دفتر مرکزی: 88972003-021 emdadiprepair@gmail.com

نمایندگی تعمیرات جاروبرقی کندی

نمایندگی تعمیرات جاروبرقی کندی

برند کندی (CANDY) با جارو‌برقی‌های خود توانسته به منازل بسیاری از ما راه پیدا کند. جاروبرقی کندی وسیله‌ای پرکاربرد و محبوب در منازل محسوب می‌شود اما کاربردی بودن و محبوبیت لوازم برقی، همواره موجب خرابی بیشتر این محصولات می‌شود. اولین گام پس از خراب شدن جارو‌برقی این برند، پیدا کردن یک نمایندگی تعمیرات جاروبرقی کندی است. مرکزی که پاسخگویی تلفنی مناسبی داشته باشد و آنقدر به کار خود اطمینان داشته باشد که بتواند خدمات خود را تضمین کند.

امداد آی.پی، نمایندگی مجاز تعمیرات جارو‌برقی کندی در تهران، است. این مجموعه با چندین دهه تجربه در زمینه تعمیر لوازم خانگی کندی کلیه خدمات ارائه‌شده را گارانتی یک‌ساله می‌کند. این مجموعه با ارائه خدمات تعمیر در منزل و مشاوره‌های تلفنی به مشتریان تا به امروز توانسته است جایگاه خود را در زمینه تعمیرات، بین خانواده‌های تهرانی تثبیت کند.

برای تماس با مرکز تعمیرات امداد آی.پی با شماره های موجود در سایت (سمت راست یا پایین صفحه) تماس بگیرید.

نمایندگی تعمیر جاروبرقی کندی در تهران

خرابی جارو‌برقی به خودی خود می‌تواند مشکل بزرگی محسوب شود. به خصوص اگر از آن دسته افراد پرمشغله باشیم. نداشتن جارو‌برقی ممکن است، کار نظافت منزل ما را بسیار دشوار کند و تایم زیادی از ما بگیرد. اگر از جارو‌برقی کندی استفاده می‌کنید می‌توانید در سال‌های اولیه خرید مطمئن باشید که مشکلی برای دستگاه شما پیش نمی‌آید اما با گذر زمان و قدیمی شدن آن، این وسیله ممکن است دچار مشکلاتی شود. برای تعمیر آن باید به دنبال نمایندگی‌های تعمیرات جاروبرقی کندی باشید. شاید این فکر به ذهن شما برسد تا با دانستن علت خراب شدن این وسیله بتوانید موقتاً آن را تا مراجعه به یک متخصص راه‌اندازی کنید. درنتیجه برای انجام کارهای روزمره خود به مشکل برنمی‌خورید؛ اما این راهنمایی‌ها را فقط یک متخصص تعمیر جاروبرقی می‌تواند در اختیار شما قراردهد.

مجموعه امداد آی.پی، نمایندگی تعمیر جارو‌برقی کندی در تهران، با گرد هم جمع کردن متخصصان تعمیر این برند، برای همشهریان تهرانی این امکان را فراهم کرده است تا با تماس با شماره تلفن‌های این مرکز از مشاوره‌های تلفنی کاملاً رایگان کارشناسان این مجموعه در زمینه تعمیر جارو‌برقی بهره‌مند شوند. کارشناسان این مرکز کاملاً علت خرابی، قطعات نیازمند تعمیر یا تعویض و هزینه احتمالی تعمیر جاروبرقی را به شما توضیح می‌دهند. در صورت نیاز شما به تعمیرکار، این مرکز کلیه خدمات خود را در منزل انجام می‌دهد.

