دفتر مرکزی: 88972003-021 emdadiprepair@gmail.com
سرویس و تعمیرات مجاز لوازم خانگی در محل شما

امداد آی.پی، تعمیرگاه مجاز لوازم خانگی، کلیه خدمات نصب و تعمیرات لوازم خانگی را به همراه گارانتی یکساله به مشتریان عزیز ارائه می‌کند. ما از مشاوره رایگان تا تعمیر وسیله مورد نظرتان در محل در کنارتان هستیم.

ثبت درخواست تعمیر

در صورت نیاز با شماره های زیر تماس بگیرید.

  • دفتر مرکزی: 02188972003
  • شمال تهران: 02126351245
  • غرب تهران: 02146019425
  • شرق تهران: 02177170513
  • جنوب تهران: 02166715774

نمایندگی تعمیرات مایکروفر شارپ

نمایندگی تعمیرات مایکروفر شارپ

نمایندگی تعمیرات مایکروفر شارپ در تهران

شارپ یکی از معروف ترین و پرفروش ترین برندها در کل جهان و از جمله در ایران می باشد. امروزه ارائه خدمات پس از فروش و تعمیرات برای مشتریان از اهمیت بسیار بالایی برخوردار می باشد چرا که آن ها باید در زمان خرابی دستگاه خود به این افراد مراجعه کنند. در همین خصوص نمایندگی تعمیرات مایکروفر شارپ با دارا بودن تعمیرگاهای مجهز و پرسنل فنی متخصص و حرفه ایی و محبوب و قطعات اورجینال باعث رضایت بیش از پیش مشتریان خود شده است. تعمیرات ماکروفر از جمله اقدامات و خدماتی است که باید توسط افراد با تجربه که در این کار آموزش دیده اند صورت پذیرد.

نمایندگی تعمیرات ماکروفر شارپ در تهران از بهترین نمایندگی ها در سراسر کشور می باشد که با تکیه بر آن ها می توانید با خیالی آسوده با این تکنسین ها تماس برقرار کنید و کارهای تعمیراتی ماکروفر شارپ تان را به این افراد مجرب بسپارید. در ادامه با برخی از خصوصیات و ویژگی های مربوط به نمایندگی مجاز تعمیرات آشنا خواهیم شد.

برای تماس با مرکز تعمیرات امداد آی.پی با شماره های موجود در سایت تماس بگیرید.

تعمیر مایکروفر شارپ در محل و منزل

به دلیل وجود نمایندگی های متعدد در سطح شهر، سرعت خدمات دهی این نمایندگی بالا رفته است، پس از تماس شما با نمایندگی تعمیرات مایکروفر شارپ، تکنسین مورد نظر در کمترین زمان ممکن برای رفع خرابی مایکروفر شما در محل حاضر خواهد شد. همچنین تعرفه های خدماتی که از سوی نمایندگی تعمیرات مایکروفر ارائه شده است، در تمامی مناطق شهر، یکسان بوده و تعمیرکار اعزام شده هیچ تغییری را نمی تواند در هزینه های پرداختی از جانب شما  اعمال کند.

یکی از پارامترها برای انتخاب یک تکنسین خوب، منظم بودن و دقیق بودن آن فرد است. تکنسین های این نمایندگی با به همراه داشتن تجهیزات لازم، به موقع حضور یافتن در محل، رفتاری بسیار محترمانه، عیب یابی سریع، رفع عیب در کمترین زمان ممکن و از بهترین تکنسین ها در سطح شهر می باشند.

