021-91093903
ثبت درخواست تعمیر
logo

امداد آی پی

نمایندگی تعمیرات مایکروفر وستینگهاوس با ما در تماس باشید 021-91093903

نمایندگی تعمیرات ماکروفر وستینگهاوس

نمایندگی تعمیرات ماکروفر وستینگهاوس

نمایندگی تعمیرات ماکروفر وستینگهاوس Westinghouse  با تعمیرکار مجرب و قطعات اصل به عیب یابی و تعمیر مایکروفر در شرق, غرب, شمال و جنوب تهران در محل می پردازد. از آن جایی که بهره مندی از قطعات اصل و هزینه مقرون به صرفه در نمایندگی تعمیر امداد آی.پی یک اصل ویژه است. از این رو تماس با این مجموعه سبب خرسندی شما خواهد شد.

با استفاده از نمایندگی تعمیرات مایکروفر وستینگهاوس در محل تا 75% در هزینه خدمات صرفه جویی نمایید.

ذر این مقاله در مورد موضوعات زیر مطالبی را بیان کرده ایم تا چنانچه دانش فنی دارید بتوانید به عیب یابی و تعمیرات مایکروفر وستینگهاوس در محل بپردازید.

 • هزینه تعمیرات مایکروفر وستینگهاوس در منزل شما
 • مزیت های استفاده از خدمات تعمیرکار نمایندگی تعمیرات ماکروفر وستینگهاوس در تهران
 • عیب یابی و تعمیر مایکروفر وستینگهاوس در محل با تعمیرکار نمایندگی تعمیرات ماکروفر وستینگهاوس در تهران
 • استفاده از خدمات تعمیرکار نمایندگی تعمیرات ماکروفر وستینگهاوس در تهران

کاربر گرامی هر گونه سوالی که در مورد عیب یابی و تعمیر مایکروفر وستینگهاوس در محل دارید، در انتهای صفحه از کارشناسان امداد آی.پی پرسش نمایید.

با امداد آی پی همراه باشید.

نحوه تماس با نمایندگی تعمیر ماکروفر وستینگهاوس Westinghouse در تهران

برای تماس با ما با شماره های درج شده در انتهای صفحه مراجعه کنید. نحوه تماس با نمایندگی تعمیرات مایکروفر وستینگهاوس در تهران به شرح زیر است:

 1. اولین قدم تماس با نزدیکترین نمایندگی تعمیرات ماکروفر وستینگهاوس به محل شما
 2. یا اینکه ثبت درخواست تعمیر ماکروفر وستینگهاوس در محل با مراجعه به سایت
 3. سپس ارسال نام تکنسین اعزامی و کد اشتراک به تلفن همراه شما
 4. اعزام تعمیرکار نمایندگی تعمیر مایکروفر وستینگهاوس با قطعات اصل و فابریک به محل
 5. عیب یابی و تعمیر ماکروفر وستینگهاوس در منزل شما و سپس ارائه فاکتور و گارانتی برای تضمین کیفیت خدمات تعمیرکار نمایندگی تعمیرات ماکروفر وستینگهاوس در تهران
 6. در نهایت تماس با مشتری جهت بررسی میزان رضایت از نحوه خدمات تعمیرکار نمایندگی تعمیرات ماکروفر وستینگهاوس در تهران

مشتریان گرامی توجه داشته باشید در صورت تمایل نیز می توانید برای تعمیر مایکروفر وستینگهاوس در محل خود به نمایندگی تعمیرات  امداد آی پی واقع در  یوسف آباد، خیابان چهلستون، بین چهارم و ششم، پلاک 46 مراجعه کنید.

تمامی خدمات تعمیرکار نمایندگی تعمیرات ماکروفر وستینگهاوس در تهران در مجموعه بزرگ امداد آی.پی دارای گارانتی رسمی 3 الی 12 ماهه میباشد.

نمایندگی تعمیر مایکروفر وستینگهاوس در تهران

از جمله لوازم خانگی برقی‌ای که در سال‌های اخیر، به سبب کارایی مناسبی که دارد، توسط بسیاری از خانواده‌های ایرانی مورد استفاده قرار می‌گیرد مایکروفر است. امروزه به اکثر آشپزخانه‌ها که نگاه کنید، یکی از مایکروفرهای رومیزی برندهای مختلف در آن‌ها دیده می‌شود.
احتمالاً شما نیز که در این صفحه هستید یکی از مصرف کنندگان مایکروفر هستید. اگر این مایکروفر از برند وستینگهاوس است و به دنبال نمایندگی تعمیرات ماکروفر وستینگهاوس در تهران می باشید، بهتر است که این مطلب را از دست ندهید:

مزیت نمایندگی تعمیر مایکروفر وستینگهاوس در تهران به شرح زیر است:

