دفتر مرکزی: 88972003-021 emdadiprepair@gmail.com
سرویس و تعمیرات مجاز لوازم خانگی در محل شما

امداد آی.پی، تعمیرگاه مجاز لوازم خانگی، کلیه خدمات نصب و تعمیرات لوازم خانگی را به همراه گارانتی یکساله به مشتریان عزیز ارائه می‌کند. ما از مشاوره رایگان تا تعمیر وسیله مورد نظرتان در محل در کنارتان هستیم.

ثبت درخواست تعمیر

در صورت نیاز با شماره های زیر تماس بگیرید.

 • دفتر مرکزی: 02188972003
 • شمال تهران: 02126351245
 • غرب تهران: 02146019425
 • شرق تهران: 02177170513
 • جنوب تهران: 02166715774

نمایندگی تعمیرات اجاق گاز لوفرا

نمایندگی تعمیرات اجاق گاز لوفرا
آیا شما هم از اجاق گاز لوفرا برخوردارید و به تازگی این وسیله دچار مشکل و خرابی شده است؟ نباید نگران باشید. به خاطر داشته باشید که بهترین گزینه برای تعمیر اجاق گاز لوفرا متخصصین نمایندگی تعمیرات اجاق گاز لوفرا و یا تعمیرگاه‌های مجاز هستند. تنها این افراد اند که تجربه و تخصص کافی در زمینه‌ی اجاق گازهای لوفرا را دارند. در ادامه البته به دلایل دیگری در راستای انتخاب متخصصین و یا تعمیرگاه‌های مجاز پرداخته خواهد شد.

نمایندگی تعمیرات اجاق گاز لوفرا در تهران

متخصص نمایندگی تعمیرات اجاق گاز لوفرا در تهران تا جای امکان تلاش‌اش بر آن است که قطعات اجاق گاز را تعویض نکند و موجب افزایش هزینه نشود. اما اگر تعویض قطعه امری ضروری باشد قطعه‌ی آسیب دیده با بهترین و اورجینال ترین قطعه تعویض خواهد شد و از این بابت هیچ‌گونه نگرانی‌ای نباید وجود داشته باشد. ضمناً متخصص پس از اتمام کار به شما یک گارانتی تحویل می‌دهد تا اگر باری دیگر همین مشکل بروز پیدا کرد بدون دریافت هزینه مشکل دوباره برطرف شود. از همه مهم‌تر، به محض تماس با ما متخصص به منزل شما اعزام شده و لذا نیازی به اتلاف وقت و انتظار نیست.
برای تماس با مرکز تعمیرات امداد آی.پی با شماره های موجود در سایت (سمت راست یا پایین صفحه) تماس بگیرید.

تعمیرگاه مجاز و مرکزی اجاق گاز لوفرا در تهران

برای دسترسی به خدمات متنوع تعمیر اجاق گاز لوفرا در تهران، بهتر است به یک تعمیرگاه مجاز و مرکزی اجاق گاز لوفرا مراجعه کنید. تعمیرگاهی که با استفاده از افراد مختلف که هرکدام تخصص خاص و ویژه خود را دارند، بهترین خدمات را برای رفع عیب از اجاق گاز لوفرا شما ارائه دهند.

با توجه به نیازی که دارید، باید خدمات مربوط به همان نیاز را از تعمیرگاه مرکزی اجاق گاز لوفرا بخواهید. مشخص است تعمیرگاهی که برای تمامی موارد فوق تنها از یک یا چند تعمیرکار غیرتخصصی استفاده می‌کند، نمی‌تواند گزینه مناسبی برای شما به‌حساب آید.

امداد آی.پی به‌عنوان تعمیرگاه مجاز و مرکزی اجاق گاز لوفرا و یک واحد حرفه‌ای تعمیر انواع اجاق گاز لوفرا توانسته در طول سال‌های گذشته با ارائه خدمات تخصصی بهترین نتایج را از رضایت مشتری به دست آورد. کافی است با تماس با مرکز پشتیبانی این مجموعه، از مشاوره رایگان برای اخذ خدمات نیز بهره‌مند شوید.

