دفتر مرکزی: 88972003-021 emdadiprepair@gmail.com
سرویس و تعمیرات مجاز لوازم خانگی در محل شما

امداد آی.پی، تعمیرگاه مجاز لوازم خانگی، کلیه خدمات نصب و تعمیرات لوازم خانگی را به همراه گارانتی یکساله به مشتریان عزیز ارائه می‌کند. ما از مشاوره رایگان تا تعمیر وسیله مورد نظرتان در محل در کنارتان هستیم.

ثبت درخواست تعمیر

در صورت نیاز با شماره های زیر تماس بگیرید.

 • دفتر مرکزی: 02188972003
 • شمال تهران: 02126351245
 • غرب تهران: 02146019425
 • شرق تهران: 02177170513
 • جنوب تهران: 02166715774

نمایندگی تعمیرات مایکروفر دوو

نمایندگی تعمیرات مایکروفر دوو

نمایندگی تعمیرات مایکروفر دوو در تهران

مجموعه امداد آی.پی نمایندگی تعمیرات مایکروفر دوو در تهران است. این مجموعه در تلاش است با فراهم کردن امکان ارائه مشاوره تلفنی رایگان در زمینه تعمیر مایکروفر به مشتریان خود در مواقع لزوم کمک کند. گاهی‌اوقات مشکلات مربوط به مایکروفر بسیار ساده هستند و تنها با چند توصیه به راحتی حل می شوند. اما ممکن است شما ندانید که چطور باید این مشکلات ساده را برطرف نمایید.

با برقراری تماس با مجموعه امداد آی.پی می‌توانید ایراد دستگاه خود را مطرح کنید. کارشناسان این مجموعه پس از گوش‌دادن به شرح ایراد دستگاه شما، تلاش می‌کنند تا با ارائه توصیه‌هایی به رفع مشکلات و معایب آن کمک کنند. در صورتی هم که نیاز به حضور تعمیرکار دوو در محل باشد، تکنسین مربوط در کوتاه‌ترین زمان ممکن برای ارائه خدمات به محل مراجعه خواهد کرد.

معرفی برند دوو در نمایندگی تعمیرات مایکروفر دوو

کمپانی دوو در سال ۱۹۶۷ در شهر سئول در کره‌ی جنوبی تأسیس شد. دوو از همان موقعی که تأسیس شد قصد آن داشت که در جرگه‌ی کمپانی‌های بین المللی درآید و دیری نگذشت که این‌گونه نیز شد و شرکت دوو توانست در کشورهای مختلف جهان کارخانه‌هایی را احداث کند و به شرکتی بین المللی تبدیل شود. برای سالیان بسیار میان شرکت دوو و دو شرکت کره‌ای دیگر با نام‌های سامسونگ و ال جی رقابتی سخت وجود داشت. سامسونگ و ال جی در کشور خودمان شاید مشهورتر از دوو باشند، اما دوو نیز طرفداران خاص خود را دارد و این امر عمدتاً به سبب آن است که شرکت دوو از لحاظ خدمات پس از فروش در وضعیت مناسبی به سر می‌برد.

به هر حال، در اواخر دهه‌ی ۹۰ به سبب بحران مالی دوو اعلام ورشکستگی کرد و رسماً این کمپانی پس از چند دهه فعالیتش به پایان رسید. دو کمپانی ایرانی و سوئدی درصدد خرید امتیاز این شرکت برآمدند که دست آخر یک کمپانی کره‌ای به این مهم دست یافت. اما چون کمپانی ایرانی هزینه‌های زیادی کرده بود توانست امتیاز مونتاژ محصولات این شرکت را به دست آورد و بنابراین برخی محصولات دوو در کشور خودمان مونتاژ شده اند و این امر شاید یکی از عوامل آن باشد که دوو در کشور خودمان نیز از محبوبیتی و شهرتی مثال زدنی برخوردار است.

از میان محصولات دوو، در این نوشتار تمرکز ما بر روی مایکروفر دوو است. چنان چه از مایکروفر دوو در منزل استفاده می کنید و این دستگاه دچار مشکلاتی شده، می‌توانید با امداد آی.پی به عنوان نمایندگی تعمیرات مایکروفر دوو تماس بگیرید.

تعمیرگاه مجاز و مرکزی ماکروفر دوو در تهران

امداد آی.پی نمایندگی مجاز تعمیرات ماکروفر دوو است. از ویژگی‌های این مجموعه می‌توان به مجوزهای رسمی، ارائه خدمات در محل، استفاده از قطعات اصلی برای تعمیرات، دریافت هزینه بر اساس نرخ تعیین شده، سرعت عمل در ارائه خدمات و … اشاره کرد. علاوه بر این موارد امداد آی.پی خدمات خود را نیز به مدت یکسال تضمین می‌کند.

اگر با امداد آی.پی به عنوان تعمیرگاه مجاز مایکروفر دوو تماس بگیرید، از مزایای زیر بهره مند خواهید شد:

 • تعمیر ماکروفر توسط متخصص دوره دیده
 • تعمیر مایکروفر در محل (بدون خروج از منزل در هیچ شرایطی)
 • ضمانت 3 تا 12 ماهه
 • استفاده از قطعات اصل و فابریک به عنوان قطعات جایگزین
 • پرداخت هزینه مطابق با نرخ اتحادیه

این نکته را مد نظر داشته باشید که در صورت تماس با ما، کلیه‌ی فرآیند تعمیر مایکروفر شما در منزل و در برابر دیدگان شما صورت خواهد گرفت و به هیچ عنوان نیاز و ضرورتی جهت خروج مایکروفر شما از منزل نخواهد بود و بنابراین دردسرهای خروج مایکروفر از منزل را تجربه نخواهید کرد.

