دفتر مرکزی: 88972003-021 emdadiprepair@gmail.com
سرویس و تعمیرات مجاز لوازم خانگی در محل شما

امداد آی.پی، تعمیرگاه مجاز لوازم خانگی، کلیه خدمات نصب و تعمیرات لوازم خانگی را به همراه گارانتی یکساله به مشتریان عزیز ارائه می‌کند. ما از مشاوره رایگان تا تعمیر وسیله مورد نظرتان در محل در کنارتان هستیم.

ثبت درخواست تعمیر

در صورت نیاز با شماره های زیر تماس بگیرید.

 • دفتر مرکزی: 02188972003
 • شمال تهران: 02126351245
 • غرب تهران: 02146019425
 • شرق تهران: 02177170513
 • جنوب تهران: 02166715774

نمایندگی تعمیرات ماکروفر فلر

نمایندگی تعمیرات ماکروفر فلر

نمایندگی تعمیرات ماکروفر فلر در تهران

محصولات برند قدیمی و باسابقه‌ی فلر در ایران به نسبت محصولات برندهایی مانند ال جی، سامسونگ، بوش و ویرپول کمتر شناخته شده اند و به همین سبب از فروش کمتری هم برخوردار هستند. اما محصولات فلر، خصوصاً ماکروفرهای آن، کیفیتی بالا و امکاناتی مثال زدنی دارند و توانایی آن که بتوانند رضایت یک مصرف کننده‌ی سخت گیر را جلب کنند در آن‌ها هست. اگر ماکروفر فلر در منزل دارید و به هر دلیلی دچار مشکل شده، نگران نباشید، می‌توانید با امداد آی.پی به عنوان نمایندگی تعمیرات ماکروفر فلر در تهران تماس بگیرید.

خدمات ارائه شده توسط تعمیرکاران حرفه ایی در زمینه ی سرویس و تعمیرات لوازم خانگی باکیفیت و مطمئن خواهد بود و شما می توانید با خیالی آسوده ایرادات و مشکلات ماکروفرتان را به این تکنسین ها واگذار کنید تا با عالی ترین شکل ممکن به ارائه سرویس خود بپردازند. این تکنسین ها از به روزترین لوازم و ابزار های تخصصی مورد نیاز برای تعمیرات ماکروفر شما استفاده می کنند.

در واقع نمایندگی تعمیرات ماکروفر فلر برای بالا بردن هر چه بیشتر کیفیت خدماتی که ارائه می دهد کادر پرسنلی خود را از میان افراد خلاق و مبتکر و دارای دانش فنی کامل در زمینه تعمیرات محصولات برند تجاری فلر دارند، تشکیل داده است.

هزینه تعمیرات ماکروفر فلر

یکی از مهم‌ترین مزیت‌هایی که نمایندگی تعمیرات ماکروفر فلر دارد این است که این نمایندگی در ابتدای کار و هنگام تماس شما با آن ها میزان هزینه‌های مورد نیاز برای تعمیرات ماکروفر شما را تخمین می زند و  هزینه را به شما می گویند و تنها در صورت تقاضای شما به منزلتان مراجعه می‌کنند. این نمایندگی در مرحله ی اول قطعه معیوب را بررسی می کند تا در صورت نیاز آن را تعمیر کند. در صورتی که ایرادات قطعه ی مورد نظر با تعمیر برطرف شد، دیگر آن را تعویض نمی کند در این صورت است که هزینه‌ی کلی تعمیر کمتر می شود.

مشکلات رایج ماکروفر فلر

گفته شد که ماکروفرهای فلر این توانایی را دارند که حتی رضایت سخت‌گیرترین مصرف کنندگان را نیز جلب کنند، اما با این حال این محصولات نیز همچون تمامی محصولات موجود در بازار بر اثر شرایط مختلف ممکن است دچار خرابی و آسیب شوند، آسیب‌هایی همچون:

 • خرابی درب مایکروفر
 • روشن نشدن ماکروفر
 • جرقه زدن مایکروفر
 • دود کردن ماکروفر
 • روشن شدن ولی گرم نکردن غذا
 • خرابی قفل کودک

نمایندگی تعمیرات ماکروفر فلر در محل و منزل

از آن جا که حمل و نقل وسایل خانگی برای بسیاری از افراد ناممکن است تعمیرگاه ماکروفر فلر با اعزام تکنسین های حرفه ایی به محل مورد نظر این مشکل را برای همیشه حل کرده است. دیگر به مشکل حمل و نقل فکر نکنید چون نمایندگی تعمیرات ماکروفر فلر در محل این مشکل را برای شما حل کرده است و سرویس تعمیراتی خود را به منزل و محل مورد نظر شما ارسال خواهد کرد.

در صورتی که ماکروفر فلر شما دچار آسیب شده است به احتمال زیاد با تعویض یکی از قطعات داخل دستگاهتان به درستی کار خواهد کرد. در صورتی که شما به دیگر تعمیرکاران غیر ماهر و کسانی که تخصص این کار را ندارند مراجعه کنید ممکن است به جای استفاده از قطعات اصلی از قطعات تقلبی استفاده کنند که این کار علاوه بر پایین آوردن کارایی دستگاه شما منجر به خرابی دوباره ماکروفر فلر در آینده ایی نه چندان دور خواهد شد. پیشنهاد ما به شما تماس با نمایندگی تعمیر مایکروفر فلر در محل است که علاوه بر تشخیص درست خرابی ها، قطعات مد نظر را با قطعات اصلی تعویض می کنند.

