دفتر مرکزی: 88972003-021 emdadiprepair@gmail.com
سرویس و تعمیرات مجاز لوازم خانگی در محل شما

امداد آی.پی، تعمیرگاه مجاز لوازم خانگی، کلیه خدمات نصب و تعمیرات لوازم خانگی را به همراه گارانتی یکساله به مشتریان عزیز ارائه می‌کند. ما از مشاوره رایگان تا تعمیر وسیله مورد نظرتان در محل در کنارتان هستیم.

ثبت درخواست تعمیر

در صورت نیاز با شماره های زیر تماس بگیرید.

 • دفتر مرکزی: 02188972003
 • شمال تهران: 02126351245
 • غرب تهران: 02146019425
 • شرق تهران: 02177170513
 • جنوب تهران: 02166715774

نمایندگی تعمیرات جاروبرقی باکنشت

نمایندگی تعمیرات جاروبرقی باکنشت

هر اندازه هم که یک محصول از کیفیتی بالا برخوردار باشد باز هم ممکن است دچار آسیب و خرابی شود، چنان که احتمالاً جاروبرقی باکنشت شما دچار آسیب شده که در این صفحه حضور دارید. از بابت آن که جهت تعمیر جاروبرقی باکنشت به دنبال نمایندگی تعمیرات جاروبرقی باکنشت هستید به شما تبریک می‌گویم. بهترین کار ممکن پس از خرابی جاروبرقی باکنشت این است که از دانش و تبحر متخصص اعزامی از سوی امداد آی.پی به عنوان نمایندگی تعمیرات جاروبرقی باکنشت استفاده کنید. در ادامه به دلایل این امر پرداخته خواهد شد.

برای تماس با مرکز تعمیرات امداد آی.پی با شماره های موجود در سایت (سمت راست یا پایین صفحه) تماس بگیرید.

نمایندگی تعمیرات جاروبرقی باکنشت در تهران

اگر جاروبرقی باکنشت شما دچار مشکل و ایراد شده، با ما تماس بگیرید تا متخصص جاروبرقی باکنشت در سریع‌ترین زمان در منزل شما حضور پیدا کند. استفاده از دانش متخصص ما و یا متخصص نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی باکنشت مزایای متعددی برای شما به همراه دارد، از جمله:

 • هزینه‌ی مقرون به صرفه (هزینه‌ای که متخصص ما به شما پیشنهاد می‌دهد هزینه‌ای دلخواه و من‌درآوردی نیست بلکه هزینه‌ای ست که از سوی اتحادیه مصوب شده است. البته هزینه‌ی مصوب از سوی اتحادیه نیز هزینه‌ای معقول و قابل قبول است. اما یک تعمیرکار عمومی خود به دلخواه یک هزینه به شما پیشنهاد می‌کند، بدون آن که این هزینه یک مبنای علمی و تخصصی داشته باشد.)
 • تعمیر در منزل (به هیچ عنوان نیازی به مراجعه‌ی شما به دفتر کار ما نیست. کافی ست با ما تماس بگیرید تا متخصص در زمان دلخواه شما در منزل‌تان جهت تعمیر جاروبرقی حاضر شود. این در حالی است که در اکثر مواقع اگر بخواهید تعمیر جاروبرقی را به دست یک تعمیرکار عمومی بدهید، بایستی جاروبرقی را در دست گرفته و آن را به نزد تعمیرکار ببرید.)
 • صرفه جویی در زمان (جاروبرقی وسیله‌ای نیست که بتوان مدت زیادی را به راحتی بدون آن سر کرد، بلکه این وسیله یکی از وسایل ضروری زندگی خانواده‌های امروزی است. پس از تماس با ما متخصص در سریع ترین زمان در منزل شما حضور پیدا خواهد کرد و جاروبرقی‌تان در زمانی اندک تعمیر خواهد شد. این در حالی است که حمل وسیله به کارگاه یا مغازه‌ی یک تعمیرکار عمومی و در نوبت قرار دادن آن فرآیندی زمان‌بر است.)

در آخر آن که متخصص اعزامی از سوی ما تا جای امکان تلاش می‌کند که قطعات جاروبرقی را تعویض نکند، اما حتی اگر ضرورتی برای این کار ببیند از بهترین قطعاتِ با کیفیت و اورجینال جهت تعویض قطعات آسیب دیده استفاده خواهد کرد.

