دفتر مرکزی: 88972003-021 emdadiprepair@gmail.com

نمایندگی تعمیرات هود بیمکث

نمایندگی تعمیرات هود بیمکث

اگر کاربر هود بیمکث هستید، حتماً تاکنون برای شما پیش‌آمده است که احساس کنید دستگاهتان خراب است است و نیاز به تعمیر دارد؛ اما ندانید برای تعمیرات باید به کجا مراجعه کنید. با استفاده از اطلاعات ارائه شده در این صفحه می‌توانید نمایندگی تعمیرات هود بیمکث را بشناسید، با قیمت تعمیرات این وسیله و همچنین مشکلات متداول آن آشنا شوید. اگر هود شما نیاز به تعمیرات دارد با ما تماس بگیرید.

هود اصلی‌ترین و تنها وسیله تهویه هوای منزل است. عدم وجود هود در منزل، به‌ویژه در آپارتمان‌ها منجربه جمع شدن دود و گرمای ناشی از پخت‌وپز در فضای خانه می‌شود. این امر علاوه‌بر اشباع‌کردن خانه از دوده و روغن و دشوار شدن تنفس منجر به جمع‌شدن چربی و … بر روی لوازم منزل خواهد شد.

بنابراین اگر هود شما خراب است به سرعت باید تعمیر شود. ما برای تعمیر هود بیمکث، امداد آی.پی را به شما معرفی می‌کنیم. این مجموعه نمایندگی تعمیرات هود بیمکث در تهران است. شما می‌توانید با هر یک از شماره تلفن‌های آن تماس بگیرید و در رابطه با تعمیرات این وسیله با کارشناسان امداد آی.پی گفتگو کنید. این کارشناسان راه‌کارهایی را برای رفع عیوب هود بیمکث در اختیار شما قرار می‌دهند. درصورتی‌که ایراد دستگاه شما با توصیه‌های ساده برطرف نشود، تعمیرکار مربوط برای بررسی آن به محل مراجعه خواهد کرد. خدمات امداد Hی.پی دارای یکسال گارانتی هستند.

توجه: امداد آی.پی، تعمیرگاه لوازم خانگی، تعمیر ماکروفر بیمکث را نیز انجام میدهد.

نمایندگی تعمیرات هود بیمکث در تهران

مشاوره‌های تلفنی رایگان در زمینه تعمیرات هود بیمکث، می‌تواند به شما در تشخیص و حل مشکلات ساده دستگاه کمک‌کند. باوجود این امکان، بجای ساعت‌ها جستجو در اینترنت، به راحتی می‌توانید با تعمیرکار هود بیمکث به صورت مستقیم گفتگو کنید. تعمیرکار مربوط شما را در حل مشکل دستگاهتان راهنمایی خواهد کرد. بدون اینکه نیاز باشد ساعت‌ها از وقت خود را بدون به دست آوردن نتیجه در سایت‌های مختلف تلف کنید.

تعمیر هود بیمکث در تهران

تعمیر هود بیمکث در تهران

هزینه تعمیر هود بیمکث

نمی‌توان گفت اهمیت هزینه تعمیرات هود بیمکث از کیفیت خدمات و قطعات کم اهمیت‌تر است. زیرا اگر قیمت تعمیرات این وسیله زیاد باشد، حتی اگر از بهترین تکنسین‌ها و قطعات نیز برای این‌کار استفاده شود، باز هم خواهان زیادی نخواهد داشت. هزینه تعمیرات هود بیمکث در کنار ارائه خدمات باکیفیت باید پایین باشد.

مجموعه امداد آی.پی، نمایندگی تعمیرات هود بیمکث در تهران است. این مجموعه کلیه مجوزهای لازم برای فعالیت در این زمینه را کسب نموده است. یکی از ویژگی‌های این مجموعه دریافت هزینه تعمیرات بر اساس نرخ مصوب است. چراکه تعمیرگاه‌های مجاز وظیفه دارند دستمزد تعمیرکار و هزینه تعویض قطعات را بر اساس نرخ مصوب نهادهای نظارتی دریافت کنند.

تعمیر هود بیمکث در محل و منزل در کوتاه‌ترین زمان ممکن

امداد آی.پی ارائه‌دهنده خدمات تعمیر هود بیمکث در محل و منزل است؛ این امر بدین معنی است که تعمیرکار مربوط برای بررسی و تعمیر دستگاه شما به محل مراجعه خواهد کرد؛ یعنی برای تعمیرات هود بیمکث تنها کافیست با نمایندگی تعمیرات آن تماس گرفته و تکنسین درخواست کنید.

تعمیرکار هود بیمکث در اسرع وقت و در کمترین فاصله زمانی در محل حاضر خواهد شد. علت سرعت عمل امداد آی.پی در ارائه خدمات، وجود شعب متعدد آن در سراسر تهران است. علاوه بر آن، تکنسین های این مجموعه، متخصص در امر تعمیر هود بیمکث هستند. به همین علت به راحتی می‌توانند ایراد دستگاه را تشخیص داده و آن را برطرف نمایند.

