021-91093903
ثبت درخواست تعمیر
logo

امداد آی پی

نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی با ما در تماس باشید 021-91093903

نمایندگی تعمیرات ظرفشویی هایسنس

نمایندگی تعمیرات ظرفشویی هایسنس

هایسنس از جمله معتبرترین برندهای تولیدات لوازم خانگی می باشد که دفتر مرکزی آن در کشور چین واقع شده و محصولات تولیدی آن از جمله ماشین ظرفشویی از کیفیت بسیار بالایی برخوردار می باشند. به طور کلی تعمیر و یا سرویس به موقع ماشین ظرفشویی، باعث افزایش طول عمر و همچنین کارکرد صحیح دستگاه می شود. در هنگام مشاهده ی هرگونه خرابی و ایراد و یا نیاز به تعمیر و عیب یابی ظرفشویی هایسنس، می توانید از خدمات نمایندگی تعمیرات ظرفشویی هایسنس Hiesense استفاده نمایید. نمایندگی تعمیرات ظرفشویی هایسنس در سراسر تهران با استفاده از تعمیرکاران مجرب به تعمیر ظرفشویی هایسنس در محل می پردازد.

امداد آی پی به عنوان نمایندگی تعمیرات ظرفشویی هایسنس و با اخذ مجوز از اتحادیه به تعمیر و عیب یابی ظرفشویی هایسنس شما می پردازد. تعمیرات ظرفشویی هایسنس نیاز به مهارت و تخصص ویژه ای دارد، از این رو هرگز تعمیر و عیب یابی ظرفشویی هایسنس خود را به تعمیرکاران نابلد و متفرقه نسپارید. تعمیرگاه مجاز امداد آی پی با ارائه به روز ترین خدمات در زمینه سرویس و تعمیرات، آماده خدمت رسانی به مشتریان عزیز می باشد.

با استفاده از خدمات نمایندگی تعمیر ظرفشویی هایسنس در تعمیرگاه لوازم خانگی امداد آی پی علاوه بر کاهش هزینه ها تا 75 درصد می توانید از قطعات فابریک و اصلی هم در تعمیر محصول خود استفاده کنید.

در این مقاله جهت افزایش سطح رفاه کاربران موارد زیر مورد بررسی قرار خواهد گرفت:

 • هزینه تعمیر ماشین ظرفشویی هایسنس در محل
 • خدمات تعمیرات ظرفشویی هایسنس در محل کار یا منزل شما
 • تعمیر و عیب یابی ظرفشویی هایسنس توسط تعمیرکار نمایندگی
 • پاسخ به پرسش های رایج کاربران در زمینه نمایندگی تعمیرات ظرفشویی هایسنس
 • مزایای استفاده از خدمات نمایندگی تعمیرات ظرفشویی هایسنس در امداد آی پی

نحوه تماس با نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی هایسنس Hiesense در تهران

نحوه تماس با نمایندگی تعمیرات ظرفشویی هایسنس در تهران به صورت زیر می باشد:

 1. بهترین و سریع ترین راه برای بهره مندی از خدمات عیب یابی و تعمیر ماشین ظرفشویی هایسنس شماره گیری 02158941 می باشد.
 2. همچنین می توانید درخواست تعمیر ظرفشویی هایسنس در محل را از طریق سایت ثبت کنید.
 3. پس از ثبت درخواست، مشخصات تعمیرکار ظرفشویی هایسنس و کد اشتراک برای شما ارسال می شود.
 4. تعمیرکار ظرفشویی هایسنس در کوتاه ترین زمان در محل مورد نظر شما حاضر شده و اقدام به تعمیر دستگاه خواهد کرد.
 5. در نهایت می توانید برای خدمات تعمیرات ماشین ظرفشویی خود فاکتور و ضمانتنامه معتبر دریافت نمایید.

نمایندگی تعمیر ظرفشویی هایسنس در تهران

تعمیرگاه مجاز امداد آی پی به عنوان نمایندگی تعمیرات ظرفشویی هایسنس در تهران ، بهترین خدمات را به مشتریان خود ارائه می دهد. در این نمایندگی تعمیرکارانی بسیار مجرب و کاربلد در زمینه تعمیر ظرفشویی هایسنس در محل مشغول به فعالیت هستند که ایرادات و مشکلات دستگاه را به صورت کاملا تخصصی بررسی می نمایند. اولویت تکنسین های این مجموعه با تعمیر دستگاه می باشد و تنها در صورتی که امکان تعمیر قطعه در دستگاه مورد نظر وجود نداشته باشد، تعمیرکاران اقدام به تعویض قطعه با استفاده از قطعات اورجینال می کنند. تمام خدمات ارائه شده در تعمیرگاه مجاز امداد آی پی همراه با گارانتی و ضمانت تعمیرات به مشتریان عرضه می شود.

