021-91093903
ثبت درخواست تعمیر
logo

امداد آی پی

تعمیرات هود فوتیل با ما در تماس باشید 021-91093903

تعمیرات هود فوتیل

تعمیرات هود فوتیل

مجموعه امداد آی.پی، مرکز تعمیرات هود فوتیل FOTILE در شرق, غرب, جنوب و شمال تهران است. این مجموعه خدماتی همچون تعمیر این دستگاه و منزل را با استفاده از تعمیرکاران با تجربه و قطعات اصلی و همچنین گارانتی تعمیرات را به مشتریان خود ارائه می‌دهد. شما می‌توانید با تماس با شماره تلفن‌های این مرکز با تعمیرکار هود فوتیل ارتباط برقرار کرده و خیال خود را از تعمیر دستگاه خود راحت سازید.

با استفاده از خدمات نمایندگی تعمیرات هود فوتیل در تهران در امداد آی پی تا 75 %در هزینه تعمیر صرفه جویی نمایید.

مشتریان محترم توجه داشته باشید که امداد آی.پی به عنوان تعمیرگاه مجاز مرکزی تعمیر هود فوتیل در تهران مشغول به فعالیت است و نمایندگی رسمی این برند نیست. این برند در ایران نمایندگی رسمی نداشته و چنانچه در آینده، نمایندگی رسمی این برند فعال شد، شما را در جریان قرار خواهیم داد.

در ادامه این مقاله به بررسی موضوعات زیر خواهیم پرداخت:

 • چرا باید برای تعمیرات هود فوتیل از خدمات تعمیرگاه مجاز استفاده نماییم؟
 • تعمیر هود فوتیل در محل چه مزیت هایی دارد؟
 • بررسی ایرادات رایج هود فوتیل توسط تعمیرکار نمایندگی

کاربران گرامی اگر ابهامات شما را در رابطه با تعمیر هود فوتیل با خواندن این مقاله برطرف نکردیم، در انتهای این صفحه از کارشناس ما سوال نمایید.

نحوه تماس با مرکز تعمیرات هود فوتیل FOTILE در امداد آی.پی

قبل از هر کاری شما می توانید با استفاده از آموزش های این مقاله اقدام به تعمیر و عیب یابی دستگاه خود در منزل کنید؛ نحوه تماس با تعمیرگاه هود فوتیل در تهران طبق مراحل زیر می باشد:

 • برای شروع با یکی از شماره های مندرج در انتهای مقاله تماس بگیرید.
 • همچنین به جای تماس می توانید از طریق سایت اقدام به ثبت درخواست رفع عیب هود فوتیل کنید
 • بعد از تماس کد اشتراک و نام تکنسین برای شما پیامک می شود.
 • در کمتر از یک ساعت شاهد حضور تعمیرکار متخصص هود فوتیل در منزل خواهید بود.
 • در انتها تعمیرکار برگه گارانتی و فاکتور رسمی شرکت را در اختیار شما قرار خواهد داد.
 • همچنین از طرف شرکت برای سنجش میزان کیفیت کار تکنسین با شما تماس گرفته خواهد شد

توجه داشته باشید که تمامی خدمات تعمیرات هود فوتیل در امداد آی پی دارای گارانتی 3 الی 12 ماهه می باشد.

نمایندگی مجاز تعمیر هود فوتیل در سراسر تهران

خدمات نمایندگی مجاز تعمیر هود فوتیل در سراسر تهران به شرح زیر می باشد؛ همانطورکه می‌دانید وجود هود در هرخانه‌ای لازم و ضروری است. به‌ویژه اگر در آپارتمان زندگی می‌کنید؛ زیرا معمولاً بهترین راه تهویه در آپارتمان‌های کوچک استفاده از هود است.
استفاده از این دستگاه سبب می‌شود هوای سنگین ناشی از پخت‌وپز و استفاده از روغن تهویه شود و علاوه‌بر تمیز شدن هوا، محیط منزل نیز پاکیزه بماند. به همین علت لازم است که هرچه سریعتر برای تعمیر این دستگاه اقدام کنید.

