دفتر مرکزی: 88972003-021 emdadiprepair@gmail.com

نمایندگی تعمیرات اجاق گاز امرسان

نمایندگی تعمیرات اجاق گاز امرسان

نمایندگی تعمیرات اجاق گاز امرسان در تهران

امداد آی.پی به منظور ارائه خدمات بهتر و رفاه حال مشتریان خود، مشاوره‌های تلفنی رایگان، در زمینه تعمیر اجاق گاز امرسان ارائه می‌دهد. اگر می‌خواهید بدانید که علائمی که در اجاق گاز شما ظاهر شده است، نشان از چه مشکلی می‌دهد و یا درباره هزینه تعمیر آن سؤالاتی دارید، با امداد آی.پی تماس بگیرید. این مجموعه خدمات نمایندگی تعمیرات اجاق گاز امرسان را در محل و در کوتاه‌ترین زمان ارائه می‌دهد. برای دریافت اطلاعات بیشتر، با یکی از شماره تلفن‌های این مرکز تماس بگیرید.

برای تماس با مرکز تعمیرات امداد آی.پی با شماره های موجود در سایت (سمت راست یا پایین صفحه) تماس بگیرید.

نمایندگی تعمیرات امرسان

اگر نیاز به راهنمایی تعمیرات اجاق گاز امرسان دارید کلیک کرده و از آموزش هایی که امداد آی.پی نمایندگی تعمیرات امرسان فراهم آورده استفاده نمایید.

ارور اجاق گاز امرسان

اگر اجاق گاز امرسان شما ارور میدهد قبل از تماس با نمایندگی تعمیرات اجاق گاز امرسان کلیک کرده و علت ارور اجاق گاز امرسان که امداد آی.پی برای شما گردآوری نموده را مطالعه نمایید.

راهنمای فارسی اجاق گاز امرسان

امداد آی.پی دفترچه راهنمای فارسی اجاق گاز امرسان را برای سهولت در کار شما عزیزان به طور کامل فراهم آورده. برای مطالعه کلیک کنید.

نمایندگی تعمیر اجاق گاز امرسان با ارائه مشاوره تلفنی رایگان

ارائه خدمات تلفنی نیز به‌اندازه خدمات حضوری، در تعمیر اجاق گاز امرسان حائز اهمیت است. تا زمانی که یک مرکز پاسخگویی تلفنی مناسبی نداشته باشد، نمی‌توان به ارائه خدمات آن اطمینان کرد. به خصوص در مراکزی مانند امداد آی.پی که ارائه‌دهنده خدمات تعمیر اجاق گاز امرسان در محل است؛ یعنی مشتری پیش از تعمیر وسیله به تعمیرگاه مراجعه نمی‌کند. این مشتریان فقط با تماس تلفنی از تکنسین درخواست می‌کنند که به محل بیاید. پس خدمات تلفنی بخش مهمی از فرآیند تعمیرات را شامل می‌شود. طبعاً مشتری سؤالاتی درباره علت خرابی دستگاه، هزینه تعمیرات آن و روند و چگونگی ارائه خدمات دارد. پاسخگویی به این پرسش‌ها، بدون ارائه خدمات تلفنی مناسب امکان‌پذیر نیست. مجموعه امداد آی.پی امکان مشاوره تلفنی رایگان را، برای ارائه چنین خدماتی به مشتریان فراهم آورده است. چه‌بسا که در مواردی ممکن است، دستگاه دچار مشکل خاصی نباشد و با توصیه‌هایی ایراد آن برطرف شود. کارشناسان تعمیر اجاق گاز امرسان در این مرکز، توصیه‌های لازم را در اختیار مشتریان خود قرار می‌دهند. پس بهتر است پیش از انجام هر کاری به امداد آی.پی تلفن بزنید و مشکل دستگاه را با کارشناسان این مرکز مطرح کنید.

