دفتر مرکزی: 88972003-021 emdadiprepair@gmail.com
سرویس و تعمیرات مجاز لوازم خانگی در محل شما

امداد آی.پی، تعمیرگاه مجاز لوازم خانگی، کلیه خدمات نصب و تعمیرات لوازم خانگی را به همراه گارانتی یکساله به مشتریان عزیز ارائه می‌کند. ما از مشاوره رایگان تا تعمیر وسیله مورد نظرتان در محل در کنارتان هستیم.

ثبت درخواست تعمیر

در صورت نیاز با شماره های زیر تماس بگیرید.

 • دفتر مرکزی: 02188972003
 • شمال تهران: 02126351245
 • غرب تهران: 02146019425
 • شرق تهران: 02177170513
 • جنوب تهران: 02166715774

تعمیر مایکروفر ال جی

تعمیر مایکروفر ال جی

تعمیرات مایکروفر ال جی در تهران

آیا شما نیز از مایکروفرهای ال جی استفاده می‌کنید و به تازگی مایکروفرتان با مشکل مواجه شده؟ نگران نباشید. امداد آی.پی به عنوان نمایندگی تعمیرات مایکروفر ال جی در تهران با دریافت تماس شما متخصص مایکروفرهای ال جی را به منزل‌تان اعزام می‌کند. تعمیرکار در محل شما و در برابر دیدگان‌تان اقدام به تعمیر ماکروفر ال جی کرده و این ضمانت را به شما می‌دهد که اگر از سه تا دوازده ماه مایکروفر شما در همان نقطه دچار مشکل شد، متخصص بدون دریافت هیچ هزینه‌ای اقدام به تعمیر دوباره‌ی خواهد کرد.

اگر در منزل خود از ماکروفر ال جی استفاده می‌کنید و اکنون با مشکلاتی در آن مواجه شده‌اید، حتماً به دنبال یک نمایندگی معتبر برای تعمیرات هستید. کمک خواستن از امداد آی.پی دارای مزایای زیادی از جمله، امکان دریافت مشاوره تلفنی رایگان در زمینه تعمیرات مایکروفر ال جی و دریافت خدمات حضوری در محل است. از آنجایی‌ که امداد آی.پی ارائه‌دهنده خدمات تعمیر مایکروفر ال جی در محل و منزل است، بنابراین دیگر نیازی به نگرانی در مورد ترافیک و دشواری‌های حمل دستگاه تا تعمیرگاه نیست. تنها با یک تماس تلفنی با امداد آی.پی می‌توانید ایراد دستگاه خود را در کوتاه‌ترین زمان برطرف کنید. علاوه بر این موارد کلیه خدمات این مجموعه دارای یک سال گارانتی است.

ضمناً در صورتی که نیاز به تعویض قطعه‌ای از مایکروفر باشد، حتماً از قطعات درجه یک، فابریک و اورجینال به عنوان قطعات جایگزین استفاده خواهد شد.

نمایندگی تعمیر مایکروفر ال جی در محل و منزل

امروزه مشغله زیاد، ترافیک و دور بودن مسافت منزل از محل کار، موجب شده است تا بسیاری از افراد با کمبود وقت مواجه باشند. به همین علت وقت کافی برای یافتن و مراجعه به یک نمایندگی مجاز برای تعمیر مایکروفر یا سایر لوازم منزل وجود ندارد؛ بنابراین ارائه خدمات در محل می‌تواند راهکاری برای حل این مشکلات باشد. مجموعه امداد آی.پی نمایندگی تعمیرات مایکروفر ال جی در محل و منزل است. این مجموعه کلیه خدمات خود را در محل و در کوتاه‌ترین زمان ممکن ارائه خواهد داد.

