نمایندگی محصولات بکو

اگر نیاز به راهنمایی تعمیرات لوازم خانگی بکو اعم از یخچال،لباسشویی،ظرفشویی و … دارید کلیک کرده و از آموزش هایی که امداد آی.پی نمایندگی تعمیرات بکو فراهم آورده استفاده نمایید.

ارور لوازم خانگی بکو

اگر محصول بکو شما ارور می‌دهد قبل از تماس با نمایندگی تعمیرات بکو کلیک کرده و علت ارور محصولات بکو که امداد آی.پی برای شما گردآوری نموده را مطالعه نمایید.

راهنمای فارسی محصولات بکو

امداد آی.پی دفترچه راهنمای فارسی محصولات بکو را برای سهولت در کار شما عزیزان به طور کامل فراهم آورده. برای مطالعه کلیک کنید.

نمایندگی تعمیرات بکو beko در تهران

نمایندگی تعمیرات بکو
beko

خدمات پس از فروش لوازم خانگی بکو

شما وارد نمایندگی تعمیرات بکو امداد آی.پی شده اید که با بیش از پنجاه سال سابقه به طور تخصصی به تعمیر تعمیرات لوازم خانگی بکو در تهران میپردازد.توصیه میکنیم قبل از تماس با نمایندگی بکو مطالب زیر تا انتها مطالعه نمایید.

امداد آی.پی نمایندگی تعمیرات بکو در تهران دارای شعب گوناگون نمایندگی تعمیرات بکو در غرب تهران ، نمایندگی تعمیرات بکو در شمال تهران ، نمایندگی تعمیرات بکو در شرق تهران و نمایندگی تعمیرات بکو در جنوب تهران میباشد.

تعمیرگاه مجاز و مرکزی محصولات بکو در تهران

خرابی وسایل برقی امری اجتناب‌ناپذیر است، حتی با وجود آن که این همه پیشرفت در تکنولوژی صورت گرفته. کمپانی‌های برتر تولید کننده‌ی لوازم خانگی، به سبب رقابتی که میان‌شان وجود دارد، سعی بر آن دارند که محصولات‌شان را با کیفیتی بالا و با کم‌ترین درصد آسیب پذیری روانه‌ی بازار کنند اما با این حال، چنان که گفته شد، باز هم به علل مختلف آسیب‌هایی به لوازم خانگی برقی وارد می‌آید.

به عنوان مثال، نمایندگی بکو به عنوان یکی از کمپانی‌های زیر مجموعه‌ی کمپانی آرچلیک ، سال‌هاست که توانسته در اروپا در زمره‌ی کمپانی‌های برتر تولید کننده‌ی لوازم خانگی درآید و حتی فروش بیش‌تری به نسبت برخی دیگر از تولیدکنندگان برتر داشته باشد، ولی باز هم محصولات آن با ایرادهای مختلفی مواجه می‌شوند. نکته‌ای که در ارتباط با خرابی لوازم خانگی برقی وجود دارد این است که بایستی هر یک از من و شما در وهله‌ی اول از لوازم خانگی برقی به شکلی صحیح استفاده کنیم تا احتمال خرابی آن‌ها کاهش یابد و در وهله‌ی دوم بایستی در نظر داشته باشیم که در صورت خرابی هر یک از لوازم خانگی برقی، بهترین کار این است که وسیله را به نمایندگی بسپاریم. بنابراین اگر هر یک از شما از لوازم خانگی برقی بکو در منزل استفاده می‌کنید، در صورت خرابی آن‌ها می‌توانید با نمایندگی تعمیرات بکو تماس بگیرید.

تماس با نمایندگی تعمیرات بکو

تماس با نمایندگی تعمیرات بکو در زمان مواجهه با خرابی لوازم خانگی بکو چندین مزیت به همراه دارد. سعی می‌کنیم این مزایا را به همراه مثال برای شما ذکر کنیم تا به طور ملموس‌تری آن‌ها را درک کنید.

نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی بکو در محل و منزل

فرض کنید یخچال بکوی شما دچار ایراد شده. یخچال وسیله‌ای نیست که بتوان آن را چند روزی کنار گذاشت تا سر فرصت بتوان تعمیرش کرد! نه! یخچال از ضروری‌ترین وسایل زندگی است و در صورت خرابی باید خیلی سریع تعمیر شود.

به هنگام خرابی یخچال اگر شما بخواهید یخچال را جهت تعمیر به یک تعمیرکار عمومی بسپارید، این تعمیرکار یا از شما می‌خواهد یخچل را جهت تعمیر به مغازه یا کارگاه او ببرید و یا آن که خود در منزل شما حضور پیدا خواهد کرد. اگر بخواهید خود شما یخچال را به مغازه یا کارگاه او ببرید هزینه و زحمت زیادی باید صرف کنید و هم‌چنین زمان زیادی هم از شما خواهد رفت.

اما اگر خود او بخواهد در منزل شما حضور پیدا کند، به احتمال زیاد خیلی سریع به منزل‌تان نخواهد آمد.

این در حالی است که اگر با نمایندگی تعمیرات بکو تماس بگیرید، متخصص نمایندگی تعمیرات بکو پس از تماس شما در کم تر از یک ساعت در منزل‌تان جهت تعمیر یخچال بکو حضور پیدا خواهد کرد. به این ترتیب نه مجبور به حمل یخچال به بیرون از منزل خواهید بود و نه آن که زمان زیادی از شما در انتظار خواهد گذشت.