هزینه تعمیر جاروبرقی کندی

امروز شرایط اقتصادی و دخل‌وخرج زندگی به ما اجازه مخارج اضافی نمی‌دهد. عموماً بعد از خرابی یک وسیله، ما از خرید آن معذوریم و غالباً تعمیر جایگزین مناسب‌تری بجای خرید یک وسیله جدید است؛ اما هزینه‌ی تعمیرات نیز همواره جز سؤال‌های مطرح در هنگام خرابی وسایل است. این کار باعث می‌شود با دانستن هزینه‌ای که تعمیر وسیله ما در بر دارد، بتوانیم تصمیم بگیریم که آن را تعمیر کنیم یا دستگاه دیگری خریداری کنیم. تعمیر یک وسیله همواره مقرون به‌صرفه تر از خرید آن است. حمل جاروبرقی تا نمایندگی تعمیرات آن، برای تخمین هزینه با در نظر گرفتن ترافیک تهران کار عقلانی نیست؛ اما اگر مرکزی به صورت تلفنی در مورد هزینه‌ها مشاوره می‌داد، کار بسیار ساده می‌شد.

مجموعه امداد آی.پی معتقد است که آگاهی از هزینه تعمیرات، از حقوق مشتریان است. این مجموعه پس از توضیح علت خرابی و حدود هزینه احتمالی، در صورت درخواست شما، تکنسین را برای تعمیر به محل درخواستی شما اعزام می‌کند.

خدمات و تعمیرات جاروبرقی کندی در محل و منزل، در کوتاه‌ترین زمان ممکن

با توجه به سبک زندگی امروزی و شاغل بودن اغلب اعضا در یک خانواده، کمبود وقت از معضلات بزرگ خانواده محسوب می‌شود. بالا و پایین بردن جاروبرقی از پله‌های آپارتمان و قرار گرفتن در ترافیک تهران برای مراجعه به یک نمایندگی تعمیرات و زمانی ‌که قرار است در ترافیک تلف شود به خودی خود می‌تواند باعث منصرف شدن از تعمیر شود. مجموعه امداد آی.پی- نمایندگی تعمیر جاروبرقی کندی در محل– برای راحتی مشتریان خود چاره‌ای اندیشیده است. این مرکز با نمایندگی‌های متعدد تعمیر جاروبرقی در سراسر تهران، قادر است پس از تماس تلفنی شما با این مجموعه به سرعت تکنسین‌های خود را از نزدیک‌ترین شعبه به محل شما اعزام کند. این مجموعه برای رفاه حال مشتریان، کلیه خدمات خود را در منزل و محل به همشهریان عزیز تهرانی ارائه می‌دهد.

با امداد آی.پی،نمایندگی تعمیر جاروبرقی کندی در محل و منزل، تماس بگیرید تا بدون اتلاف وقت و قرار گرفتن در ترافیک سرسام‌آور تهران، جارو‌برقی خود را تعمیر کنید.

تعمیرگاه مجاز و مرکزی جاروبرقی کندی در تهران

مانند هر بیماری که نیازمند پزشک مخصوص به خود است هر برند هم برای تعمیر نیاز به متخصص مخصوص به خود را دارد تا با عملکرد دستگاه و مشکلات و معایب آن آشنا باشد. این امر موجب می‌شود که علت خرابی آن را به درستی تشخیص دهد و تعمیر مطلوب‌تری را انجام دهد. به این صورت از کاهش عمر دستگاه، پس از تعمیر جلوگیری می‌شود. پس اگر در منزل از برند کندی (CANDY) استفاده می‌کنید برای تعمیر آن باید از یک تعمیرگاه مجاز کمک بخواهید؟ متأسفانه در سطح شهر تعمیرگاه‌های غیرمتخصصی که خود را نمایندگی تعمیرات کندی معرفی می‌کنند بسیار زیاد شده است. این مکان‌ها درنهایت با تعمیر غلط و استفاده از قطعات تقلبی باعث می‌شوند که دستگاه پس از مدت کوتاهی مجدداً دچار مشکل شود؛ اما یک تعمیرگاه مجاز باید چه ویژگی‌هایی داشته باشد تا بتواند اعتماد مشتریان را جلب کند؟

