دفتر مرکزی: 88972003-021 emdadiprepair@gmail.com
سرویس و تعمیرات مجاز لوازم خانگی در محل شما

امداد آی.پی، تعمیرگاه مجاز لوازم خانگی، کلیه خدمات نصب و تعمیرات لوازم خانگی را به همراه گارانتی یکساله به مشتریان عزیز ارائه می‌کند. ما از مشاوره رایگان تا تعمیر وسیله مورد نظرتان در محل در کنارتان هستیم.

ثبت درخواست تعمیر

در صورت نیاز با شماره های زیر تماس بگیرید.

 • دفتر مرکزی: 02188972003
 • شمال تهران: 02126351245
 • غرب تهران: 02146019425
 • شرق تهران: 02177170513
 • جنوب تهران: 02166715774

نمایندگی تعمیرات جاروبرقی ناسیونال

نمایندگی تعمیرات جاروبرقی ناسیونال

اگر شما مصرف کننده‌ی جاروبرقی ناسیونال هستید و به دنبال نمایندگی تعمیرات جاروبرقی ناسیونال برای تعمیر جاروبرقی خود می‌گردید در جای درستی قرار گرفته اید.  نمایندگی تعمیرات ناسیونال با دارا بودن بیش از 50 سال سابقه و تکنسین‌ها و متخصصینی دوره دیده و مجرب، با دریافت تماس شما تعمیرکار را جهت تعمیر جاروبرقی به منزل‌تان اعزام خواهد کرد.

متخصصی که جهت تعمیر جاروبرقی در منزل شما اعزام می‌شود، سال‌ها در زمینه‌ی تعمیر جاروبرقی ناسیونال تجربه دارد و آموزش‌های لازم در ارتباط با جاروبرقی را نیز دیده و دوره‌های تخصصی را گذرانده است. متخصص می‌تواند در زمانی اندک اقدام به عیب یابی دستگاه نموده و با استفاده از تخصص و تجربه‌ی خود به بهترین شکل ممکن عیب را رفع نماید.

برای تماس با مرکز تعمیرات امداد آی.پی با شماره های موجود در سایت (سمت راست یا پایین صفحه) تماس بگیرید.

نمایندگی تعمیرات جاروبرقی ناسیونال در تهران

متخصصی که از سوی نمایندگی تعمیرات جاروبرقی ناسیونال به منزل شما اعزام می‌شود، موظف است که تا آن‌جا که می‌تواند از قطعات اصلی جاروبرقی شما استفاده نماید و اقدام به تعویض قطعات نکند. اما در صورتی که تعویض قطعات اجتناب ناپذیر باشد حتماً از قطعاتی فابریک و اورجینال به عنوان قطعات جایگزین استفاده خواهد کرد. همچنین متخصص پس از تعمیر جاروبرقی شما، به شما گارانتی 3 تا 12 ماهه اعطا خواهد نمود و وسیله‌ی شما توسط ما تا 3 تا 12 ماه ضمانت خواهد گردید.

چه این مشکلات و چه هر مشکل دیگری که در جاروبرقی ناسیونال شما به وجود آمده، می‌توانید با ما به عنوان نمایندگی تعمیرات جاروبرقی ناسیونال در تهران تماس بگیرید. در ابتدا متخصصین ما سعی می‌کنند به صورت تلفنی و با ارائه‌ی مشاوره اقدام به رفع عیب نمایند، اما در صورتی که مشاوره نتواند کاری از پیش ببرد فقط یک ساعت بعد متخصص در منزل شما حضور پیدا کرده و در پیش چشمان‌تان جاروبرقی ناسیونال را تعمیر خواهد نمود. در مورد هزینه‌ی کار نیز باید گفت که هزینه بر طبق نرخ مصوب اتحادیه بوده و میزان مقرون به صرفه‌ای است. در مورد هزینه و نحوه‌ی دریافت آن پیش از اعزام متخصص به محل، با شما توافق خواهد شد.

برای تماس با مرکز تعمیرات امداد آی.پی با شماره های موجود در سایت (سمت راست یا پایین صفحه) تماس بگیرید.

