راهنمای فارسی ماشین ظرفشویی کنمور

راهنمای فارسی ماشین ظرفشویی کنمور

راهنمای فارسی ماشین ظرفشویی کنمور

راهنمای فارسی ماشین ظرفشویی کنمور

راهنمای فارسی ماشین ظرفشویی کنمور

هم ماشین لباسشویی کنمور و هم ماشین ظرفشویی کنمور استفاده‌کنندگان نه چندان کمی در کشور خودمان دارند. اگر از ماشین ظرفشویی کنمور در منزل استفاده می‌کنید و به دنبال راهنمای فارسی ماشین ظرفشویی کنمور هستید، تا انتهای این نوشتار با ما همراه باشید. در ادامه به نکاتی جهت استفاده‌ی بهتر و ایمن‌تر از ماشین ظرفشویی کنمور پرداخته خواهد شد. در واقع با رعایت این نکات، می‌توانید ظروف‌تان را ساده‌تر، تمیزتر و ایمن‌تر بشویید.

راهنمای ایمنی ماشین ظرفشویی کنمور

1- بنا بر راهنمای فارسی ماشین ظرفشویی کنمور بهتر است از قرار دادن ماشین ظرفشویی در کنار یخچال، ماکروفر، اجاق گاز و بخاری اجتناب کنید. حداقل باید 30 سانتی متر مابین ماشین ظرفشویی و دستگاه‌های نام‌برده فاصله وجود داشته باشد.

2- هر چند وقت یک بار، سیم دستگاه را بررسی کنید. ممکن است سیم به دلایل مختلف دچار آسیب شده باشد و نیاز به تعویض داشته باشد.

3- مواظب کودکان باشید که از دستگاه به عنوان وسیله‌ی بازی استفاده نکنند.

4- بین ماشین ظرفشویی  و دیوار حداقل 5 سانتی متر فاصله بگذارید.

5- بر طبق راهنمای فارسی ماشین ظرفشویی کنمور بهتر است ماشین ظرفشویی را مستقیماً به پریز برق شهری متصل کنید. ضمناً این پریز باید از نوع اتصال به زمین باشد.

6- اصلا اجازه ندهید که کودکان به مواد شوینده دسترسی داشته باشند.. این مواد قلیایی هستند و خوردن آن‌ها بسیار خطرناک است.

راهنمای استفاده از ماشین ظرفشویی کنمور

1- زمانی که ظروف را در ماشین ظرفشویی قرار می‌دهید، جهت شستشوی بهترِ ظروف، دهانه‌ی ظروف را رو به پایین بگذارید.

2- پیش از شروع به کار دستگاه، باید درجه سختی آب روی یک سطح مناسب تنظیم شود. جهت تشخیص درجه سختی می‌توانید از نوارهای مخصوص استفاده کنید. بر طبق توضیح راهنمای فارسی ماشین ظرفشویی کنمور برای این کار باید ابتدا مقداری از آب شهری را در ظرفی ریخته و ورق سنجش‌گر میزان سختی آب را داخل آن قرار دهید. بعد از تقریباً یک دقیقه ورق را از آب خارج ساخته و با توجه به تعداد خانه‌های سبزی که تغییر رنگ داده‌اند، درجه‌ی مناسب را جهت تعیین سختی آب انتخاب کنید.

3- از کاربردی‌ترین مواد برای ماشین ظرفشویی، می‌توان به قرص ماشین ظرفشویی اشاره داشت. قرص ماشین ظرفشویی از سه قسمت، یعنی تکه‌های پودر، مایع جلادهنده و نمک تشکیل می‌شود. بنابراین اگر از قرص ماشین ظرفشویی استفاده کنید، دیگر نیازی به استفاده از مایع جلا دهنده و نمک نیست.

4- بنا بر تأکید راهنمای فارسی ماشین ظرفشویی کنمور اگر قرار است از نمک استفاده کنید، بایستی نمک مخصوص ماشین ظرفشویی باشد. ریختن هر ماده‌ی دیگری در مخزن نمک ممکن است موجب آسیب به دستگاه شود.

5- از سیستم پیش شستشو صرفاً برای ظروف خیلی کثیف استفاده کنید. در صورتی که از این سیستم برای سایر ظروف نیز استفاده شود، مصرف انرژی و به تبع آن هزینه‌ی انرژی افزایش خواهند یافت.

6- به خاطر داشته باشید که جهت شستشوی ظروف با ماشین ظرفشویی کنمور، باید حتماً از مواد شوینده‌ی مخصوص ماشین ظرفشویی استفاده کنید و نه مواد شوینده‌ی دستی.

7- چنان چه ظروف آن چنان کثیف نبودند، از مواد شوینده‌ی کمی استفاده کنید.

8- بهتر است هر چند وقت یک بار فیلتر ماشین ظرفشویی را تعویض نمایید.

9- برای شستن ظروف در ماشین ظرفشویی کنمور نباید آن‌ها را روی همدیگر قرار دهید، در این صورت آب به همه‌ی ظروف نخواهد رسید و اکثر آن‌ها کثیف باقی خواهند ماند و مورد شستشو قرار نخواهند گرفت.

ایرادهای احتمالی ماشین ظرفشویی کنمور

بر اساس موارد موجود در راهنمای فارسی ماشین ظرفشویی کنمور چنان‌چه هر یک از مشکلات زیر در ماشین ظرفشویی کنمور به وجود آمدند حتماً با نمایندگی تماس بگیرید:

  • خاموش شدن ماشین ظرفشویی پس از روشن شدن
  • روشن نشدن ماشین ظرفشویی کنمور
  • باز نشده درب
  • بسته نشدن درب
  • صدا و لرزش بیش از حد
  • تمیز شسته نشدن ظروف
  • نشت آب از درب و یا زیر ماشین ظرفشویی کنمور

در صورت مواجهه با هر مشکلی در ماشین ظرفشویی کنمور ، با امداد آی.پی به عنوان نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی کنمور تماس بگیرید.

امداد آی.پی به عنوان نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی کنمور با دارا بودن بیش از 50 سال سابقه کار در زمینه‌ی تعمیر لوازم خانگی و با داشتن کادری متخصص و مجرب، آماده‌ی اعزام متخصص ماشین ظرفشویی کنمور به محل شما می‌باشد.


پیشنهاد میکنیم این مقالات را هم بخوانید

دیدگاهی بنویسید

نام خود را وارد کنید
ایمیل خود را وارد کنید
کامنت خود را وارد کنید