 1. خدمات تعمیر را در محل و منزل ارائه دهد.
 2. ریز نظر نهادهای نظارتی در حال فعالیت باشد و هزینه‌های دریافتی بر اساس نرخ مصوب آنان باشد.
 3. پاسخگویی تلفنی مناسبی داشته باشد.
 4. از تکنسین‌های باتجربه بهره بگیرد.
 5. با آموزش تعمیرکاران خود دانش و اطلاعات آنان را در زمینه تعمیر هر برند بروز نگه دارد.
 6. دارای شعبه‌های زیادی باشد تا بتواند در کمترین زمان تکنسین را به محل اعزام کند.
 7. تعمیرکاران آن بتوانند هزینه احتمالی و تایم مورد ناز برای تعمیر را در ابتدای کار تخمین بزنند.
 8. قطعات تعویضی با قطعات اورجینال و باکیفیت جایگزین شود.

مجموعه امداد آی.پی، تعمیرگاه مجاز جاروبرقی کندی و با سابقه فراوان در زمینه تعمیر جارو‌برقی کندی (CANDY)، کلیه خدمات تعمیر خود را به همراه گارانتی یک‌ساله، در منزل ارائه می‌دهد. این مجموعه کاملاً تحت نظارت نهادهای نظارتی در حال فعالیت است و کلیه هزینه‌های دریافتی بر اساس نرخ مصوب آنان است. این مرکز با بهره‌گیری از تعمیرکاران باتجربه و نمایندگی‌های متعدد در تهران آماده خدمت‌رسانی به مشتریان در کوتاه‌ترین زمان ممکن است. کارشناسان این مجموعه با تسلط کامل بر دستگاه، در مدت زمان بسیار کوتاهی آن را تعمیر می‌کنند. این مجموعه با برگزاری دوره‌های آموزشی همواره دانش و اطلاعات متخصصان خود را بروز نگه می‌دارد. تمام قطعات نیازمند تعویض در دستگاه شما با قطعات اصلی جایگزین می‌شوند. این مرکز برای تضمین کیفیت خدمات خود، کلیه خدمات را گارانتی یک‌ساله می‌کند.

نحوه ارائه خدمات در امداد آی.پی: تعمیرگاه تعمیرات جاروبرقی کندی

پس از تماس با کارشناسان تعمیر جاروبرقی کندی (CANDY) و شرح مشکل، در صورت نیاز کارشناسان و تعمیرکارهای مجموعه امداد آی.پی در اسرع وقت و در کمترین فاصله زمانی از نزدیک‌ترین نمایندگی تعمیر جاروبرقی کندی به محل اعزام می‌شوند. ابتدا کارشناسان امداد آی.پی نحوه عملکرد جاروبرقی شما را به دقت بررسی می‌کنند. سپس به شرح کامل علت خرابی، تعداد قطعات نیازمند تعمیر یا تعویض، هزینه تعمیر و زمان موردنیاز برای تعمیر می‌پردازند. پس از تعمیر جاروبرقی، عملکرد دستگاه کاملاً برای شما تست می‌شود تا از عملکرد صحیح آن اطمینان حاصل کنید.

سرویس جاروبرقی کندی با قطعات اصلی و اورجینال

مهم‌ترین ضرورت استفاده از قطعات اصلی در هنگام تعمیر، افزایش عمر مفید دستگاه پس از تعمیر است. جاروبرقی یا هر وسیله دیگر دارای عمر مفیدی است که می‌توان با نگهداری صحیح از آن و استفاده از قطعات باکیفیت در هنگام تعمیر آن را افزایش داد. مجموعه امداد آی.پی- نمایندگی تعمیرات جاروبرقی کندی در تهران– کلیه قطعات تعویضی در دستگاه شما را با قطعات اصلی و شرکتی جایگزین می‌کند. این مجموعه با ارائه گارانتی یک‌ساله برای خدمات تعمیر، کیفیت خدمات خود را تضمین می‌کند؛ یعنی اگر دستگاه شما پس از تعمیر توسط تکنسین‌های امداد آی.پی مجدداً دچار مشکل شد این مجموعه خدمات تعمیر را بدون دریافت هزینه دوباره به مشتری ارائه می‌دهد.

