نمایندگی ماشین لباسشویی دوو

اگر نیاز به راهنمایی تعمیرات ماشین لباسشویی دوو دارید کلیک کرده و از آموزش هایی که امداد آی.پی نمایندگی تعمیرات لباسشویی دوو فراهم آورده استفاده نمایید.

ارور ماشین لباسشویی دوو

اگر ماشین لباسشویی دوو شما ارور می‌دهد قبل از تماس با نمایندگی تعمیرات لباسشویی دوو کلیک کرده و علت ارور ماشین لباسشویی دوو که امداد آی.پی برای شما گردآوری نموده را مطالعه نمایید.

راهنمای فارسی لباسشویی دوو

امداد آی.پی دفترچه راهنمای فارسی ماشین لباسشویی دوو را برای سهولت در کار شما عزیزان به طور کامل فراهم آورده. برای مطالعه کلیک کنید.

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی دوو در تهران

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی دوو

خدمات پس از فروش ماشین لباسشویی دوو

دوو از جمله کمپانی‌های مشهور در زمینه‌ی لوازم خانگی و الکترونیکی است. در کشور خودمان نیز دوو از شهرتی بسیار برخوردار است و این امر عمدتاً به سبب آن است که اولاً محصولات این کمپانی همواره از کیفیتی بالا برخوردار بوده‌اند و ثانیاً خدمات پس از فروش آن‌ها مثال زدنی بوده است (البته می‌توان گفت که امکان مونتاژ محصولات این کمپانی در ایران نیز از جمله عواملی است که موجب شهرت دوو در ایران شده). از جمله محصولات دوو که، چه در سطح جهان و چه در ایران، فروش خوبی داشته ماشین لباسشویی دوو است.

اما ماشین لباسشویی دوو نیز به مانند هر وسیله‌ی برقی دیگر به دلایل مختلف دچار خرابی می‌شود و به تعمیر نیاز دارد، و احتمالاً به همین دلیل است که شما به دنبال نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی دوو برآمده‌اید. حتماً به خاطر داشته باشید که جهت تعمیر ماشین لباسشویی دوو به هیچ عنوان نباید خودتان اقدام کنید، بلکه باید این کار را به دست متخصص بسپارید در غیر این صورت ممکن است به دستگاه آسیب بیش‌تری وارد شود و طبیعتاً هزینه‌ی تعمیر نیز افزایش یابد. بهترین گزینه جهت تعمیر ماشین لباسشویی دوو، استفاده از متخصصان نمایندگان مجاز تعمیرات ماشین لباسشویی دوو است.

تعمیرگاه مجاز و مرکزی ماشین لباسشویی دوو در تهران

اما ماشین لباسشویی‌های دوو چه مشکلاتی ممکن است برای‌شان ایجاد شود و برای حل کدام مشکلات می‌توانید روی نمایندگان مجاز تعمیرات ماشین لباسشویی دوو حساب کنید؟ در ادامه به پاسخ این پرسش پرداخته خواهد شد، اما پیش از آن بهتر است مروری بر تاریخچه‌ی شرکت دوو داشته باشیم.

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی دوو در محل و منزل

تاریخچه‌ی کمپانی دوو

شرکت دوو در سال 1967 در سئولِ کره‌ی جنوبی تأسیس شد. از همان زمانِ تأسیس، این شرکت سعی بر آن داشت که به شرکتی بین المللی تبدیل شود و صرفاً در خودِ کره فعالیت نداشته باشد. این‌گونه نیز شد و شرکت دوو توانست در کشورهای مختلف جهان کارخانه‌هایی را احداث کند و به شرکتی بین المللی تبدیل شود. از دیرباز، و خصوصاً در دهه‌های 80 و 90 میلادی، رقابتی سخت میان این شرکت و دو شرکت کره‌ای دیگر با نام‌های سامسونگ و ال جی وجود داشت. سامسونگ و ال جی در کشور خودمان شاید مشهورتر از دوو باشند، اما دوو نیز طرفداران خاص خود را دارد و این امر، همان‌گونه که در بالا گفتم، عمدتاً به سبب آن است که شرکت دوو از لحاظ خدمات پس از فروش در وضعیت مناسبی به سر می‌برد.