تعمیرگاه مجاز اجاق گاز امرسان در تهران

تعمیرگاه مجاز اجاق گاز امرسان در تهران

هزینه تعمیر اجاق گاز امرسان

هزینه تعمیر اجاق گاز امرسان نیز در امداد آی.پی بر اساس نرخ مصوب نهادهای نظارتی است. این مجموعه چندین دهه است که به صورت رسمی و با مجوزهای مربوط در حال فعالیت است. هزینه تعمیرات در تعمیرگاه ‌های مجاز اجاق گاز امرسان باید بر اساس نرخی که از سوی این نهادها تعیین می‌شود، دریافت شود. به همین علت، امداد آی.پی امکان تخمین هزینه تعمیرات را در مجموعه خدماتی قرار داده است که به صورت تلفنی قابل‌ارائه هستند. با ای.پی امداد، تماس بگیرید و درباره هزینه تعمیرات اجاق گاز امرسان، بپرسید. کارشناسان این مرکز با تبحری که در زمینه تعمیر اجاق گاز امرسان دارند، می‌توانند مشکل اجاق شما را تشخیص دهند و با توجه به هزینه مصوب تعمیرات و سایر موارد، حدود این هزینه را برای شما تخمین بزنند. نرخی که این سازمان‌ها برای تعمیر اجاق گاز امرسان تصویب کرده‌اند، بسیار پایین است و اصلاً با هزینه خرید یک اجاق گاز جدید قابل‌مقایسه نیست. پس اگر از اجاق گاز خود خسته نشده‌اید و تصمیم دارید که چند سال دیگر هم از آن استفاده کنید، برای تعمیر آن با امداد آی.پی تماس بگیرید. امداد آی.پی علاوه بر ارائه خدمات تعمیر اجاق گاز امرسان در محل، با تعمیر حرفه‌ای دستگاه و استفاده از قطعات باکیفیت، سبب می‌شود تا دستگاه شما، برای مدت زیادی کار کند.

تعمیر اجاق گاز امرسان در محل و منزل در کوتاه‌ترین زمان ممکن

امداد آی.پی ارائه‌دهنده خدمات تعمیر اجاق گاز امرسان در محل است. بنای کار این مرکز رفاه حال مشتریان است، امداد آی.پی در تلاش است با ارائه خدماتی که موجب رفاه حال مشتریان می‌شود، رضایت آنان را جلب کند. رضایت مشتری، مهم‌ترین هدفی است که یک تعمیرگاه مجاز باید آن را دنبال کند. چراکه این امر سبب می‌شود تا آن‌‌‌‌‌‌‌‌ها برای تعمیرات سایر وسایل نیز، به امداد آی.پی مراجعه کنند. همچنین مشتری یک تعمیرگاه خوب را به دوستان و آشنایان خود معرفی می‌کند. حمل‌ونقل اجاق گاز نیز از دشواری‌های تعمیر این وسیله است که موجب اذیت‌شدن مشتری می‌شود. به همین خاطر، اِی. پی امداد- نمایندگی تعمیر اجاق گاز امرسان- خدمات خود را در محل ارائه می‌دهد. با امکان ارائه خدمات در محل دیگر نیازی نیست اجاق گاز سنگین خود را برای بردن به تعمیرگاه جابه‌جا کنید. علاوه بر این، مجموعه امداد آی.پی تلاش کرده است تا در طی چندین دهه فعالیت خود، بهترین متخصصان تعمیر اجاق گاز امرسان را گرد هم جمع کند. تجربه و تبحر کافی این تعمیرکاران در تعمیر اجاق گاز امرسان سبب می‌شود که خدمات باکیفیت، درعین‌حال با سرعت عمل بالا به مشتری ارائه شود. وجود شعب متعدد تعمیر اجاق گاز امرسان نیز کامل‌کننده تبحر این تعمیرکاران است. هر دو این عوامل باهم سبب می‌شود تا آِ. پی امداد سرعت عمل بالایی در ارائه خدمات تعمیر اجاق گاز امرسان داشته باشد. پس از تماس شما، تکنسین در کوتاه‌ترین زمان ممکن، از نزدیک‌ترین شعبه به محل اعزام می‌شود. این تعمیرکاران سریعاً مشکل دستگاه را تشخیص داده و آن را تعمیر می‌کنند. برای بهره‌مندی از خدمات این مجموعه، با امداد آی.پی تماس بگیرید.