مشکلات متداول ماکروفر شارپ

مشاوره تلفنی و حضوری از جمله خدمات و سرویس های نمایندگی تعمیرات ماکروفر شارپ می باشد که نه تنها به سوالات مشتریان در مورد نحوه‌ی استفاده از مایکروفر شارپ پاسخ می دهند بلکه در زمان بروز عیب و مشکل به صورت تلفنی کمک می کند تا در صورت امکان عیب توسط مشتری رفع گردد. نمایندگی تعمیرات مایکروفر شارپ به منظور عرضه‌ی هرچه با کیفیت تر خدمات و سرویس تعمیرات خود به صورت تلفنی و حضوری در محل به شما خدمت و مشاوره ارائه می دهند. همچنین این مرکز جهت آموزش تعمیرات ماکروفر شارپ به کاربران خود لیستی از مشکلات متداول ماکروفر شارپ و نحوه برطرف کردن این مشکلات برای کاربران خود آماده کرده است:

علت جرقه زدن مایکروفر شارپ چیست؟ برای تعمیر و عیب یابی چه باید کرد؟

اگر ماکروفر شارپ شما مشکل جرقه زدن را دارد ممکن است  لامپ مگنترون مایکروفر مشکل داشته باشد و یا امکان دارد صفحه میکا (ورق نسوز) نیاز به تعویض داشته باشد و یا فلزی داخل دستگاه ماکروفر شارپتان گیر کرده باشد. برای جلوگیری از چنین مشکلاتی سعی کنید از ظروف فلزی برای داخل ماکروفرتان استفاده نکنید تا مشکل ساز نشود.

علت کار نکردن لامپ ماکروفر شارپ چیست؟ برای تعمیر و عیب یابی چه باید کرد؟

لامپ دستگاه ماکروفر شارپ نقش مهم و اساسی دارد و با نور آن می توانید مشاهده نمایید غذایتان پخته شده یا خیر.  لامپ مایکروویو در داخل دستگاه ماکروفرتان قرار گرفته است و وقتی درب را باز می کنید و یا روند گرم کردن شروع می شود، روشن می گردد.

اگر لامپ ماکروفرتان اصلا کار نمی کند ممکن است سوخته باشد اما اگر کم نور است، تنظیمات ماکروویو باید درست شود. در این صورت می توانید لامپ سوخته را با یک لامپ جدید تعویض کنید.

علت گرم نشدن مایکروفر شارپ چیست؟ برای تعمیر و عیب یابی چه باید کرد؟

گرم نشدن مایکروفر شارپ از مشکلات رایجی است که ممکن است حداقل یک بار با آن مواجه شوید.  این مشکل بعضی اوقات حتی زمانی که لامپ روشن باشد هم اتفاق می افتد. در واقع دستگاه ماکروفر شما کار نمیکند ولی لامپ روشن باقی می ماند. عمده ترین دلیل این مشکل می تواند به علت عیوب مگنترون باز گردد. اگر دیود مشکل داشته باشد ولتاژ کافی برای ایجاد گرما تولید نمی کند. نشانه های زیادی برای اطمینان از سوختن دیود وجود دارد، می توانید از ولت-اهم متر استفاده نمایید تا متوجه شوید کار می کند یا خیر. گاهی مگنترون از کار می افتد درحالی که عملکرد دیود درست است. این در مواردی اتفاق می افتد که مگنترون به دلایل دیگری آسیب دیده است.

گاهی به علت خازن معیوب تولید گرما انجام نمی شود. همچنین اگر قفل درب ماکروویو خراب شود، دیگر گرمایی تولید نمی شود. راه حل این مشکل در تعویض مگنترون ماکروویو است. می توانید با تماس با نمایندگی تعمیرات مایکروفر شارپ کار را به دست آن ها بسپارید تا به بهترین شکل این مشکل را برایتان برطرف کنند. این تکنسین یا تعمیرکارهای حرفه ای می توانند در کوتاه ترین زمان ممکن مشکل را تشخیص دهند و در جهت برطرف کردن آن برآیند.

علت خراب شدن قفل درب مایکروفر شارپ چیست؟ برای تعمیر و عیب یابی چه باید کرد؟

ماکروفر ها معمولاً دارای سه یا چهار قفل اند که موجب به راه انداختن دستگاه می شوند. عملکرد دستگاه مایکروفر شما پس از قفل درب دستگاهتان آغاز می شود که در صورت خرابی این قفل ها این عملکرد منحل می شود. اگر درب مایکروفرتان بعد از بسته شدن باز هم روشن می ماند این به این معنی است که قفل آن خراب شده است. علت این مشکل به فرسوده شدن قفل ها در گذر زمان بر می گردد همچنین ممکن است به علت استفاده نادرست مثل محکم کوبیدن درب و غیر خراب شده باشند. شما می توانید با تعویض قفل درب به راحتی این مشکل را برطرف کنید. اگرچه قفل درب آسیب دیده باشد منجر به مشکل الکتریکی می شود و شما باید برای تعمیر آن از یک تکنسین تعمیرات مایکروفر کمک بگیرید. می توانید با تماس با نمایندگی تعمیرات مایکروفر شارپ از کمک این تکنسین ها بهره مند شوید.

