دفتر مرکزی: 88972003-021 emdadiprepair@gmail.com

نمایندگی تعمیرات جاروبرقی زیرووات

نمایندگی تعمیرات جاروبرقی زیرووات

شاید انتخاب تعمیرکار جاروبرقی زیرووات در هیچ شهری به اندازه تهران سخت و طاقت‌فرسا نباشد. تعمیر جاروبرقی زیرووات در تهران به دلیل گستردگی مجموعه‌های خدماتی به‌شدت رقابتی شده و هر مجموعه، نوعی از خدمات را با کیفیت و قیمت مختص به خود ارائه می‌دهد. اگر یک بررسی دقیق بر روی قیمت‌گذاری خدمات تعمیر جاروبرقی زیرووات در تهران شود، آمار عجیب و غریبی به دست می‌آید که حاکی از نوسانات قیمت توافقی بین سرویس‌گیرنده و تعمیرکار است.

نمایندگی تعمیرات جاروبرقی زیرووات در تهران

اگر قصد دارید تعمیر جاروبرقی زیرووات در تهران را به‌سرعت به افرادی حرفه‌ای و کاربلد بسپارید، حتما این کار را از قبل انجام دهید. بهتر است تحقیق و انتخاب یک تعمیرکار جاروبرقی زیرووات خوب در تهران، پیش از نیاز به تعمیرکار انجام شود تا در صورت نیاز خیلی سریع با وی یا شرکت مربوطه تماس بگیرید.

شرکت امداد آی.پی به عنوان نمایندگی تعمیرات جاروبرقی زیرووات در تهران مفتخر است که با ارائه بهترین خدمات و پشتیبانی در زمینه جاروبرقی، به‌عنوان یک یاز برترین شرکت‌های تعمیر جاروبرقی زیرووات در تهران شناخته می‌شود. شما تنها با یک تماس تلفنی می‌توانید قیمت دقیق و مشخص تعمیر جاروبرقی بدون تعویض قطعات و همچنین قیمت روز قطعات مختلف جاروبرقی زیرووات را بپرسید. قیمتی که به‌هیچ‌عنوان امکان تغییر آن وجود ندارد و خیال شما راحت خواهد بود.

برای تماس با مرکز تعمیرات امداد آی.پی با شماره های موجود در سایت (سمت راست یا پایین صفحه) تماس بگیرید.

درباره جاروبرقی زیرووات

عمر جاروبرقی زیرووات به طور معمول ۸ تا ۱۲ سال است و به کیفیت، فراوانی استفاده و نگهداری کلی بستگی دارد. با حفظ و تعمیر جارو برقی که به آن نیاز دارید می توانید عمر مفید آن را افزایش دهید و هزینه واقعی آن را کاهش دهید. جاروبرقی از وسایل پرکاربرد خانگی به حساب می رود، این وسیله ضروری باعث جذب گرد و غبار از سطح کفپوش خانه می شود و تمیزی را برای شما به ارمغان می آورد؛ ممکن است شما نیز در حین کارکرد با جاروبرقی دچار مشکلاتی شوید که از رفع آن عاجزید.

جاروبرقی زیرووات چگونه کار می کند؟

جارو برقی شما از موتور و فن استفاده می کند تا خاک را از سطح بیرون بیاورد و آن را در کیسه قرار دهد. خاک مرطوب شده و با یک برس چرخشی که به نام نوار ضربه‌گیر شناخته می شود، وارد جارو می‌شود. جاروبرقی با استفاده از دسته ای که در آن کیسه‌ها و کنترل‌ها نصب شده است هدایت می شود. عملیات ساده است تعمیر جاروبرقی و نگهداری آسان است.

چگونه جاروبرقی زیرووات را تعمیر کنیم؟

نکات زیر دستورالعمل های ساده برای تعمیر جاروبرقی زیرووات: کلید روشن / خاموش، نوار راه‌اندازی، تسمه محرک، فن گردوغبار و موتور را ارائه می دهد. شما همچنین خواهید آموخت که چگونه یک کلید روشن / خاموش، یک اتصال سیم برق قدرت، یک ضربه گیر، یک موتور و یک سیم جمع‌کن برای جاروبرقی مخزنی را تعمیر کنید.

تعمیر کلید روشن / خاموش:

به علت استفاده مکرر از آن، یک کلید روشن / خاموش کننده جاروبرقی زیرووات می‌تواند بد عمل کند. خوشبختانه، در اکثر مدل ها کلید به راحتی برای دسترسی و تست تعبیه شده است. بعضی از آنها در جای خود با پرچین نصب می شوند، اما اغلب از پیچ استفاده می کنند.