 • نمایندگی تعمیرات مایکروفر وستینگهاوس با دارا بودن بیش از نیم قرن تجربه اینجاست تا در صورت خرابی مایکروفرتان با آن تماس بگیرید.
 • با تماس شما با نمایندگی تعمیرات ماکروفر وستینگهاوس در تهران، می توانید از خدمات تعمیرکار نمایندگی تعمیرات ماکروفر وستینگهاوس در تهران استفاده کنید.
 • نمایندگی تعمیر مایکروفر وستینگهاوس در سراسر تهران شعب مختص خود را دارد.
 • و از کادری متخصص در زمینه ی تعمیرات قطعات و بخش های مختلف مایکروفر های وستینگهاوس برخوردار است.
 • کارشناسان نمایندگی تعمیر ماکروفر وستینگهاوس توانایی بررسی و پیدا نمودن عیوب موجود در مایکروفر های وستینگهاوس را در کوتاه ترین زمان دارا هستند.
 • کارشناسان نمایندگی تعمیرات وستینگهاوس در کمترین زمان ممکن به محل مورد نظر مراجعه نموده و تمامی خدمات تعمیرکار نمایندگی تعمیرات ماکروفر وستینگهاوس در تهران را با ارائه ی ضمانت نامه ی کتبی انجام می دهند.

در صورت بروز هرگونه خرابی در مایکروفر وستینگهاوس، می‌توانید با نمایندگی تعمیرات مایکروفر وستینگهاوس در تهران تماس بگیرید.

تعمیر مایکروفر وستینگهاوس در تهران به دلیل گستردگی مجموعه‌های خدماتی به‌ شدت رقابتی شده و هر مجموعه، نوعی از خدمات را با کیفیت و قیمت مختص به خود ارائه می‌دهد. اگر یک بررسی دقیق بر روی قیمت‌گذاری خدمات نمایندگی تعمیرات مایکروفر وستینگهاوس در تهران شود، آمار عجیب و غریبی به دست می‌آید که حاکی از نوسانات قیمت توافقی بین سرویس‌گیرنده و تعمیرکار است.

شرکت امداد آی.پی به عنوان نمایندگی تعمیرات مایکروفر وستینگهاوس در تهران مفتخر است که با ارائه بهترین خدمات و پشتیبانی در زمینه مایکروفر، به ‌عنوان یک یاز برترین شرکت‌های تعمیر مایکروفر وستینگهاوس در محل شناخته می‌شود.

خدمات پس از فروش ماکروفر وستینگهاوس به چه صورت است؟

تعمیرکار نمایندگی ماکروفر وستینگهاوس در محل، یکی از خدمات امداد آی پی است که در جهت ارائه خدمات پس از فروش ماکروفر وستینگهاوس، به شما مصرف کنندگان عزیز ارائه می شود. اگر به دنبال استفاده از خدمات پس از فروش ماکروفر خود هستید، به شما توصیه می کنیم که از طریق راه های ارتباطی و شماره تماس های درج شده در انتهای این مطلب، با نمایندگی تعمیرات ماکروفر وستینگهاوس تماس بگیرید و هماهنگی های لازم را انجام دهید.

تعمیر ماکروفر وستینگهاوس در محل

در صورت مشاهده اشکال در روند کاری مایکروفر خود می‌توانید با نمایندگی‌های مختلف تعمیرات مایکروفر وستینگهاوس در تمامی نقاط تهران تماس بگیرید. متخصصان نمایندگی تعمیرات مایکروفر وستینگهاوس  امداد آی.پی ابتدا سعی می‌کنند به‌ صورت تلفنی شما را راهنمایی کنند و در صورت لزوم از نزدیک‌ترین نمایندگی در کوتاه‌ترین زمان ممکن کارشناسان تعمیر را به منزل شما اعزام می‌نمایند. سرویس کاران این نمایندگی با مراجعه سریع به منزل یا محل کار شما و با ارائه دانش فنی تخصصی یاری‌رسان شما خواهند بود.

تعمیر ماکروفر وستینگهاوس در محل و منزل با تیمی متشکل از بهترین کارشناسان و متخصصین تعمیرات مایکروفر که دوره‌های تعمیرات را گذرانده‌اند و سالهاست در نمایندگی تعمیرات مایکروفر وستینگهاوس سابقه فعالیت دارند صورت می‌گیرد.
بعد از تماس با این نمایندگی تعمیرات، تعمیرکاران در محل حاضرشده و عیوب دستگاه شما را بررسی می‌نمایند و چنانچه نیاز به تعویض قطعه داشته باشد با مناسب‌ترین قیمت قطعه خراب‌ شده را با قطعه اورجینال در همان منزل شما تعویض می‌نمایند و دیگر نیازی به‌صرف هزینه‌های هنگفت نقل و انتقالات و صرف وقت در ترافیک تهران نیست.