علت خاموش شدن مایکروفر شارپ چیست؟ برای تعمیر و عیب یابی چه باید کرد؟

ممکن است دستگاه شما در حین کار و گرم کردن خاموش شود که عمده ترین دلیل این مشکل مربوط به  مسئله قفل درب است می باشد. خرابی قفل درب ها باعث به وجود آمدن این مشکل می شوند که با تعویض آن به راحتی می توانید این مشکل را حل کنید.

تعمیرگاه مجاز و مرکزی مایکروفر شارپ در تهران

ما به عنوان تعمیرگاه مجاز مایکروفر شارپ آماده‌ی دریافت تماس شما و سپس اعزام متخصص به محل‌تان هستیم. کارشناسان ما توانایی بررسی و پیدا نمودن عیوب موجود در مایکروفر های شارپ را در کوتاه ترین زمان دارا هستند. همچنین در صورت بروز هرگونه خرابی شما می‌توانید با ما تماس گرفته و بعد از اعلام مشکل خود، کارشناسان ما در صورت امکان با ارائه ی مشاوره های تلفنی اقدام به رفع مشکلات و عیوب پیش آمده می‌نمایند و در صورتی که این امکان وجود نداشته باشد کارشناسان نمایندگی تعمیرات مایکروفر شارپ در سریع‌ترین زمان ممکن به محل مورد نظر مراجعه نموده و تمامی خدمات خود را با ارائه ی ضمانت نامه ی کتبی انجام می‌دهند.

مایکروفر های شارپ توسط شرکت سازنده با بالاترین کیفیت و دقت ساخته شده اند که امکان خرابی آن ها بسیار کم بوده و در مواردی خاص همچون عدم استفاده ی صحیح نمایان می گردند، با این حال در صورت خرابی، تمامی خدمات توسط نمایندگی های تعمیراتی به مشتریان محترم ارائه شده و کارشناسان مجموعه بعد از عیب یابی بر اساس نرخ اتحادیه هزینه ی تعمیر را به مشتری اعلام نموده و در صورت رضایت مشتری اقدام به تعمیر ماکروفر شارپ می‌نمایند. گفتنی است که  تمامی هزینه های اعلام شده با ارائه ی فاکتور و مهر معتبر نمایندگی تعمیرات ماکروفر شارپ در اختیار مشتریان محترم قرار می‌گیرند.

نمایندگی تعمیرات مایکروفر شارپ در مرکز تهران یوسف آباد ، فاطمی ، گیشا ، امیر آباد ، شهرآرا ، مطهری ، عباس آباد و… 021-88972003
نمایندگی تعمیرات مایکروفر شارپ در شمال تهران نیاوران ، زعفرانیه ، ولنجک ، الهیه ، جردن ، انرزگو ، پاسداران ، دروس ، شریعتی ، دولت ، ظفر ، میرداماد ، هروی و … 021-26351245
نمایندگی تعمیرات مایکروفر شارپ در جنوب تهران انقلاب ، آزادی ، جمهوری ، نازی آباد ، حافظ ، امام خمینی ، ولیعصر و … 021-66715774
نمایندگی تعمیرات مایکروفر شارپ در شرق تهران تهرانپارس ، نارمک ، رسالت ، سید خندان ، فرجام ، پیروزی ، حکیمیه ، لواسانات و … 021-77170513
نمایندگی تعمیر مایکروفر شارپ در غرب تهران آریاشهر ، آیت الله کاشانی ، اشرفی اصفهانی ، پونک ، شهران ، جنت آباد ، ستاری ، اکباتان ، تهرانسر و … 021-46019425