آزمایش و تعویض کلید

برای آزمایش و تعویض کلید مراحل زیر را دنبال کنید:

 • مرحله 1: اطمینان حاصل کنید که جارو بیرون رانده شده است، سپس صفحه پوشش را به سمت عقب کلید باز کنید. این کلید ممکن است روی دسته یا روی محفظه باشد.
 • مرحله 2: سیم ها را بررسی کنید تا اطمینان حاصل کنید که آنها به طور کامل به کلید وصل شده اند.
 • مرحله 3: استفاده از تست کننده متداوم یا مولتی متر برای اطمینان از اینکه یک مدار باز زمانی وقتی که کلید خاموش است و یک مدار بسته زمانی وقتی که آن روشن است وجود دارد.
 • مرحله 4: اگر مدار با مشکل مواجه شود، یا اگر کلید به درستی تست نشده باشد، کلید را با کلیددیگری تعویض کنید.

تعمیر نوار ضربه‌گیر در جاروبرقی زیرووات

نوارضربه‌گیر در جارو برقی ، اولین تماس جارو با خاک است. این همچنین یکی از اولین اجزایی است که نیاز به سرویس دارد. نوار یک غلتک مدور با یک ردیف افست از جنس الیاف وبرس است. برس می تواند از بین برود، غلتک می تواند آسیب ببیند، کلاهک پایانی می تواند خاموش شود و یا از دست برود یا تسمه محرک شل شود.

حذف و تعویض نوار ضربه‌گیر

برای حذف و تعویض نوار ضربه‌گیر مراحل زیر را دنبال کنید:

 • مرحله 1: برای بازرسی نوار ضربه گیر، جارو را به حالت عادی برگردانید. نوار ضربه گیر در لبه جلوی محفظه قرار خواهد گرفت.
 • مرحله 2: گیره ها را در هر طرف جدا کنید، تسمه های محرک را بردارید و نوار ضربه گیر را از محفظه بلند کنید.
 • مرحله 3: برای جدا کردن نوار ضربه گیر، درپوش پایانی و فلنج را بردارید. برس را از پوشش بردارید.
 • مرحله 4: اگر فرسوده شده، برس را تعویض کنید. اگر شکسته شده، کلاه، فلنج یا روکش را تعویض کنید. در صورت لزوم، تمام نوار ضربه‌گیر را تعویض کنید. برای خرید قطعات اورجینال به آی.پی امداد، نمایندگی تعمیرات جاروبرقی زیرووات در تهران مراجعه نمایید.

تعمیر تسمه محرک جاروبرقی زیرووات

تسمه محرک در جاروبرقی زیرووات قدرت را از موتور به نوار ضربه گیر انتقال می‌دهد. تسمه محرک باید یک بار در ماه چک شود تا اطمینان حاصل شود که در شرایط خوبی قرار دارد. برخی از نوارهای ضربه گیر دارای تنظیماتی هستند که اجازه می دهد تسمه های محرک سفت یا شل شوند.

تعویض تسمه های محرک

برای تعویض تسمه های محرک مراحل زیر را دنبال کنید:

 • مرحله 1:  یک انتهای نوار ضربه گیر رابردارید (به “تعمیر نوارهای ضربه گیر” مراجعه کنید).
 • مرحله 2: تسمه محرک را از گردونه موتور جدا کرده و آن را از اطراف نوار ضربه گیر خارج کنید.
 • مرحله 3: تسمه محرک جایگزین را بر روی نوار ضربه گیر و اطراف آن قرار دهید.
 • مرحله 4: مجددا نصب کنید و تسمه محرک را در صورت لزوم تنظیم کنید.

تعمیرگاه مجاز و مرکزی جاروبرقی زیرووات در تهران

برای دسترسی به خدمات متنوع تعمیر جاروبرقی زیرووات در تهران، بهتر است به یک تعمیرگاه مجاز و مرکزی جاروبرقی زیرووات مراجعه کنید. تعمیرگاهی که با استفاده از افراد مختلف که هرکدام تخصص خاص و ویژه خود را دارند، بهترین خدمات را برای رفع عیب از جاروبرقی زیرووات شما ارائه دهند.

با توجه به نیازی که دارید، باید خدمات مربوط به همان نیاز را از تعمیرگاه مرکزی جاروبرقی زیرووات بخواهید. مشخص است تعمیرگاهی که برای تمامی موارد فوق تنها از یک یا چند تعمیرکار غیرتخصصی استفاده می‌کند، نمی‌تواند گزینه مناسبی برای شما به‌حساب آید.

امداد آی.پی به‌عنوان تعمیرگاه مجاز و مرکزی جاروبرقی زیرووات و یک واحد حرفه‌ای تعمیر انواع جاروبرقی زیرووات توانسته در طول سال‌های گذشته با ارائه خدمات تخصصی بهترین نتایج را از رضایت مشتری به دست آورد. کافی است با تماس با مرکز پشتیبانی این مجموعه، از مشاوره رایگان برای اخذ خدمات نیز بهره‌مند شوید.

برای تماس با مرکز تعمیرات امداد آی.پی با شماره های موجود در سایت (سمت راست یا پایین صفحه) تماس بگیرید.

تعمیر فن گرد و خاک جاروبرقی زیرووات

فن گرد و خاک در جاروبرقی زیرووات زیر موتور قرار دارد که باعث می‌شود گردوخاک توسط نوار ضربه‌گیر در کیسه جارو به عقب برود. در بیشتر موارد، فن گردوخاک نیاز به تعویض ندارد، فقط تعمیر و نگهداری دوره ای می خواهد.