گاهی اوقات ایرادات دستگاه بسیار ساده هستند و تنها با رعایت چند نکته و به ‌کاربستن چند توصیه برطرف می‌شوند؛ اما لازم است برای دانستن این نکات با یک تعمیرکار حرفه‌ای مشورت کنید.

مجموعه امداد آی.پی، نمایندگی تعمیر هود فوتیل در محل، با ایجاد امکاناتی به روز به دنبال بهترین شرایط برای کاربران است تا از این پس بدون هیچ نگرانی برای تعمیر هود فوتیل در تهران اقدام نمایند.

خدمات پس از فروش هود فوتیل به چه صورت است؟

استفاده از خدمات پس از فروش این محصول را می توان به نوعی بهترین و منطقی ترین راه برای تعمیر هود فوتیل دانست؛ در این بخش قصد بررسی کیفیت خدمات پس از فروش هود فوتیل را داریم.

شرکت زینو اطلس به عنوان نمایندگی تعمیرات هود فوتیل با داشتن کادری مجرب و متخصص همواره در تلاش است تا بتواند بهترین خدمات را به مصرف کنندگان این محصول ارائه دهد؛ برای استفاده از خدمات شرکت زینو اطلس برای تعمیرات هود فوتیل می توانید با شماره 77230922-021 تماس حاصل فرمایید.

در صورتی که شما هم جر افرادی هستید که از این خدمات راضی نبوده اید، میتوانید از امداد آی.پی به عنوان تعمیرگاه مجاز تعمیرات هود فوتیل استفاده کنید تا بتوانید از امکاناتی همچون تعمیر هود فوتیل در محل و منزل خود بهره مند شوید.

تعمیر هود فوتیل در محل کار یا منزل شما

خدمات تعمیر هود فوتیل در محل به شرح زیر می باشد؛ تعمیر هود فوتیل در منزل به معنی دسترسی کاربران با سریع ترین زمان ممکن و در اسرع وقت به این خدمات آن هم بدون نیاز به جابجایی دستگاه از منزل است. البته بخش‌ زیادی از مدت زمان تعمیر به کار تعمیرکار، مهارت و سریع بودن او برمی‌گردد.

مجموعه امداد آی.پی از زمان آغاز فعالیت خود تاکنون، همواره تلاش‌کرده است تا بهترین و مسلط‌ترین تعمیرکاران را برای ارائه خدمات به مشتریان خود انتخاب کند. به همین علت می‌توانید مطمئن باشید تکنسینی که برای تعمیر هود فوتیل به منزل شما مراجعه خواهد کرد، شناخت کاملی از دستگاه دارد. این شناخت کامل و تسلط تعمیرکار سبب می‌شود تا مشکل را سریع تشخیص دهد و آن را برطرف نماید.

خدمات پس از فروش هود فوتیل به چه صورت است؟

برند فوتیل، معمولا با ارائه یک کارت گارانتی، خدمات پس از فروش هود فوتیل خود را در اختیار مصرف کنندگان می گذارد. اما ممکن است که برای شما پیش آید که به دنبال استفاده از خدمات تعمیرکار نمایندگی تعمیرات هود فوتیل در محل باشید. شما می توانید برای استفاده از این گونه خدمات، با نمایندگی تعمیرات هود فوتیل تماس بگیرید. توجه داشته باشید که امداد آی پی راه های ارتباطی را برای شما در انتهای این مطلب درج کرده است.

