نمایندگی یخچال دوو

اگر نیاز به راهنمایی تعمیرات یخچال دوو دارید کلیک کرده و از آموزش هایی که امداد آی.پی نمایندگی یخچال دوو فراهم آورده استفاده نمایید.

ارور یخچال دوو

اگر یخچال دوو شما ارور میدهد قبل از تماس با نمایندگی تعمیرات یخچال دوو کلیک کرده و علت ارور یخچال دوو که امداد آی.پی برای شما گردآوری نموده را مطالعه نمایید.

راهنمای فارسی یخچال دوو

امداد آی.پی دفترچه راهنمای فارسی یخچال دوو را برای سهولت در کار شما عزیزان به طور کامل فراهم آورده. برای مطالعه کلیک کنید.

نمایندگی تعمیرات یخچال دوو در تهران

 نمایندگی تعمیرات یخچال دوو

خدمات پس از فروش یخچال دوو در تهران

نمایندگی تعمیرات یخچال دوو : لوازم خانگی یکی از مهمترین صنایعی است که امروزه شرکت های بسیاری برای تولید این محصولات فعالیت می کنند.

بعضی از این تولید کننده ها با توجه به محصولات با کیفیتی که تولید می کنند به عنوان یک برند مورد اعتماد و معتبر در سطح جهانی شناخته می شوند. برند دوو یکی از آن هاست که توانسته با تولیدات خود، اعتماد مصرف کنندگان را به خود جلب نماید.

شرکت دوو در سال ۱۹۱۸ میلادی و در آمریکا تاسیس شد، این شرکت فعالیت خود را در زمینه طراحی و تولید یخچال فریزر خانگی آغاز کرد و به زودی توانست خود را در سطح جهانی مطرح سازد.

شرکت دوو یکی از برندهای زیر شاخه الکترولوکس است. این شرکت از سال ۱۹۱۹ تا ۱۹۷۹ متعلق به شرکت جنرال موتورز بود و در سال ۱۹۷۹ به شرکت white sewing فروخته شد و هفت سال بعد و در سال ۱۹۸۶ به شرکت الکترولوکس فروخته شد و  تاکنون متعلق به این مجموعه می باشد.

محصولات تولیدی شرکت دوو بسیار متنوع  اند: یخچال، یخچال دوقلو، ساید بای ساید، یخچال فریزر، ماشین لباسشویی، ماشین ظرفشویی، اجاق گاز و ماکروفر در مدل های مختلف و طراحی های زیبا و چشمگیر، شامل تولیدات این مجموعه است.

تعمیرگاه مجاز و مرکزی یخچال دوو در تهران

دوو همواره مدل های بسیار مدرنی از محصولات خود را ارائه می دهد و سعی می کند نیازهایی که تا به حال به آن ها پاسخ داده نشده را برطرف نماید. معاون ارشد بازاریابی دوو اذعان دارد که مشتری اکنون می خواهد یک نمای حرفه ای در آشپزخانه خود داشته باشد. دوو سعی داشته تا این نیاز بزرگ مصرف کنندگان را بشناسد و در جهت برآورده کردن آن، اقدام کند.

لوازم خانگی دوو طبق اندازه های استاندارد طراحی و تولید می شوند و مصرف کنندگان برای استفاد از این لوازم نیاز ندارند تا کابینت و دیگر اجزای آشپزخانه خود را تغییر دهند.

از آنجا که خط تولید این مجموعه با تولید یخچال فریزر آغاز شد، تولید یخچال یکی از مهمترین محصولات این شرکت به شمار می رود.

توجه : شما عزیزان برای تماس با نمایندگی تعمیرات دوو ، نمایندگی تعمیرات یخچال دوو ، نمایندگی تعمیرات ظرفشویی دوو ، نمایندگی تعمیرات لباسشویی دوو ، نمایندگی تعمیرات اجاق گاز دوو و نمایندگی تعمیرات ماکروفر دوو بر لینک کلمات کلیک کنید.

نمایندگی تعمیرات یخچال دوو در محل و منزل

ویژگی‌های یخچال‌های دوو

یخچال های تولید شده در این مجموعه بسیار باکیفیت، زیبا و مدرن، پیشرفته و مطابق با آخرین تکنولوژی روز دنیا  طراحی می شوند. یکی از مهمترین ویژگی این محصولات درباره مصرف انرژی است که صرفه جویی قابل توجهی را ارائه می دهند.

یخچال های تولید شده در شرکت دوو دارای عملکرد سردسازی فوق العاده سریعی هستند که با مصرف کم انرژی این عملکرد را انجام می دهند. گردش هوای سرد و مطبوع در بین طبقه های یخچال، تولید یخ برای مصرف روزانه شما، امکان تنظیم درجه یخچال به دلخواه، وجود نمایشگر دیجیتالی برای نشان دادن عملکرد یخچال، وجود طبقات نکشن و با دوام، وجود کشوی میوه، طبقات با امکان قرار دادن بطری و محفظه آب سرد کن برای ریزش آب بدون نیاز به باز کردن درب یخچال، از ویژگی های مهم یخچال دوو به شمار می روند.

اما یکی از مهم ترین اصولی که باعث بقا و پایداری کمپانی های تولید کننده لوازم خانگی می شود، وجود نمایندگی ها و خدمات پس از فروش است. باقی ماندن در کنار مشتری یک اصل مهم است که دوو به آن توجه کرده، این شرکت آمریکایی با ایجاد نمایندگی دوو در سراسر جهان مزایا و خدمات زیادی را به مشتریان خود  ارائه می دهد. تا مشتریان بتوانند در هنگام خرید، پس از خرید و یا هنگام رفع مشکل به نمایندگی دوو مراجعه کنند.

