دفتر مرکزی: 88972003-021 emdadiprepair@gmail.com
سرویس و تعمیرات مجاز لوازم خانگی در محل شما

امداد آی.پی، تعمیرگاه مجاز لوازم خانگی، کلیه خدمات نصب و تعمیرات لوازم خانگی را به همراه گارانتی یکساله به مشتریان عزیز ارائه می‌کند. ما از مشاوره رایگان تا تعمیر وسیله مورد نظرتان در محل در کنارتان هستیم.

ثبت درخواست تعمیر

در صورت نیاز با شماره های زیر تماس بگیرید.

 • دفتر مرکزی: 02188972003
 • شمال تهران: 02126351245
 • غرب تهران: 02146019425
 • شرق تهران: 02177170513
 • جنوب تهران: 02166715774

نمایندگی تعمیرات جاروبرقی مجیک

نمایندگی تعمیرات جاروبرقی مجیک

آراستگی و نظافت همواره از نکات پراهمیتی بوده که انسان از ابتدا به آن توجه داشته است، اما از آنجایی که نظافت، توسط انسان بسیار زمان بر و خسته کننده بود، نیاز به تولید وسیله و ربات هایی برای کمک به انسان، در بین جوامع بشری احساس شد تا این که اولین جاروبرقی ها برای کمک به بشر، طراحی و تولید شد و پس از آن تا به امروز نقش بسیار مهمی را در زمینه نظافت ایفا می کند. مطمئن باشید انتخاب نمایندگی تعمیرات جاروبرقی مجیک بسیار مهم است. در نتیجه تا جای ممکن وسواس به خرج دهید و تحقیق کنید. به‌ویژه اگر نیاز به تعمیرات خاصی مثل تعمیر جاروبرقی مجیک دارید، بهتر است حتما توسط متخصص باتجربه انجام شود. در نتیجه به‌سادگی به تعمیرکاران و تعمیرگاه‌های نامعتبر اطمینان نکنید تا بعدها پشیمان نشوید.

نمایندگی تعمیرات جاروبرقی مجیک در محل و منزل

مجموعه بزرگامداد آی.پی به‌ عنوان یکی از معتبرترین سایت‌های ارائه‌دهنده خدمات تعمیر جاروبرقی در محل و منزل به‌ویژه تعمیر جاروبرقی مجیک شناخته می‌شود که می‌توانید با کمی تحقیق و جستجو به حرفه‌ای بودن این تیم پی ببرید. برای تعمیر جاروبرقی مجیک نیز می‌توانید با پشتیبان‌های تخصصی و حرفه‌ای ما از طریق شماره های زیر در تماس باشید.

امداد آی.پی نمایندگی تعمیرات جاروبرقی مجیک و ارائه‌دهنده خدمات تعمیر این وسیله در محل است. این مجموعه حدود نیم‌قرن است که در زمینه تعمیرات لوازم خانگی، با مجوز رسمی در حال فعالیت است و برای تعمیرات جاروبرقی از حرفه‌ای‌ترین تکنسین‌ها بهره می‌برد. تعمیرات صحیح جاروبرقی و کیفیت در ارائه خدمات، منجر به رضایت مشتریان می‌شود. رضایت مشتری نیز پایداری آنان و معرفی این مرکز را به دنبال دارد.

برای تماس با مرکز تعمیرات امداد آی.پی با شماره های موجود در سایت (سمت راست یا پایین صفحه) تماس بگیرید.

تعمیرگاه مجاز و مرکزی جاروبرقی مجیک در تهران

جاروبرقی های تولید شده در شرکت مجیک ، دارای طراحی بسیار مدرن و بسیار زیبا، هستند. جاروبرقی با توان بالا، و جاروبرقی با قابلیت مکش آب از جمله جاروبرقی هایی است که در شرکت مجیک تولید می شود. جاروبرقی مجیک با قدرت بالا تمامی سطح را به صورت کاملا آسان تمیز کرده و ذرات گرد و غبار از محیط را پاکسازی می کند. این جاروبرقی دارای لوله های خرطومی و تلسکوپی است که به راحتی قابل تنظیم است. همه این ها امر نظافت را برای شما بسیار آسان می کند، اما اگر مشکلی در روند فعالیت جاروبرقی پیش آمد چه کار باید کرد؟ راه حل آن مراجعه به یک تعمیرگاه مجاز و مرکزی جاروبرقی مجیک در تهران است.

استفاده مداوم از هر وسیله برقی، ممکن است مشکلاتی را برای دستگاه پیش بیاورد. جاروبرقی هم یک وسیله برقی است که پس از مدتی کارکرد، ممکن است دچار مشکلاتی شود.

 • عدم مکش کافی جاروبرقی مجیک
 • خاموش شدن یکباره جاروبرقی مجیک
 • روشن نشدن جاروبرقی مجیک
 • وجود بوی نامطبوع و سوختگی در هنگام کار کردن جاروبرقی مجیک

از مشکلاتی که برشمردیم، عمده ترین مشکلی که برای جاروبرقی پیش می آید عدم مکش کافی است. چرا که به دلیل گیر کردن قطعات بزرگ زباله در لوله ها و یا مو و پرز در سر جاروبرقی، باعث بروز این مشکل است که با یک بازرسی دقیق از دستگاه و خالی کردن لوله و پاکسازی سر جاروبرقی با یک برس، می توان مشکل را حل کرد. بهترین راه حل هنگام بروز مشکلات بالا مراجعه به یک تعمیرگاه مجاز جاروبرقی مجیک است.