نحوه ارائه خدمات در امداد آی.پی: نمایندگی تعمیرات هود بیمکث

پس از تماس با کارشناسان تعمیر هود بیمکث و شرح مشکل، در صورت نیاز، تعمیرکاران امداد آی.پی در اسرع وقت و در کمترین فاصله زمانی از نزدیک‌ترین نمایندگی به محل اعزام می‌شوند. در مرحله اول کارشناسان این مجموعه نحوه عملکرد دستگاه شما را به دقت بررسی می‌کنند. سپس به شرح کامل علت خرابی، تعداد قطعات نیازمند تعمیر یا تعویض، هزینه و زمان مورد نیاز برای تعمیر می‌پردازند. پس‌ازآن، عملکرد دستگاه کاملاً برای شما تست می‌شود تا از عملکرد صحیح آن اطمینان حاصل کنید.

عنوان نمایندگی تعمیرات بیمکث در تهران به این معنی است کلیه خدمات مربوط به تعمیر هود یا تعویض قطعات آن در این مجموعه قابل‌ارائه است. علاوه بر خدمات حضوری، شما می‌توانید با تماس با هر یک از شماره تلفن‌های ایم مجموعه، از مشاوره‌های تلفنی کارشناسان این مرکز نیز استفاده کنید. در موارد بسیاری مشکلات دستگاه با این توصیه‌ها حل شده است.

 1. تعمیر انواع هودهای جزیره‌ای، هود مورب دیواری، زیر کابینتی، شومینه‌ای، کلاسیک، لمسی و …
 2. تعویض انواع فیلتر هود شامل، فیلتر الیاف، فیلتر ذغالی، فیلتر آلومینیومی و …
 3. تعویض لامپ هالوژنی
 4. تعمیر حسگر هود (این بخش قدرت مکش را با توجه به آلودگی موجود در هوا تعیین می‌کند)
 5. تعویض و یا تعمیر کلید تنطیم‌کننده دور موتور
 6. برطرف کردن مشکلات مربوط به بالا بودن یا پایین بودن دور موتور
 7. تعویض فن دستگاه
 8. تعمیر برد الکترونیکی
 9. تعویض قاب
 10. تعویض خرطومی
 11. تعویض صفحه شیشه‌ای رویی در هودهای لمسی یا دیجیتالی
 12. رفع معایب سیم‌های رابط
 13. تعمیر اختلال در عملکرد سوییچ‌ها
 14. تعویض کلیدها و سوییچ‌ها

سرویس و تعمیر هود بیمکث با قطعات اصلی و اورجینال

یکی از ویژگی‌های مهم نمایندگی تعمیرات هود بیمکث ، استفاده از قطعات اصلی در تعمیر است. چرا که کیفیت قطعات در طول عمر و ماندگاری یک دستگاه، تأثیر بسزایی دارند. هرقدر جنس و کیفیت قطعه مصرفی کمتر باشد، کیفیت خدمات ارائه شده نیز پایین‌تر می‌آید. به‌همین‌علت است که امداد آی.پی با تهیه قطعات از تولید کننده اصلی در تلاش است تا در کنار مهارت تعمیرکار بتواند خدمات حرفه‌ای و مطلوبی را به مشتری ارائه دهد.

مشکلات متداول هود بیمکث

در این بخش تعدادی از مشکلات متداول هود بیمکث شرح داده شده که می‌تواند در هنگام مواجهه با مشکل به شما کمک کند. البته گاهی اوقات ممکن است ایراد هود شما فراتر از مشکلات ساده و پیش پا افتاده باشد. به‌ویژه اگر از انواع پیشرفته‌تر هود استفاده می‌کنید. اما مشورت با یک متخصص بهتر می‌تواند شما را در مواجهه با مشکل راهنماییی کند. اگر موفق به یافتن ایراد دستگاه خود نشدید، کافیست با نمایندگی تعمیرات هود بیمکث در تهران تماس بگیرید تا کارشناسان این مرکز شما را برای تعمیرات این وسیله راهنمایی کنند.

چرا هود نف روشن نمی شود؟ برای عیب یابی و تعمیر چه باید کرد؟

مشکل روشن نشدن ممکن است برای هر یک از لوازم منزل به وجود بیاید. در هنگام مواجه­ شدن با چنین مشکلی لازم است قبل از هرکار سیستم برق ­رسانی منزل را چک کنید چون در اکثر موارد علت روشن نشدن هود وجود نقص در برق­ رسانی است. البته ذوب­ شدن قطعات داخلی دستگاه در اثر گرمای زیاد نیز می­تواند چنین مشکلی را ایجاد کند. از عوامل دیگر روشن نشدن هود اختلال در عملکرد قطعه قطع کننده است.