خدمات قابل‌ارائه توسط امداد آی.پی

 • تعمیر موتور جاروبرقی CANDY
 • تعمیر مدارهای الکتریکی جاروبرقی کندی
 • تعمیر یا تعویض سیم‌پیچ جاروبرقی کندی
 • تعمیر یا تعویض سیم جمع کن جاروبرقی کندی
 • تعمیر یا تعویض میکرو سوییچ‌های جاروبرقی کندی
 • تعمیر مدار الکتریکی کنترل دور موتور جاروبرقی کندی
 • تعویض لاستیک‌های آب‌بندی و لرزه گیر محفظه موتور جاروبرقی کندی
 • تعمیر کلید قطع و وصل جاروبرقی کندی
 • تعمیر کلکتور جاروبرقی کندی
 • تعویض فیلتر ورودی و خروجی هوای جاروبرقی کندی
 • تعویض استارتر موتور جاروبرقی کندی
 • تعویض آرمیچر جاروبرقی کندی
 • تعویض زغال فنر و جاروبک نگهدار جاروبرقی کندی
 • تعویض توربین جاروبرقی کندی
 • و سایر خدمات تعمیر جارو‌برقی کندی که توسط مجموعه امداد آی.پی ارائه می‌شود.

با تماس با این مجموعه از خدمات تعمیر که در منزل و در کوتاه‌ترین زمان پس از تماس با این مرکز، ارائه می‌شود، بهره‌مند شوید.

معرفی برند کندی در تعمیرگاه مجاز جاروبرقی کندی

در سال 1945 برادران فوماگالی، اولین ماشین لباسشویی اتوماتیک در ایتالیا را با نام تجاری کندی (CANDY) وارد بازار کردند. پس از استقبال گسترده از این محصول، شرکت کندی فعالیت خود را در زمینه سایر لوازم خانگی اعم از جاروبرقی، ماشین ظرفشویی و… گسترش داد. اغلب محصولات این برند بویژه جاروبرقی آن با برخورداری از قطعات، باکیفیت مطلوب و نمایندگی‌های تعمیرات فعال، توانسته است سهم قابل‌توجهی از بازار جهانی را به خود اختصاص دهد. این برند از سال 1395 با نام تجاری کندی فعالیت خود را در ایران آغاز کرده است.

جاروبرقی ازجمله دستگاه‌های نظافت منزل هستند که با مکش قوی آشغال‌ها و گرد و غبار را از منازل ما پاک می‌کنند. این وسیله توانسته است با سرعت بخشیدن به امر نظافت جایگاه خود را در منازل و اماکن صنعتی پیدا کند. امروزه استفاده از جاروبرقی‌ها برای نظافت به قدری گسترده است که نه‌تنها در منازل، بلکه اماکن عمومی و صنعتی، پاساژها و هر کجا که در آن قدم می‌گذاریم، مردم با استفاده از جارو‌برقی امر نظافت را انجام می‌دهند.

برند کندی (CANDY) با جارو‌برقی‌های خود توانسته به منازل بسیاری از ما راه پیدا کند. جاروبرقی وسیله‌ای پرکاربرد و محبوب در منازل محسوب می‌شود اما کاربردی بودن و محبوبیت لوازم برقی، همواره موجب خرابی بیشتر این محصولات می‌شود. اولین گام پس از خراب شدن جارو‌برقی این برند، پیدا کردن یک نمایندگی مجاز تعمیر جاروبرقی کندی است. مرکزی که پاسخگویی تلفنی مناسبی داشته باشد و آنقدر به کار خود اطمینان داشته باشد که بتواند خدمات خود را تضمین کند.

مجموعه امداد آی.پی نمایندگی تعمیرات جارو‌برقی کندی در تهران است. این مجموعه با چندین دهه تجربه در زمینه تعمیر لوازم خانگی کندی کلیه خدمات ارائه‌شده را گارانتی یک‌ساله می‌کند. این مجموعه با ارائه خدمات تعمیر در منزل و مشاوره‌های تلفنی به مشتریان تا به امروز توانسته است جایگاه خود را در زمینه تعمیرات، بین خانواده‌های تهرانی تثبیت کند.