این مجموعه دارای نمایندگی‌های متعدد تعمیرات در تهران است. به همین علت تکنسین مربوط در کوتاه‌ترین زمان ممکن پس از تماس شما از نزدیک‌ترین نمایندگی به محل اعزام خواهد شد. همچنین باتجربه و مهارتی که این تعمیرکاران در تعمیر مایکروفر ال جی دارند، ایراد به وجود آمده را به سرعت تشخیص داده و آن را برطرف می‌سازند؛ یعنی کلیه کارهای اعزام تکنسین به محل و تعمیرات به زمانی کمتر از دو ساعت احتیاج دارد. برای انجام تعمیرات در محل و منزل و در کوتاه‌ترین زمان ممکن، کافیست با امداد آی.پی تماس بگیرید.

مشکلات رایج مایکروفرهای ال جی

یک سری مشکلات هستند که به نسبت سایر مشکلات بیش‌تر در مایکروفرهای ال جی رخ می‌دهند. به عنوان مثال، مصرف کنندگان مایکروفر های ال جی در برخی موارد اعلام خرابی را به این صورت شرح داده اند که غذای مورد نظر خود را در سینی گردان مایکروفر قرار داده اند و بعد از گذشت مدت زمان کارکرد مایکروفر، هنگام فشردن دکمه ی اتمام درب مایکروفر باز نشده و به عبارتی غذای مورد نظرشان درون مایکروفر جا مانده است.

علاوه بر این، همانطور که می دانید مایکروفر های ال جی به دلیل پیشرفته بودن و چند منظوره بودنشان قابلیت گریل کردن مواد غذایی را نیز دارا می باشند. در برخی از تماس‌هایی که با ما شده، خرابی های مایکروفر های ال جی عدم کارکرد مناسب و صحیح بخش گریل شرح داده شده است که این امر نیازمند بررسی دقیق توسط کارشناس می باشد.

عدم کارکرد قفل کودک نیز می تواند از مشکلات احتمالی در مایکروفر های ال جی باشد، زیرا بعضی از مراجعین به دلیل عدم کارکرد قفل کودک متضرر شده و دستکاری دستگاه توسط کودک موجب خرابی بخش های دیگر آن گشته است. این بخش می تواند به دلیل ایراد پیش آمده در بخش برد دستگاه مایکروفر ال جی به وجود امده باشد.

از دیگر مشکلات مایکروفرهای ال جی می‌توان به جرقه زدن مایکروفر، عدم گرم شدن غذا در مایکروفر، بلند شدن دود از مایکروفر و روشن نشدن مایکروفر اشاره داشت.

چنانچه مایکروفر ال جی شما با مشکلات بالا رو به رو شده است با نمایندگی تعمیرات مایکروفر ال جی تماس بگیرید.

راهنمای استفاده از مایکروفر ال جی

برخی از مشکلاتی که در مایکروفرهای ال جی به وجود می‌آیند به دلیل عدم استفاده‌ی صحیح از مایکروفر هستند. بنابراین بهتر است از مایکروفر به شکلی اصولی و صحیح استفاده شود تا لااقل این مشکلات در مایکروفر به وجود نیایند و مایکروفر کمتر به تعمیر نیاز پیدا کند. نکاتی که در ادامه می‌آیند را بخوانید و به کار گیرید تا بتوانید استفاده‌ای اصولی از مایکروفر خود داشته باشید. در صورتی که خودتان قادر به تعمیر ماکروفر نیستید با نمایندگی تعمیرات مایکروفر ال جی تماس بگیرید.

 1. مایکروفر ال جی را به طور مستقیم به پریز برق متصل کنید. استفاده از سیم سیار، سه راهی و هر گونه واسطه توصیه نمی‌شود.
 2. هیچ چیزی لای درب مایکروفر نگذارید، زیرا این کار می‌تواند موجب درز انرژی مایکروفر به بیرون شود.
 3. مایکروفر ال جی باید از بالا حداقل از 30 سانتی متر و از پایین حداقل از 10 سانتی متر فضا جهت تهویه برخوردار باشد. کناره‌ها و پشت مایکروفر ال جی نیز بهتر است حداقل 10 سانتی متر فضا برای تهویه داشته باشند.
 4. نباید از مایکروفر ال جی بدون وجود غذا استفاده کنید. روشن کردن مایکروفر بدون آن که غذایی در آن باشد، مضر است.
 5. از جوجه گردان نیز بدون وجود غذا استفاده نکنید.
 6. از ظروف فلزی برای مایکروفر استفاده نکنید.
 7. برای تمیز کردن مایکروفر، حتماً دوشاخه‌ی آن را از پریز برق خارج نمایید.
 8. از سیم ظرفشویی و هر گونه ماده‌ی سخت جهت تمیز کردن بدنه و شیشه‌ی مایکروفر استفاده نکنید.
 9. چنان چه با نشت دود از مایکروفر مواجه شدید، حتماً آن را خاموش کرده و دوشاخه را از پریز بکشید. در این شرایط بهترین کاری که می‌توانید انجام دهید تماس با نمایندگی تعمیرات مایکروفر ال جی است.