برای تماس با مرکز تعمیرات امداد آی.پی با شماره های موجود در سایت (سمت راست یا پایین صفحه) تماس بگیرید.

عیب یابی توسط تعمیرکار نمایندگی تعمیرات مایکروفر وستینگهاوس

در این بخش به معرفی ایرادات رایج  مایکروفر وستینگهاوس می پردازیم. تعمیرکار نمایندگی تعمیرات امداد آی پی با سال ها سابقه در این زمینه اکنون می تواند تمام این موارد را در چند  با بهترین کیفیت و در کمترین زمان ممکن برای شما تعمیر نماید.

عیب یابی توسط تعمیرکار نمایندگی تعمیرات مایکروفر وستینگهاوس در امداد آی پی منجر به استخراج رایج ترین ایرادات این دستگاه شده به قرار است:

 • چرا ماکروفر وستینگهاوس غذا را گرم نمیکند؟
 • چرا مایکروفر وستینگهاوس جرقه میزند؟
 • چرا مایکروفر وستینگهاوس روشن‌ نمیشود؟
 • مشکل نچرخیدن ظرف داخل ماکروفر وستینگهاوس چیست؟
 • چرا گریل ماکروفر وستینگهاوس کار نمیکند؟

در ادامه به بررسی راهکارهای تعمیرات ماکروفر وستینگهاوس در منزل شما در هنگام بروز این ایرادات می پردازیم.

ماکروفر جرقه میزند، برای تعمیر مایکروفر وستینگهاوس چه کاری انجام دهیم؟

یکی از مشکلات مایکروفر، جرقه زدن آن است. در صورت بروز مشکل جرقه در ماکروفر، برای تعمیر مایکروفر وستینگهاوس در منزل شما از نکات زیر کمک بگیرید:

 • از قرار نگرفتن اجسام فلزی در مایکروفر مطمئن شوید.
 • ممکن است دیواره های دستگاه به دلیل کهولت سن آنها فرسوده شده باشند.

اگر باز هم دستگاه جرقه زد، می توانید از خدمات تعمیرکار نمایندگی تعمیرات ماکروفر وستینگهاوس در تهران استفاده نمایید.

مایکروفر روشن‌ نمیشود؛ برای تعمیر مایکروفر وستینگهاوس چه کاری انجام دهیم؟

یکی از مشکلات مایکروفر، روشن نشدن آن است. اگر دستگاه شما روشن نمی شود، برای تعمیر ماکروفر وستینگهاوس در محل موارد زیر چک کنید:

 1. ممکن است مشکل از ورودی برق دستگاه باشد.
 2. دلیل دیگر این مشکل خرابی برد اصلی است.

اگر همچنان دستگاه شما روشن نمی شود، حتما باید برای تعمیر آن به نمایندگی تعمیرات ماکروفر وستینگهاوس در تهران مراجعه کنید.

گریل مایکروفر کار نمی کند، برای تعمیر مایکروفر وستینگهاوس چه کاری انجام دهیم؟

یکی از مشکلات مایکروفر، کار نکردن گریل آن است. اگر گریل دستگاه مشکل داشت، برای تعمیر ماکروفر وستینگهاوس در محل به نکات زیر دقت نمایید:

 • خرابی المنت می تواند دلیلی این مشکل باشد.
 • ایرادات ترموستات هم همین طور
 • در نهارت برد و موتور را نیز باید چک کنید تا ایرادی نداشته باشند.

در صورت رفع نشدن خرابی گریل دستگاه، با یک نمایندگی تعمیر ماکروفر وستینگهاوس در تهران تماس بگیرید.

ماکروفر چیزی را گرم نمیکند، برای تعمیر مایکروفر وستینگهاوس چه کاری انجام دهیم؟

یکی از مشکلات مایکروفر، گرم نکردن غذا است. در صورتی که مایکروفر چیزی را گرم نکرد، از نکات زیر برای تعمیر ماکروفر وستینگهاوس در محل بهره ببرید:

 • ممکن است دیود سوخته باشد.
 • ممکن است مگنترون خراب شده باشد.
 • سوییچ درب را نیز باید چک کنید.

اگر مشکل گرم کردن غذا در دستگاه حل نشد، به نمایندگی تعمیرات ماکروفر وستینگهاوس اطلاع دهید.