مشکلات متداول جاروبرقی کندی

جاروبرقی های کندی هم ممکن است مانند سایر لوازم خانگی دچار مشکل شوند. از همین رو در ادامه مقاله به بیان مشکلات متداول جاروبرقی کندی و علت رخ دادن آن ها می پردازیم:

جاروبرقی کندی روشن نمی‌شود

دلایل:

 1. پریز برق ندارد.
 2. رله سوخته است.
 3. دوشاخه و یا سیم رابط دچار مشکل شده است.
 4. مدار سری موتور قطع است.
 5. موتور کاملاً سوخته است.

مکش جاروبرقی کندی ضعیف است

دلایل:

 1. کیسه زباله پرشده است.
 2. فیلتر جاروبرقی خیلی کثیف است.
 3. مشکل از ضعیف بودن موتور است.
 4. لوله‌های رابط جاروبرقی بسته یا سوراخ شده است.

موتور جاروبرقی کندی روشن می‌شود اما قدرت ندارد

دلایل:

 1. زغال خراب است.
 2. یاتاقان‌ها دچار مشکل شده است.
 3. مشکل از کلکتور دستگاه است.
 4. موتور نیم‌سوز است و بلافاصله داغ می‌کند.

هنگام کار کردن جاروبرقی کندی صدای بیش از حدی تولید می‌کند

دلایل:

 1. بلبرینگ‌ها یا بوش خراب شده است.
 2. پروانه دستگاه دچار مشکل شده است.
 3. نگه‌دارنده‌های لاستیکی خراب شده‌اند.

دستگاه به‌طور ناگهانی خاموش شده است

دلایل:

 1. بالا رفتن بیش از حد دمای دستگاه
 2. در موتور دستگاه مشکل ایجاد شده است.

جاروبرقی کندی بوی سوختگی می‌دهد

دلایل:

 1. مشکل از موتور دستگاه است.
 2. مشکل از کاسه نمد است.
 3. عملکرد کلکتور یا سوئیچ دچار مشکل شده است.

در صورت بروز هریک از مشکلات فوق با امداد آی.پی، نمایندگی تعمیرات کندی در تهران تماس بگیرید تا از خدمات این مجموعه که با توجه به زمان درخواستی شما در منزل ارائه می‌شود و دارای گارانتی یک‌ساله است بهره‌مند شوید.

نمایندگی تعمیرات جاروبرقی کندی در مرکز تهران یوسف آباد ، فاطمی ، گیشا ، امیر آباد ، شهرآرا ، مطهری ، عباس آباد و… 021-88972003
نمایندگی تعمیرات جاروبرقی کندی در شمال تهران نیاوران ، زعفرانیه ، ولنجک ، الهیه ، جردن ، انرزگو ، پاسداران ، دروس ، شریعتی ، دولت ، ظفر ، میرداماد ، هروی و … 021-26351245
نمایندگی تعمیرات جاروبرقی کندی در جنوب تهران انقلاب ، آزادی ، جمهوری ، نازی آباد ، حافظ ، امام خمینی ، ولیعصر و … 021-66715774
نمایندگی تعمیرات جاروبرقی کندی در شرق تهران تهرانپارس ، نارمک ، رسالت ، سید خندان ، فرجام ، پیروزی ، حکیمیه ، لواسانات و … 021-77170513
نمایندگی تعمیر جاروبرقی کندی در غرب تهران آریاشهر ، آیت الله کاشانی ، اشرفی اصفهانی ، پونک ، شهران ، جنت آباد ، ستاری ، اکباتان ، تهرانسر و … 021-46019425

پیشنهاد میکنیم این مقالات را هم بخوانید

دیدگاهی بنویسید

نام خود را وارد کنید
ایمیل خود را وارد کنید
کامنت خود را وارد کنید