برای تماس با مرکز تعمیرات امداد آی.پی با شماره های موجود در سایت (سمت راست یا پایین صفحه) تماس بگیرید.

نمایندگی تعمیرات جاروبرقی مجیک در تهران

اما مشکلات حساس تری، مانند نیم سوز شدن موتور نیز ممکن است پیش بیاید که در این صورت شما برای حل مشکل می بایست، با نمایندگی تعمیرات جاروبرقی مجیک در تهران تماس بگیرید. زیرا حل این گونه مشکلات نیازمند دانش و فن بالایی است که نمایندگی تعمیرات جاروبرقی مجیک با داشتن تیم تخصصی و تعمیرکاران حرفه ای، که به خوبی با این مشکلات آشنا هستند، می تواند به خوبی از عهده این کار بر بیاد.

شما برای حل مشکل و تعمیر جاروبرقی مجیک کافیست تا با نمایندگی تعمیرات مجیک تماس بگیرید و مشکل جاروبرقی را مطرح کنید، کارشناسان پس از تشخیص ایراد، موضوع را به تعمیرکار جاروبرقی مجیک ارجاع داده و تعمیرکار برای بازدید و تعمیر جاروبرقی سکونت شما حاضر خواهد شد. تعمیرکار پس از بررسی و عیب یابی میزان هزینه تعمیر را به شما اطلاع خواهد داد و سپس با موافقت و در حضور شما نسبت به تعمیر اقدام خواهد کرد.

نمایندگی تعمیرات جاروبرقی مجیک به شما این اطمینان را می دهد که در صورت نیاز داشتن به قطعه جدید، قطعه اصل با کیفیت را تامین کند تا از آسیب های بعدی به دستگاه جلوگیری کند.

تعمیر جاروبرقی مجیک در تهران

تعمیر جاروبرقی مجیک در تهران

راهنمای استفاده از جاروبرقی مجیک

این نکته را باور بفرمایید که در صورت استفاده‌ی صحیح و اصولی از لوازم خانگی برقی، احتمال آن که هر یک از این لوازم با آسیب مواجه شوند کاهش خواهد یافت. بنابراین بد نیست در این نوشتار در ارتباط با نمایندگی تعمیرات جاروبرقی مجیک نیم نگاهی به برخی نکات که برای استفاده‌ای اصولی‌تر از جاروبرقی مجیک مفید هستند داشته باشیم. این موارد عبارت اند از:

 1. برای ایمنی جاروبرقی، بایستی حتماً جاروبرقی را به طور مستقیم به پریز برق شهری متصل کنید.
 2. یک دکمه بر روی برس اصلی جاروبرقی وجود دارد. این دکمه را مواقعی که می‌خواهید سطوح سخت مانند پارکت و سرامیک را جارو کنید به سمت پایین ببرید و مواقعی که قصد جارو کردن فرش، موکت و در کل هر سطح نرم را داشتید رو به بالا.
 3. برای جا به جا کردن جاروبرقی از دسته‌ی آن استفاده کنید و به هیچ عنوان جهت جا به جایی از لوله‌ی خرطومی دست نگیرید.
 4. گاهی ممکن است با کاهش مکش جاروبرقی مجیک مواجه شوید. در این زمان، اگر مشکل از موتور نباشد سه مورد هستند که می‌توانند مؤثر باشند. مورد اول، کثیفی فیلتر است. بهتر است کلاً هر چند وقت یک بار فیلتر را شستشو دهید و آن را در محیط منزل خشک نمایید. به خاطر داشته باشید که نباید فیلتر را برای خشک کردن در خشک‌کن ماشین لباسشویی و یا در ماکروفر قرار دهید. مورد دوم، مسدود شدن لوله است. گاه لوله به سبب پر شدن مو و موارد این قبیل مسدود شده و موجب کاهش مکش جاروبرقی می‌شود. هر چند وقت یک بار، لوله را نیز بررسی کرده و آن را از مو و آشغال پاک کنید. سومین مورد، پر شدن مخزن است. نباید اجازه دهید مخزن پر شود. پیش از پر شدن کامل مخزن آن را تخلیه و یا تعویض نمایید.
نمایندگی تعمیرات جاروبرقی مجیک در مرکز تهران یوسف آباد ، فاطمی ، گیشا ، امیر آباد ، شهرآرا ، مطهری ، عباس آباد و… 021-88972003
نمایندگی تعمیرات جاروبرقی مجیک در شمال تهران نیاوران ، زعفرانیه ، ولنجک ، الهیه ، جردن ، انرزگو ، پاسداران ، دروس ، شریعتی ، دولت ، ظفر ، میرداماد ، هروی و … 021-26351245
نمایندگی تعمیرات جاروبرقی مجیک در جنوب تهران انقلاب ، آزادی ، جمهوری ، نازی آباد ، حافظ ، امام خمینی ، ولیعصر و … 021-66715774
نمایندگی تعمیرات جاروبرقی مجیک در شرق تهران تهرانپارس ، نارمک ، رسالت ، سید خندان ، فرجام ، پیروزی ، حکیمیه ، لواسانات و … 021-77170513
نمایندگی تعمیر جاروبرقی مجیک در غرب تهران آریاشهر ، آیت الله کاشانی ، اشرفی اصفهانی ، پونک ، شهران ، جنت آباد ، ستاری ، اکباتان ، تهرانسر و … 021-46019425