مشکلات متداول مایکروفر دوو

با وجود کیفیت مناسب مایکروفرهای دوو، یک سری مشکلات هستند که ممکن است در مایکروفرهای دوو بروز کنند. این مشکلات عبارت اند از:

 • روشن نشدن مایکروفر
 • خرابی درب مایکروفر
 • جرقه زدن مایکروفر
 • خرابی کنترل پنل
 • خرابی قفل کودک
 • خاموش شدن مایکروفر پس از روشن شدن

هر یک از این مشکلات و یا هر مشکل دیگری که در مایکروفر دووی شما به وجود آمد، به هیچ عنوان از مایکروفر استفاده نکنید. تلفن را بردارید و با ما به عنوان نمایندگی تعمیرات مایکروفر دوو تماس بگیرید.

راهنمای استفاده از مایکروفر دوو

برای آن که تا حدی از بروز مشکلات مایکروفر دوو پیشگیری کنید، باید از دستگاه به شکلی اصولی و صحیح استفاده نمایید. ما در این راستا یک سری نکته‌ی کاربردی به شما ارائه می‌دهیم تا در صورت رعایت آن‌ها بتوانید با کاهش میزان احتمال بروز آسیب در مایکروفر موجب افزایش عمر دستگاه شوید. این نکات به قرار زیرند:

 1. مایکروفر را به طور مستقیم به پریز برق بزنید و از استفاده از سه راهی و سیم سایر اجتناب نمایید.
 2. از قرار دادن اجسام سنگین بر روی مایکروفر دوری کنید.
 3. اجازه‌ی دسترسی کودکان به مایکروفر را ندهید. سعی کنید اگر کودک در منزل دارید، به هنگام کار با مایکروفر قفل کودک آن را فعال کنید.
 4. در صورت مواجهه با بلند شدن دود از مایکروفر و یا خرابی درب آن، به هیچ عنوان از مایکروفر استفاده نکنید. آن را خاموش کرده و دوشاخه را از پریز برق خارج کنید.
 5. از روشن کردن مایکروفر بدون وجود غذا اجتناب کنید. جوجه گردان نیز نباید بدون ماده‌ی غذایی مورد استفاده قرار گیرد.
 6. از ظروف فلزی در مایکروفر استفاده نکنید.
 7. برای تمیز کردن ماکروفر، حتماً دوشاخه‌ی آن را از پریز برق خارج نمایید.
 8. از سیم ظرفشویی و هر نوع ماده‌ی زبر جهت تمیز کردن بدنه و شیشه‌ی مایکروفر استفاده نکنید.
 9. در صورتی که مایکروفر دوو شما از نوع رومیزی است، به هیچ عنوان آن را بیرون از محیط سربسته و یا در قفسه نگهداری نکنید.

به خاطر داشته باشید که هر نوع مشکل و اختلال در مایکروفر دوو نباید توسط شما به عنوان فرد غیر متخصص تعمیر شود. در صورت بروز اختلال در مایکروفر با نمایندگی تعمیرات مایکروفر دوو تماس بگیرید.

نمایندگی تعمیرات مایکروفر دوو در محل و منزل

مجموعه امداد آی.پی ارائه‌دهنده خدمات تعمیر مایکروفر دوو در محل و منزل است. به این معنی که برای تعمیرات این وسیله نیازی به دردسر باز کردن و حمل آن تا تعمیرگاه نیست. تعمیرکار مایکروفر دوو در کوتاه‌ترین فاصله زمانی در محل حاضر شده و پس از تشخیص مشکل به سرعت آن را برطرف می نماید.

یکی از دلایل سرعت عمل امداد آی.پی در ارائه خدمات را می‌توان مهارت تعمیرکاران آن دانست. البته شعب متعدد در تهران نیز در سرعت عمل این مجموعه بی‌تأثیر نیست. زیرا با حذف مسافت طولانی و ترافیک، تکنسین مربوط می‌تواند در کوتاه‌ترین زمان پس از تماس شما در محل حاضر شود.

نمایندگی تعمیرات مایکروفر دوو در مرکز تهران یوسف آباد ، فاطمی ، گیشا ، امیر آباد ، شهرآرا ، مطهری ، عباس آباد و… 021-88972003
نمایندگی تعمیرات مایکروفر دوو در شمال تهران نیاوران ، زعفرانیه ، ولنجک ، الهیه ، جردن ، انرزگو ، پاسداران ، دروس ، شریعتی ، دولت ، ظفر ، میرداماد ، هروی و … 021-26351245
نمایندگی تعمیرات مایکروفر دوو در جنوب تهران انقلاب ، آزادی ، جمهوری ، نازی آباد ، حافظ ، امام خمینی ، ولیعصر و … 021-66715774
نمایندگی تعمیرات مایکروفر دوو در شرق تهران تهرانپارس ، نارمک ، رسالت ، سید خندان ، فرجام ، پیروزی ، حکیمیه ، لواسانات و … 021-77170513
نمایندگی تعمیر مایکروفر دوو در غرب تهران آریاشهر ، آیت الله کاشانی ، اشرفی اصفهانی ، پونک ، شهران ، جنت آباد ، ستاری ، اکباتان ، تهرانسر و … 021-46019425