دفتر مرکزی: 88972003-021 emdadiprepair@gmail.com
سرویس و تعمیرات مجاز لوازم خانگی در محل شما

امداد آی.پی، تعمیرگاه مجاز لوازم خانگی، کلیه خدمات نصب و تعمیرات لوازم خانگی را به همراه گارانتی یکساله به مشتریان عزیز ارائه می‌کند. ما از مشاوره رایگان تا تعمیر وسیله مورد نظرتان در محل در کنارتان هستیم.

ثبت درخواست تعمیر

در صورت نیاز با شماره های زیر تماس بگیرید.

 • دفتر مرکزی: 02188972003
 • شمال تهران: 02126351245
 • غرب تهران: 02146019425
 • شرق تهران: 02177170513
 • جنوب تهران: 02166715774

تعمیر مایکروفر دلونگی در تهران | خدمات پس از فروش ماکروفر دلونگی

تعمیر مایکروفر دلونگی در تهران | خدمات پس از فروش ماکروفر دلونگی

نمایندگی مایکروفر دلونگی

اگر نیاز به راهنمایی تعمیرات مایکروفر دلونگی دارید کلیک کرده و از آموزش هایی که امداد آی.پی نمایندگی تعمیرات مایکروفر دلونگی فراهم آورده استفاده نمایید.

ارور مایکروفر دلونگی

اگر مایکروفر دلونگی شما ارور می‌دهد قبل از تماس با نمایندگی تعمیرات مایکروفر دلونگی کلیک کرده و علت ارور مایکروفر دلونگی که امداد آی.پی برای شما گردآوری نموده را مطالعه نمایید.

راهنمای فارسی مایکروفر دلونگی

امداد آی.پی دفترچه راهنمای فارسی استفاده از مایکروفر دلونگی را برای سهولت در کار شما عزیزان به طور کامل فراهم آورده. برای مطالعه کلیک کنید.

نمایندگی تعمیرات ماکروفر دلونگی در تهران

نمایندگی تعمیرات مایکروفر دلونگی

خدمات پس از فروش مایکروفر دلونگی در تهران

نمایندگی تعمیرات ماکروفر دلونگی : محصولات برند قدیمی و باسابقه‌ی دلونگی در ایران به نسبت محصولات برندهایی مانند ال جی، سامسونگ، بوش و ویرپول کمتر شناخته شده اند و به همین سبب از فروش کمتری هم برخوردار هستند. اما محصولات دلونگی، خصوصاً ماکروفرهای آن، کیفیتی بالا و امکاناتی مثال زدنی دارند و توانایی آن که بتوانند رضایت یک مصرف کننده‌ی سخت گیر را جلب کنند در آن‌ها هست. در این نوشتار در مورد تعمیرات ماکروفر دلونگی برای‌تان خواهیم گفت. اگر ماکروفر دلونگی در منزل دارید و به هر دلیلی دچار مشکل شده، نگران نباشید، می‌توانید با امداد آی.پی به عنوان نمایندگی تعمیرات ماکروفر دلونگی تماس بگیرید.

توجه : شما عزیزان می‌توانید برای تماس با نمایندگی تعمیرات دلونگی و یا نمایندگی تعمیرات جاروبرقی دلونگی کلیک کنید.

مشکلات رایج ماکروفر دلونگی

گفته شد که ماکروفرهای دلونگی این توانایی را دارند که حتی رضایت سخت‌گیرترین مصرف کنندگان را نیز جلب کنند، اما با این حال این محصولات نیز همچون تمامی محصولات موجود در بازار بر اثر شرایط مختلف ممکن است دچار خرابی و آسیب شوند، آسیب‌هایی همچون:

 • خرابی درب ماکروفر
 • روشن نشدن ماکروفر
 • جرقه زدن ماکروفر
 • دود کردن ماکروفر
 • روشن شدن ولی گرم نکردن غذا
 • خرابی قفل کودک

هر یک از این مشکلات و یا هر مشکلی دیگر که در ماکروفر دلونگی شما به وجود آید، می‌توانید با تعمیرگاه مجاز لوازم خانگی امداد آی.پی به عنوان نمایندگی تعمیرات ماکروفر دلونگی و تعمیرگاه مجاز ماکروفر دلونگی تماس بگیرید.

تعمیرگاه مجاز و مرکزی ماکروفر دلونگی

ما به عنوان تعمیرگاه مجاز ماکروفر دلونگی آماده‌ی دریافت تماس شما و سپس اعزام متخصص به محل‌تان هستیم. کارشناسان ما توانایی بررسی و پیدا نمودن عیوب موجود در ماکروفر های دلونگی را در کوتاه ترین زمان دارا هستند. همچنین در صورت بروز هرگونه خرابی شما می‌توانید با ما تماس گرفته و بعد از اعلام مشکل خود، کارشناسان ما در صورت امکان با ارائه ی مشاوره های تلفنی اقدام به رفع مشکلات و عیوب پیش آمده می‌نمایند و در صورتی که این امکان وجود نداشته باشد کارشناسان نمایندگی تعمیرات دلونگی در سریع‌ترین زمان ممکن به محل مورد نظر مراجعه نموده و تمامی خدمات خود را با ارائه ی ضمانت نامه ی کتبی انجام می‌دهند.