به هر حال، در اواخر دهه‌ی 90 به سبب بحران مالی دوو اعلام ورشکستگی کرد و رسماً این کمپانی پس از چند دهه فعالیت‌اش به اتمام رسید. دو کمپانی ایرانی و سوئدی درصدد خرید امتیاز این شرکت برآمدند که دست آخر یک کمپانی کره‌ای به این مهم دست یافت. اما چون کمپانی ایرانی هزینه‌های زیادی کرده بود توانست امتیاز مونتاژ محصولات این شرکت را به دست آورد و بنابراین برخی محصولات دوو در کشور خودمان مونتاژ شده اند و به همین دلیل بود که در بالا به این امر به عنوان یکی از عوامل شهرت زیاد دوو در ایران اشاره کردم.

سرویس کار و تعمیرکار ماشین لباسشویی دوو در تهران

ماشین لباسشویی‌های دوو در رقابت با ماشین لباسشویی‌های ال جی، سامسونگ و سایر کمپانی‌های برتر از ویژگی‌های مدرنی برخوردار اند از جمله: استفاده از موتور دایرکت درایو، استفاده از سیستم حباب ساز، وجود چندین و چند برنامه‌ی شستشو و … . به همین دلیل در صورت بروز ایراد در ماشین لباسشویی دوو نباید فرد غیر متخصص درصدد حل مشکل برآید بلکه حتماً باید یک فرد متخصص از طرف نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی دوو اقدام به حل مشکل نماید. در ابتدا این فرد به عیب یابی دستگاه می‌پردازد تا بتواند سرچشمه‌ی ایراد به وجود آمده را پیدا کند و پس از این درصدد رفع مشکل برمی‌آید.

ایرادات احتمالی ماشین لباسشویی دوو

مشکلات رایجی که در ماشین لباسشویی‌های دوو به وجود می‌آیند عبارت اند از:

  • عدم بسته شدن درب ماشین
  • عدم خشک کردن البسه
  • وجود صدای زیاد و ناهنجار در ماشین
  • روشن نشدن دستگاه
  • لرزش بیش از اندازه
  • جوش آمدن آب توسط ماشین لباسشویی
  • عدم تخلیه‌ی آب
  • خراب شدن تایمر ماشین لباسشویی
  • و …

سرویس و پشتیبانی ماشین لباسشویی دوو در تهران

برای رفع هر یک از این مشکلات باید از متخصصان نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی دوو کمک بگیرید. همان‌گونه که گفته شد این متخصصان در ابتدا ایراد را پیدا کرده و سپس اقدام به رفع آن می‌کنند. باری دیگر تأکید می‌کنم که اگر خودتان متخصص نیستید به هیچ عنوان اقدام به تعمیر نکنید، چرا که فقط اوضاع را بدتر خواهید کرد.

شماره تلفن نمایندگی تعمیرات دوو

شماره تلفن خدمات ماشین لباسشویی دوو

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی دوو در مرکز تهران

یوسف آباد ، فاطمی ، گیشا ، امیر آباد ، شهرآرا ، مطهری ، عباس آباد و…
88972003

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی دوو در شمال تهران

نیاوران ، زعفرانیه ، ولنجک ، الهیه ، جردن ، انرزگو ، پاسداران ، دروس ، شریعتی ، دولت ، ظفر ، میرداماد ، هروی و …
26351245

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی دوو در جنوب تهران

انقلاب ، آزادی ، جمهوری ، نازی آباد ، حافظ ، امام خمینی ، ولیعصر و …
55786716

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی دوو در شرق تهران

تهرانپارس ، نارمک ، رسالت ، سید خندان ، فرجام ، پیروزی ، حکیمیه ، لواسانات و …
77170513

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی دوو در غرب تهران

آریاشهر ، آیت الله کاشانی ، اشرفی اصفهانی ، پونک ، شهران ، جنت آباد ، ستاری ، اکباتان ، تهرانسر و …
46019425