عیب یابی و تعمیر مشکلات هود فوتیل با راهنمایی تعمیرکار نمایندگی امداد آی پی

عیب یابی مشکلات هود فوتیل با راهنمایی تعمیرکار نمایندگی امداد آی پی در ادامه بیان شده است؛ تعمیرات هود فوتیل توسط تعمیرکار نمایندگی در مرکز تعمیرات امداد آی پی تبدیل به یک برگ برنده برای آنها شده است.
افزایش تجربه تعمیرکار متخصص باعث شده تا در صورت بروز دوباره این ایرادات به راحتی و در کمترین زمان بتوانند آنها را رفع نمایند. کاربران نیز می توانند از این راهنمایی های مندرج در ادامه مقاله برای تعمیر هود فوتیل در منزل استفاده کنند.

در ادامه به بررسی راهکارهای حل این مشکلات رایج توسط تعمیرکار هود فوتیل می پردازیم.

ضعیف شدن مکش؛ عیب یابی هود فوتیل در این مشکل

آموزش تعمیر و عیب یابی ضعیف شدن مکش ضعیف هود فوتیل به شرح زیر است؛ در صورت عدم رفع ایراد شعف مکش در دستگاه، با نمایندگی تعمیرات هود فوتیل در تهران تماس بگیرید.

 • یکی از مسائلی که معمولاً در مورد هودهایی که تازه نصب شده‌اند گزارش می‌شود مکش ضعیف آن است.
 • مسلماً اگر موتور دستگاه خراب شود، هود به طور کامل از کار می‌افتد؛
 • بنابراین نمی‌توان مکش ضعیف آن را به موتور دستگاه نسبت داد.
 • احتمالاً مشکل اصلی شما در خروجی هود، یعنی جایی که دوده‌ها به سمت بیرون هدایت می‌شود است یا فیلتر آن مسدود شده است.

کار نکردن دستگاه؛ تعمیرات تخصصی هود فوتیل در این مورد

نحوه تعمیرات کار نکردن هود فوتیل به شرح زیر است؛ برای رفع مشکل کار نکردن دستگاه، با تعمیرگاه مجاز مرکزی هود فوتیل تماس بگیرید.

 • استفاده طولانی مدت از وسایل برقی ممکن است منجر به کارنکردن شود.
 • اغلب اوقات مشکل از موتور، فن، پره‌های فن و … است.
 • این قسمت‌ها یا باید تمیز شوند با تعویض شوند.
 • اگر موفق به یافتن ایراد دستگاه خود نشده‌اید، بهتر است از یک متخصص برای این کار کمک بگیرید.

صدای زیاد؛ عیب یابی هود فوتیل در این مورد

آموزش عیب یابی و رفع ایراد صدای زیاد هود فوتیل به شرح زیر است؛ در صورتی که موفق به برطرف کردن مشکل نشدید با  تعمیرات هود فوتیل در تهران تماس بگیرید.

 •   اگر هود شما درحالی‌که روشن است صدای بلندی ایجاد می‌کند، احتمالاً موتور دستگاه دچار مشکل شده است.
 • عموماً موتور هودها غیر قابل تعمیر هستند و باید تعویض شوند.
 • یکی دیگر از موارد محتمل گیر کردن یک جسم خارجی در محفظه هود است.
 • خودتان می‌توانید هود را باز کنید و پره‌های فن را بررسی کنید.

روشن نشدن دستگاه؛ رفع عیب هود فوتیل در این نوع مشکل

آموزش تعمیر و عیب یابی روشن نشدن هود فوتیل  به شرح زیر است؛ اگر مشکل روشن نشدن دستگاه برطرف نشد، با نمایندگی مجاز تعمیرات هود فوتیل در تهران تماس بگیرید.

 • ممکن است برق به دستگاه نرسد
 • احتمال سوختن موتور را نیز باید بررسی کنید.
 • خرابی پریز برق را نیز چک کنید.

خرابی دکمه‌ها؛ تعمیر هود لمسی فوتیل در این مشکل چگونه است؟

عیب یابی و رفع ایراد خرابی دکمه‌های هود لمسی فوتیل  به شرح زیر است؛ اگر باز هم دکمه ها درست نشد، با نمایندگی رسمی تعمیرات هود فوتیل در تهران تماس بگیرید

 • تاچ‌پد دستگاه را بررسی کنید.
 • کنترل پنل هود باید بررسی شود.
 • و حتی کنترل برد اصلی را هم باید چک کنید.