تعمیرگاه مجاز و مرکزی ماکروفر الجی در تهران

مایکروفر های ال جی امروزه به دلیل ویژگی ها و توانایی های منحصر به فرد خود مورد توجه اکثریت مصرف کننده ها قرار گرفته اند به گونه ای که افراد به دلایلی مانند قدرت بالای این دستگاه همراه با ارائه ی بالاترین کیفیت و همچنین مصرف انرژی کم مشتاق تهیه و استفاده ی این مایکروفرها هستند.

همواره اولین اقدام ما در مواجهه با ایراد پیش‌آمده در هر یک از لوازم برقی، جستجوی مشکل است. برای این کار ما از ابزارهایی مانند اینترنت یا پرس‌وجو استفاده می‌کنیم؛ اما در نهایت، علاوه بر تلاش بسیار، موفق به کشف مشکل دستگاه نخواهیم شد. به این دلیل که هیچ ابزاری بهتر از یک متخصص نمی‌تواند به شما در کشف و رفع مشکل کمک کند.

مجموعه امداد آی.پی، تعمیرگاه مجاز ماکروفر الجی، امکانی را فراهم کرده تا از طریق تماس تلفنی بتوانید با کارشناسان تعمیر مایکروفر ال جی صحبت کنید و پس از مطرح کردن مشکل ماکروفر، از ایراد دستگاه و بعضاً راه‌حلی برای رفع آن مطلع شوید. این کارشناسان همواره در تلاش‌اند تا مشکلات کوچک این دستگاه را با ارائه توصیه‌هایی به مشتریان، برطرف سازند. در مورد مشکلات بزرگ‌تر و پیچیده‌تر نیز پس از صحبت با کارشناسان، متخصص تعمیرات مایکروفر ال جی، در کوتاه‌ترین زمان برای ارائه خدمات در محل حاضر می‌شود. برای استفاده از خدمات حضوری و مشاوره‌های تلفنی رایگان این مرکز، کافیست با این مجموعه تماس بگیرید.

نمایندگی تعمیرات مایکروفر ال جی در مرکز تهران یوسف آباد ، فاطمی ، گیشا ، امیر آباد ، شهرآرا ، مطهری ، عباس آباد و… 021-88972003
نمایندگی تعمیرات مایکروفر ال جی در شمال تهران نیاوران ، زعفرانیه ، ولنجک ، الهیه ، جردن ، انرزگو ، پاسداران ، دروس ، شریعتی ، دولت ، ظفر ، میرداماد ، هروی و … 021-26351245
نمایندگی تعمیرات مایکروفر ال جی در جنوب تهران انقلاب ، آزادی ، جمهوری ، نازی آباد ، حافظ ، امام خمینی ، ولیعصر و … 021-66715774
نمایندگی تعمیرات مایکروفر ال جی در شرق تهران تهرانپارس ، نارمک ، رسالت ، سید خندان ، فرجام ، پیروزی ، حکیمیه ، لواسانات و … 021-77170513
نمایندگی تعمیر مایکروفر ال جی در غرب تهران آریاشهر ، آیت الله کاشانی ، اشرفی اصفهانی ، پونک ، شهران ، جنت آباد ، ستاری ، اکباتان ، تهرانسر و … 021-46019425