خدمات پس از فروش ماشین ظرفشویی هایسنس به چه صورت است؟

بهترین راه برای انجام تعمیرات ظرفشویی هایسنس استفاده از خدمات پس از فروش می باشد. در صورتی که ماشین ظرفشویی هایسنس شما دارای گارانتی شرکتی بوده و از تاریخ اعتبار گارانتی آن نگذشته باشد، می تواند در زمان خرابی دستگاه به شما کمک کند تا از مزایا و تعهداتی که نمایندگی تعمیرات ظرفشویی هایسنس در قبال محصولات خود دارد، استفاده نمایید و با تماس با نمایندگی تعمیرات ظرفشویی هایسنس از این خدمات بهره مند شوید. اما اگر به هر دلیلی مانند گم شدن برگه گارانتی، اتمام اعتبار گارانتی و یا عدم رضایت نمی توانید از خدمات پس از فروش ماشین ظرفشویی هایسنس برخوردار شوید، می توانید با تعمیرگاه مجاز امداد آی پی تماس گرفته و از خدمات تعمیر ظرفشویی هایسنس در منزل خود استفاده کنید.

خدمات نمایندگی تعمیرات ظرفشویی هایسنس در محل

این روزها مصرف کنندگان بسیاری هستند که به هر دلیلی با مشکلات و ایراداتی در ماشین ظرفشویی هایسنس خود مواجه می شوند و به دلیل عدم وقت کافی نمی توانند ظرفشویی خود را به صورت حضوری به نمایندگی تعمیرات ظرفشویی هایسنس تحویل دهند و به همین دلیل به دنبال نمایندگی هایی هستند که بتوانند تعمیر ماشین ظرفشویی هایسنس را در منزل مشتری انجام دهند. به منظور ارائه ی خدمات و رفاه حال مشتریان، کارشناسان نمایندگی تعمیرات ظرفشویی هایسنس امداد آی پی به منزل شما اعزام شده و خدمات تعمیر و عیب یابی ظرفشویی هایسنس را به بهترین شکل ارائه می کنند. از جمله مزایای تعمیر ظرفشویی هایسنس در محل می توان به موارد زیر اشاره نمود:

 • صرفه جویی در وقت و هزینه تعمیرات مصرف کنندگان
 • عدم نیاز به جا به جایی دستگاه به نمایندگی برای تعمیرات
 • امکان نظارت بر عملکرد تعمیرکار ظرفشویی هایسنس در منزل
 • تعمیر و عیب یابی سریع دستگاه

عیب یابی و تعمیرات ظرفشویی هایسنس توسط تعمیرکار نمایندگی

در نمایندگی تعمیرات ظرفشویی هایسنس امداد آی پی کلیه خدمات تعمیر و عیب یابی ظرفشویی هایسنس توسط تکنسین های متخصص و به بهترین شکل ارائه می شود. تعمیرکار ظرفشویی هایسنس از دانش و مهارت کافی در زمینه تعمیر انواع مدل های ظرفشویی هایسنس برخوردار است و هرگونه ایراداتی که باعث ایجاد نقص فنی در دستگاه می شود را به سرعت بررسی و برطرف می نماید. در صورتی که قطعات دستگاه از کار افتاده باشند، تکنسین های مرکز امداد آی پی اقدام به تعویض قطعات فرسوده با قطعات فابریک و اصل خواهند کرد. اگر در رابطه با ماشین ظرفشویی هایسنس دچار مشکلاتی شده اید، با بهره مندی از خدمات تعمیرگاه مرکزی امداد آی پی می توانید مشکلات دستگاه خود را در کوتاه ترین و سریع ترین زمان ممکن برطرف نمایید.

از جمله رایج ترین ایرادات ماشین ظرفشویی هایسنس می توان به این موارد اشاره کرد:

چرا ظرفشویی روشن نمی شود؟ برای تعمیر و عیب یابی ظرفشویی هایسنس چه باید کرد؟

در این بخش به کمک تعمیرکار نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی هایسنس قصد داریم تا به بررسی نحوه عیب یابی این دستگاه در هنگام روشن نشدن آن بپردازیم:

 • پریز برق را بررسی کرده و از وجود جریان برق در آن مطمئن شوید. در بعضی مواقع این مشکل به دلیل خرابی پریز برق رخ می دهد.
 • سپس دو شاخه اصلی ظرفشویی را بررسی کنید. در صورتی که در این قسمت قطعی رخ دهد، ماشین ظرفشویی روشن نخواهد شد. برای بررسی وجود جریان الکتریکی می توانید از فازمتر استفاده کنید.
 • در مرحله بعد قفل درب دستگاه باید بررسی شود. اگر قفل درب ظرفشویی به هر دلیل خراب شده باشد، درب دستگاه بسته نخواهد شد. به طور کلی در ماشین ظرفشویی اگر درب به طور کامل بسته نشود، برد دستگاه، فرمان راه اندازی و روشن شدن آن را صادر نمی کند. بنابراین حتما باید از اتصالات درب اطمینان حاصل نمایید. میکروسوئیچ درب دستگاه را به دقت بررسی کنید و در صورت وجود مشکل آن را تعویض کنید.
 • اگر تایمر ظرفشویی خراب شود، فرمان صحیح برای روشن شدن دستگاه صادر نمی شود. بنابراین تایمر نیز باید به دقت بررسی شود.