تعمیرگاه مجاز و مرکزی اجاق گاز امرسان در تهران

دلایل مختلفی وجود دارد که ضرورت مراجعه به تعمیرگاه مجاز اجاق گاز امرسان را برای تعمیر این وسیله ایجاد می‌کند. از مهم‌ترین دلایل آن، طول عمر وسیله پس از تعمیر است. حتماً کسی که اقدام به تعمیر اجاق گاز امرسان خود می‌کند، قصد دارد که چندین سال دیگر نیز از این وسیله استفاده کند و به زودی قصد تعویض آن را ندارد. لازمه طول عمر دستگاه پس از تعمیر، بالا بودن کیفیت تعمیر به واسطه تعمیرکار حرفه‌ای و استفاده از قطعات مناسب است. قطعاً تعمیرگاه‌ های مجاز اجاق گاز امرسان، تجربه بیشتری در زمینه تعمیر این وسیله دارند و می‌توانند خدمات بهتری را ارائه دهند. برای تعمیر اجاق گاز امرسان باید به تعدادی از ویژگی‌ها برای انتخاب یک تعمیرگاه خوب، دقت کرد.

 1. شرط اول آن، فعالیت رسمی این تعمیرگاه است؛ یعنی باید معتبر باشد و مجوزهای لازم را داشته باشد.
 2. حرفه‌ای بودن یک مرکز، به سابقه کار آن برمی‌گردد. باسابقه‌ترها حرفه‌ای‌تر هم هستند.
 3. هزینه دریافتی در این مراکز باید پایین باشد و به بودجه مشتری بخورد. این مراکز باید از نرخ مصوب برای تعمیرات، پیروی کنند.
 4. وجود تعمیرکاران باتجربه و حرفه‌ای بسیار مهم است.
 5. در هنگام تعویض، قطعات باید با قطعه اصلی جایگزین شوند تا خللی در عملکرد وسیله، پس از تعمیر به وجود نیاید.
 6. ارائه خدمات تلفنی نیز به‌اندازه خدمات حضوری حائز اهمیت است.
 7. سرعت عمل در ارائه خدمات از موارد بسیار مهمی است که به ویژه در تعمیر اجاق گاز ها باید به آن توجه شود.

مجموعه امداد آی.پی نمایندگی رسمی تعمیر اجاق گاز امرسان در تهران است. این مجموعه نیم‌قرن است که در زمینه تعمیر لوازم خانگی فعال است. مجموعه امداد آی.پی از همان ابتدا فعالیت خود را به صورت رسمی و با مجوزهای مربوط آغاز کرده است. امروزه این مرکز خدمات خود را در جهات بسیاری گسترش داده است. مجموعه امداد آی.پی همواره در تلاش است تا با ارائه امکانات بیشتر به مشتریان و ارائه خدمات باکیفیت‌تر رضایت آنان را جلب کند. از کارهایی که امداد آی.پی برای جلب رضایت مشتریان خود انجام داده، می‌توان به تأسیس شعب متعدد تعمیر اجاق گاز امرسان در تهران اشاره کرد. تأسیس این شعب سبب شده است تا مشتریان این مجموعه در سراسر تهران بتوانند، در کمترین زمان خدمات تعمیر اجاق گاز امرسان را در منزل خود دریافت کنند. همان‌طور که گفته شد ارائه خدمات تلفنی مناسب نیز، بسیار حائز اهمیت است. خدمات تلفنی نیز بخشی از روند تعمیر محسوب می‌شود. چه‌بسا در مواردی مشکلات دستگاه در همان تماس حل شود. بهتر است برای دریافت مشاوره‌های تلفنی رایگان این مرکز، تماس بگیرید. با تماس با این مجموعه، پاسخ تمام سؤالات خود را به دست می‌آورید و در ازای آن زمانی کمتر از 15 دقیقه را از دست می‌دهید.