ماکروفر های دلونگی توسط شرکت سازنده با بالاترین کیفیت و دقت ساخته شده اند که امکان خرابی آن ها بسیار کم بوده و در مواردی خاص همچون عدم استفاده ی صحیح نمایان میگردند، با این حال در صورت خرابی، تمامی خدمات توسط نمایندگی های تعمیراتی به مشتریان محترم ارائه شده و کارشناسان مجموعه بعد از عیب یابی بر اساس نرخ اتحادیه هزینه ی تعمیر را به مشتری اعلام نموده و در صورت رضایت مشتری اقدام به تعمیر ماکروفر دلونگی می‌نمایند. گفتنی است که  تمامی هزینه های اعلام شده با ارائه ی فاکتور و مهر معتبر نمایندگی تعمیرات ماکروفر دلونگی در اختیار مشتریان محترم قرار می‌گیرند.

نمایندگی تعمیرات ماکروفر دلونگی در محل و منزل

راهنمای استفاده از ماکروفر دلونگی

بهتر است از ماکروفر دلونگی به طرزی صحیح استفاده شود تا درصد بروز مشکلات در آن کاهش یابد. ما در ادامه به برخی موارد که می‌توانند به شما جهت استفاده‌ای بهتر کمک کنند و نتیجتاً برای کاهش درصد بروز مشکلات و افزایش طول عمر دستگاه مفید باشند اشاره خواهیم کرد:

1- برای استفاده از ماکروفر دلونگی، نباید ظروف دربسته در آن قرار دهید.
2- ماکروفر دلونگی شما از قفل کودک برخوردار است. اگر کودک  درمنزل دارید، حتماً به هنگام فعالیت ماکروفر این قفل را فعال کنید.
3- حتماً از ظروف مخصوص ماکروفر جهت قرار دادن غذا در ماکروفر استفاده کنید.
4- چنان‌چه بلند شدن دود از ماکروفر دلونگی دیدید، حتماً ماکروفر را خاموش کرده و دوشاخه را از پریز بکشید. بهترین کاری که در این وضعیت می‌توانید انجام دهید تماس با نمایندگی تعمیرات ماکروفر دلونگی و یا تعمیرگاه مجاز ماکروفر دلونگی است.
5- هرگز از سینی و جوجه گردان بدون غذا استفاده نکنید. این کار می‌تواند به دستگاه آسیب برساند.
6- بهتر است مواقعی که از ظروف یک بار مصرف کاغذی و یا پلاستیکی در داخل ماکروفر استفاده می‌کنید، زیاد مراقب باشید تا مبادا ظرف خراب شود.

سرویس و پشتیبانی مایکروفر دلونگی در تهران

7- مواقعی که غذاهای نسبتاً کمی در ماکروفر قرار می‌دهید، نیازی با حرارت زیاد نیست. کلاً هر اندازه که غذا در ماکروفر کمتر باشد، به حرارت کمتری هم نیاز خواهد بود.
8- توصیه می‌شود هر بار که از ماکروفر استفاده می‌کنید پس از اتمام کار روغن داخل آن را پاک کنید. در برخی موارد این روغن ممکن است به دود تبدیل شود و خطر آتش گرفتگی داشته باشد.
9- شستشوی میله‌ی جوجه گردان نیازی به سیم ظرفشویی ندارد. برای شستشوی این قسمت، باید:
اولاً زمانی که ماکروفر خاموش و دوشاخه‌ی آن از پریز خارج است اقدام کنید.
ثانیاً ابتدا میله‌ی جوجه گردان که به غذا اغشته است را پاک کنید.
پس از این دستمالی را به آب و صابون آغشته کرده و به وسیله‌ی آن میله را شستشو دهید.
10- پلاستیک‌های نازکی که در برابر دمای زیاد مقاوم نیستند، کاغذهای معمولی، ظروفی که قابل استفاده بودن در ماکروفر روی آن‌ها درج نشده است و موارد این قبیل را در ماکروفر قرار ندهید.
11- هیچ چیزی لای درب ماکروفر نگذارید، زیرا این کار می‌تواند موجب درز انرژی ماکروفر به بیرون شود.

سرویس کار و تعمیرکار مایکروفر دلوندگی در تهران

در آخر آن که در صورت بروز مشکل و ایراد در ماکروفر دلونگی می‌توانید با ما به عنوان نمایندگی تعمیرات ماکروفر دلونگی تماس بگیرید.

شماره تلفن خدمات مایکروفر دلونگی

نمایندگی تعمیرات مایکروفر دلونگی در مرکز تهران

یوسف آباد ، فاطمی ، گیشا ، امیر آباد ، شهرآرا ، مطهری ، عباس آباد و…
88972003

نمایندگی تعمیرات مایکروفر دلونگی در شمال تهران

نیاوران ، زعفرانیه ، ولنجک ، الهیه ، جردن ، انرزگو ، پاسداران ، دروس ، شریعتی ، دولت ، ظفر ، میرداماد ، هروی و …
26351245

نمایندگی تعمیرات مایکروفر دلونگی در جنوب تهران

انقلاب ، آزادی ، جمهوری ، نازی آباد ، حافظ ، امام خمینی ، ولیعصر و …
66715774

نمایندگی تعمیرات مایکروفر دلونگی در شرق تهران

تهرانپارس ، نارمک ، رسالت ، سید خندان ، فرجام ، پیروزی ، حکیمیه ، لواسانات و …
77170513

نمایندگی تعمیرات مایکروفر دلونگی در غرب تهران

آریاشهر ، آیت الله کاشانی ، اشرفی اصفهانی ، پونک ، شهران ، جنت آباد ، ستاری ، اکباتان ، تهرانسر و …
46019425