 چرا صدای هود نف زیاد است و لرزش دارد؟ برای عیب یابی و تعمیر چه باید کرد؟

اگر هود آشپزخانه شما لرزش دارد و صدای بلندی ایجاد می­کند، احتمال دارد بخش­های مختلفی از آن خراب شده باشند. برای یافتن ایراد آن باید از روش آزمون و خطا استفاده کنید. درپوش هود را بردارید و آن را روشن کنید و به صورت چشمی به دنبال محل ایجاد لرزش و صدا بگردید. اگر موفق به یافتن آن نشدید، با کارشناسان نمایندگی تعمیرات هود بیمکث تماس بگیرید.

چرا مکش هود نف ضعیف شده است؟ برای عیب یابی و تعمیر چه باید کرد؟

اگر هود آشپزخانه خود را تازه نصب‌کرده‌اید، تهویه نامطلوب از رایج‌ترین مشکلات آن در این زمان است. خبر خوب این است که این مشکل ادامه‌دار نیست. اگر چند روز صبر کنید، متوجه می‌شوید که این وسیله عمل تهویه را به درستی انجام می‌دهد. اگر این مشکل بعد گذشت چند هفته یا چند ماه از آغاز بکار دستگاه اتفاق افتاد، به این معنی است که فیلترها به درستی تمیز نشده‌اند. تهویه نامطلوب همچنین می‌تواند به دلیل بروز مشکل در هواکشی (منافذی) باشد که هوا را استخراج و آن را به بیرون می‌فرستد. تمیز کردن هردوی این مؤلفه‌ها در فواصل منظم می‌تواند این مشکل را برطرف کند.

تعمیرگاه مجاز و مرکزی هود بیمکث در تهران

منظور از تعمیرگاه مجاز هود بیمکث چیست؟ یک تعمیرگاه باید چه ویژگی‌هایی داشته باشد تا بتوان از آن به عنوان تعمیرگاه مجاز یاد کرد؟ قبل از هرچیز داشتن مجوزهای لازم برای نمایندگی تعمیرات هود بیمکث لازم و ضروری است. علاوه‌بر آن، این مرکز باید خدمات خود را سریع و به‌موقع و با بکارگیری بهترین تعمیرکاران انجام دهد. استفاده از قطعات اصلی در تعمیرات رکن اساسی و مهم این کار است. همچنین این مجموعه باید امکان ارائه خدمات تعمیر هود بیمکث در محل و منزل و در کوتاه‌ترین زمان ممکن را نیز داشته باشد. امداد آی.پی علاوه بر دارا بودن تمام این ویژگی‌ها، کلیه خدمات خود را نیز به مدت یکسال گارانتی می‌کند.

نمایندگی تعمیرات هود بیمکث در مرکز تهران یوسف آباد ، فاطمی ، گیشا ، امیر آباد ، شهرآرا ، مطهری ، عباس آباد و… 021-88972003
نمایندگی تعمیرات هود بیمکث در شمال تهران نیاوران ، زعفرانیه ، ولنجک ، الهیه ، جردن ، انرزگو ، پاسداران ، دروس ، شریعتی ، دولت ، ظفر ، میرداماد ، هروی و … 021-26351245
نمایندگی تعمیرات هود بیمکث در جنوب تهران انقلاب ، آزادی ، جمهوری ، نازی آباد ، حافظ ، امام خمینی ، ولیعصر و … 021-66715774
نمایندگی تعمیرات هود بیمکث در شرق تهران تهرانپارس ، نارمک ، رسالت ، سید خندان ، فرجام ، پیروزی ، حکیمیه ، لواسانات و … 021-77170513
نمایندگی تعمیر هود بیمکث در غرب تهران آریاشهر ، آیت الله کاشانی ، اشرفی اصفهانی ، پونک ، شهران ، جنت آباد ، ستاری ، اکباتان ، تهرانسر و … 021-46019425

پیشنهاد میکنیم این مقالات را هم بخوانید
تعمیرات بیمکث
تعمیرات بیمکث

محصولات بیمکث شامل فر، هود و انواع اجاق گاز است. مسلماً برای تعمیرات آن‌ها مراجعه به تعمیرگاه بیمکث ضروری است. اگرچه محصولات بیمکث اغلب از کیفیت خوبی برخودار هستند؛ اما نمی‌توان وجود احتمال خرابی را در آن‌ها انکار کرد. برای تعمیرات بیمکث نیز باید به تعمیرگاه مجاز بیمکث مراجعه شود. […]

نمایندگی تعمیرات ماکروفر بیمکث
نمایندگی تعمیرات ماکروفر بیمکث

نمایندگی تعمیرات ماکروفر بیمکث در تهران بیمکث یک شرکت ایرانی تولیدکننده لوازم خانگی است. این شرکت توانسته بازار فروش خود را در رقابت با رقبای خارجی در بازارهای ایران پیدا کند. ماکروفر بیمکث نیز از لوازم خانگی تولید این برند است. گاهی محصولات این برند نیز دچار مشکلات و معایبی […]

دیدگاهی بنویسید

نام خود را وارد کنید
ایمیل خود را وارد کنید
کامنت خود را وارد کنید