مجموعه امداد آی.پی از گذشته تاکنون، در حال همکاری با بهترین متخصصان تعمیر اجاق گاز امرسان است. حرفه‌ای بودن این تعمیرکاران را می‌توان از رضایت مشتریانی که در طی چندین سال، به مشتری ثابت این مجموعه تبدیل‌ شده‌اند، فهمید. این مجموعه سعی دارد تا دستگاه شما را به‌گونه‌ای تعمیر کند که تا مدت‌ها پس‌ازآن، برای شما کار کند. به همین علت در تعمیرات خود از قطعات اصلی و باکیفیت استفاده می‌کند. گارانتی یک‌ساله خدمات تعمیر اجاق گاز امرسان نیز گواهی بر کیفیت این خدمات است.

نحوه ارائه خدمات در امداد آی.پی: تعمیرکار اجاق گاز امرسان

پس از تماس با کارشناسان تعمیر اجاق‌ گاز های امرسان و شرح مشکل، در صورت نیاز تعمیرکاران امداد آی.پی در اسرع وقت و در کمترین فاصله زمانی از نزدیک‌ترین نمایندگی به محل اعزام می‌شوند. در مرحله اول کارشناسان این مجموعه نحوه عملکرد دستگاه شما را به دقت بررسی می‌کنند. سپس به شرح کامل علت خرابی، تعداد قطعات نیازمند تعمیر یا تعویض، هزینه تعمیر و زمان مورد نیاز برای تعمیر (که اغلب کمتر از دو ساعت است) می‌پردازند. پس‌ازآن، عملکرد دستگاه کاملاً برای شما تست می‌شود تا از عملکرد صحیح آن اطمینان حاصل کنید.

سرویس اجاق گاز امرسان با قطعات اصلی و اورجینال

همان‌طور که در بخش‌های قبل نیز به این نکته اشاره شد، قطعاً کسی که به دنبال تعمیر اجاق گاز امرسان است، قصد دارد مدت زیادی بعد از تعمیر نیز از آن استفاده کند. عوامل بسیاری در طول عمر دستگاه پس از تعمیر دخیل هستند، مثل حرفه‌ای بودن تعمیرکار، کیفیت خدمات و از همه مهم‌تر قطعات مورداستفاده. استفاده از قطعات اصلی در تعمیر اجاق گاز امرسان در واقع تکمیل‌کننده سایر عوامل دخیل در تعمیر است. چرا که حتی اگر بهترین تعمیرات نیز بر روی وسیله شما انجام شود، از کار افتادن قطعه تعویضی تمام این زحمات را ضایع می‌کند. قطعات تقلبی و بی‌کیفیت، خیلی زود خراب می‌شوند. خرابی این قطعات موجب از کار افتادن زودهنگام دستگاه شما می‌شود. امداد آی.پی برای تعمیر اجاق گاز امرسان از قطعات اصلی و شرکتی استفاده می‌کند تا در مدت کوتاهی پس از تعمیر شاهد خرابی مجدد دستگاه نباشیم. برای تعمیرات اجاق گاز امرسان، با امداد آی.پی تماس بگیرید.