برای تماس با مرکز تعمیرات امداد آی.پی با شماره های موجود در سایت (سمت راست یا پایین صفحه) تماس بگیرید.

مشکلات متداول اجاق گاز لوفرا

لوفرا یکی از برندهای مشهور و معتبر در زمینه‌ی اجاق گاز است و محصولات آن همواره مورد استقبال ایرانیان واقع شده اند. اما خب خرابی و بروز ایراد در هر محصول برقی ممکن است اتفاق افتد و در واقع این امر مشکلی گریزناپذیر است. در اکثر موارد، مشکلات زیر در اجاق گازهای لوفرا بروز می‌کنند:
 • خاموش شدن پیلوت (این امر علل مختلفی دارد از کم بودن گاز گرفته تا وارد شدن هوای زیاد به مخلوط کن)
 • سوختن به رنگ زرد یا قرمز
 • دود کردن شعله
 • روشن نشدن اجاق گاز
 • بیش از حد داغ بودن فر
 • گرم نشدن فر
 • باز یا بسته نشدن درب فر
 • مشکل در تایمر
 • جرقه نزدن فندک
برای رفع هر یک از مشکلات فوق و یا هر مشکل دیگر با نمایندگی تعمیرات اجاق گاز لوفرا تماس بگیرید تا متخصصین ما در کمترین زمان به منزل شما جهت تعمیر اجاق گاز لوفرا اعزام شوند. به خاطر داشته باشید که بهترین گزینه جهت تعمیر، متخصص اعزامی از سوی نمایندگی مجاز تعمیرات اجاق گاز و یا تعمیرگاه‌های مجاز است.

تعمیر اجاق گاز لوفرا در محل و منزل

اجاق گاز وسیله‌ای نیست که آن را به راحتی از منزل خارج کنید. بنابراین بهترین کار این است که تعمیرکار یا تکنسین به منزل شما بیاید و اقدام به تعمیر اجاق گاز کند. در این بین، این تکنسین باید تخصصی کافی در ارتباط با اجاق گاز و خصوصاً نوع اجاق گاز شما داشته باشد تا بتواند بدون اتلاف وقت و بدون نیاز به هزینه‌های اضافی این کار را انجام دهد. متخصصی که از سوی نمایندگی تعمیر اجاق گاز لوفرا و یا تعمیرگاه‌های مجاز جهت تعمیر اجاق گاز شما اعزام می‌شود شخصی است که تجربه و تخصص زیادی در زمینه‌ی اجاق گاز لوفرا دارد و بنابراین، همان گونه که گفته شد، می‌تواند بدون اتلاف وقت و بی نیاز از هزینه‌های اضافی اقدام به رفع مشکل به وجود آمده کند.
با ما تماس بگیرید تا تعمیرکار متخصص در زمانی مناسب در منزل شما حضور پیدا کرده و اقدام به عیب یابی و حل مشکل اجاق گاز لوفرای شما کند.
نمایندگی تعمیرات اجاق گاز لوفرا در مرکز تهران یوسف آباد ، فاطمی ، گیشا ، امیر آباد ، شهرآرا ، مطهری ، عباس آباد و… 021-88972003
نمایندگی تعمیرات اجاق گاز لوفرا در شمال تهران نیاوران ، زعفرانیه ، ولنجک ، الهیه ، جردن ، انرزگو ، پاسداران ، دروس ، شریعتی ، دولت ، ظفر ، میرداماد ، هروی و … 021-26351245
نمایندگی تعمیرات اجاق گاز لوفرا در جنوب تهران انقلاب ، آزادی ، جمهوری ، نازی آباد ، حافظ ، امام خمینی ، ولیعصر و … 021-66715774
نمایندگی تعمیرات اجاق گاز لوفرا در شرق تهران تهرانپارس ، نارمک ، رسالت ، سید خندان ، فرجام ، پیروزی ، حکیمیه ، لواسانات و … 021-77170513
نمایندگی تعمیر اجاق گاز لوفرا در غرب تهران آریاشهر ، آیت الله کاشانی ، اشرفی اصفهانی ، پونک ، شهران ، جنت آباد ، ستاری ، اکباتان ، تهرانسر و … 021-46019425