دفتر مرکزی: 88972003-021 emdadiprepair@gmail.com

نمایندگی تعمیرات ماکروفر بیمکث

نمایندگی تعمیرات ماکروفر بیمکث

نمایندگی تعمیرات ماکروفر بیمکث در تهران

بیمکث یک شرکت ایرانی تولیدکننده لوازم خانگی است. این شرکت توانسته بازار فروش خود را در رقابت با رقبای خارجی در بازارهای ایران پیدا کند. ماکروفر بیمکث نیز از لوازم خانگی تولید این برند است. گاهی محصولات این برند نیز دچار مشکلات و معایبی می‌شوند. در صورتی که با مشکلاتی در ماکروفر بیمکث مواجه شدید با امداد آی.پی، نمایندگی تعمیرات مایکروفر بیمکث در تهران، تماس بگیرید.

کارشناسان این مجموعه تجربه بسیاری در زمینه تعمیر مایکروفر بیمکث دارند. این کارشناسان آماده پاسخگویی به تمام سؤالات شما درباره سرویس مایکروفر بیمکث هستند. مجموعه امداد آی.پی با ارائه مشاوره تلفنی به مشتریان خود، به آن‌‌‌‌‌‌‌‌ها برای برطرف کردن مشکلات ساده در دستگاهشان کمک می‌کند. این مجموعه در صورت نیاز مشتری به خدمات حضوری، کلیه خدمات تعمیر ماکروفر بیمکث را در محل و منزل ارائه می‌دهد. این مرکز به دلیل اطمینان به حسن ارائه خدمات توسط تکنسین‌های خود، کلیه این خدمات را یک سال گارانتی می‌کند.

برای تماس با مرکز تعمیرات امداد آی.پی با شماره های موجود در سایت تماس بگیرید.

نمایندگی تعمیر مایکروفر بیمکث با مشاوره تلفنی رایگان

هنگامی‌که ماکروفر بیمکث یا سایر لوازم برقی منزل خراب می‌شود، سؤالات بسیاری ذهن ما را درگیر می‌کند. سؤالاتی مثل، بهتر است ماکروفر را تعمیر کنیم یا یک وسیله دیگر خریداری کنیم؟ علت خرابی آن چیست؟ نمایندگی مجاز تعمیر ماکروفر بیمکث کجاست؟ چقدر با منزل ما فاصله دارد؟ هزینه تعمیر آن چقدر است؟ برای یافتن پاسخ این پرسش‌ها ممکن است راه‌های متفاوتی مثل گشتن در اینترنت، پرسیدن از دیگران و… را امتحان کنید اما به جواب درستی نرسید.

پاسخ این سؤالات فقط در دست یک متخصص تعمیر مایکروفر بیمکث است. یافتن یک متخصص و مشورت با آن به سختی که تصور می‌کنید نیست. کارشناسان نمایندگی تعمیرات بیمکث در امداد آی.پی، تمام سؤالات شما درباره تعمیر این دستگاه را پاسخ می‌دهند. کافیست با شماره تلفن‌های این مرکز تماس بگیرید و به راحتی با یکی از متخصصین تعمیر این برند صحبت کنید. کارشناسان این مجموعه کاملاً علت خرابی دستگاه را به شما توضیح می‌دهند. در صورت امکان به شما کمک می‌کنند تا مشکل را خودتان حل کنید.

در صورتی که دستگاه شما نیاز به بررسی توسط یک متخصص را داشته باشد، نیازی نیست شما به امداد آی.پی مراجعه کنید. تکنسین‌های این مجموعه برای بررسی دستگاهتان به منزل شما می‌آیند. برای دریافت پاسخ سؤالات خود درباره تعمیر لوازم خانگی با امداد آی.پی تماس بگیرید.

تعمیرگاه مجاز مایکروفر بیمکث در تهران

تعمیرگاه مجاز مایکروفر بیمکث در تهران

هزینه تعمیر ماکروفر بیمکث

هزینه تعمیرات، اغلب جزو دسته هزینه‌های پیش‌بینی‌نشده برای خانوار است. دانستن مقدار آن به هنگام خرابی یک دستگاه می‌تواند باعث شود بتوانیم علی رغم تعمیر وسیله، مدیریت درستی بر هزینه‌های خانواده داشته باشیم. برای تعمیرات ماکروفر بیمکث، بهتر است به نمایندگی تعمیرات آن مراجعه کنیم. این نمایندگی‌ها علاوه بر اینکه بر اساس نرخ مصوب عمل می‌کنند (تعمیرگاه‌های مجاز مایکروفر بیمکث دارای تعرفه مشخصی برای تعمیرات این وسیله هستند) به دلیل مهارت و تجربه کافی در زمینه تعمیر این برند، مطلوب‌ترین نوع تعمیر را بر روی دستگاه شما انجام می‌دهند.