در اینجا چیزی که شما باید انجام دهید:

 • مرحله 1: پوشش موتور را بردارید و موتور را از بدنه جارو جدا کنید. فن در قسمت پایین موتور قرار دارد.
 • مرحله 2: تیغه فن و پایه را با یک پارچه مرطوب تمیز کنید. پره ها را برای آسیب ناشی از جوشاندن جامدات  بررسی کنید.
 • مرحله 3: فن خالص را از پروانه موتور جدا کنید و آن را بازرسی کنید و به عقب برگردانید.
 • مرحله 4: بررسی کنید که آیا پروانه موتور نیاز به روغن‌کاری دارد.
 • مرحله 5: اگر فن گردوخاک نیاز به تعویض داشته باشد، اطمینان حاصل کنید که قطعه جدید جایگزین یکسان است. برای تأیید تعویض، دستگاه قدیمی را به نمایندگی مجاز تعمیرات جاروبرقی زیرووات ببرید.

تعمیر موتور

اغلب جاروبرقی زیرووات برای عمر طولانی مدت طراحی شده است. با این حال، برخی از آنها طولانی تر از دیگران خواهند بود. خیلی چیزها بستگی به کیفیت موتور دارد. اگر موتور جارو به طور غیرمنتظره‌ای متوقف شود، سیم برق، فن (برای ترمزها) و کلید روشن / خاموش را بررسی کنید. این نیز ممکن است که شما یک موتور معیوب دارید. در اینجا چگونگی پیدا کردن به صورت مرحله به مرحله آمده است:

 • مرحله 1: اگر مشکوک هستید که موتور ناقص باشد، ابتدا برس های موتور را با تست کننده متداوم یا مولتی متر آزمایش کنید.
 • مرحله 2: پروانه موتور یا تیغه را با دست بچرخانید. موتور باید تداوم را حفظ کند.
 • مرحله 3: اگر نه، برس ها را عوض کنید یا جارو را به نمایندگی تعمیرات جاروبرقی زیرووات ببرید تا آن را تعمیر کند. اگر موتور غیر قابل جابجایی باشد، تعویض کردن جارو را در نظر بگیرید، زیرا هزینه موتور جدید یک سرمایه بزرگ می‌خواهد.

نمایندگی تعمیر جاروبرقی زیرووات در محل و منزل

مطمئن باشید انتخاب نمایندگی تعمیرات جاروبرقی زیرووات بسیار مهم است. در نتیجه تا جای ممکن وسواس به خرج دهید و تحقیق کنید. به‌ویژه اگر نیاز به تعمیرات خاصی مثل تعمیر جاروبرقی زیرووات دارید، بهتر است حتما توسط متخصص باتجربه انجام شود.

در نتیجه به‌سادگی به تعمیرکاران و تعمیرگاه‌های نامعتبر اطمینان نکنید تا بعدها پشیمان نشوید. مجموعه بزرگ امداد آی.پی به‌ عنوان یکی از معتبرترین سایت‌های ارائه‌دهنده خدمات تعمیر جاروبرقی در محل و منزل به‌ویژه تعمیر جاروبرقی زیرووات شناخته می‌شود که می‌توانید با کمی تحقیق و جستجو به حرفه‌ای بودن این تیم پی ببرید. برای تعمیر جاروبرقی زیرووات نیز می‌توانید با پشتیبان‌های تخصصی و حرفه‌ای ما از طریق شماره های زیر در تماس باشید.

نمایندگی تعمیرات جاروبرقی زیرووات در مرکز تهران یوسف آباد ، فاطمی ، گیشا ، امیر آباد ، شهرآرا ، مطهری ، عباس آباد و… 021-88972003
نمایندگی تعمیرات جاروبرقی زیرووات در شمال تهران نیاوران ، زعفرانیه ، ولنجک ، الهیه ، جردن ، انرزگو ، پاسداران ، دروس ، شریعتی ، دولت ، ظفر ، میرداماد ، هروی و … 021-26351245
نمایندگی تعمیرات جاروبرقی زیرووات در جنوب تهران انقلاب ، آزادی ، جمهوری ، نازی آباد ، حافظ ، امام خمینی ، ولیعصر و … 021-66715774
نمایندگی تعمیرات جاروبرقی زیرووات در شرق تهران تهرانپارس ، نارمک ، رسالت ، سید خندان ، فرجام ، پیروزی ، حکیمیه ، لواسانات و … 021-77170513
نمایندگی تعمیر جاروبرقی زیرووات در غرب تهران آریاشهر ، آیت الله کاشانی ، اشرفی اصفهانی ، پونک ، شهران ، جنت آباد ، ستاری ، اکباتان ، تهرانسر و … 021-46019425

پیشنهاد میکنیم این مقالات را هم بخوانید

دیدگاهی بنویسید

نام خود را وارد کنید
ایمیل خود را وارد کنید
کامنت خود را وارد کنید