دفتر مرکزی: 88972003-021 emdadiprepair@gmail.com
سرویس و تعمیرات مجاز لوازم خانگی در محل شما

امداد آی.پی، تعمیرگاه مجاز لوازم خانگی، کلیه خدمات نصب و تعمیرات لوازم خانگی را به همراه گارانتی یکساله به مشتریان عزیز ارائه می‌کند. ما از مشاوره رایگان تا تعمیر وسیله مورد نظرتان در محل در کنارتان هستیم.

ثبت درخواست تعمیر

در صورت نیاز با شماره های زیر تماس بگیرید.

 • دفتر مرکزی: 02188972003
 • شمال تهران: 02126351245
 • غرب تهران: 02146019425
 • شرق تهران: 02177170513
 • جنوب تهران: 02166715774

تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ در تهران | خدمات پس از فروش لباس شویی سام سونگ

تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ در تهران | خدمات پس از فروش لباس شویی سام سونگ

نمایندگی لوازم خانگی سامسونگ

اگر نیاز به راهنمایی تعمیرات ماشین لباسشویی سامسونگ دارید کلیک کرده و از آموزش هایی که امداد آی.پی نمایندگی تعمیرات لباسشویی سامسونگ فراهم آورده استفاده نمایید.

ارور ماشین لباسشویی سامسونگ

اگر ماشین لباسشویی سامسونگ شما ارور می‌دهد قبل از تماس با نمایندگی تعمیرات لباسشویی سامسونگ کلیک کرده و علت ارور ماشین لباسشویی سامسونگ که امداد آی.پی برای شما گردآوری نموده را مطالعه نمایید.

راهنمای فارسی لباسشویی سامسونگ

امداد آی.پی دفترچه راهنمای فارسی ماشین لباسشویی سامسونگ را برای سهولت در کار شما عزیزان به طور کامل فراهم آورده. برای مطالعه کلیک کنید.

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی سامسونگ در تهران

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی کنمور

خدمات پس از فروش ماشین لباسشویی سامسونگ در تهران

نمایندگی تعمیرات لباسشویی سامسونگ : حتما برای شما هم پیش آمده است که هنگام استفاده کردن از وسایل برقی همچون ماشین لباسشویی دچار مشکلاتی از قبیل عدم کارکرد ماشین لباسشویی، گیر کردن آن در یک مرحله، عدم تخلیه ی مناسب آب هنگام آبگیری لباس و … شده اید. در ادامه قصد داریم  در همین راستا در مورد نحوه ی تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ و نمایندگی های معتبر آن صحبت کنیم.

توجه : تعمیرگاه مجاز تعمیرات لوازم خانگی امداد آی پی به ارائه دیگر خدمات محصولات سامسونگ میپردازد :

تعمیرگاه مجاز و مرکزی ماشین لباسشویی سامسونگ در تهران

ویژگی‌های ماشین‌های لباسشویی سامسونگ

ماشین های لباسشویی سامسونگ نیز همانند بسیاری دیگر از وسایل برقی طرفداران خاص خود را داشته و در بازار نیز از فروش بسیاری برخوردار می باشند. ماشین لباسشویی های سامسونگ از ظاهری زیبا و شکیل و از قطعاتی قوی و بدنه ای محکم تشکیل شده اند و بر اساس اندازه ی دیگ ماشین لباسشویی برای خانواده هایی با تعداد متوسط و یا بالا مورد استفاده قرار می گیرند. از مهم‌ترین ویژگی‌های آن‌ها می توان به موارد زیر اشاره داشت:

 • سیستم حباب ساز
 • سیستم Bubble Soak یا خیس خوردن لباس‌ها
 • موتور دیجیتال اینورتر
 • دیگ الماسه
 • سیستم عیب یاب هوشمند
 • برنامه‌های متعدد شستشو

مشکلات احتمالی ماشین های لباسشویی سامسونگ

با وجود کیفیت بالای لباسشویی‌های سامسونگ، گاه بر اثر شرایط مختلف مشکلاتی در آن‌ها به وجود می‌آیند. در ادامه در مورد این مشکلات و علل احتمالی آن‌ها صحبت خواهد شد.

1- توقف ماشین لباسشویی در حین شستشو می تواند دلایل مختلفی داشته باشد. یکی از این دلایل عدم چفت شدن درب ماشین لباسشویی به صورت درست می باشد. از دیگر دلایل می توان به خرابی شلنگ انتقال دهنده ی آب به داخل لباسشویی اشاره نمود که این امر موجب می گردد تا در حین شستشو لباسشویی  بایستد تا آب به داخل دیگ لباسشویی وارد شود.

2- انتقال آرام آب به داخل دیگ لباسشویی ممکن است به دلایل مختلفی از جمله خراب بودن شلنگ انتقال آب،کمبود فشار آب و یا حتی رسوب گیری شلنگ رخ دهد که بسته به شرایط مختلف و تشخیص کارشناس اقدام به رفع خرابی ماشین لباسشویی میشود.

3- در بسیاری از موارد مشاهده می شود که لکه های صابون بر روی لباس جا مانده و باعث تمیز نشدن لباس می شوند که انسداد در شیر آب سرد می تواند از دلایل آن باشد.

4- لرزش بیش از حد ماشین لباسشویی هنگام شستشو می تواند دلایل مختلفی داشته باشد. این دلایل عبارتند از عدم تراز ماشین لباسشویی و یاتاقان مخزن و یا حتی خرابی تسمه که کارشناس بعد از پیدا نمودن علت آن اقدام به تعمیر ماشین لباسشویی می نماید.