از نظر امداد آی.پی دانستن علت خرابی دستگاه، هزینه تعمیر آن و قطعات نیازمند تعویض در آن از حقوق مشتریان است. با تماس با این مجموعه و شرح مشکل دستگاه برای کارشناسان تعمیر ماکروفر بیمکث می‌توانید، هزینه تعمیر و علت خرابی آن را بفهمید. امداد آی.پی نمایندگی مجاز تعمیر ماکروفر بیمکث در تهران است، کلیه هزینه‌های دریافتی در این مجموعه بر اساس نرخ مصوب تعمیرات است و هیچ هزینه اضافی خارج از این چهارچوب از مشتری دریافت نمی‌شود.

تعمیرات مایکروفر بیمکث در محل و منزل

بسته به نیاز بشر ماکروفرها در انواع مختلف و با قابلیت‌های متفاوتی تولیدشده‌اند. این وسیله از وسایل بسیار حساس آشپزخانه است. در بسیاری از موارد فضای تعبیه‌شده برای قرارگیری آن به‌گونه‌ای است که خارج کردن آن بسیار دشوار است. این وسیله علی رغم ظاهر کوچک وزن سنگینی نیز دارد. همه این عوامل موجب می‌شود تا بهتر بدانیم برای تعمیر آن تکنسین به منزل ما بیاید. خدمات تعمیرات مایکروفر بیمکث توسط امداد آی.پی در منزل و محل ارائه می‌شود. این مجموعه با فراهم آوردن امکان تعمیر این دستگاه در محل موجب کاهش احتمال آسیب مجدد به دستگاه در هنگام حمل آن تا نمایندگی تعمیرات بیمکث می‌شود. علاوه بر این، از دردسرهای حمل این دستگاه از پله‌های آپارتمان و ساعت‌ها قرار گرفتن در ترافیک تهران، به منظور مراجعه به تعمیرگاه مجاز ماکروفر بیمکث، کاسته می‌شود.

این مجموعه به دلیل داشتن شعب متعدد تعمیر ماکروفر بیمکث در تهران، از هر نقطه از تهران که تماس بگیرید در کوتاه‌ترین زمان ممکن تکنسین خود را از نزدیک‌ترین نمایندگی اعزام می‌کند. همین امر موجب می‌شود شما تایمی که ممکن بود برای ماندن در ترافیک و یا انتظار برای رسیدن تعمیرکار تلف کنید را ذخیره کنید. به دلیل سرعت عمل در اعزام تکنسین و ارائه خدمات، می‌توانید مطمئن باشد ماکروفر در همان روزی که از امداد آی.پی درخواست کمک کردید تعمیر می‌شود. در‌حالی‌که اگر خودتان دستگاه را برای تعمیر به یک تعمیرگاه می‌بردید، نمی‌توانستید امیدوار باشید که دستگاه در همان روز تعمیر و پس داده شود.

تعمیرگاه مجاز و مرکزی مایکروفر بیمکث در تهران

تعمیر ماکروفر های بیمکث که تولید داخل هستند، باید توسط تعمیرگاه‌‌های مجاز آن انجام شود. تعمیرگاه‌های مجاز این دستگاه می‌توانند خدمات تعمیر حرفه‌ای‌تر و مطلوب‌تری را روی آن انجام دهند. استفاده از یک تعمیرگاه مجاز برای تعمیر ماکروفر مزایای بسیاری دارد؛ اما یک نمایندگی مجاز تعمیر بیمکث چه ویژگی‌هایی دارد و وجه تمایز آن با سایر تعمیرگاه‌ها چیست؟

 1. قبل از هر چیزی مهم‌ترین اصل یک تعمیرگاه مجاز، مجوز رسمی فعالیت آن است. یک تعمیرگاه مجاز باید زیر نظر نهاد‌های مربوط فعالیت کند.
 2. هزینه‌های دریافتی برای تعمیرات در نمایندگی‌های مجاز دارای یک نرخ مصوب است و کلیه هزینه‌ها باید بر این اساس دریافت شود.
 3. یک تعمیرگاه مجاز باید قبل از هر چیز مشتری خود را از علت خرابی و هزینه تعمیر دستگاه آگاه کند.
 4. ارائه خدمات در منزل از مزایای یک تعمیرگاه مجاز محسوب می‌شود.
 5. استفاده از قطعات اصلی به هنگام تعویض قطعات از مزایای استفاده از یک تعمیرگاه مجاز است.
 6. داشتن شعب متعدد برای خدمت‌رسانی سریع
 7. سرعت عمل در تعمیرات
 8. و استفاده از تکنسین‌های مجرب

از مزایای دیگر تعمیرات در منزل، انجام خدمات نزد مشتری است، بنابراین مشتری می‌تواند تمام مراحل انجام کار را ببیند. در صورتی که می‌خواهید تعمیر مایکروفر بیمکث شما زودتر انجام شود و این دستگاه سریع‌تر به کمک شما در آشپزخانه بیاید با امداد آی.پی نمایندگی تعمیرات ماکروفر بیمکث در محل و منزل تماس بگیرید. این مرکز در کوتاه‌ترین زمان خدمات تعمیر را در منزل به شما ارائه می‌دهد.

