راهنمای فارسی ماشین لباسشویی مجیک

راهنمای فارسی ماشین لباسشویی مجیک

راهنمای فارسی ماشین لباسشویی مجیک

راهنمای فارسی ماشین لباسشویی مجیک

راهنمای فارسی ماشین لباسشویی مجیک

راهنمای فارسی ماشین لباسشویی مجیک موضوع این نوشتار است. در ادامه به مهم‌ترین نکاتِ موجود در راهنمای ماشین لباسشویی مجیک پرداخته خواهد شد. سعی برآن خواهد بود که این نکات شامل مراحل نصب، راه اندازی، استفاده و تعمیر شوند تا مطلبی کامل و جامع به شما ارائه شود.

امکانات ماشین‌لباسشویی‌های مجیک

ماشین لباسشویی‌های مجیک مدل‌های مختلفی دارند و هر یک از این مدل‌ها از ظرفیت، امکانات و ابعاد متفاوتی برخوردار هستند. فروشِ خوبِ ماشین لباسشویی‌های مجیک در سطح ایران و جهان خود نشان از آن دارد که کیفیت ماشین لباسشویی‌های مجیک بالا است، زیرا مجیک آن تبلیغاتی که برندهای بسیار بزرگ مانند سامسونگ و ال جی می‌کنند را انجام نمی‌دهد و در واقع می‌توان گفت اگر فروشِ محصولات مجیک، خصوصاً ماشین لباسشویی‌های مجیک، بالا است عمدتاً به خاطر کیفیت ماشین لباسشویی‌هاست و نه تبلیغات.

به هر حال، ماشین لباسشویی‌های مجیک از برنامه‌های شستشوی مختلفی برخوردار هستند. علاوه بر این برنامه‌ها قابلیت‌هایی مانند رده مصرف انرژی A+++، صفحه نمایش لمسی، سیستم تشخیص اتوماتیک ایراد، ذخیره‌ی برنامه‌ی دلخواه کاربر و … در ماشین لباسشویی‌های مجیک وجود دارند و کار با ماشین لباسشویی را راحت‌تر و کم‌هزینه‌تر کرده‌اند.

به عنوان مثال، مصرف انرژی A+++ به معنای آن است که سر ماه میزان کمتری پول را برای مصرف برق پرداخت خواهید کرد، یا مثلاً سیستم تشخیص ایراد، ایراد را در مراحل اولیه به شما اطلاع می‌دهد تا در همان ابتدای بروز مشکل بتوانید با هزینه‌ای کمتر مشکل را برطرف کنید.

از برنامه‌های شستشوی پرکاربرد ماشین لباسشویی‌های مجیک نیز می‌توان به Cotton (برای لباس‌های پنبه‌ای)، Wool (برای لباس‌های پشمی)، Baby (برای لباس‌های کودکان)  و Mix (برای لباس‌های ترکیبی) اشاره داشت. همان‌طور که گفته شد، ماشین لباسشویی‌های مجیک از قابلیت ذخیره‌ی برنامه‌ی دلخواه برخوردار هستند. این به معنای آن است که هر یک از شما به عنوان مصرف کننده‌ی ماشین لباسشویی مجیک می‌توانید برنامه‌ی دلخواه خود را پیش از شستن لباس‌ها به ماشین لباسشویی ارائه دهید و پس از ذخیره، در دفعات بعدی نیز از همان برنامه استفاده کنید تا نیازی به وارد کردن دوباره‌ی برنامه نباشد.

بر طبق راهنمای فارسی ماشین لباسشویی مجیک عمدتاً تعداد برنامه‌های انتخابی 5 مورد است و تعداد برنامه‌های پیش‌فرض موجود در ماشین لباسشویی نیز 15 مورد. با انتخاب هر یک از برنامه‌های اتوماتیکِ خود ماشین لباسشویی، دمای آب، سرعت چرخش دیگ و موارد این قبیل بر طبق لباس شما تنظیم می‌شوند و نیازی به تنظیم آن‌ها توسط شما نیست.

نکات استفاده‌ ماشین لباسشویی مجیک

در راهنمای فارسی ماشین لباسشویی مجیک یک سری نکته‌ی مفید برای استفاده‌ی بهتر و ایمن‌تر از ماشین لباسشویی‌های مجیک وجود دارند. از میان این نکته‌ها، ما بهترین‌ها و به‌دردبخورترین‌های آن‌ها را برای شما انتخاب کرده‌ایم:

1- ماشین لباسشویی باید در محیط سربسته و نزدیک به پریز برق، شیر آب و لوله‌ی تخلیه نصب شود.
2- بهتر است عملیات نصب ماشین لباسشویی مجیک را به متخصص ماشین لباسشویی مجیک بسپارید. امداد آی.پی به عنوان نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی مجیک از متخصصینی خبره در زمینه‌ی ماشین لباسشویی مجیک برخوردار است. با تماس با امداد آی.پی یکی از این متخصصین جهت نصب ماشین لباسشویی به منزل شما اعزام خواهند شد.
3- ماشین لباسشویی را در دسترس کودکان قرار ندهید. اگر امکان قطع دسترسی کودکان به ماشین لباسشویی مجیک نیست، حتماً دکمه‌ی قفل کودک (Child Lock) را فشار دهید تا قابلیت قفل کودک فعال شود. با فعال شدن قفل کودک، دکمه‌های روی ماشین لباسشویی کار نخواهند کرد.
4- از قرار دادن اجسام سنگین بر روی ماشین لباسشویی مجیک خودداری کنید.
5- بر طبق تأکید راهنمای فارسی ماشین لباسشویی مجیک نباید بیش از ظرفیت ماشین لباسشویی، لباس در دیگ آن قرار دهید.
6- مواد شوینده را در مخزن مخصوصی که برای مواد شوینده در نظر گرفته شده بریزید و از ریختن مواد شوینده بر روی البسه اجتناب کنید.
7- بهتر است پیش از شستن لباس‌ها، آن‌ها را بر حسب جنس و یا رنگ دسته بندی کنید و هر دسته را به صورت جداگانه و با برنامه‌ی شستشوی مخصوص، مورد شستشو قرار دهید.
8- برای تمیز کردن داخل ماشین لباسشویی، حتماً بایستی شیر آب را ببندید و سیم ماشین لباسشویی را نیز از پریز برق خارج کنید.
9- تحت هیچ شرایطی زمانی که ماشین لباسشویی در حین کار است، اقدام به باز کردن درب آن نکنید.
10- به هنگام نصب ماشین لباسشویی، باید مراقب منافذ تهویه باشید. این منافذ نباید مسدود شوند.

بنا بر توصیه‌ی راهنمای فارسی ماشین لباسشویی مجیک در صورتی که ماشین لباسشویی دچار صدا و لرزش زیاد شد، یا درب آن باز یا بسته نشد و یا آن که اصلاً روشن نمی‌شد حتماً جهت تعمیر با نمایندگی تعمیرات مجیک تماس بگیرید و خود شما به عنوان یک فرد غیرمتخصص به هیچ وجه اقدام به تعمیر نکنید. نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی مجیک با دریافت تماس شما یک متخصص مجرب و متبحر در زمینه‌ی ماشین لباسشویی‌های مجیک را در کم‌تر از یک ساعت جهت تعمیر ماشین لباسشویی مجیک راهی منزل‌تان خواهد کرد.

بدون برچسب

پیشنهاد میکنیم این مقالات را هم بخوانید

دیدگاهی بنویسید

نام خود را وارد کنید
ایمیل خود را وارد کنید
کامنت خود را وارد کنید