعمیرات یخچال مجیک می‌شوند، عمدتاً از مشکلات زیر در ارتباط با یخچال‌های مجیک می‌گویند:

 • یخچال روشن نمی‌شود.
 • فریزر منجمد نمی‌کند.
 • یخچال برفک می‌زند.
 • صدای یخچال زیاد است.
 • واشر درب خراب شده است.
 • آب در مخزن نیست.
 • آب روی جامیوه‌ای می‌چکد.

نمایندگی یخچال مجیک در تهران

البته این موارد تمامی مشکلات نیستند و در واقع شایع‌ترین مشکلات یخچال‌های مجیک هستند. هر یک از این مشکلات و هر مشکل دیگری ممکن است ناشی از علل مختلفی باشد. به عنوان مثال، روشن نشدن یخچال مجیک گاه ناشی از خرابی موتور نیست بلکه ممکن است ناشی از روشن شدن حالت نمایشگاهی یخچال باشد، یا آن که سیم یخچال دچار آسیب شده باشد و برق به یخچال نرسد و یا ان که فیوز دچار مشکل شده باشد. تشخیص علت اصلی تعمیر یخچال فقط از فرد متخصص برمی‌آید.

تعمیر یخچال مجیک در محل

با ما در امداد آی.پی تماس بگیرید تا متخصص یخچال مجیک با حضور در منزل شما و در مقابل چشمان‌تان تعمیر یخچال را انجام دهد. ضمناً هزینه‌ی دریافتی متخصص هزینه‌ای بسیار مقرون به صرفه بوده و مطابق با نرخ مصوب نهادهای نظارتی است. هم‌چنین پیش از اعزام متخصص به منزل با شما در مورد هزینه توافق خواهد شد تا مشکلی از این بابت وجود نداشته باشد.

علاوه بر این موارد، یخچال مجیک شما پس از تعمیر از گارانتی برخوردار خواهد شد و این اطمینان به شما داده خواهد شد که یخچال در نقطه‌ی معیوب دوباره دچار مشکل نخواهد شد.

شماره تلفن خدمات یخچال مجیک

نمایندگی تعمیرات یخچال مجیک در مرکز تهران

یوسف آباد ، فاطمی ، گیشا ، امیر آباد ، شهرآرا ، مطهری ، عباس آباد و…
88972003

نمایندگی تعمیرات یخچال مجیک در شمال تهران

نیاوران ، زعفرانیه ، ولنجک ، الهیه ، جردن ، انرزگو ، پاسداران ، دروس ، شریعتی ، دولت ، ظفر ، میرداماد ، هروی و …
26351245

نمایندگی تعمیرات یخچال مجیک در جنوب تهران

انقلاب ، آزادی ، جمهوری ، نازی آباد ، حافظ ، امام خمینی ، ولیعصر و …
66715774

نمایندگی تعمیرات یخچال مجیک در شرق تهران

تهرانپارس ، نارمک ، رسالت ، سید خندان ، فرجام ، پیروزی ، حکیمیه ، لواسانات و …
77170513

نمایندگی تعمیرات یخچال مجیک در غرب تهران

آریاشهر ، آیت الله کاشانی ، اشرفی اصفهانی ، پونک ، شهران ، جنت آباد ، ستاری ، اکباتان ، تهرانسر و …
46019425