سرویس و پشتیبانی یخچال دوو در تهران

دوو بنا به دلایلی به مشتریان خود توصیه می کند تا از نمایندگی دوو محصولات خود را خریداری کنند:

 • خرید محصولات از نمایندگی معتبر دوو این امکان را به شما می دهد تا با مدل های متنوع یخچال دوو آشنا شوید.
 • خرید محصولات از نمایندگی دوو به شما این امکان تا با مشاوره رایگان کارشناسان، و آشنایی با ویژگی یخچال دوو، بر اساس نیاز خود یخچال مورد نظر را خریداری کنید.
 • در هنگام خرید یخچال دوو از نمایندگی دوو می توانید اطمینان خاطر داشته باشید که محصول به همراه گارانتی ارائه شده و پس از خرید برگه ضمانت نامه آن را از نمایندگی دریافت کنید.
 • برای اطلاع بیشتر از نحوه استفاده از خدمات پس از فروش و مزایای کارت گارانتی می توانید از نمایندگی دوو سوال کنید.
 • پس از خرید محصول می توانید به آسانی با نمایندگی دوو ارتباط برقرار کرده و نسبت به نصب و راه اندازی محصول خود اقدام کنید.

مشکلات متداول یخچال های دوو

اما با توجه به استفاده مداوم یخچال در آشپزخانه، که یکی از اساسی ترین نیازهای روزمره ه در منزلی است، ممکن است مشکلاتی در زمان استفاده پیش بیاید، مشکلاتی از قبیل:

 • روشن نشدن یخچال دوو
 • برفک زدن یخچال دوو
 • نبود سرما و برودت در یخچال دوو
 • منجمد نشدن مواد غذایی در یخچال دوو
 • سروصدای بیش از حد یخچال دوو
 • داغ کردن موتور یخچال دوو
 • کارنکردن موتور یخچال دوو
 • کارنکردن صفحه نمایشگر دیجیتالی یخچال دوو
 • خراب شدن نوار لاستیکی دور درب یخچال دوو
 • کار کردن یکسره و اتومات نکردن یخچال دوو
 • بروز این مشکلات در حین استفاده از یخچال نشان می دهد که یخچال دوو نیاز به تعمیر دارد.

سرویس کار و تعمیرکار یخچال دوو در تهران

برای تعمیر یخچال دوو به هیچ وجه خودتان اقدام نکنید و حتما با امداد آی.پی به عنوان نمایندگی تعمیرات یخچال دوو تماس بگیرید.

نمایندگی تعمیرات یخچال دوو تیمی از تکنسین های حرفه ای و تعمیرکار یخچال دوو در محل را تشکیل داده است که از دانش بالایی برخوردارند و به راحتی می توانند مشکلات یخچال دوو را تعمیر و عیوب را رفع نمایند.

این تیم تخصصی با تماس شما سعی می کنند تا از طریق مشاوره رایگان مشکل شما را حل کنند، و درغیر اینصورت با مراجعه به محل سکونت شما، خدمات خود را برای تعمیر یخچال دوو ارائه خواهند داد.

تعمیرکار دوو در ابتدا به برآورد هزینه برای شما، شما را از هزینه تعمیر یخچال دوو آگاه خواهد کرد تا با رای و نظر شما نسبت به تعمیر یخچال دوو اقدام کند.

تعمیرکار یخچال دوو پس از تعمیر نکاتی را برای استفاده بهتر به شما یاد آوری خواهد کرد.

نمایندگی تعمیرات یخچال دوو دغدغه و نگرانی شما را  برای استفاده از قطعات در صورت نیاز به تعمیر برطرف می کند و به شما این اطمینان را می دهد که از قطعات اصل و شرکتی استفاده کند، تا شما با خیالی آسوده تعمیر یخچال خود را به نمایندگی تعمیرات یخچال دوو بسپارید.

نمایندگی تعمیرات یخچال دوو اقدامات و خدمات تعمیرکاران یخچال دوو را ضمانت خواهد کرد و شما درصورت عدم رضایت از عملکرد تعمیرکار یخچال دوو می توانید با سرویس تماس، شکایت خود را به نمایندگی تعمیرات یخچال دوو مطرح کنید.

شماره تلفن نمایندگی تعمیرات دوو

شماره تلفن خدمات یخچال دوو

نمایندگی تعمیرات یخچال دوو در مرکز تهران

یوسف آباد ، فاطمی ، گیشا ، امیر آباد ، شهرآرا ، مطهری ، عباس آباد و…
88972003

نمایندگی تعمیرات یخچال دوو در شمال تهران

نیاوران ، زعفرانیه ، ولنجک ، الهیه ، جردن ، انرزگو ، پاسداران ، دروس ، شریعتی ، دولت ، ظفر ، میرداماد ، هروی و …
26351245

نمایندگی تعمیرات یخچال دوو در جنوب تهران

انقلاب ، آزادی ، جمهوری ، نازی آباد ، حافظ ، امام خمینی ، ولیعصر و …
55786716

نمایندگی تعمیرات یخچال دوو در شرق تهران

تهرانپارس ، نارمک ، رسالت ، سید خندان ، فرجام ، پیروزی ، حکیمیه ، لواسانات و …
77170513

نمایندگی تعمیرات یخچال دوو در غرب تهران

آریاشهر ، آیت الله کاشانی ، اشرفی اصفهانی ، پونک ، شهران ، جنت آباد ، ستاری ، اکباتان ، تهرانسر و …
46019425