در صورت بررسی موارد بالا و عدم رفع مشکل بهتر است با متخصصین تعمیرگاه مجاز امداد آی پی برای تعمیر و عیب یابی ظرفشویی هایسنس تماس حاصل نمایید.

چرا ظروف در ظرفشویی کثیف شسته می شوند؟ نظر تعمیرکار نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی هایسنس در این باره

مشکل کثیف شسته شدن ظروف در ماشین ظرفشویی هایسنس از جمله مشکلات رایجی است که اکثر افراد با آن روبرو می شوند. معمولا این مشکل نباید در ظرفشویی رخ دهد اما در صورت مشاهده این مشکل بهتر است مواردی را برای تعمیر و عیب یابی ظرفشویی هایسنس انجام دهید:

 • ابتدا باید داخل ماشین ظرفشویی را تمیز نمایید. حتما باید این کار را به طور مرتب تکرار کنید تا دستگاه دچار این مشکل نشود.
 • فیلتر تخلیه ظرفشویی را بررسی کرده و آن را تمیز کنید.
 • حتما این نکته را در نظر بگیرید که پودر و مایعی که برای ظرفشویی انتخاب می کنید باید از کیفیت مناسبی برخوردار باشد؛ در غیر این صورت ظرفشویی شما دچار چنین مشکلاتی خواهد شد.

اگر پس از بررسی و رعایت این موارد مجددا مشکل را مشاهده نمودید با نمایندگی تعمیرات ظرفشویی هایسنس تماس بگیرید.

چرا ظرفشویی بوی بدی می دهد؟ برای تعمیر ماشین ظرفشویی هایسنس در این مواقع چه باید کرد؟

وجود بوی بد در ماشین ظرفشویی می تواند بر روی ظروف نیز تاثیر گذاشته و در نتیجه باعث می شود ظروف داخل ظرفشویی بوی بدی بگیرند. اگر قصد بررسی این مشکل را دارید در این بخش با تعمیرکار ماشین ظرفشویی هایسنس همراه باشید.

 • به طور کلی ماشین ظرفشویی دستگاهی است که باید مرتبا مورد بررسی قرار بگیرد. در غیر این صورت مشکلات مختلفی مانند بوی بد در آن ایجاد می شود.
 • برای رفع این مشکل باید یک بار ماشین ظرفشویی را بدون ظروف روشن کرده و در آن به جای پودر و مایع شوینده، آب و جوش شیرین بریزید. همچنین می توانید در این موارد از سرکه نیز استفاده نمایید.

برای یافتن راهکار در زمینه حل مشکلات ماشین ظرفشویی خود می توانید با نمایندگی تعمیرات ظرفشویی هایسنس امداد آی پی ارتباط برقرار کنید.

علت نشت آب در ظرفشویی، برای تعمیرات ماشین ظرفشویی هایسنس در این مواقع چه باید کرد؟

نشتی آب مشکل بسیار بزرگی است که ممکن است در ماشین ظرفشویی هایسنس رخ دهد. در صورتی که این مشکل حل نشود، ممکن است باعث آسیب به قسمت های دیگر دستگاه گردد. برای رفع این مشکل و تعمیرات ظرفشویی هایسنس می توانید راهکارهای زیر را دنبال نمایید:

 • ابتدا باید کل مسیر تخلیه ظرفشویی را بررسی کنید. ممکن است مسدود شدن شلنگ تخلیه، فیلتر تخلیه و یا پمپ تخلیه باعث ایجاد این مشکل شده باشد. بنابراین لازم است به طور مرتب این قسمت ها را تمیز کرده و بهداشت آن ها را رعایت کنید.
 • علاوه بر این موارد شل شدن پمپ و یا خراب شدن آن نیز می تواند این مشکل را به وجود آورد.

در صورتی که قادر به تعمیر و عیب یابی دستگاه خود در منزل نیستید، می توانید از خدمات نمایندگی تعمیرات ظرفشویی هایسنس امداد آی پی استفاده نمایید.