نحوه ارائه خدمات در امداد آی.پی: تعمیرکار ماکروفر بیمکث

پس از تماس با کارشناسان تعمیر ماکروفر بیمکث و شرح مشکل، در صورت نیاز کارشناسان و تعمیرکارهای مجموعه امداد آی.پی در اسرع وقت و در کمترین فاصله زمانی از نزدیک‌ترین نمایندگی به محل اعزام می‌شوند. ابتدا کارشناسان امداد آی.پی نحوه عملکرد ماکروفر شما را به دقت بررسی می‌کنند. سپس به شرح کامل علت خرابی، تعداد قطعات نیازمند تعمیر یا تعویض، هزینه تعمیر و زمان موردنیاز برای تعمیر می‌پردازند. پس از تعمیرات مایکروفر بیمکث، عملکرد دستگاه کاملاً برای شما تست می‌شود تا از عملکرد صحیح آن اطمینان حاصل کنید.

خدمات قابل‌ارائه در امداد آی.پی

تمام خدمات تعمیر ماکروفر بیمکث از ساده‌ترین ایراد تا پیچیده‌ترین آن‌‌‌‌‌‌‌‌ها توسط کارشناسان این مجموعه قابل انجام است. این خدمات شامل:

 • تعویض مگنتران ماکروفر بیمکث
 • تعمیر موتور دستگاه
 • تعویض کوپلینگ موتور سینی گردان ماکروفر بیمکث
 • تعویض نازل اشعه ماکروفر بیمکث
 • تعمیر موتور جوجه‌گردان مایکروفر بیمکث
 • تعویض لامپ دستگاه
 • تعویض دیود ماکروفر بیمکث
 • تعمیر یا تعویض المنت گریل مایکروفر بیمکث
 • تعمیر یا تعویض خازن ولتاژ بالا ماکروفر بیمکث
 • تعویض فن دستگاه
 • تعویض المنت کانوکشن مایکروفر بیمکث
 • تعویض میکرو سوییچ‌ها ماکروفر بیمکث

و حل سایر مشکلاتی که ممکن است در مورد ماکروفر شما پیش بیاید. در صورت بروز هرگونه ایراد در مایکروفر بیمکث با آِی.پی امداد، تعمیرگاه مجاز ماکروفر بیمکث در تهران، تماس بگیرید تا از مشاوره‌ها و خدمات این مرکز بهره‌مند شوید.

مشکلات متداول مایکروفر بیمکث

بیمکث جزو برندهایی است که تا مدت زیادی پس از خرید در صورت استفاده صحیح خراب نمی‌شود؛ اما در کنار استفاده صحیح سرویس و تعمیر و رفع به‌موقع ایرادات کوچک آن موجب افزایش طول عمر این دستگاه می‌شود. مشکلات ماکروفر ها عمدتاً چندان متمایز از یکدیگر نیست اما روش تعمیر هر یک بسته به برند و نوع آن متفاوت است. به همین دلیل لازم است برای تعمیر مایکروفر بیمکث حتماً کار را به دست نمایندگی تعمیر آن بسپارید. در این بخش، به تعدادی از مشکلاتی که ماکروفر شما در طول عمر مفید خود ممکن است با آن مواجه شود اشاره شده است.

 از ماکروفر بیمکث دود خارج می‌شود

 • اگر ماکروفر شما در برنامه گریل دود می‌کند معمولاً با پاک کردن بدنه و توری مشکل برطرف می‌شود. چربی و باقی مانده غذا در ماکرو ویو موجب ایجاد دود در آن می‌شود.
 • در صورتی که برنامه مایکرو ویو فعال است، دستگاه شروع به دود کردن با بوی غیرعادی کرد (در صورتی که از تمیز بودن آن اطمینان دارید) با امداد آی.پی تماس بگیرید.