راهنمای استفاده از مایکروفر وستینگهاوس

در این بخش به توضبحات این دستگاه پرداخته ایم و باید نکات گفته شده را رعایت کنید تا با مشکلات دستگاه رو به رو نشوید. راهنمای استفاده از مایکروفر وستینگهاوس به قرار زیر می باشد:

 1. اگر از مایکروفر رومیزی وستینگهاوس استفاده می‌کنید، از قرار دادن مایکروفر در قفسه اجتناب کنید. ضمناً باید فاصله‌ی آن تا زمین بیش از 85 سانتی متر باشد.
 2. مایکروفر وستینگهاوس را بهتر است مستقیماً به پریز برق متصل کنید. استفاده از سیم سیار و سه راهی توصیه نمی‌شود.
 3. کودکان نباید به مایکروفر دسترسی داشته باشند و از آن به عنوان وسیله‌ی بازی استفاده کنند. بهتر است هر زمان که از مایکروفر استفاده می کنید، قفل کودک آن را فعال کنید.
 4. از مایکروفر و جوجه گردان بدون غذا استفاده نکنید.
 5. هر چه حجم غذا کمتر باشد سریع‌تر پخته خواهد شد. بنابراین برای غذاهای با حجم کم از حرارت کمتر استفاده کنید.
 6. مواد فرار مانند حشره کش را بر روی مایکروفر نپاشید.
 7. مواقعی که فر خالی است و غذایی در آن نیست نباید آن را روشن کنید. بهتر است کلاً زمان‌هایی که از مایکروفر استفاده نمی‌کنید یک لیوان آب در آن قرار دهید تا هر زمان که مایکروفر به یک باره روشن شد، انرژی اولیه جذب لیوان شود.

در آخر آن که در صورت بروز هرگونه مشکل و ایراد در مایکروفر این برند شما باید با نمایندگی تعمیرات ماکروفر وستینگهاوس در محل تماس گرفته و از تعمیر سرخود اجتناب نمایید.

هزینه تعمیر ماکروفر وستینگهاوس چقدر است؟

نمایندگی تعمیرات مایکروفر وستینگهاوس با شفاف‌سازی هزینه‌های تعمیرات و تعیین هزینه‌ها بر اساس نرخ مصوبه نهاد‌های دولتی و نظارتی مناسب‌ترین و اقتصادی‌ترین انتخاب برای تعمیر مایکروفر شما است.
تمامی هزینه های اعلام شده با ارائه ی فاکتور و مهر معتبر نمایندگی تعمیر مایکروفر وستینگهاوس در محل در اختیار مشتریان محترم قرار می گیرد. از این رو هزینه تعمیر ماکروفر وستینگهاوس در محل در امداد آی پی کاملا بهینه شده و اقتصادی است.

چرا باید از خدمات نمایندگی تعمیرات مایکروفر وستینگهاوس در  امداد آی پی استفاده کنیم؟

مسلم است که استفاده از نمایندگی های معتبر نیر مزایای خاص خود را برای مصرف کنندگان به همراه دارد. نتیجه گیری استفاده از خدمات نمایندگی تعمیرات مایکروفر وستینگهاوس در  امداد آی پی به شرح زیر می باشد:

 1. در هر ساعتی می توانید از خدمات امداد ای پی برای تعمیر ماکروفر وستینگهاوس دسترسی داشته باشید.
 2. امکان استفاده از خدمات تعمیرکار نمایندگی تعمیرات ماکروفر وستینگهاوس در تهران
 3. اعلام هزینه بر اساس نرخ مصوب اتحادیه خواهد بود.
 4. تمام خدمات با گارانتی ارائه می شود.

برای تماس با امداد آی پی، نمایندگی تعمیرات ماکروفر وستینگهاوس در تهران با شماره های زیر تماس بگیرید.

نمایندگی تعمیرات ماکروفر وستینگهاوس در مرکز تهران

یوسف آباد ، فاطمی ، گیشا ، امیر آباد ، شهرآرا ، مطهری ، عباس آباد و… 021-88972003

نمایندگی تعمیرات ماکروفر وستینگهاوس در شمال تهران

نیاوران ، زعفرانیه ، ولنجک ، الهیه ، جردن ، انرزگو ، پاسداران ، دروس ، شریعتی ، دولت ، ظفر ، میرداماد ، هروی و … 021-26351245

نمایندگی تعمیرات ماکروفر وستینگهاوس در جنوب تهران

انقلاب ، آزادی ، جمهوری ، نازی آباد ، حافظ ، امام خمینی ، ولیعصر و … 021-66715774

نمایندگی تعمیرات ماکروفر وستینگهاوس در شرق تهران

تهرانپارس ، نارمک ، رسالت ، سید خندان ، فرجام ، پیروزی ، حکیمیه ، لواسانات و … 021-77170513

نمایندگی تعمیر ماکروفر وستینگهاوس در غرب تهران

آریاشهر ، آیت الله کاشانی ، اشرفی اصفهانی ، پونک ، شهران ، جنت آباد ، ستاری ، اکباتان ، تهرانسر و … 021-46019425

امتیاز
دیدگاهی بنویسید
نام خود را وارد کنید
ایمیل خود را وارد کنید
کامنت خود را وارد کنید
به مشاوره نیاز دارید؟
تماس بگیرید 021-91093903
فرم درخواست تعمیر