در صورتی که خرابی ماکروفر فلر شما به گونه ای باشد که به صلاح دید تعمیرکاران یا تکنسین های حرفه ایی و مجرب تعمیرات ماکروفر فلر به تعویض قطعات نیاز داشته باشد، نگران نباشید چرا که در نمایندگی فلر همواره کیفیت کار اهمیت زیادی داشته و در نتیجه در مورد تعویض قطعات نیز قطعات اصلی و اورجینال استفاده خواهد شد تا به سلامت ماکروفر آسیبی ناشی از تعویض قطعات وارد نشود.

راهنمای استفاده از مایکروفر فلر

بهتر است از ماکروفر فلر به طرزی صحیح استفاده شود تا درصد بروز مشکلات در آن کاهش یابد. ما در ادامه به برخی موارد که می‌توانند به شما جهت استفاده‌ای بهتر کمک کنند و نتیجتاً برای کاهش درصد بروز مشکلات و افزایش طول عمر دستگاه مفید باشند اشاره خواهیم کرد:

 1. برای استفاده از مایکروفر فلر، نباید ظروف دربسته در آن قرار دهید.
 2. ماکروفر فلر شما از قفل کودک برخوردار است. اگر کودک  در منزل دارید، حتماً به هنگام فعالیت ماکروفر این قفل را فعال کنید.
 3. حتماً از ظروف مخصوص ماکروفر جهت قرار دادن غذا در ماکروفر استفاده کنید.
 4. چنان‌چه بلند شدن دود از ماکروفر فلر دیدید، حتماً ماکروفر را خاموش کرده و دوشاخه را از پریز بکشید. بهترین کاری که در این وضعیت می‌توانید انجام دهید تماس با نمایندگی تعمیرات ماکروفر فلر و یا تعمیرگاه مجاز ماکروفر فلر است.
 5. هرگز از سینی و جوجه گردان بدون غذا استفاده نکنید. این کار می‌تواند به دستگاه آسیب برساند.
 6. پلاستیک‌های نازکی که در برابر دمای زیاد مقاوم نیستند، کاغذهای معمولی، ظروفی که قابل استفاده بودن در ماکروفر روی آن‌ها درج نشده است و موارد این قبیل را در ماکروفر قرار ندهید.
 7. هیچ چیزی لای درب ماکروفر نگذارید، زیرا این کار می‌تواند موجب درز انرژی ماکروفر به بیرون شود.

تعمیرگاه مجاز و مرکزی ماکروفر فلر در تهران

ما به عنوان تعمیرگاه مجاز ماکروفر فلر آماده‌ی دریافت تماس شما و سپس اعزام متخصص به محل‌تان هستیم. کارشناسان ما توانایی بررسی و پیدا نمودن عیوب موجود در ماکروفر های فلر را در کوتاه ترین زمان دارا هستند. همچنین در صورت بروز هرگونه خرابی شما می‌توانید با ما تماس گرفته و بعد از اعلام مشکل خود، کارشناسان ما در صورت امکان با ارائه ی مشاوره های تلفنی اقدام به رفع مشکلات و عیوب پیش آمده می‌نمایند و در صورتی که این امکان وجود نداشته باشد کارشناسان نمایندگی تعمیرات فلر در سریع‌ترین زمان ممکن به محل مورد نظر مراجعه نموده و تمامی خدمات خود را با ارائه ی ضمانت نامه ی کتبی انجام می‌دهند.

ماکروفر های فلر توسط شرکت سازنده با بالاترین کیفیت و دقت ساخته شده اند که امکان خرابی آن ها بسیار کم بوده و در مواردی خاص همچون عدم استفاده ی صحیح نمایان میگردند، با این حال در صورت خرابی، تمامی خدمات تعمیر ماکروفر توسط نمایندگی های تعمیراتی به مشتریان محترم ارائه شده و کارشناسان مجموعه بعد از عیب یابی بر اساس نرخ اتحادیه هزینه ی تعمیر را به مشتری اعلام نموده و در صورت رضایت مشتری اقدام به تعمیر مایکروفر فلر می‌نمایند. گفتنی است که  تمامی هزینه های اعلام شده با ارائه ی فاکتور و مهر معتبر نمایندگی تعمیرات ماکروفر فلر در اختیار مشتریان محترم قرار می‌گیرند.

نمایندگی تعمیرات ماکروفر فلر در مرکز تهران یوسف آباد ، فاطمی ، گیشا ، امیر آباد ، شهرآرا ، مطهری ، عباس آباد و… 021-88972003
نمایندگی تعمیرات ماکروفر فلر در شمال تهران نیاوران ، زعفرانیه ، ولنجک ، الهیه ، جردن ، انرزگو ، پاسداران ، دروس ، شریعتی ، دولت ، ظفر ، میرداماد ، هروی و … 021-26351245
نمایندگی تعمیرات ماکروفر فلر در جنوب تهران انقلاب ، آزادی ، جمهوری ، نازی آباد ، حافظ ، امام خمینی ، ولیعصر و … 021-66715774
نمایندگی تعمیرات ماکروفر فلر در شرق تهران تهرانپارس ، نارمک ، رسالت ، سید خندان ، فرجام ، پیروزی ، حکیمیه ، لواسانات و … 021-77170513
نمایندگی تعمیر ماکروفر فلر در غرب تهران آریاشهر ، آیت الله کاشانی ، اشرفی اصفهانی ، پونک ، شهران ، جنت آباد ، ستاری ، اکباتان ، تهرانسر و … 021-46019425