همچنین آن تعمیرکار عمومی، به احتمال زیاد تخصصی در یخچال بکو ندارد و در واقع یک سررشته‌ی کلی از کلیه‌ی یخچال‌ها دارد. اما متخصصی که از سوی نمایندگی در منزل شما حضور پیدا می‌کند فردی است که تخصص‌اش یخچال بکو است.

سرویس کار و تعمیرکار محصولات بکو در تهران

این فرد تمامی دوره‌های آموزشی و تخصصی یخچال بکو را پشت سر گذاشته و با تجربه‌ی بالایی هم که دارد می‌تواند در زمانی اندک وسیله‌ی شما را به بهترین شکل عیب‌یابی و رفع عیب نماید.

علاوه بر این موارد، همان تعمیرکار عمومی در اغلب مواقع حتی اگر قطعه‌ای نیاز به تعویض نداشته باشد آن را تعویض می‌کند، آن هم با قطعه‌ای درجه دو و غیر فابریک. این در حالی است که متخصصی که از سوی نمایندگی تعمیرات بکو راهی منزل شما می‌شود در وهله‌ی اول سعی بر آن دارد که تا جای امکان قطعات را تعویض نکند و در وهله‌ی دوم اگر قطعه‌ای واقعاً نیاز به تعویض داشته باشد آن قطعه با قطعه‌ای درجه یک و فابریک تعویض خواهد شد.
ضمناً هر یک از لوازم خانگی بکوی شما که توسط نمایندگی تعمیرات بکو تعمیر شوند از یک سال گارانتی برخوردار خواهند شد. هزینه‌ای هم که برای تعمیر پرداخت می‌کنید هزینه‌ای ست که از سوی اتحادیه مصوب شده و پیش از اعزام متخصص به سوی منزل شما در مورد هزینه با شما توافق خواهد شد.

خدمات نمایندگی تعمیرات بکو

1-نمایندگی تعمیرات لباسشویی بکو
نمایندگی تعمیرات بکو کلیه‌ی لوازم خانگی بکو را جهت تعمیر پشتیبانی می‌کند. یعنی اگر لباسشویی بکوی شما دچار آسیب شد و درصدد یافتن نمایندگی تعمیرات لباسشویی بکو برآمدید می‌توانید با همین نمایندگی تعمیرات بکو تماس بگیرید.

2-نمایندگی تعمیرات ظرفشویی بکو
مانند لباسشویی، نمایندگی تعمیرات بکو خدمات مربوط به ظرفشویی را نیز به شما ارائه می‌دهد. با تماس با نمایندگی، یک متخصص زبده در زمینه‌ی ظرفشویی‌های بکو راهی منزل‌تان خواهد شد و مشکل به وجود آمده را برطرف خواهد کرد.

سرویس و پشتیبانی نمایندگی بکو در تهران

3-نمایندگی تعمیرات یخچال بکو
یخچال‌های بکو در عین کیفیت بالای ساختی که دارند گاه دچار مشکلاتی مانند مشکلات زیر می‌شوند:

  • عدم روشن شدن یخچال
  • صدا و لرزش زیاد
  • یکسره کار کردن یخچال
  • منجمد نکردن مواد در فریزر
  • خرابی لاستیک دور درب
  • خرابی صفحه نمایش
  • و …

هر یک از مشکلات بالا و هر مشکل دیگری که در یخچال بکوی شما به وجود بیاید، می‌توانید با نمایندگی تعمیرات بکو تماس بگیرید.

4-نمایندگی تعمیرات جاروبرقی بکو
جاروبرقی بکو نیز در صورت خرابی از سوی نمایندگی تعمیرات بکو پشتیبانی می‌شود. اگر مشکلی در صدای جاروبرقی، مکش جاروبرقی، سیم جاروبرقی و موتور آن به وجود آمد می‌توانید روی خدمات نمایندگی تعمیرات جاروبرقی بکو حساب کنید و از مزایایی که در بالا به آن‌ها اشاره شد بهره ببرید.

نمایندگی تعمیرات محصولات بکو در تهران

به خاطر داشته باشید که برای تماس با نمایندگی تعمیرات لباسشویی بکو، نمایندگی تعمیرات ظرفشویی بکو، نمایندگی تعمیرات یخچال بکو و نمایندگی تعمیرات جاروبرقی بکو هیچ نیازی به مراجعه‌ی حضوری نیست، صرفاً یک تماس تلفنی کوتاه کفایت می‌کند.

شماره تلفن خدمات بکو

نمایندگی تعمیرات بکو در مرکز تهران

یوسف آباد ، فاطمی ، گیشا ، امیر آباد ، شهرآرا ، مطهری ، عباس آباد و…
88972003

نمایندگی تعمیرات بکو در شمال تهران

نیاوران ، زعفرانیه ، ولنجک ، الهیه ، جردن ، انرزگو ، پاسداران ، دروس ، شریعتی ، دولت ، ظفر ، میرداماد ، هروی و …
26351245

نمایندگی تعمیرات بکو در جنوب تهران

انقلاب ، آزادی ، جمهوری ، نازی آباد ، حافظ ، امام خمینی ، ولیعصر و …
55786716

نمایندگی تعمیرات بکو در شرق تهران

تهرانپارس ، نارمک ، رسالت ، سید خندان ، فرجام ، پیروزی ، حکیمیه ، لواسانات و …
77170513

نمایندگی تعمیرات بکو در غرب تهران

آریاشهر ، آیت الله کاشانی ، اشرفی اصفهانی ، پونک ، شهران ، جنت آباد ، ستاری ، اکباتان ، تهرانسر و …
46019425