سرویس و پشتیبانی ماشین لباسشویی سامسونگ در تهران

همه ی وسایل برقی برای بهتر کار کردن و کارایی بالاتر ،نیاز به بررسی و چکاپ سالانه دارند. ماشین لباسشویی سامسونگ نیز از این قاعده مستثنی نبوده و برای عمر مفید و بیشتر آن بهتر است سالانه اقدام به چکاپ و بررسی آن توسط متخصصین مجرب و کار بلد نمود تا از مشکلات حاشیه ای بعدی جلوگیری شود.

در بسیاری از موارد عدم توجه افراد به چکاپ سالانه ی ماشین لباسشویی مشکلات زیادی را به بار خواهد آورد که یکی از این مشکلات می تواند عدم شستشوی صحیح و مناسب لباس ها توسط ماشین لباسشویی باشد.

تعمیر لباسشویی سامسونگ یا تعویض قطعات خراب ماشین لباسشویی سامسونگ

کارشناسان معتبر و حرفه ای توانایی بررسی علل مشکلات پیش آمده را به صورت تخصصی و کامل دارا بوده و بعد از شناسایی مشکل مورد نظر اقدام به تعمیر یا تعویض قطعه ی می نمایند. در برخی موارد به دلیل مراجعه ی افراد به افراد مبتدی برای تعمیر ماشین لباسشویی، هزینه های تعمیر دوچندان میگردد چرا که ممکن است با وجود امکان تعمیر قطعه ی آسیب دیده، فرد مبتدی اقدام به تعویض آن نماید.

ماشین های لباسشویی سامسونگ نیز همانند دیگر ماشین های لباسشویی معتبر دارای نمایندگی های خاص خود بوده و کارشناسان متخصص خاص خود را دارا می باشند. نمایندگی تعمیرات لباسشویی سامسونگ به دلیل تسلط کافی بر تعمیر انواع مدل های ماشین لباسشویی سامسونگ، همواره معتبر ترین مکان برای سپردن ماشین های لباسشویی سامسونگ برای تعمیر می باشند.

نمایندگی تعمیرات لباسشویی سامسونگ و تعمیرگاه مجاز لباسشویی سامسونگ آماده‌ی ارائه‌ی خدمات تعمیر لباسشویی سامسونگ به شما عزیزان است. در صورت خرابی ماشین لباسشویی سامسونگ، می‌توانید تلفن را برداشته و با ما تماس بگیرید تا هر کجای تهران که باشید متخصص لباسشویی سامسونگ در کمتر از یک ساعت در منزل‌تان حضور یابد.

سرویس کار و تعمیرکار ماشین لباسشویی سامسونگ در تهران

نکات مهم در استفاده از ماشین لباسشویی سامسونگ 

برای آن که میزان بروز ایرادات در ماشین لباسشویی‌های سامسونگ کاهش یابد، سعی کنید نکات زیر را رعایت کنید:

1- لباسشویی سامسونگ را در معرض مستقیم نور خورشید قرار ندهید.

2- اجسام سنگین را روی ماشین لباسشویی نگذارید.

3- لباسشویی را مستقیم به پریز برق متصل کنید. این پریز باید از نوع اتصال به زمین باشد.

4- مواد شوینده را در مخزن مخصوص بریزید و نه بر روی البسه.

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی سامسونگ در محل و منزل

5- بین دو شستشوی متوالی، یک ساعت زمان بگذارید.

6- پیش از آن که البسه را در ماشین لباسشویی بگذارید، جیب‌های آن‌ها را به خوبی بگردید. ضمناً زیپ لباس‌های زیپ دار و دکمه‌ی لباس‌های دکمه دار را نیز ببندید.

7- بیش از گنجایش ماشین لباسشویی، لباس در دیگ قرار ندهید.

8- مواقعی که قصد تمیز کردن ماشین لباسشویی را دارید، حتماً شیر آب را ببندید و دوشاخه را نیز از پریز بیرون بکشید.

9- هر نوع اختلالی که در عملکرد ماشین لباسشویی سامسونگ به وجود آمد، با ما به عنوان تعمیرگاه مجاز لباسشویی سامسونگ تماس بگیرید.

شماره تلفن خدمات ماشین لباسشویی سامسونگ

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی سامسونگ در مرکز تهران

یوسف آباد ، فاطمی ، گیشا ، امیر آباد ، شهرآرا ، مطهری ، عباس آباد و…
88972003

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی سامسونگ در شمال تهران

نیاوران ، زعفرانیه ، ولنجک ، الهیه ، جردن ، انرزگو ، پاسداران ، دروس ، شریعتی ، دولت ، ظفر ، میرداماد ، هروی و …
26351245

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی سامسونگ در جنوب تهران

انقلاب ، آزادی ، جمهوری ، نازی آباد ، حافظ ، امام خمینی ، ولیعصر و …
66715774

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی سامسونگ در شرق تهران

تهرانپارس ، نارمک ، رسالت ، سید خندان ، فرجام ، پیروزی ، حکیمیه ، لواسانات و …
77170513

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی سامسونگ در غرب تهران

آریاشهر ، آیت الله کاشانی ، اشرفی اصفهانی ، پونک ، شهران ، جنت آباد ، ستاری ، اکباتان ، تهرانسر و …
46019425