مشکلات متداول جاروبرقی ناسیونال

در میان مشکلاتی که برای جاروبرقی ناسیونال پیش می‌آیند، یک سری مشکل هستند که بیش‌تر بروز می‌کنند. این مشکلات که می‌توان از آن‌ها با عنوان مشکلات متداول جاروبرقی ناسیونال نام برد عبارت اند از:

 • جاروبرقی ناسیونال بیش از اندازه صدا می دهد.
 • جاروبرقی ناسیونال بوی سوختگی می دهد.
 • جاروبرقی ناسیونال روشن نمی شود
 • جاروبرقی مدت زمانی کوتاه پس از روشن شدن خاموش می‌شود.
 • جاروبرقی ناسیونال مکش ضعیفی دارد.

در صورت مشاهده هریک از مشکلات بالا در جاروبرقی ناسیونال خود با نمایندگی تعمیرات ناسیونال و نمایندگی تعمیرات جاروبرقی ناسیونال در تهران تماس بگیرید.

نمایندگی تعمیرات جاروبرقی ناسیونال در محل و منزل

در صورت مشاهده اشکال در روند کاری جاروبرقی خود می‌توانید با نمایندگی‌های مختلف تعمیرات جاروبرقی ناسیونال در تمامی نقاط تهران تماس بگیرید. متخصصان نمایندگی‌ تعمیرات جاروبرقی ناسیونال ابتدا سعی می‌کنند به‌صورت تلفنی شما را راهنمایی کنند و در صورت لزوم از نزدیک‌ترین نمایندگی در کوتاه‌ترین زمان ممکن کارشناسان تعمیر را به منزل شما اعزام می‌نمایند. سرویس‌کاران این نمایندگی با مراجعه سریع به منزل یا محل کار شما و با ارائه دانش فنی تخصصی یاری‌رسان شما خواهند بود.

تعمیر جاروبرقی ناسیونال در محل و منزل با تیمی متشکل از بهترین کارشناسان و متخصصین تعمیرات جاروبرقی که دوره‌های تعمیرات را گذرانده‌اند و سالهاست در نمایندگی تعمیرات جاروبرقی ناسیونال سابقه فعالیت دارند صورت می‌گیرد. بعد از تماس با این نمایندگی تعمیرات، تعمیرکاران در محل حاضرشده و عیوب دستگاه شما را بررسی می‌نمایند و چنانچه نیاز به تعویض قطعه داشته باشد با مناسب‌ترین قیمت قطعه خراب‌ شده را با قطعه اورجینال در همان منزل شما تعویض می‌نمایند و دیگر نیازی به‌صرف هزینه‌های هنگفت نقل و انتقالات و صرف وقت در ترافیک تهران نیست.

برای تماس با مرکز تعمیرات امداد آی.پی با شماره های موجود در سایت (سمت راست یا پایین صفحه) تماس بگیرید.

راهنمای استفاده از جاروبرقی ناسیونال

چنان‌چه از جاروبرقی به درستی و به شکلی اصولی استفاده شود، امکان آن که مشکلات متعدد در آن بروز یابند کاهش خواهد یافت. بنابراین ما در ادامه به ذکر نکاتی که شما را در استفاده‌ی اصولی از جاروبرقی کمک می‌کنند خواهیم پرداخت تا با به کارگیری و رعایت این نکات بتوانید استفاده‌ای بهتر از جاروبرقی خود داشته باشید و نتیجتاً موجب کاهش احتمال بروز خرابی در جاروبرقی شوید.