هزینه تعمیر در نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی هایسنس

هزینه های مربوط به تعمیر ظرفشویی هایسنس در محل با توجه به نوع خرابی و ایراد ایجاد شده در دستگاه متفاوت است که پس از بازدید کارشناس مربوطه از دستگاه مورد نظر مشخص می شود. هزینه تعمیر و عیب یابی ظرفشویی هایسنس به دلیل حذف هزینه های مربوط به جابجایی دستگاه و همچنین با استفاده  از نرخ های مصوب اتحادیه تعمیرات لوازم خانگی، بسیار اقتصادی و مقرون به صرفه خواهد بود. همچنین در صورت نیاز به تعویض قطعات دستگاه، این نمایندگی از قطعات اورجینال و اصلی با کیفیت بالا و قیمت مناسب استفاده می کند. تعمیرگاه مجاز امداد آی پی جهت تضمین کیفیت خدمات خود ضمانت نامه ای با مدت اعتبار 3 الی 12 ماه به مشتریان ارائه می دهد. خدمات این نمایندگی مجاز می تواند باعث کاهش 75 درصد از هزینه های تعمیرات مشتریان شود.

پاسخ به پرسش های متداول مصرف کنندگان در نمایندگی تعمیرات ظرفشویی هایسنس

بسیاری از مصرف کنندگان در زمان استفاده از خدمات تعمیرگاه مجاز امداد آی پی از جمله تعمیرات ظرفشویی هایسنس با سوالاتی مواجه می شوند. در این بخش از مقاله به این سوالات پاسخ خواهیم داد:

 • هزینه مربوط به تعمیرات ماشین ظرفشویی هایسنس در تعمیرگاه مرکزی امداد آی پی چقدر است؟

هزینه ای که برای تعمیر ظرفشویی هایسنس در منزل شما در نظر گرفته می شود، با توجه به عوامل مختلفی از جمله نوع خرابی دستگاه متفاوت می باشد. همچنین این هزینه مطابق با تعرفه ای است که اتحادیه برای تعمیرات لوازم خانگی تعیین می کند.

 • پرداخت صورتحساب تعمیرات ظرفشویی در نمایندگی امداد آی پی به چه صورت است؟

مشتریان می توانند پس از پایان کار تعمیرات و در صورت رضایت از کار تعمیرکار نمایندگی تعمیرات ظرفشویی هایسنس، هزینه فاکتور را پرداخت نمایند.

 • آیا برای تعمیرات ظرفشویی هایسنس در نمایندگی امداد آی پی ضمانتنامه ارائه می شود؟

نمایندگی تعمیرات ظرفشویی هایسنس امداد آی پی تمامی تعمیرات خود را به مدت 3 تا 12 ماه گارانتی می کند و در این مدت نیز در صورت بروز مجدد مشکل در دستگاه، هزینه تعمیر آن رایگان خواهد بود.

مزایای استفاده از خدمات نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی هایسنس در امداد آی پی

تعمیرگاه مجاز امداد آی پی با داشتن کادری مجرب و متخصص همواره در تلاش است تا بهترین خدمات را برای تعمیر ظرفویی هایسنس به مصرف کنندگان ارائه دهد؛ در ادامه نگاهی به مزایایی میاندازیم که با استفاده از خدمات نمایندگی تعمیرات ظرفشویی هایسنس در  امداد آی پی از آن بهره مند می شوید.

 • نمایندگی تعمیرات ظرفشویی هایسنس امداد آی پی می تواند در تمامی روزهای هفته و در هر ساعت از شبانه روز پاسخگوی مشتریان و آماده خدمت رسانی در زمینه تعمیر ظرفشویی هایسنس در منزل شما باشد.
 • این نمایندگی ایرادات و مشکلات ظرفشویی شما را با استفاده از تعمیرکاران متخصص و تجهیزات پیشرفته برطرف می کند.
 • تعمیرکار ظرفشویی هایسنس در امداد آی پی پس از تماس مشتریان در کوتاه ترین زمان نسبت به تعمیر دستگاه شما اقدام می کند.
 • کلیه خدمات تعمیر و عیب یابی ظرفشویی هایسنس با استفاده از قطعات اورجینال انجام می گیرد.
 • تمامی تکنسین های این مجموعه در زمینه تعمیرات ظرفشویی هایسنس آموزش های لازم را فرا گرفته اند.
 • پس از اتمام تعمیرات، دستگاه مورد نظر توسط کارشناسان مرکز تست می شود و در صورت کارکرد صحیح به مشتری تحویل داده می شود.
 • راهنمای استفاده از ظرفشویی هایسنس، نحوه رفع مشکل و نحوه عیب یابی در منزل از جمله خدمات ویژه امداد آی پی می باشند.

امتیاز
دیدگاهی بنویسید
نام خود را وارد کنید
ایمیل خود را وارد کنید
کامنت خود را وارد کنید
به مشاوره نیاز دارید؟
تماس بگیرید 021-91093903
فرم درخواست تعمیر