کلیدهای روی دستگاه، فرمان ارائه‌شده را انجام نمی‌دهد

 • دستگاه در حال انجام یک دستور قادر به انجام دستور دیگر نیست پس مطمئن شوید که فرمان دیگری فعال نیست.
 • ممکن است این مشکل به دلیل ماندن برنامه‌ای در حافظه دستگاه باشد. برنامه‌های قبلی را پاک‌ کنید.
 • قفل کودک نباید فعال باشد.
 • دستگاه را از برق بکشید و پس از چند ثانیه مجدداً به برق وصل کنید.

ماکروفر بیمکث بو می‌دهد

 • در صورتی که دستگاه خود را تازه خریداری کرده‌اید و احساس می‌کنید که بوی سیم سوخته می‌دهد، نگران نباشید. این بو پس از چند بار استفاده از بین می‌رود.
 • اگر در هنگام باز کردن درب دستگاه بوی غذاهایی که قبلاً در آن پخته‌اید از آن خارج می‌شود باید دیواره‌های ماکروفر را تمیز کنید.
 • اگر دستگاه شما بوی سیم سوخته می‌دهد و این بو با خروج دود همراه است. دستگاه را از برق بکشید و با امداد آی.پی تماس بگیرید.

ماکروفر بیمکث صدای غیرعادی می‌دهد

 • بررسی کنید که سینی، ریل سینی و شفت در جای خود فیکس باشد.
 • اگر ظرفی که روی سینی قرار گرفته است بزرگ و سنگین باشد، دستگاه شما دچار ایراد نشده و صدا به دلیل سنگینی ظرف است.
 • سعی کنید ریل زیر سینی را همیشه از چربی پاک کنید.
 • ممکن است صدا از فن و یا به دلیل چرخش سینی باشد. این صداها در بدنه فلزی بلندتر شنیده می‌شود.
 • اگر بعد از اتمام کار دستگاه هنوز صدای فن شنیده می‌شود، مشکلی در دستگاه ایجاد نشده است. فن پس از خنک کردن دستگاه به صورت اتوماتیک خاموش می‌شود.

در صورتی که با سایر مشکلات در مایکروفر خود مواجه هستید، با امداد آی.پی نمایندگی تعمیرات بیمکث در تهران تماس بگیرید تا از راهنمایی‌های کارشناسان این مرکز بهره‌مند شوید.

نمایندگی تعمیرات ماکروفر بیمکث در مرکز تهران یوسف آباد ، فاطمی ، گیشا ، امیر آباد ، شهرآرا ، مطهری ، عباس آباد و… 021-88972003
نمایندگی تعمیرات ماکروفر بیمکث در شمال تهران نیاوران ، زعفرانیه ، ولنجک ، الهیه ، جردن ، انرزگو ، پاسداران ، دروس ، شریعتی ، دولت ، ظفر ، میرداماد ، هروی و … 021-26351245
نمایندگی تعمیرات ماکروفر بیمکث در جنوب تهران انقلاب ، آزادی ، جمهوری ، نازی آباد ، حافظ ، امام خمینی ، ولیعصر و … 021-66715774
نمایندگی تعمیرات ماکروفر بیمکث در شرق تهران تهرانپارس ، نارمک ، رسالت ، سید خندان ، فرجام ، پیروزی ، حکیمیه ، لواسانات و … 021-77170513
نمایندگی تعمیر ماکروفر بیمکث در غرب تهران آریاشهر ، آیت الله کاشانی ، اشرفی اصفهانی ، پونک ، شهران ، جنت آباد ، ستاری ، اکباتان ، تهرانسر و … 021-46019425

پیشنهاد میکنیم این مقالات را هم بخوانید
تعمیرات بیمکث
تعمیرات بیمکث

محصولات بیمکث شامل فر، هود و انواع اجاق گاز است. مسلماً برای تعمیرات آن‌ها مراجعه به تعمیرگاه بیمکث ضروری است. اگرچه محصولات بیمکث اغلب از کیفیت خوبی برخودار هستند؛ اما نمی‌توان وجود احتمال خرابی را در آن‌ها انکار کرد. برای تعمیرات بیمکث نیز باید به تعمیرگاه مجاز بیمکث مراجعه شود. […]

نمایندگی تعمیرات هود بیمکث
نمایندگی تعمیرات هود بیمکث

اگر کاربر هود بیمکث هستید، حتماً تاکنون برای شما پیش‌آمده است که احساس کنید دستگاهتان خراب است است و نیاز به تعمیر دارد؛ اما ندانید برای تعمیرات باید به کجا مراجعه کنید. با استفاده از اطلاعات ارائه شده در این صفحه می‌توانید نمایندگی تعمیرات هود بیمکث را بشناسید، با قیمت […]

دیدگاهی بنویسید

نام خود را وارد کنید
ایمیل خود را وارد کنید
کامنت خود را وارد کنید