خارج شدن بوی سوختگی؛ عیب یابی هود فوتیل در این مورد

آموزش عیب یابی و تعمیر خارج شدن بوی سوختگی از هود فوتیل به شرح زیر است؛ در صورت بروز بوی سوختگی در دستگاه فورا با تعمیر هود فوتیل در محل با ما تماس بگیرید.

 • سوختن موتور شایع ترین دلیل بوی سوختگی در هود است.
 • احتمال سوختن اجزای داخلی هود را نیز باید بررسی کنید.

تداشتن تهویه مناسب؛ رفع عیب هود فوتیل در این باره

تعمیرات و عیب یابی نداشتن تهویه مناسب هود فوتیل به شرح زیر است؛ اگر مشکل تهویه در دستگاه برطرف نشد، با تعمیرکار هود فوتیل در تهران تماس بگیرید

 • احتمال باید فیلتر دستگاه را عوض کنید
 • همچنین خروجی هوا را نیز چک کنید تا ایرادی نداشته باشد

عیب یابی و رفع مشکل نم دار بودن هود فوتیل

عیب یابی و رفع مشکل نم دار بودن هود فوتیل به شرح زیر است؛ برای حل مشکل نم در دستگاه، با متخصص هود فوتیل در تهران تماس بگیرید.

 • عدم خروج مناسب هوا از سیستم خروجی باعث این ایراد می شود
 • در صورت بروز چنین مشکلی باید سیستم خروجی را بررسی نمایید

هزینه تعمیرات هود فوتیل

ترفندهای بهینه سازی هزینه تعمیرات هود فوتیل در امداد آی پی در ادامه شرح داده شده است؛ همواره یکی از اصلی‌ترین پرسش مشتریان درباره هزینه تعمیرات دستگاه است؛
وظیفه نمایندگی تعمیرات هود فوتیل نیز آگاه‌سازی مشتری نسبت به هزینه تعمیرات پیش از تعمیر، است. هزینه تعمیر هود فوتیل شامل دستمزد تعمیرکار و قیمت قطعات تعویضی در آن است که هر دو از قبل مشخص‌اند.

قیمت قطعات استفاده شده در تعمیر که کاملاً مشخص هستند. دستمزد تعمیرکار متخصص هود فوتیل نیز در تعمیرگاه مجاز آن بر اساس نرخ مصوب نهادهای نظارتی محاسبه می‌شود. هزینه در نظر گرفته شده برای این کار بسیار پایین است. به‌گونه‌ای که تعمیر هود فوتیل در محل از لحاظ اقتصادی کاملاً به فوتیلع خانوار است.

مزایای استفاده از خدمات رسمی تعمیرات هود فوتیل در نمایندگی امداد آی.پی

در ادامه توضیح داده ایم چرا استفاده از خدمات هود فوتیل در خانه در نمایندگی امداد آی.پی برای شما مفید تر از سایر نمایندگی هاست. نتیجه گیری از خدمات رسمی تعمیرات هود فوتیل در نمایندگی امداد آی.پی به شرح زیر می باشد:

 • دسترسی به قطعات اورجینال هود فوتیل در منزل
 • استفاده از تخصص تعمیرکار هود فوتیل
 • امکان استفاده از خدمات در هر ساعتی از شبانه روز
 • ارائه گارانتی برای تعمیرات

کاربران می توانند جهت تعمیرات هود فوتیل در امداد آی پی از طریق شماره های زیر اقدام نمایند.


امتیاز
دیدگاهی بنویسید
نام خود را وارد کنید
ایمیل خود را وارد کنید
کامنت خود را وارد کنید
به مشاوره نیاز دارید؟
تماس بگیرید 021-91093903
فرم درخواست تعمیر