خدمات قابل‌ارائه در امداد آی.پی

از خدمات قابل‌ارائه در امداد آی.پی، می‌توان به موارد بسیاری اشاره کرد. این مرکز متخصص در زمینه تعمیر اجاق گاز و متخصص در زمینه تعمیر برند امرسان است. برای تعمیرات اجاق گاز امرسان خود با امداد آی.پی تماس بگیرید. با یک تماس تلفنی می‌توانید، بدون نیاز به حمل‌ونقل دستگاه و بی‌دردسر اجاق گاز خود را تعمیر کنید. چراکه مجموعه امداد آی.پی ارائه‌دهنده خدمات تعمیر اجاق گاز امرسان در محل است. برخی از خدمات قابل‌ارائه در این مرکز، در این بخش ذکر شده است.

 1. تعمیر انواع اجاق گاز امرسان، ایستاده، رومیزی، فردار، برقی و …
 2. تعویض پیلوت اجاق گاز امرسان
 3. تعویض ترموکوبل اجاق گاز امرسان
 4. تعمیر نشتی گاز در فر اجاق گاز امرسان
 5. تعویض ترموستات اجاق گاز امرسان
 6. تعویض شیشه اجاق گاز امرسان
 7. تعمیر جوجه‌گردان اجاق گاز امرسان
 8. تعمیر ساعت زنگ‌دار دستگاه
 9. تعمیر برق داشتن بدنه اجاق گاز امرسان
 10. تعمیر و سرویس فر اجاق گاز امرسان
 11. سرویس اجاق‌گازهای توکار
 12. تعمیر بوبین اجاق گاز امرسان
 13. تعمیر برد الکترونیکی اجاق گاز امرسان

و سایر خدمات قابل‌ارائه در امداد آی.پی. برای استفاده از مشاوره‌های تلفنی تعمیرکاران این مرکز در زمینه تعمیر اجاق گاز امرسان، با شماره تلفن‌های امداد آی.پی تماس بگیرید.

مشکلات متداول اجاق گاز امرسان

در این بخش تلاش کرده‌ایم تا تعدادی از مشکلات اجاق گاز امرسان را عنوان کنیم. البته که مشکلات و معایبی که ممکن است برای یک اجاق گاز پیش بیاید، بسیار بیشتر است. به همین دلیل توصیه می‌شود با هر مشکلی که در هر یک از انواع اجاق گاز امرسان اعم از ایستاده، رومیزی، فردار، برقی و… مواجه هستید، با کارشناسان تعمیر اجاق گاز امرسان در امداد آی.پی تماس بگیرید. این تعمیرکاران می‌توانند شما را برای حل انواع مشکل اجاق گاز یاری کنند و توصیه‌های لازم را برای سرویس و نگهداری این وسیله در اختیار شما قرار بدهند. برای دریافت این توصیه‌ها کافیست با نمایندگی تعمیر اجاق گاز امرسان در تهران (امداد آی.پی) تماس بگیرید.

غذا در فر اجاق گاز امرسان یکنواخت پخته نمی‌شود

المنت‌ها در فرهای برقی بسیار مهم هستند. اگر المنت‌های فر از کار بیفتند گرمای لازم برای پخت غذا به درستی تأمین نمی‌شود و پخت غذا نا یکنواخت می‌شود. برای تشخیص خرابی المنت شکل ظاهری آن را به دقت بررسی کنید. اگر علائمی از سوختگی در سطح آن مشاهده کردید یا المنت در هنگام روشن کردن فر، قرمز نشود، المنت دستگاه شما دچار مشکل شده است و باید تعویض شود. پخت نایکنواخت غذا می‌تواند دلایل دیگری مانند، خراب بودن فندک یا جرقه زن آن داشته باشد. خرابی جرقه زن در فرهایی مشاهده می‌شود که با گاز کار می‌کنند. اگر فندک یا همان جرقه زن 90 ثانیه بدون اینکه موجب روشن شدن شعله شود، به جرقه زدن ادامه دهد، نشان‌دهنده ضعیف بودن این بخش است. در بعضی موارد نیز ممکن است جرقه زن فر اصلاً کار نکند. روشن نشدن کامل شعله فر اجاق گاز نیز ممکن است باعث پخت نایکنواخت غذا شود.