مشکلات احتمالی جاروبرقی باکنشت

هر مشکلی که در جاروبرقی باکنشت شما به وجود آمده باشد می‌توانید روی متخصص نمایندگی تعمیرات جاروبرقی باکنشت و تعمیرگاه‌های مجاز حساب کنید. اما برخی مشکلات هستند که به نسبت سایر مشکلات بیش‌تر در جاروبرقی‌های باکنشت دیده می‌شوند. این مشکلات عبارت اند از:

 • خاموش شدن ناگهانی جاروبرقی
 • روشن نشدن جاروبرقی
 • عدم مکش آشغال
 • آسیب در لوله خرطومی
 • مشکلات مربوط به کیسه یا پاکت

متخصصی که از سوی ما جهت تعمیر جاروبرقی شما اعزام می‌شود کسی ست که در مورد جاروبرقی باکنشت دوره دیده و از تجربه و تخصص زیادی در ارتباط با جاروبرقی باکنشت برخوردار است. متخصص به تمام جزئیات جاروبرقی باکنشت واقف است و با یک نگاه می‌تواند علت مشکل را بیابد. این در حالی است که یک تعمیرکار عمومی به احتمال بسیار زیاد تخصصی در جاروبرقی باکنشت ندارد و احتمالِ آن که نتواند به خوبی از پسِ تعمیر جارو برآید زیاد است.

تعمیر جاروبرقی باکنشت در تهران

تعمیر جاروبرقی باکنشت در تهران

تعمیرگاه مجاز و مرکزی جاروبرقی باکنشت در تهران

برای دسترسی به خدمات متنوع تعمیر جاروبرقی باکنشت در تهران، بهتر است به یک تعمیرگاه مجاز و مرکزی جاروبرقی باکنشت مراجعه کنید. تعمیرگاهی که با استفاده از افراد مختلف که هرکدام تخصص خاص و ویژه خود را دارند، بهترین خدمات را برای رفع عیب از جاروبرقی باکنشت شما ارائه دهند.

با توجه به نیازی که دارید، باید خدمات مربوط به همان نیاز را از تعمیرگاه مرکزی جاروبرقی باکنشت بخواهید. مشخص است تعمیرگاهی که برای تمامی موارد فوق تنها از یک یا چند تعمیرکار غیرتخصصی استفاده می‌کند، نمی‌تواند گزینه مناسبی برای شما به‌حساب آید.

امداد آی.پی به‌عنوان تعمیرگاه مجاز و مرکزی جاروبرقی باکنشت و یک واحد حرفه‌ای تعمیر انواع جاروبرقی باکنشت توانسته در طول سال‌های گذشته با ارائه خدمات تخصصی بهترین نتایج را از رضایت مشتری به دست آورد. کافی است با تماس با مرکز پشتیبانی این مجموعه، از مشاوره رایگان برای اخذ خدمات نیز بهره‌مند شوید.

برای تماس با مرکز تعمیرات امداد آی.پی با شماره های موجود در سایت (سمت راست یا پایین صفحه) تماس بگیرید.

نمایندگی تعمیر جاروبرقی باکنشت در محل و منزل

مطمئن باشید انتخاب نمایندگی تعمیرات جاروبرقی باکنشت بسیار مهم است. در نتیجه تا جای ممکن وسواس به خرج دهید و تحقیق کنید. به‌ویژه اگر نیاز به تعمیرات خاصی مثل تعمیر جاروبرقی باکنشت دارید، بهتر است حتما توسط متخصص باتجربه انجام شود.

در نتیجه به‌سادگی به تعمیرکاران و تعمیرگاه‌های نامعتبر اطمینان نکنید تا بعدها پشیمان نشوید. مجموعه بزرگامداد آی.پی به‌ عنوان یکی از معتبرترین سایت‌های ارائه‌دهنده خدمات تعمیر جاروبرقی در محل و منزل به‌ویژه تعمیر جاروبرقی باکنشت شناخته می‌شود که می‌توانید با کمی تحقیق و جستجو به حرفه‌ای بودن این تیم پی ببرید. برای تعمیر جاروبرقی باکنشت نیز می‌توانید با پشتیبان‌های تخصصی و حرفه‌ای ما از طریق شماره های زیر در تماس باشید.

نمایندگی تعمیرات جاروبرقی باکنشت در مرکز تهران یوسف آباد ، فاطمی ، گیشا ، امیر آباد ، شهرآرا ، مطهری ، عباس آباد و… 021-88972003
نمایندگی تعمیرات جاروبرقی باکنشت در شمال تهران نیاوران ، زعفرانیه ، ولنجک ، الهیه ، جردن ، انرزگو ، پاسداران ، دروس ، شریعتی ، دولت ، ظفر ، میرداماد ، هروی و … 021-26351245
نمایندگی تعمیرات جاروبرقی باکنشت در جنوب تهران انقلاب ، آزادی ، جمهوری ، نازی آباد ، حافظ ، امام خمینی ، ولیعصر و … 021-66715774
نمایندگی تعمیرات جاروبرقی باکنشت در شرق تهران تهرانپارس ، نارمک ، رسالت ، سید خندان ، فرجام ، پیروزی ، حکیمیه ، لواسانات و … 021-77170513
نمایندگی تعمیر جاروبرقی باکنشت در غرب تهران آریاشهر ، آیت الله کاشانی ، اشرفی اصفهانی ، پونک ، شهران ، جنت آباد ، ستاری ، اکباتان ، تهرانسر و … 021-46019425