 1. اگر سیم جاروبرقی با مشکل مواجه شده بود، به هیچ عنوان جاروبرقی را روشن نکنید.
 2. با دست مرطوب نه جاروبرقی و نه سیم آن را لمس نکنید.
 3. زمان‌هایی که از جاروبرقی استفاده نمی‌کنید، دوشاخه‌ی آن را از پریز خارج کنید. برای خارج کردن دوشاخه نیز حتماً از دوشاخه دست بگیرید و نه سیم جاروبرقی.
 4. از جاروبرقی برای جمع کردن مواد شعله آور و دودزا مانند سیگار و یا خاکستر استفاده نکنید.
 5. نباید از سیم سیار یا سه راهی استفاده کنید، بلکه باید مستقیماً جاروبرقی را به پریز برق متصل کنید.
 6. از جارو برقی برای برداشتن اجسام تیز از جمله سوزن و چاقو استفاده نکنید.
 7. چنان چه جاروبرقی به یکباره خاموش شد، دکمه‌ی خاموش آن را فشار داده و دوشاخه را از پریز خارج کنید.
 8. اجازه ندهید که کودکان به جاروبرقی دسترسی داشته باشند. سعی کنید تا جای امکان جاروبرقی را در حالت پارک و در اتاقی که کودکان وارد آن نمی‌شوند نگهداری کنید.
 9. جهت جمع کردن آب از جاروبرقی استفاده نکنید.
 10. اگر فرش یا کف پوش خیس بود، از جاروبرقی استفاده نکنید.
 11. بهتر است زمانی که آشغال‌ها زیاد نیستند قدرت مکش را روی کم بگذارید تا انرژی زیاد مصرف نشود.
 12. هر چند وقت یک بار فیلتر جاروبرقی را شستشو دهید.
 13. از جاروبرقی بدون مخزن استفاده نکنید.
 14. برای جا به جایی جاروبرقی، از لوله تلسکوپی و خرطومی دست نگیرید. بر روی بدنه‌ی جاروبرقی دستگیره‌ای برای حمل قرار داده شده است.
 15. سعی کنید همواره حداقل یک کیسه‌ی ذخیره در منزل داشته باشید تا در صورت پر شدن کیسه‌ی جاروبرقی مشکلی به وجود نیاید.

تعمیرگاه مجاز و مرکزی جاروبرقی ناسیونال در تهران

امروزه شناختن کلیه قطعات و شاهراه های اتصال یک جاروبرقی آن هم از نوع برند ناسیونال یک فن محسوب می شود و هر کسی توانایی علمی و عملی در آن را ندارد و تنها در هنگام تعمیر جاروبرقی ناسیونال است که این مهارت مشخص می شود. متخصصان و تکنسین های حاضر در تعمیرگاه جاروبرقی ناسیونال بسیار آموزش دیده و همه فن حریفند به گونه ای که شما با خیال راحت می توانید این دارایی مهم خود را صحیح و سالم از آن ها تحویل بگیرید.

این طور به نظر می رسد که تعمیر جاروبرقی ناسیونال، خیلی گران تمام شود. به صورتی که مجبور شوید در ازای انجام خدمات و مشاوره تخصصی، بهای متناسب تخصص کار و بعضاً مبالغ هنگفتی را پرداخت نمایید، اما جای بسی شگفتی ست که در نمایندگی تعمیرات جاروبرقی ناسیونال از دریافت مبالغ نجومی خبری نیست. در این مکان از شما هزینه هایی استاندارد و آنچه برای عموم قابل پرداخت است در نظر گفته می شود.

برای تماس با مرکز تعمیرات امداد آی.پی با شماره های موجود در سایت (سمت راست یا پایین صفحه) تماس بگیرید.

نمایندگی تعمیرات جاروبرقی ناسیونال در مرکز تهران یوسف آباد ، فاطمی ، گیشا ، امیر آباد ، شهرآرا ، مطهری ، عباس آباد و… 021-88972003
نمایندگی تعمیرات جاروبرقی ناسیونال در شمال تهران نیاوران ، زعفرانیه ، ولنجک ، الهیه ، جردن ، انرزگو ، پاسداران ، دروس ، شریعتی ، دولت ، ظفر ، میرداماد ، هروی و … 021-26351245
نمایندگی تعمیرات جاروبرقی ناسیونال در جنوب تهران انقلاب ، آزادی ، جمهوری ، نازی آباد ، حافظ ، امام خمینی ، ولیعصر و … 021-66715774
نمایندگی تعمیرات جاروبرقی ناسیونال در شرق تهران تهرانپارس ، نارمک ، رسالت ، سید خندان ، فرجام ، پیروزی ، حکیمیه ، لواسانات و … 021-77170513
نمایندگی تعمیر جاروبرقی ناسیونال در غرب تهران آریاشهر ، آیت الله کاشانی ، اشرفی اصفهانی ، پونک ، شهران ، جنت آباد ، ستاری ، اکباتان ، تهرانسر و … 021-46019425