شعله فر اجاق گاز امرسان کامل روشن نمی‌شود

یکی از مشکلاتی که استفاده‌کنندگان فرهای گازی با آن مواجه هستند، روشن نشدن کامل شعله فر است. به طوری که بخشی از آن روشن و بخشی دیگر خاموش می‌ماند، این مشکل به دلیل نامتعادل بودن میزان هوا و گاز موجود است. برای برطرف کردن این عیوب بهتر است با امداد آی.پی تماس بگیرید.

مشعل اجاق گاز امرسان جرقه ضعیفی تولید می‌کند

برای حل این مشکل باید به سراغ ماژول جرقه بروید. ماژول جرقه وسیله‌ای است که انرژی موردنیاز الکترود را برای جرقه زدن تأمین می‌کند. اگر این وسیله خراب شود مشعل جرقه ضعیفی تولید می‌کند و به‌طور متناوب جرقه می‌زند. البته پیش از تعویض مدول جرقه بهتر است الکترودها و سیم‌ها را چک کنید. اگر این دو مؤلفه مشکلی نداشتند به سراغ ماژول جرقه بروید.

فندک اجاق گاز امرسان عمل نمی‌کند

اگر فندک اجاق گاز شما عمل نمی‌کند پیش از هر چیز باید به سراغ کلید فندک بروید. کلید فندک، ولتاژ موردنیاز برای تولید جرقه را به ماژول جرقه می‌فرستد. اگر کلید فندک دچار مشکل شده باشد نمی‌تواند انرژی لازم را به ماژول جرقه بفرستد و درنتیجه فندک عمل نمی‌کند. البته عمل نکردن فندک ممکن است به مشکلاتی در الکترود برگردد. الکترود جرقه را با گاز، برای تولید شعله ادغام می‌کند. اگر الکترود سوخته باشد یا جرقه را ایجاد نمی‌کند یا جرقه ایجادشده برای روشن کردن شعله بسیار ضعیف است. اگر الکترود خراب باشد در اغلب موارد صدایی مانند صدای کلیک کردن از آن بگوش می‌رسد.

برای تعمیر انواع اجاق گاز امرسان، با امداد آی.پی تعمیرگاه مجاز این برند در تهران تماس بگیرید. کلیه خدمات این مرکز در محل و در زمان بسیار کوتاهی انجام می‌شود.

شماره تلفن خدمات اجاق گاز امرسان

نمایندگی تعمیرات اجاق گاز امرسان در مرکز تهران

یوسف آباد ، فاطمی ، گیشا ، امیر آباد ، شهرآرا ، مطهری ، عباس آباد و…
88972003

نمایندگی تعمیرات اجاق گاز امرسان در شمال تهران

نیاوران ، زعفرانیه ، ولنجک ، الهیه ، جردن ، انرزگو ، پاسداران ، دروس ، شریعتی ، دولت ، ظفر ، میرداماد ، هروی و …
26351245

نمایندگی تعمیرات اجاق گاز امرسان در جنوب تهران

انقلاب ، آزادی ، جمهوری ، نازی آباد ، حافظ ، امام خمینی ، ولیعصر و …
66715774

نمایندگی تعمیرات اجاق گاز امرسان در شرق تهران

تهرانپارس ، نارمک ، رسالت ، سید خندان ، فرجام ، پیروزی ، حکیمیه ، لواسانات و …
77170513

نمایندگی تعمیر اجاق گاز امرسان در غرب تهران

آریاشهر ، آیت الله کاشانی ، اشرفی اصفهانی ، پونک ، شهران ، جنت آباد ، ستاری ، اکباتان ، تهرانسر و …
46019425


پیشنهاد میکنیم این مقالات را هم بخوانید

دیدگاهی بنویسید

نام خود را وارد کنید
ایمیل خود را وارد کنید
کامنت خود را وارد کنید